Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

czesiu 29.10.2008 21:28

Karny jak .... a tu kur.. "przyhaczony" to nie faul, ja pier...

spirit 29.10.2008 21:29

Teraz karny był. ****a mać.

Drugi mecz z rzędu ****a

Ślepota sędziego ślepotą, brak transferów brakiem transferów, ale dlaczego Skorża do cholery jasnej ściąga Małeckiego?

Snakes 29.10.2008 21:30

Jaka liga tacy sedziowie :lol:

dostuffca 29.10.2008 21:30

Podobno rozgrzewa się Łobodziński... Jak ściągnie Małeckiego to ja już niczego nie rozumiem..
No i ****a nie rozumiem...

Mrsnh 29.10.2008 21:32

w srodku pola gramy dwoma obroncami. na prawą wchodzi wlasnie Łobodziński. jest dobrze.

gress 29.10.2008 21:34

No i Zieniu !!

Ogryzek 29.10.2008 21:34

Jeeeest!!!!!

Łobodziński - Zieńczuk i jest 1-0:D

grzesiek632 29.10.2008 21:34

no wreszcie;))) ufffffff

czesiu 29.10.2008 21:34

Diaz ikoną :D Wisły
Zieniu gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooolllllllllllllllllllll!

element 29.10.2008 21:34

****A
wkońcu
ale teraz trzeba uważać bo Górnik chuja gra tylko na farcie jedzie i cisnie długie piłki jak my na Camp Nou!

Snakes 29.10.2008 21:35

Nasze "diamentowe" skrzydla zadzialaly Lobo asysta Zieniu gol :lol:

4fan_player 29.10.2008 21:35

Hehe może Łobo i Zieniu przez ta akcje wrócą do formy :p jeszcze jeden!:)

Żuczek 29.10.2008 21:36

No nareszcie wyrównanie. Zieńczuk! Teraz już nie ma szans, abyśmy z PP odpadli.

spitfire 29.10.2008 21:36

no nareszcie!! Można powiedzieć że rezerwowi ratują nam mecz :p

Wiślak_358 29.10.2008 21:36

Czyżby skrzydłowi się obudzili?

element 29.10.2008 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 621273)
Teraz już nie ma szans, abyśmy z PP odpadli.


No no .. żebyś się nie przeliczył.

Stanlej13 29.10.2008 21:40

Co to się porobiło? Jak już strzela Zieńczuk, Łobodziński asystuje to może tak jeszcze Dawidowski zacznie? oO

HEDu 29.10.2008 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak_358 (Post 621275)
Czyżby skrzydłowi się obudzili?

wypadek przy pracy

Wiślak_358 29.10.2008 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 621278)
wypadek przy pracy

No cóż czasami się zdarza.

Ogryzek 29.10.2008 21:44

Grać Wisła grać!

Snakes 29.10.2008 21:45

Jak dla mnie sposob rozgrywania akcji i dokladnosc to Gornik >Wisla

Mrsnh 29.10.2008 21:45

2 2 2!!!!!

Diaz!

HEDu 29.10.2008 21:46

Mowilem ze wygramy :D ile mozna cisnac :P

element 29.10.2008 21:47

Spokojnie, spokojnie.. do końca meczu jeszcze dłuuuga droga.


Niech Paweł coś dołoży bo coś ospały dziś jest.

spitfire 29.10.2008 21:47

2-1!! Tak jest!!

kpn 29.10.2008 21:47

Brawo Diaz.!!!

Crusi 29.10.2008 21:47

No i Diaz wkoncu zerznal!!! :D

harthausen 29.10.2008 21:48

Matko jedyna, ale się bałem, że nawałnica i ostrzał bramki w kolejnym meczu nic nie dadzą.
Ufff......

Żuczek 29.10.2008 21:48

Bravo Junior! Ten to ma formę.

krasny 29.10.2008 21:49

Jeszcze Jeden!!! WiseŁko Jeszcze Jeden!!

grzesiek632 29.10.2008 21:49

Diaz to taka ulepszona wersja Dudki. Gdzie nie postawisz tam zagra

Snakes 29.10.2008 21:50

Glowacki ,Cantoro ława
Marcelo , Diaz za nich w przyszlym meczu

szczebrzeszcz 29.10.2008 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 621260)
Podobno rozgrzewa się Łobodziński... Jak ściągnie Małeckiego to ja już niczego nie rozumiem..
No i ****a nie rozumiem...

no i asysytete zaliczył :-)

o ironio losu... Ci których większość z nas nie chciała w składzie zapunktowała

2:1 :D

a Małecki widać z opisu że kiepsko :/
Boguski chyba też skoro zmieniony po pierwszej

ehhh.... nie trener zły, tylko nie ma czym grać i nie tyle że nie ma zmienników ale nawet podstawowi zawalają :/

krasny 29.10.2008 21:51

bOGUSKI KONTUZJA A NIE ZMIENIONY BO SŁABO GRAŁ!

Ogryzek 29.10.2008 21:54

Małecki aż za bardzo chciał, kiedy trzeba było podać do kolegi w szybkiej kontrze to podawał ale do bramkarza Zabrza. Chciał ale za bardzo się grzał na bramkę! Mimo to kilka razy ładnie zagrał...

Gdyby był bardziej "chłodny" w głowie podczas gry to zaliczyłby z 2 asysty.

Wasiu 29.10.2008 21:54

Najbardziej mnie przeraza mnie fakt, ze to, co dotychczas bylo nasza najwieksza bronia czyli para swietnych stoperow dziala teraz na szkode druzynie. Nie wiem co im sie obu stalo, ale kiepsko to wyglada.

szczebrzeszcz 29.10.2008 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krasny (Post 621298)
bOGUSKI KONTUZJA A NIE ZMIENIONY BO SŁABO GRAŁ!

spoko dopiero przyszedłem i od 2 śledzę :-)

mozna gdzieś mecz obejrzeć? ( nie mam ani cyforwegoP ani "n")

Coach 29.10.2008 21:58

2:2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
















zartuje

grzesiek632 29.10.2008 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 621296)
Glowacki ,Cantoro ława
Marcelo , Diaz za nich w przyszlym meczu

i mimo wszystko Małecki na prawa pomoc za Łobo

tofik 29.10.2008 21:58

Trzeba kombinować. W takiej ogórkowej lidze Skorża powinien rotować składem niczym Benitez :) nota bene jego ulubieniec. Baszczu może grać na środku z Marcelo a na prawej Singlar. A Diaz na środku defensywy tez elegancko wyglądał w meczu z Barcą.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl