![]() |
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,58..._trybunie.html
Ładnie uhonorowali Janusza W. W podzięce za zasługi dla klubu.... |
Cytat:
2) Poza rewanżowymi spotkaniami z Beitarem i Barcą Wisła gra tej jesieni piach i nie ma co tego ani ukrywać ani nie ma sensu tego podważać. 3) "Czasami trzeba przegrać" piszesz ale ile razy ten zwrot się w ostatnim okresie pojawił ?! Trudno zliczyć... Miano analizować i wyciągać wnioski po każdym słabszym spotkaniu i niestety na tym się zawsze kończyło... 4) Owszem liczy się tylko Wisła, ale dopóki w klubie jest B.C. to nie wydaje się to wszystko takie oczywiste i proste :> |
Cytat:
Ale to o-t. |
Cytat:
1) Brożek zostaje i dochodzi 3-4 sensownych graczy i mamy mistrza nawet bez względu na brak stadionu. 2) Brożek zostaje, dochodzi 1-2 no name niekoniecznie na te pozycje na które najbardziej potrzeba wzmocnień = może być mistrz choć nie musi. Wtedy miejsce 1-2 w kieszeni, chyba że jakaś plaga kontuzji itp. 3) Brożek odchodzi w Jego miejsce jakiś zapchajdziura (typu Kryszał 3 lata temu)= max 3 miejsce Sytuacja jest jasna i klarowna |
Ja wam powiem ,ze jak cala przyszla runde bedziemy grali na wyjazdach,to moge pwoeidziec ,zapomnijmy o Mistrzostwie.
|
Pytanie do MODÓW: dlaczego w tym i wielu innych wątkach nagminnie i regularnie bez żadnej konsekwencji obrażany jest piłkarz Wisły Kraków Mariusz Pawełek?
A w temacie. Jak na koncepcję gry skrzydłami bez skrzydłowych to mecz bardzo dobry. Legia MINIMALNIE lepsza ale moim zdaniem nie na tyle aby za sprawiedliwą uznać porażkę. Spojrzałem w historyczne statystyki i włos mi się zjeżył : do 1996 roku mieliśmy lepszy bilans gier z (L)!! Czyli z grubsza licząc dopiero w erze Cupiała zostalismy przez nich wyprzedzeni. Ciekawostka i przyczynek do dyskusji "Ambicja kluczem do sukcesu" |
a ja tak troszkę z innej mańki...
zbyt leniwy jestem żeby szukać ale może ujawnią się ci co to objeżdżali Iwańskiego w temacie transferowym, że to sie spala w meczach o stawke i szkoda na niego pieniędzy. anybody? Cytat:
Cytat:
Cytat:
Pozdrawiam |
Mecz muszę oglądnąć jeszcze raz bo z łuków gówno było widać. Jak ktoś myśli o zwolnieniu Macieja Skorży to niech sobie w łeb .......nie ! Ten mecz mogliśmy zarówno wygrać 4-1 jak i przegrać więcej. Boli strasznie porażka ale do Łazienkowskiej nie mamy szczęścia. Ważne żeby nie tracić punktów z ligowymi średniakami.
|
Trochę ten mecz przypominał walenie głową w... Muchę ! I na nic pochwały że Wisła zagrała lepiej od Legii . W obronie raz pechowo raz frajersko i mamy taki a nie inny wynik .
|
Cytat:
A, fe. Nie ładnie jest skarżyć :P A na poważnie. Stary, jeśli już coś takiego miało miejsce (chociaż wydaje mi się, że mocno przesadzasz) to nikt nie występuje przeciw Mariuszowi jako człowiekowi (osobie), lecz jedynie daje wyraz jego bądź co bądź marnym umiejętnościom piłkarskim. |
Cytat:
A na serio to były kiedyś ostrzeżenia i bany za bardzo podobne wypowiedzi o Łobo i Zieniu. A ja domagam się jedynie sprawiedliwego podejścia, w końcu tutejsi modzi to nie redakcja C+ :p A w temacie to uważam po prostu, ze Mario zagrał mecz na "5 minus" i jeśli jebiemy go za bramke to tak samo jebmy Clebera bo przy tej akcji mieli ewidentną spółę |
Cytat:
Nie ma wykonawców ? Ale jak Wisła pokonała Beitar i Barcę, to nikt z was nie zauważał ubytków w składzie tylko walił "Ochy" i "Achy" na forum. W kwestii wyciągania wniosków ze słabszych występów - ty piszesz o trzech meczach. No cóż, przykro mi, że nie dołożyłeś większości meczy w PE oraz meczu ze starozakonnymi i meczu z Górnikiem Z. Cracovia i Górnik, to są w tym sezonie zespoły, które po pierwsze zajmują ostatnie lokaty w tabeli a po drugie, to właśnie z takimi ogonami trzeba było uciułać punkty a nie podchodzić do meczu nonszalancko. Teraz się niestety okazało, że z tym klubami straciliśmy cztery punkty a na dodatek Lech i Legia zapakowały nas od tyłu i kolejne punkty poszły się ... |
Cytat:
A co do drugiej części to piszę o 3 meczach bo Ty pisałeś o porażkach. Z tym PE to się chyba zagalopowałeś bo wg. mnie te mecze nie mogą być żadnym wykładnikiem formy chociażby ze względu na składy i prestiż tych rozgrywek. Z tym strategiem może rzeczywiście niepotrzebnie, sorry. |
Cytat:
|
Cytat:
O nazwiskach również nie zapominaj. A tak na marginesie. Zgadzam się z Tobą, że taki rodzaj taktyki jest wybitnie dla Wisły do d.py. Ponadto odnoszę wrażenie, że oglądaliśmy dwa zupełnie inne mecze. Może ta gra nie wyglądała najgorzej ale wydaje mi się, że postawę Wisły mocno przejaskrawiłeś... |
Cytat:
Poza tym wypowidałem sie o tym meczu,a nie o innych. |
A ja czytając wypowiedz kibiców na forum portalu gazeta.pl odnośnie kwestii wpuszczenia Janusza W. na trybunę honorową napotkałem taki tekścik jednego z kibiców.
Cytat:
|
bramki z meczu
http://pl.youtube.com/watch?v=ZgY3XOYl4Yk |
Cytat:
|
Cytat:
OK. Nie zmienia to faktu, że były i są one Twoją własnością a w przyszłości chciałbyś czerpać jakieś korzyści finansowe z tej inwestycji. Nieprawdaż ?! |
Cytat:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...146#post620146 |
Cytat:
Pod kątem Legii, ale to zrozumiałe. O nas tez jest co nieco. |
Cytat:
Widzi gość, że swoją postawą piłkarze poprzez brak awansu do jakże upragnionej LM czy też do fazy grupowej PUEFA nie są w stanie zapewnić mu zwrotu części poniesionych kosztów, bierze się za wyprzedaż zawodników. Chcę podkreślić, że ja takiego działania nie popieram ale niestety w tym przypadku dla Pana B.C. ekonomia jest ważniejsza. |
Zajebiście się Paweł zaprezentował, dojrzał piłarsko i widać to w każdym meczu. Jednak wypadałoby godnie reprezentować klub także poza boiskiem. Zastanawiam się, czy ktoś nie może mu doradzić, aby pozbył się tzw. brwiaka ,czyli jednej dużej brwi przez całe czoło, zamiast dwóch nad oczami. Nasz najlepszy piłkarz, wizytówka klubu, wygląda jak wiejski prostaczek, co nigdy nie widział swojego odbicia w lustrze. Po prostu w głowie mi się nie mieści, jak można tak ekstremalnie o siebie nie dbać. Znałem kiedyś człowieka, co miał na twarzy wyrastający ze znamienia 3-centymetrowy włos i nic z tym nie robił, no ale nie był on osobą publiczną ani wschodzącą gwiazdą reprezentacji polski.
Sorry za OT, ale spostrzeżenie z pomoczowej Ligi+Ekstra. |
Mnie ten mecz pokazal ze nasi skrzydlowi powinni sie zmieniac w odwrotnej kolejnosci Diaz na lewej od poczatku, Malecki na Prawej a potem dopiero Lobodzinski niech szuka formy jako zmiennik tak samo Zienczuk, w takich meczach jak z Legia powinnien grac optymalny sklad a nie nazwiska...zaczyna mi sie to nie podobac....najblizszy mecz powinnismy zagrac z Maleckim i Diazem na skrzydlach Jirsak do srodka z Boguskim jako Ofensywni Pomocnicy i z Sobolem na tylach 4-5-1.
Widac jak graly nasze skrzydla w 1.polowie meczu z Legia...albo jak raczej nie graly :) a jaka roznica w 2. polowie... |
Cytat:
Ech,gdyby Pawłowi weszła ta brama z 93' minuty... wspaniałe nożyce, gdyby tak strzelił bardziej w prawo... Dla mnie Brożek może mieć nawet 14 palców, żeby tylko ładował bramę w każdym meczu. Albo i dwie;) |
Cytat:
Ale jak chce się uderzyć Pawełka to kij sie zawsze znajdzie, identiko na naszym forum :p |
Cytat:
Cytat:
Piotr byl wczoraj naszym najslabszym punktem w obronie, wiekszosc groznych akcji szla jego strona, a najbardziej w glowie utkwila mi sytuacja, w ktorej Legia wyprowadzala kontre, a ten postanowil wracac na swoja pozycje truchtem, zrzucajac cala odpowiedzialnosc za jej powstrzymanie na barki pozostalych kolegow z obrony. |
Cytat:
Ja tą sytuację oceniłem nastepująco: Piotrek trzy akcje pod rząd szarpał swoją stroną, bo widział zastraszającą nieporadność kolegi lewego pomocnika, przy czwartej stracił piłkę i po prostu nie miał siły na powrót, a wspomnianego wcześniej kolegi lewego pomocnika nie było na asekuracji :D |
Cytat obiektywnej analizy Jacka Gmocha
Cytat:
|
Cytat:
Osobiście jestem pod dużym wrażeniem gry Diaza na lewej pomocy, warunkami przypomina trochę Kose do tego jest lepszy technicznie i potrafi grać dobrze głową, Można śmiało na niego grać takimi przerzutami jak na Kose tylko niech potrenuje przyjęcie na klatę,strzał też musi poprawić bo kilka okazji miał wczoraj a nie strzelał tylko szukał rozegrania, jeśli właściwie będzie się rozwijał to może być z niego naprawdę solidny skrzydłowy, na moje oko to Marek nie ma z nim szans. Boję się tylko że Skorża wystawi go w meczu z Ruchem w środku pomocy bo przecież Mauro nie może grać.Małecki nie gra jakoś olśniewająco ale od Łobo nie jest wcale gorszy więc zasługuje na szanse gry od pierwszej minuty. |
Cytat:
Co wy łykacie, diazofile? Gość ma TYLKO lewą nogę, słabo trzyma się na nogach, ślamazarzy się z podejmowaniem decyzji na boisku a głową wczoraj z 6 metrów mógł i powinien wyrównać stan meczu. Dołóżcie do tego nieumiejętność gry na jeden kontakt i macie pełen obraz charakternego piłkarza za czapkę gruszek do uzupełnienia składu - czyt. zapchajdziurę. |
A ja tak przekornie trochę. Te setki (oprócz strzału Brozia -słupek), które mieliśmy, a które zrobiły z Muchy medialnego bohatera strzelane były dokładnie w sam...środek bramki, czyli tam gdzie stał. Gdyby choć jeden strzał poszedł w bok.
Co by nie mówić kolejny mecz przegrany i to ten z gatunku, jakich nie można przegrywać. Nie zdziwię się jak w grudniu Boguś nie wytrzyma i podziękuje Skorży. Kiedyś w wywiadzie dał jasno do zrozumienia, że przestały go cieszyć zwycięstwa z drużynami takimi jak Piast, Polonia Bytom itp. Podstawa to zwycięstwa nad Legią , Amiką, Groclinem i Cracovią nie mówiąc o Pucharach. Jeśli zespół, który w cuglach zdobywa MP i który przez ostatnią dekadę zdominował ligę, seryjnie zaczyna zbierać cięgi od ww. zespołów to coś nie jest tak. I żadne tłumaczenia o transferach, które jak zawsze są potrzebne każdej drużynie w lidze tego nie zmienią. W Legii, która nas wczoraj pokonała grali chyba oprócz Iwańskiego ci sami piłkarze co w zeszłym sezonie oprócz kontuzjowanych Edsona, Szałachowskiego itp. Pojawia się pytanie, czy to czasem zespół nie jest źle przygotowany do sezonu ? |
Cytat:
Mi osobiście bardzo podoba się ten zawodnik,a głównie jego waleczność no i widzę w nim spory potencjał . |
Cytat:
Stary, oczywiscie że tak, 3 miejsce w tabeli, 1 pkt straty do lidera, żle to mało powiedziane, jest katastrofa bo nie wyszły nam mecze z Cracovią, Amiką i Legią, a taką Barcelonę u siebie pykneliśmy, dziwny jest ten świat, nie? czasami sobie myśle że przydałby się spadek do 2 ligi choćby na jeden sezon, to byłby taki zastrzyk w tyłki (i nie pije tu specjalnie do Gwiazdzistego, tylko ogolnie) wszystkim tym którym ciągle żle, bo niektórym rzeczywiście w dupach się poprzewracało. Ciągle żle i narzekania. 99% ekip w Polsce chciałoby być taką Wisłą. Wdech, wydech... raz wygrana, raz przegrana, życie, piłka.. WIELKA WISŁA! |
Cytat:
|
Cytat:
Oczw 100% zgody na takie zdanie: "Oby więcej takich zapchajdziur". "Głównie jego waleczność " też skwitowałem - charakterny. I tyle w temacie walczaka i pracusia z sercem do gry większym niż skalą talentu. |
od Diaza nie można wymagac cudów żeby wkręcał obrońców rywali w ziemie bo przecież Junior to lewy defensor a nie skrzydłowy.
Gdyby Sebastian Janik miał taki talent do piłki jak jego ojciec to mielibyśmy lewego pomocnika na lata.Mam nadzieje że ten chłopak jeszcze pokaze na co go stac |
Cytat:
Była dziewczynka z zapałkami, jest piłkarz z dredami. |
Cytat:
Nie musisz krytykować i wyśmiewać moich poglądów. Nie wiem co Ci to daje ale jeśli już tak bardzo lubisz mieć racje to gratuluje sposobu w jaki to udowadniasz. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl