![]() |
takie mnie naszło spostrzeżenie po wczorajszym meczu:
Cracovia mogłaby od dłuższego czasu tez mówić, ze protestuja bo:wiekszości ich dopingu stanowi czsam anty, bija się miedzy sobą, większośc meczu mruczą lub nie śpiewają Takze jakoś protest kibiców Legii, nie jest wielką nowoscią w swietle tego co zaprezentowali wczoraj, że już nie wspomnę jak wiejsko wygląda 'protest' w którym brak dopingu polega na lzeniu rywala i sedziego i właściciela przy absolutnym zakazie zaśpiewania czegos pozytywnego :lol: No naprawde wybijacie takim zachowaniem ajtiajowi wszystkie argumenty z rąk :D ps kalash ty dalej nie rozumiesz co ja napisałem,trudno nie zalezy mi na byciu 'oświecajacym'. Kończąc watek,nigdy nie interesowałem sie zyciorysem Waltera, myślałem, ze dowiem sie czegos konkretnego, jednak wszystko skończyło sie na twoim idiotycznym i dziecinnym pouczaniu, które idealnie pokazuje, że twoja wizja swiata zakłóca ci odbior tego co zostało napisane,nie mój problem |
http://www.krakow.naszemiasto.pl/wydarzenia/914649.html
Cytat:
|
Widać antydoping górą na Łazienkowskiej ale miedzy krytą a zyletka nie porozumieli sie co do kwesti iti jak pokazał wczorajszy mecz .
|
no wlasnie, mam pytanko do kogos z Legii - dosc ostre gwizdy lecialy z krytej na "iti spie....aj", czyzby jakies zalamanie protestu?
|
Cytat:
Byl to mecz, na ktorym bylo bardzo wiele osob ktore otrzymaly bilety. Koledzy,pracownicy,znajomi itp itd. Logiczne ze nie jechali po ITI, ale juz gwizdac to jak najbardziej. Dowodem na to jest tez fakt ze gdy byly wjazdy na Wisle to caly stadion potrafil robic to na dwie strony, ale gdy byly na ITI to juz nie, dziwne prawda? Masa nieogarnietych ludzi ktorzy wrzucali i klaskali z byle powodu.Szkoda ze bylo ich tak duzo. Skad sie wzieli? Nie mam pojecia... Ogolnie mecz pod wzgledem kibicowania oceniam jako porazke. Za duzo wrzut na ITI i na Wisle, mozna bylo to zrobic inteligentniej. Z drugiej strony nie byliscie dluzni i swoje tez zrobiliscie. Dobrze slyszalem ze cos tam ktos podpalal ? Jedni mowia ze jakis znicz, inni ze szalik, jeszcze inni ze to bylo jakas flaga. Stalem za daleko zeby to dobrze widziec. Protest zaczyna wychodzic nam bokiem... |
Po oglądnieciu tego meczu doszedłem do takich wniosków:
Wydaje mi się, że Walter niestety postawi na swoim, nawet kosztem najbardziej fanatycznych kibicow Legii. Mająca prawie 2mln ludzi Warszawa (mogę się mylić co do liczby) to miasto, w którym znajdzie się załóżmy te 20 tys kibiców jakich zyczyc sobie Walter. Niestety widać na Łazienkowskiej nowych ludzi, których itiowska propaganda wytresowała jak psy. Kibice- żli, Walter- Bóg. |
a ja chcialbym tu pochwalic tych kibicow - http://pl.youtube.com/watch?v=UazM0Y...eature=related
druzynie kompletnie nie idzie, ale na trybunach wiara byla i jest! |
mnie to już śmieszy ogólnie rzecz biorąc, bo jak miło się wczoraj słuchało dopingu z Łazienkowskiej, dno, cały mecz albo wrzuty na iti albo na Wisłę, tak jak ktoś wcześniej napisał, anty doping zwyciężył :)
|
pełne poparcie dla protestu kibiców Legii!
walczyć z takimi jak Walter bo tacy chcą zniszczyć scenę kibicowską w Polsce! nie dajcie się ugiąć, nie wyciągajcie pierwsi ręki... do końca! |
Cytat:
Szczególnie, że właśnie zamknęli im stadion. A klubowi poważnie utrudnili drogę do gry w ekstraklasie w najbliższej przyszłości. Ja bym im pomnik wybudował, Ty będziesz im znicze palił, bo kilku pałkarze zawinęli. |
eee no było za dużo anty dopingu, ale myślicie, że Wisła była święta w tym meczu?
ogólnie to spodziewałem się po kibicach Wisły o wiele więcej (w kwestii ilości i dopingu). Może i to będzie brutalne, ale byliście jedną z najsłabszych ekip (które się liczą na scenie kibicowskiej-nie mylić z Odrami, Piastami itp)) na Ł3 od bardzo długiego czasu |
Cytat:
bo hool'sy nie zadziałały. |
Cytat:
Legia wojne z ITI przegrywa juz dośc poważnie, a wczoraj przegrali potężna bitwę na oczach całej polski i jak szybko nie wymyśla skutecznego planu to będzie po nich. Dlaczego? ano ITI przebiegle zaproponowało rozejm(pytanie czemu kibice nie umieją być przebiegli) z jasnych względów odrzucony, bo to były typowe obiecanki, ale jednak ruch był Kibice ładnie odmówili, nie tracąc nic na tej odmowie. przed meczem SKLW wygłosiło chęć rozmów od dzisiaj, co oznacza nie ustępujemy, ale jesteśmi gotowi do rozmów- ęka, której tak boi sie SpoXster była. no i na meczu kibice strzelili tą ręką ITi w pysk. Ja bym dzisiaj z nimi do rozmów nie siadał. Ale to nie koniec. Dużą częsc meczu kibice Legii poświęcili nam(nie wnikajac "kto zaczął", ja wszedłem w 15 min i po kilku minutach pierwsza bluzgała Legia, co było wcześneij- nie wiem), ITI, Małkowi oraz PZPN. piękna prezentacja tuż przed rozmowami... Jeśli tak wygląda rozsądna walka o swoje(która ma przynieść coś dobrego) to lepiej bedzie jak 'kibole' ;) znikną z Legii już dzis, bo i tak Walter sobie z wami poradzi, a takimi akcjami(chcemy rozmawiać- prezentujemy poziom dopingu KSC) strzelacie samobója wszystkim kibicom w Polsce Ogólnie Legię mam daleko i płakał nad ich losem nie będę, niemniej zdaję sobie sprawę co bedzie sie działo jak polegną w mediach i dlatego mnie to w****ia Jeśli będziecie sie zachowywać jak gnojki to pogrążycie nie tylko siebie ale i pogorszycie sytuacje innych kibiców w tym kraju pamiętajcie z kim walczycie,i że tak naprawde na te wojne skierowane sa oczy całej Polski Jak dodamy to tego lanie sie po pysku między soba na krytej, to sytuacja wygląda na b marną. Ja wiem, ze na tkai mecz przychodzą i małysze, ale to, a także że bluzgi z obydwu stron będa powinno byc rozważone rpzed meczem pod kątem konfliktu. Poszliście wczoraj na żywioł i ITI jest o dwie długości przed wami. |
Wczorajszy doping na Łazienkowskiej można porównać tylko z dopingiem pejsów. Różnica jest tylko taka, że Pasy 90% dopingu poświęcają na bluzgi na trenera i Wisłę, a Legia na właściciela i Wisłę.
|
Cytat:
|
Po raz n-ty na tym forum komentowany jest protest Legii. A prawda jest taka, że my Wiślacy nie byliśmy w takiej sytuacji jak Legioniści. Nie mamy żadnych doświadczeń w walce z "okupantem", więc komentarze są zbędne.
Co to ilości bluzgów podczas meczu. Do przewidzenia. Jak tam, wiem że gdyby nie było protestu to doping stałby na najwyższym poziomie, bo tak bywało na większości meczach z nami. |
Cytat:
Po tej wiosce i żenadzie lub jak to nazwałeś "walce" z okupantem jeszcze chce ci się pisać coś pozytywnego o tych gościach co sobie samobója strzelają? Współczuję. |
Cytat:
|
ToTylkoJa
Proponuję przeczytać tekst pan_premiera powyżej - ze zrozumieniem PS Pozdrowienia były są i będą ale ten mecz w otwartej TV był szansą dla kibiców Legii żeby nie tylko inni kibice wiedzieli o co wam chodzi. I co usłyszał przeciętny widz w TV - poza ITI spierdalaj oraz bluzgów na Wisłę? Jaki ma obraz walczących kibiców Legii - podpowiem ci - jako ostatniego buractwa z "Koziej Wólki" co to tylko umie przeklinać i obrażać innych - strzał we własną stopę.... Aaaa i Cracovie przebiliście tak z 2 razy w obrażaniu Wisły, a to wielki wyczyn:D |
Cytat:
Co do Twojego 'PS'. Otóż to, że właśnie zdaję sobie sprawę z tego, że 'decyzyjni' popełnili błąd. I nie tylko ja tak sądzę, poczytaj sobie forum Legii. Ja odniosłem się tylko do tego, że Wisła niczym nie różniła się od Legii w ilości bluzgów. Pablo84 jedno pytanie. Byłeś na tym meczu? Poza tym jacy bezkonkurencyjni? Widać o finale PP szybko zapomniałeś |
Prosze Cie. Jeśli chodzi o ilość bluzgów, to Wy w stosunku do nas jesteście bezkonkurencyjni.To samo świadczy frekwencja u Was.Średnia widzów na meczu wynosi 3000 tyś, a nagle na Wisłę pojawiło się 10.Jeśli chodzi o naszych kibiców, jak widać nawet Wy nie wzbudzacie szczególnych emocji.Co tu dużo mówić, kibice Wisły są wygodni i nie chce im się zapieprzać do Warszawy na mecz z zawsze groźną Legią a np na bliski, lecz słaby Górnik jest duża grupa chętnych.
To samo jeśli chodzi o blugi. Ktoś się dziwił, czemu Wisła nie spiewała "ITI spierdalaj'.Rok temu u Was Wisła zaspiewała a 30 sek pózniej zrewanżowaliście się Gts`em. Nie ma to jak dobra współpraca :D |
Cytat:
Przypuszczam ze nie bardzo bo piszesz bzdury. |
To co na Legii jest sektor dla gości i widoczność to szacunek dla nas że tam wogóle jeździmy. kiedy będziemy mogli obejrzeć mecz z sektora dla gości takiego jaki jest u nas?
|
Gdzie na finale PP było więcej bluzgów z naszej strony niż z waszej ?
Po wiadomej akcji, jeszcze sie dziwisz? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Na Legii konflikt przybiera chyba nową formę (na pewno nie lepszą), bo w niedzielę na stadionie naprawdę kupa ludzi gwizdała, gdy rozlegało się "ITI spier*alaj". Mało tego, po jednej z takich sytuacji doszło nawet do spięcia pomiędzy kilkoma osobami na krytej.
W dobrym kierunku, czyli pozbycia się ITI to raczej nie zmierza... |
Cytat:
PS. Nie chodzi mi oczywiście o pomnik kibica Realu lub Barcelony. |
Cytat:
Kasa misiu kasa jest idiotą i łapownikiem, ale czy ogólnie rzecz biorąc klub ma prawo odebrać karnet osobie skazanej (dajmy na to na zawias, zakaz wykonywania funkcji publicznych i grzywnę, a więc nie skazanej na karę więzienia)? |
Cytat:
|
Cytat:
Nigdzie nie napisałem, że pochwalam gwizdanie, z drugiej strony, kiedy na meczu jest 20k ludzi, można założyć, że te parę tysięcy więcej niż średnia zachowa się jak bydło. Dodając do tego przeświadczenie większości, że Lech naprawdę ma skład na wynik lepszy, niż 5 zwycięstw w 10 meczach, to trudno się nie zdenerwować. Szkoda że tak jest, ale tak jest. |
Cytat:
Ja bym wybudował pomnik "ku chwale ortografii" @hunter, mógłbym się założyć, że te gwizdy to były od pracowników z Wiertniczej, gdzie bankowo hurtem dostali kilkadziesiąt darmowych wejściówek. Czemu takich gwizdów już nie będzie na wyjazdach czy innych mniej ważnych meczach Legii? Bo Walterowi właśnie zależało na TYM meczu, a te "gwizdacze" na innych meczach już się nie pojawią. |
wie ktoś ile Cracovii w Białymstoku ? bo nigdzie się doszukać nie mogę
|
W Bialymstoku jest chyba sektor gosci zamkniety. Lechii tydzien temu nie wpuscili, wiec pewnie Cracovii wczoraj tez.
|
Z dedykacją dla tych którzy nadal nie rozumieją przeciwko czemu protestujemy...
Prezes Legii Warszawa w wywiadzie: Cytat:
Chyba ten człowiek ma mgliste pojęcie o byciu kibicem. Drętwy kutafon. |
Ktoś chce taką czapeczkę Śląska: http://sklep.legia.com/sklep/images/...9ad118d0bb.jpg ? :D
|
jeśli mowa o Legii...
Cytat:
|
Ten Tomaszewski to syn pani z okienka pocztowego w filmie Mis.
"Nie ma takiego miasta jak Londyn" |
Fajnie ze w ostatniej kolejce kibice Lecha w koncu przyznali sie ze sa banda Januszy pod plaszczykiem niezlej ekipy.
Tak bylo lat temu 15, tak jest i dzis! ;) |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl