![]() |
Walka nudna , spodziewałem się czegoś więcej po Kliczce , a tu niespodzianka.
Nie dość że walka była nudna to jeszcze satelita się cioła ;/ Komentatorzy BEZNADZIEJNI , niech lepiej Polsat transmituje , tam przynajmniej są ludzie którzy się znają na boskie. |
Cytat:
Jeśli wg Ciebie Ukrainiec jest nudny to jaki był Anglik wczoraj? ps. tak kozaczyć jak ten śmieszny angielski murzynek móg Tyson, bo On jak zapowiadał walkę to walka była. |
heh, nie moge znalezc fotki
ale nie wiem czy zauważyliscie ale Haye`a wprowadzał Lincoln Burrows :D teq - komentatorzy dno, ale i tak są lepsi niż Ci co Copa Americe zanudzają. |
Cytat:
Robienie "szoł" przed walką to mogą robić zawodnicy mma i to nawet nie wszyscy tylko ci najbardziej wszechstronni, bo mają największe szanse poradzić sobie w każdej płaszczyźnie walki mma. |
Matko, ale tutaj "ekspertuf" boksu.
Czego wy się spodziewaliście? Że Kliczko będzie napier$@#$@# Haye'a jak kukłę ? To był walka unifikacyjna a nie ustawka w gimnazjum. Pozatym nie wiem skąd to zdzwienie, kliczko zwykł tak walczyć :) |
Tak jak myślałem jeśli chodzi o Power Punches to było blisko remisu. Ja puntkowałem 2 rundy dla Haye'a, 5 remisowych i 5 dla Włada.
http://www.boxingscene.com/forums/vi...-haye-compubox Ogółem: Kliczko 134 (celne)/509 (wyprowadzone) - Haye 72/290 Ciosy proste: Kliczko 105/376 - Haye 36/171 Ciosy mocne: Kliczko 29/133 - Haye 36/119. |
Cytat:
Kogo to interesuje ze ktos jest nudny. Jesli jest to skuteczne i przynosi rezultaty to styl schodzi na drugi plan,wiec takie pitolenie ze Kliczko jest nudny jest po prostu śmieszne. |
Wojtas, a co w nim ciekawego?
Teraz skoro najszybszy zawodnik HW nie dał rady, widzę tylko jednego człowieka, który ma szansę wygrać z Kliczkami. Robert Helenius. Oczywiście nie dziś, ale w przeciągu może roku - dwóch |
E tam - Szpilka za rok rozwali pierwszego, za dwa lata drugiego i podziękował ;)
|
Po takiej gali cieszę się niesamowicie, że przed 6-7 laty zainteresowałem się MMA :) Nie mówię tu o "freak show" w stylu Pudzianowski i spółka, lecz o prawdziwych organizacjach UFC, Strikeforce, Bellator, czy nieodżałowana Pride. Owszem można podziwiać geniusz taktyczny braci Kliczków, lecz równie dobrze mogę oglądać Garri Kasparowa grającego w szachy. Jeśli przez najbliższe 5 lat nie pojawi się w boksie zawodnik który porwie tłumy niczym Mike Tyson za najlepszych lat, to jestem przekonany, że to MMA przejmie pałeczkę pierwszeństwa wśród sportów walki.
Trzymam kciuki za Szpilę, mam nadzieję, że ożywi HV w której to od dawna wieje nudą. |
|
To największy talent od paru ładnych lat. Jest lepszy od Wawrzyka i może zajść dalej niż Sosnowski. 29 lipca ma walkę w Stanach z jakimś murzynem. Niech ucieka z Polski, bo tu nie ma warunków do uprawiania tego sportu. Tutaj się zmarnuje, trenując z Łapinem i obijając Czechów czy Węgrów. Najbliższy rywal Szpilki: http://www.bokser.org/content/2011/0...3918/index.jsp
|
|
Cytat:
Przypomniał mi się dowcip jak robiono ankietę wśród bokserów zadając jedno pytanie: "Czy boks jest bezpiecznym sportem". 5% odpowiedziało że tak 95% nie zrozumiało pytania |
Cytat:
Edit: Thx! |
tu masz walkę http://www.youtube.com/watch?v=GMV9Q...layer_embedded cz.1
http://www.youtube.com/watch?v=GWA-fGoMYh8 cz.2 http://www.youtube.com/watch?v=U0t4y...eature=related cz.3 albo na polsat sport o 23:50 |
Cytat:
Cios Khana poszedł w spodenki, na wysokości pasa... Mimo wszystko trochę kontrowersyjna sprawa. Oczywiście Khan był lepszy przez cały pojedynek i wygrał zasłużenie, przeciwnik szukał takiej okazji. |
Na pewno nie był to cios poniżej pasa, tak na styk. Dużo zależy od sędziego ringowego, jak to zinterpretuje. Ale Khan i tak skończyłby walkę przed czasem w późniejszych rundach.
|
Bez kitu - jakby dostał w jajka to by leżał tam jeszcze z 10 minut a nie wstawał po 30 sekundach i z pyskiem leciał do sędziego :)
Piękny unik i piękna kontra prosto w nochal - brawo :) |
Gdyby ktos nie wiedział to dzis w nocy walczy Artur Szpilka i Mariusz Wach :)
Walki w TVP 1 i TVP Sport. |
dokładnie o 2.50 walczy Artur! Więc trzymać kciuki za Wiślaka! :)
|
To mnie uspokoiłeś. Bałem się że Szpilę pokazą wcześniej w TVP Sport, nie w otwartej.
|
Brawo Szpila, posłał rywala na deski w 1 rundzie :)
|
Ekstra walka również Wacha, który wysłał rywala do grobu hehe :)
|
Mistrzowskie walki - tyle czekania na walke Szpili a tu KO w 1 rundzie. Wach tez niezle goscia wysłał, ze tak powiem na tamten swiat
|
Są gdzieś te walki do obejrzenia?
|
|
Dzięki za wrzutę, trzeba oglądać póki nie usuną. ;)
|
Walka Wacha z McBridem pokazała poniekąd jakim słabym uderzeniem dysponuje...Adamek.
Dokładnie 3,5 miesiąca temu Adamek przez dwanaście rund nie zdołał posłać na deski McBride'a, który ważył wówczas 4 kg mniej niż wczoraj. Szpila miazga..Przeciwnik co prawda z nienajwyższej półki, ale jest .......nięcie..Jeśli dobrze pokierują jego karierą, będziemy mieć wreszcie ciężkiego Mistrza Świata :) |
Dokładnie tak.
Wszyscy sikają z radości jaki to Tomek jest szybki ale to nie bieg na 100 metrów ale boks. Oczywiście kibicuje mu jak każdemu Polakowi ale bez większych szans niestety. Szpila lewy ma zabójczy - widać trochę jeszcze braki w technice - ale ważne że jest siła. Nie ma lipy !! :) |
McBride w szpitalu po walce z Wachem - niezle
http://sport.onet.pl/boks/kevin-mcbr...wiadomosc.html |
Cytat:
|
ma ktoś walke Wacha?
|
wystarczy na yt poszukać
http://www.youtube.com/watch?v=G-E0W22bl2Y |
Dziś bardzo ciekawa gala boksu zawodowego się szykuje, w walce wieczoru Aleksandr Povietkin z Rusłanem Czagajewem o tytuł regularnego mistrza świata WBA w HW. Pas raczej nic dziś nie znaczy, bo prawdziwym mistrzem WBA jest Wład.
W undercardzie jest również ciekawe starcie, Robert Helenius podejmuje Siergieja Liachowicza, byłego mistrza świata - pogromce Lamona Brewstera (swoją drogą chyba jedna z najlepszych walk ostatniego 10-lecia). Faworytem jest Helenius, który może mieć już 3 byłych mistrzów świata na rozkładzie (Brewster, Peter...). Co ciekawe, na ważeniu przed galą pojawił się Evander Holyfield, który zapewnia że jest po słowie z Sauerlandem, prawdopodobnie zawalczy on ze zwycięzcą o pas WBA. Czy najbardziej utytułowany pięściarz HW ma rację czy nie, to na pewno 49-letni były mistrz na pewno wierzy, że wciąż może zostać mistrzem świata (po raz piąty!). Jeśli chodzi o ważenie.... Povietkin i Czagajew obaj równo po 105 kg. U Czagajewa to raczej standard, w ostatnich walkach ważył mniej więcej tyle samo. Natomiast Povietkin waży najwięcej w karierze. Jeśli chodzi o Heleniusa i "Białego Wilka"....110,5kg Fina i 105,2 Białorusina. Fin więcej niż z Peterem ale wciąż w normie. Natomiast Liachowicz co prawda waży tyle co zazwyczaj, jednak wygląda na nieco zapuszczonego (od 2006 roku stoczył 3 walki...) Moje przewidywania : Povietkin wygra z Czagajewem na punkty, a Helenius powali Liachowicza. Mimo wszystko w walce wieczoru będę kibicował Czagajewowi, bo w przeciwieństwie do Povietkina nigdy nie bał się wyjść na Kliczko czy Wałujewa. |
Gala z walką Povietkin-Czagajew na Polsacie Sport od 21
|
Povietkin to cykor jakich mało, dlatego również jestem za Czagajewem.
Wybiera się ktoś na walkę Adamek - Kliczko ? |
Przewidywania się sprawdziły w 100%. Tylko Liachowicza mi szkoda, bo dobrze się zaprezentował.
|
Za przyjemność oglądania Adamka z Kliczką prawdopodobnie trzeba będzie zapłacić.
http://gwizdek24.se.pl/boks/walka-kl...ke_200902.html Walka będzie jeszcze w niemieckim RTL-u, ale jak podaje wp.pl: Cytat:
|
http://www.bokser.org/content/2011/0...1102/index.jsp
Cytat:
Ale np. Cyfra+ lub Cyfrowy Polsat będą to pokazywać na PPV, ale równocześnie mają w ofercie programów RTL, więc tu powstaje dla nich problem. W Cyfrowym Polsacie na kanale 248 jest RTL Schweiz (szwajcarska wersja RTL, pokazują to samo) i jeśli Polsat nie zablokuje tego kanału przed walką to gitara, ale gdyby to zrobili, na Astrze jest niekodowany niemiecki RTL, to kwestia przesunięcia anteny. A jak ktoś nie ma kablówki to na pewno zestreamuja niemieckie RTL. Janusz Pindera na Orange Sport Info powiedział,że komunikował się ze kolegami w sprawie transmisjii i nie mogą zablokować. Na RTL i RTL Schweiz mówią,że zablokują,a chyba to jest kłamstwo nie mogą tego zrobić.Tak powiedizał Janusz Pindera w podsumowaniu na OSI. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl