Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

For_FuN_ 07.05.2009 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim (Post 722637)
czerwona? nawet jak był faul? to Anelka nie mial otwrtej drogi do bramki, z boku bardzo blisko był obrońca, druga ręka bez komentarza , jak chcesz ładnej gry to obejrzyj co tydzień Barce w lidze , a nie dwa razy w roku z drwalami w tvp2 ,
a co do Maludy to klaniają się przepisy , znasz? czy powtarzasz za onetem i spółką, faul zaczął sie PRZED polem karnym itd.....

Czy ty ogladales ten mecz? Pozostali obroncy byli conajmniej 2 m za ta dwojka(polecam poraz kolejny powtorke, gdzie wyraznie to widac), a Abidal zostal juz miniety przez Anelke. To co zrobil Etoo, to pewnie bedzie puszczane w filmach instruktazowych dla sedziow...przeciez wyraznie podnosi te rece do gory, a pilka trafia w lokiec...odleglosc spora, bo kilku metrowa, a poza tym w polu karnym rece trzyma sie przy sobie. Jesli chodzi o Maloude, to owszem najpierw przed polem karnym(sedzia wogole nie zareagowal) faulowany, a potem znowu juz w polu karnym Alves obejmuje francuza, kompletnie nie interesujac sie pilka. Wiec o czym ty mowisz? Sa kamery, sa powtorki, a ja tylko stwierdzam fakty. Rozumiem, ze ktos jest kibicem, ale wmawiac ludziom takie glupoty, ze nie bylo ewidentnych karnych i ze czerwona byla niesluszna to skrajna bezczelnosc, majac na uwadze wlasnie te powtorki tv.

Marszałek 07.05.2009 12:24

Nie wiem co musiałoby się stać aby łysy podyktował karnego. Za dwa faule ewidentne wapno się należało.
Poza tym moja teraz został potwierdzona. Guardiola to szczyl nie trener. Latał kołó ławki,nerwy mu puszczały. Fuksem awansowali.

kerim 07.05.2009 12:26

podobnie jak kolega Kubryc kibicuję Wiśle ale od dziecka mam w sercu także Barce , nie widzę w tym nic dziwnego, na meczach z Barcą mialem swoje święto ale zwycięstwa życzyłem Wiselce,co do For FuN to nie chce mi się dyskutować , 2 m z boku na pelnej szybkości to jest kasacja Anelki, proste , jak Eto dostal w łokieć czego akurat nie widać , bo dostał w ramię , to każdy sędzia Ci powie że reka nastrzelona , nie bylo zamiaru itd, poogladaj C+ kontrowersje to sie dowiesz , z Malouda sędzia nie reagował bo przepisy jasno mówią że napastnik w trakcie faulu może się urwać , jak sie nie uda to wracamy do początku faulu, poczytaj , poogladaj troche meczy , wtedy oceniaj

kerim 07.05.2009 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 722653)
Nie wiem co musiałoby się stać aby łysy podyktował karnego. Za dwa faule ewidentne wapno się należało.
Poza tym moja teraz został potwierdzona. Guardiola to szczyl nie trener. Latał kołó ławki,nerwy mu puszczały. Fuksem awansowali.

mowisz o symulkach Drogby ? dwa razy żółtko i wylotka

For_FuN_ 07.05.2009 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim (Post 722654)
podobnie jak kolega Kubryc kibicuję Wiśle ale od dziecka mam w sercu także Barce , nie widzę w tym nic dziwnego, na meczach z Barcą mialem swoje święto ale zwycięstwa życzyłem Wiselce,co do For FuN to nie chce mi się dyskutować , 2 m z boku na pelnej szybkości to jest kasacja Anelki, proste , jak Eto dostal w łokieć czego akurat nie widać , bo dostał w ramię , to każdy sędzia Ci powie że reka nastrzelona , nie bylo zamiaru itd, poogladaj C+ kontrowersje to sie dowiesz , z Malouda sędzia nie reagował bo przepisy jasno mówią że napastnik w trakcie faulu może się urwać , jak sie nie uda to wracamy do początku faulu, poczytaj , poogladaj troche meczy , wtedy oceniaj

Bez komentarza. Zaraz chyba zrobie screen reki Etoo, chociaz slepego nie przegadasz. Od dzisiaj ramie mamy na wysokosci lokcia :)(5 z biologii). Kazdy sedzia Tobie powie, ze nie ma zamiaru, kiedy raczki trzyma sie przy ciele i kiedy odleglosc miedzy kopnieta pilka a zawodnikiem wynosi metr(bo nie ma wtedy czasu na reakcje).
Koncze dyskusje z dyletantami futbolowymi :), bo zaczyna sie robic tragikomicznie.

grzechu1991 07.05.2009 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 722492)
PS ciekawe jakby zagrał MU, gdyby mu wypadli Ferdinand(jako Puyol), Vidic (jako Marquez) i Rooney(jako Henry).

za Ferdinada Evans, za Vidica Oshea, za Rooneya Tevez, MU ma bardzo silną ławkę, aczkolwiek, kontuzja tych graczy niewątpliwe osłabiła by zespół. Generalnie jeśli wypada ktoś z pary stoperów, których wymieniles to niestety obrona nie jest już taka szczelna...

Garret 07.05.2009 12:48

Cytat:

i ze czerwona byla niesluszna to skrajna bezczelnosc
Czerwona byłaby słuszna, gdyby był faul, ja tam widziałem, jak Anelka biegnie przed Abidalem i się potyka o własne nogi.

Poza tym naprawdę dajcie spokój z krzykami, że przekręcono Chelsea, w pierwszym meczu półfinałowym sędzia skrzywdził Barcelonę i jakoś wielkiego płaczu nie zauważyłem. A gdyby nie te błędy sprzed tygodnia, to mogłoby być 2-0 w pierwszym meczu i na dodatek Chelsea grałaby bez Ballacka, przez co wczorajszy mecz wyglądałby kompletnie inaczej.

Najbardziej szkoda, że dwumecz został wypaczony przez sędziów, ale tak będzie do momentu, w którym FIFA nie zdecyduje się na powtórki (a nie zdecyduje się, bo przekrętów nie mogłoby być). Szkoda zawodników, bo i w jednym i drugim meczu byli krzywdzeni przez pana z gwizdkiem.

Nie żal mi natomiast Hiddinka, który być może poczuł choć namiastkę tego, co czuły drużyny grające z Koreą na mundialu w 2002. To był wałek, który do dzisiaj nie został przebity.

Marszałek 07.05.2009 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim (Post 722657)
mowisz o symulkach Drogby ? dwa razy żółtko i wylotka

Mówię o sytuacji w pierwszej połowie,gdzie faul był w polu karnym, a został podyktowany wolny przed nim. I w drugiej połowie za zagranie ręką. Ewidentne przewinienia. Do wywrotek Droghby można by się przyczepić,ale wobec tego czego łysy nie odgwizdał to Droghba i faule nie nim to pikuś. Poza tym mnie się coś zdaje,że ten koleś z Norwegii nie będzie już sędziować ważnego meczu nigdy więcej. Taki zadani owiec. Tak jak koleś z Egiptu na MS kiedy Korea z Południa puknęła Włochy:)

kerim 07.05.2009 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 722675)
Mówię o sytuacji w pierwszej połowie,gdzie faul był w polu karnym, a został podyktowany wolny przed nim. I w drugiej połowie za zagranie ręką. Ewidentne przewinienia. Do wywrotek Droghby można by się przyczepić,ale wobec tego czego łysy nie odgwizdał to Droghba i faule nie nim to pikuś. Poza tym mnie się coś zdaje,że ten koleś z Norwegii nie będzie już sędziować ważnego meczu nigdy więcej. Taki zadani owiec. Tak jak koleś z Egiptu na MS kiedy Korea z Południa puknęła Włochy:)

Twoje watpliwości z faulem przed polem karnym opisałem powyżej-tak mówia po prostu przepisy , ręka Piqe ewidentna, co już napisałem moglo być pokłosiem nieslusznej czerwieni Abidala, sędziowie w obydwu meczach byli po prostu słabi , nie zmienia to faktu że wygral futbol a nie drwalstwo z murarką

Kris54 07.05.2009 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 722670)
za Ferdinada Evans, za Vidica Oshea, za Rooneya Tevez, MU ma bardzo silną ławkę, aczkolwiek, kontuzja tych graczy niewątpliwe osłabiła by zespół. Generalnie jeśli wypada ktoś z pary stoperów, których wymieniles to niestety obrona nie jest już taka szczelna...

Nie widzę różnicy w klasie stoperów Grzegorz - Evans i O'Shea na pewno nie są lepsi od Pique i Yaya Toure (ewentualnie Martina Caceresa, o Gabym Milito nie wspomnę) ;)

ToTylkoJa 07.05.2009 13:08

Marszałek tak, Pep to szczyl a nie trener. Za to Hiddink to genialny taktyk, który wiedząc, że mają awans, mają przewagę w polu 11 na 10, daje się spychać do obrony i to u siebie. Miał Barcę podaną na tacy i to spieprzył.
Co do karnego z pierwszej połowy, o którym wspominasz. Zauważ, gdzie oni zaczeli się szarpać. Początek faulu był ewidentnie przed polem karnym, a w takich sytuacjach sędziowie wracają do miejsca, w którym się rozpoczął. Ach i to zdjęcie jest bardzo sugestywne- http://www.as.com/futbol/fotogaleria...asdasftb_2/Zes widać na nim, że nie tylko Alves pracował łapkami.

A Hiddink powinien sie lepiej przymknąć i nie gadać głupot w stylu ''najgorsze sędziowanie jakie widział''. Amnezja go dopadła, że zapomniał już co sędziowie wyprawiali dla Korei Południowej, którą prowadził? I to nie w jednym meczu, a praktycznie przez cały turniej.

grzechu1991 07.05.2009 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 722689)
Nie widzę różnicy w klasie stoperów Grzegorz - Evans i O'Shea na pewno nie są lepsi od Pique i Yaya Toure (ewentualnie Martina Caceresa, o Gabym Milito nie wspomnę) ;)

Nie mówię, że są lepsi. Obydwaj natomiast pokazali, że są w stanie grac na wysokim poziomie, ale niestety do klasy Ferdinanda, Vidica Terrego czy Puyola to troche im brakuje.

Zwierze 07.05.2009 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez slaskWKSslask (Post 722552)
Przy 30 % posiadania piłki ,mówienie o meczu CFC-FCB ,też jest smieszne. To był mecz antyfubtol-Barcelona.



Tak,właśnie to mogłeś wywnioskować z tych statystyk.

Tak czy inaczej Panowie.Wasza złość i irytacja tego nie zmieni. Wielka Drużyna zagra w finale. Antyfutbol umarł i tylko heretycy nie cieszą się z tego faktu,że piekna piłka i duch futbolu, pokonała żelazną taktykę i defensywę maksymalną. Na stronie Realu po pogromie na SB była cisza,tutaj fani CFC nie dają za wygraną :D Spsiek,spisek i jeszcze raz spisek :-p

I co im ta przewaga dała jak nie ptrafili podejść pod 16m? Gra się tak jak przeciwnik pozwala a Chelsea na nic nie pozwoliła...
Hmmm moja złość i irytacja więc dla twojej wiadomości 100 razy bardziej lubię Barcelone od Chelsea co nie zmienia faktu że kibicom FCB zostaje tylko jedno wytłumaczenie... "Jak oni pięknie grają: Co nie miało miejsca w tym meczu

I jeszcze jedno nie obrażając nikogo tłumaczenia fanów Barcy to jeden wielki bełkot, opierają się na tym że coś tam w pierwszym meczu a piszemy o tym a nie innym do tego chyba wam się zapomniało jak płakaliście jak Chelsea grała w Barcelonie że brzydko itd a teraz odwracacie kota ogonem a pisząc coś o antyfutbolu to chyba wam się tygodnie pomyliły bo o wczorajszym meczu to na waszym miejscu bym nie rozmawiał z nikim chyba że chcecie przyznać rację że Barcelona była słabsza...

For_FuN_ 07.05.2009 13:40

Na tym zdjeciu wyzej widac wyraznie, jak Malouda probuje sie uwolnic z tego zapasniczego chwytu w wykonaniu Alvesa. Nie istnieje tez takie traktowanie przepisu o przywileju, jakie zastosowal(jesli zastosowal bo nie widzialem calej tej sytuacji, a jesli nie zastosowal to tym bardziej karny) sedzia. Puscil gre, czyli po nastepnym faulu nie wraca sie do poprzedniego, zwlaszcza jesli kolejny mial miejsce w polu karnym.

ToTylkoJa 07.05.2009 13:49

wyraźnie widać...interpretujesz to zdjęcie na wersję, która Tobie odpowiada. Ja tam widzę natomiast, że obaj sie łapią. Powiedziałbym nawet, że to zawodnik Chelsea bardziej, bo Dani lewą rękę ma wyprostowaną i ona nie trzyma Maludy.Daj to zdjęcie osobie, która nie widziała meczu i nie wie o co chodzi, zobaczymy czy też będzie wyraźnie widziała, że piłkarz Chelsea próbuje się wyrwać
Ale nie chodzi o żadne zastosowanie przywileju, to była ciągle ta sama akcja i faul. Oni obaj już się trzymali wcześniej, jak biegli. A, że sędziowie wracają do miejsca zapoczątkowania faulu, opisał to na jednej ze stron użytkownik, który jest sędzią piłkarskim.

Cytat:

Pierwszy z nich, to w ogóle nie był karny, tylko rzut wolny. 24 min. Dani Alves goniąc Maludę fauluje go jeszcze przed polem karnym, ten utrzymał się przy piłce, zdążył wejść w pole karne, po czym zderzył się z obrońcą Barcelony. Powiem tylko tyle, nawet na zdjęciu paskudnego Asa widać, że zawodnicy się „przytulają” i wzajemnie obejmują. Jeden i drugi walczy z pomocą rąk. Gdyby arbiter przyznał tutaj karnego, to by się zbłaźnił. Dlatego też odgwizdał ten „biegany faul” Daniego jeszcze sprzed pola karnego. I słusznie.
oczywiście zastrzega sobie, że jest to jego subiektywna ocena. Więc nadal każdy może mieć na tą akcję inne zdanie. Ale pozwół For_FuN_, że jego ocenę tego zdarzenia postawię wyżej od Twojej. Z tego względu, że on jest sedzią a Ty nie.

For_FuN_ 07.05.2009 16:09

Dlatego lepiej obejrzec powtorke. Malouda biegnie, a w polu karnym Alves go obejmuje, dopiero potem francuz reaguje(co jest normalne) - rzut karny. Podawalem linki, mozna sobie obejrzec te sporne sytuacje z kilku kamer. Albo stosuje sie przywilej, albo gwizdze sie odrazu...nie ma czegos takiego, ze sedzia puszcza gre(nie pokazujac przywileju), a potem sobie wraca do miejsca ktore mu sie podoba. Po drugie - najpierw jest kontakt, potem bieg i dopiero potem nastepny kontakt(faul), wiec nie bylo tak jak mowisz. Zgodzilbym sie gdyby caly czas sie trzymali, ale Alves najpierw fauluje(przed polem karnym), Malouda go wyprzedza, a w polu karnym Alves znowu fauluje.

tofik 07.05.2009 16:16

Słabsza, nie słabsza. Ważne, że awansowali. Tylko to się liczy i tylko takie rzeczy ludzie pamiętają.
Zresztą każdemu finaliście LM można zarzucić, że w drodze do finału w jakimś meczu miał sporo szczęścia.

igortsw 07.05.2009 17:36

Tutaj taka mała komplikacja na temat wczorajszego "meczu":

http://i41.tinypic.com/2ztlu9e.jpg

Edit : Aro oczywiście ze kompilacja(literówka ;P), chociaż "komplikacja" też do tego meczu jak najbardziej pasuje, bo raczej życia to Chelsea nie ułatwiło :P

Aro1234 07.05.2009 18:03

Jeśli już to kompilacja ^^
Zdjęcie nr 2 - panowie szarpali się we dwójkę. Jeśli sędzia gwizdał faul gracza Barcy to powinien być karny, ale tak naprawdę można było spokojnie puścić grę.
Zdjęcie nr 3 - jest szarpnięcie, ale zawodnik Chelsea dopiero chwilę później upadł. Kartka żółta byłaby adekwatna.
Zdjęcie nr 4 - Wpierw było wejście w piłkę.
Zdjęcie nr 5 - ewidentny karny
Zdjęcie nr 6 - i gdzie tu jest ręka? Piłka trafia go pod pachę. ^^

tofik - w przypadku Manchesteru o szczęściu mówić raczej nie można... ostatnia porażka w LM 2 lata temu, więc... no właśnie. :-) w każdym z dwumeczów byli wyraźnie lepsi od rywali.

igortsw 07.05.2009 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 722960)
Zdjęcie nr 6 - i gdzie tu jest ręka? Piłka trafia go pod pachę. ^^

Dokładnie widać że faktycznie piłka można tak powiedzieć utkwiła pod pachą:D dotykając w znacznym stopniu tułowia, ale również ręki zawodnika(a konkretnie części, zakrytej przez rękaw)....

Aro1234 07.05.2009 18:19

A mnie się zawsze wydawało, że jak piłka uderza między odcinkiem łokieć - ramię, to ręki się nie gwiżdże... poza tym tu ewidentnie widać, że piłka tak czy siak trafiłaby w jego ciało, a ręka czy raczej ramię jest jego przedłużeniem.

igortsw 07.05.2009 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 722975)
A mnie się zawsze wydawało, że jak piłka uderza między odcinkiem łokieć - ramię, to ręki się nie gwiżdże... poza tym tu ewidentnie widać, że piłka tak czy siak trafiłaby w jego ciało, a ręka czy raczej ramię jest jego przedłużeniem.

Faktycznie, sam nawet nie widziałem... zresztą nie jestem autorem, screenów tych akcji (znalazłem nie gdzie indziej jak na nk :D)

For_FuN_ 07.05.2009 19:20

Tak to jest, jak sie oglada zdjecia, zamiast obejrzec mecz, a potem powtorki w zwolnionym tempie. Pilka odchodzi od ciala Eto(a na zdjeciu sprawia wrazenie, ze leci w kierunku lewego boku) i trafia go w lokiec. Sa linki na youtube, gdzie idealnie to widac. Dziennikarze z ASa sie nie popisali, bo wystarczylo przesunac powtorke o pare klatek.

maksinho 07.05.2009 19:45

Niestety błędy w sędziowaniu się zdarzają i nie wiem jak mocno byśmy chcieli to zawsze będą. Teraz ofiarą padła Chelsea. Co do meczu to wynik to 0,01% prawdy boiskowej. Składna końcowa akcja Barcy i w efekcie bramka - to wszystko. Naprawdę "Niebiescy" zasługiwali na rewanż z "Diabłami"...

ToTylkoJa 07.05.2009 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 722838)
Dlatego lepiej obejrzec powtorke. Malouda biegnie, a w polu karnym Alves go obejmuje, dopiero potem francuz reaguje(co jest normalne) - rzut karny. Podawalem linki, mozna sobie obejrzec te sporne sytuacje z kilku kamer. Albo stosuje sie przywilej, albo gwizdze sie odrazu...nie ma czegos takiego, ze sedzia puszcza gre(nie pokazujac przywileju), a potem sobie wraca do miejsca ktore mu sie podoba. Po drugie - najpierw jest kontakt, potem bieg i dopiero potem nastepny kontakt(faul), wiec nie bylo tak jak mowisz. Zgodzilbym sie gdyby caly czas sie trzymali, ale Alves najpierw fauluje(przed polem karnym), Malouda go wyprzedza, a w polu karnym Alves znowu fauluje.

a myślisz, że na czym ten sędzia opierał swoją opinię? Na powtórkach i to nie jednej.
Dla Ciebie karny, dla człowieka który lata po boisku i zna przepisy-karnego nie ma. Więc dlaczego to Twoja wersja ma być ta jedna i prawdziwa? Znasz się na przepisach, że piszesz albo się od razu gwiżdze albo nie itp? A ten sędzia raczej musi się znać, więc sorry, ale jego opinia jest bardziej miarodajna od Twojej. To tak jak w temacie o WTC. Niech o zawaleniu się wież napisze zwykły użytkownik, a niech się wypowie ktoś, kto jest np konstruktorem. Komu bardziej zaufasz?

Szkoda tylko, że każdy się tak rozpisuje i płacze nad błędami wobec Chelsea. O błędach na niekorzyść Barcy(a takowe były i to też rażące) w dwumeczu kibice broniący Chelsea nawet nie wspominają.

killzone 07.05.2009 19:55

No i po co te rozkminianie czy byl karny czy nie. Kto by nie zagral w tym finale to i tak przegra z United :)

maksinho 07.05.2009 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 723066)
No i po co te rozkminianie czy byl karny czy nie. Kto by nie zagral w tym finale to i tak przegra z United :)

Tak ci się tylko wydaje. Chelsea miała największe szanse powalczyć z United. A tak to Barca dostanie solidne lanie. Nie zdziwię się jak po pierwszych 45 minutach będzie 3:0 dla Manchesteru.

killzone 07.05.2009 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maksinho (Post 723080)
Tak ci się tylko wydaje. Chelsea miała największe szanse powalczyć z United. A tak to Barca dostanie solidne lanie. Nie zdziwię się jak po pierwszych 45 minutach będzie 3:0 dla Manchesteru.

No a co ja napisalem :D

ToTylkoJa 07.05.2009 20:16

tak, Barca już przed pierwszym gwizdkiem niech przegrywa 0-3

wróci Henry, wraca Puyol. Toure, Eto i Iniesta pójdą na swoje pozycje i gra będzie wyglądała zupełnie inaczej
przypomnę tylko, jak mocarne ManU rozgromiło Barcelonę w tamtym sezonie, gdy ta była w kryzysie.

Niech wygra lepszy. Liczę, że będzie to Barca. Mecz będzie na neutralnym terenie. Jak wiadomo oba zespoły są bardzo silne u siebie. Tu zadecyduje dyspozycja dnia.

TWEETY 07.05.2009 20:24

ManUtd powinien nalegac na przeniesienie finalu na boisko rywala.
Final odbedzie sie 1 dzien po okraglej rocznicy 10 lat finalu z Bayernem na Camp Nou.

grzechu1991 07.05.2009 20:25

Ja powiem tak: Kibicuję MU, ale bynajmniej, nie uważam, że ten mecz bedzie rozstrzygniety w taki sposób jak napisał Killzone. Barcelona w tym sezonie jest bardzo silna, i wygrać z nią będzie niezwykle ciężko. Dużym osłabieniem będzie absencja chyba 3( jeśli sie myle poprawiajcie:) ) podstawowych obrońców Barcy. Licze na piękny mecz, i pojedynek Messi vs Ronaldo, który powraca do wysokiej formy.

For_FuN_ 08.05.2009 00:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 723060)
a myślisz, że na czym ten sędzia opierał swoją opinię? Na powtórkach i to nie jednej.
Dla Ciebie karny, dla człowieka który lata po boisku i zna przepisy-karnego nie ma. Więc dlaczego to Twoja wersja ma być ta jedna i prawdziwa? Znasz się na przepisach, że piszesz albo się od razu gwiżdze albo nie itp? A ten sędzia raczej musi się znać, więc sorry, ale jego opinia jest bardziej miarodajna od Twojej. To tak jak w temacie o WTC. Niech o zawaleniu się wież napisze zwykły użytkownik, a niech się wypowie ktoś, kto jest np konstruktorem. Komu bardziej zaufasz?

Szkoda tylko, że każdy się tak rozpisuje i płacze nad błędami wobec Chelsea. O błędach na niekorzyść Barcy(a takowe były i to też rażące) w dwumeczu kibice broniący Chelsea nawet nie wspominają.

Akurat siedze w srodowisku pilkarskim od kilkunastu lat i tez zaczerpnalem opinii sedziego, wedle ktorej karny sie nalezal. Oczywiscie, jeden odgwizdze, a inny nie, co nie zmienia faktu ze decyzja norwega byla przedziwna. Ale pomijajac ta akcje Maloudy, to 2 karne napewno sie nalezaly + tez dykusyjny badz nie faul na Drogbie w pierwszej polowie.

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1...wiadomosc.html - tu dla kibicow Barcelony, ktorzy od przedwczoraj mowili o pomylce sedziego(wbrew powtorkom). Abidal ma jaja, ze sie przyznaje i chwala mu za to. Kompromitacja dla slepo zakochanych w Barcie.

Nie ma to jak obiektywnym okiem spojrzec na sytuacje i powiedziec: a nie mowilem :).

miśqu 09.05.2009 10:42

Wg mnie Liga Mistrzów jest dużo mniej ciekawa od Pucharu UEFA, piłkarsko i kibicowsko! W UEFA co roku walczą inne drużyny, pada więcej bramek, jest duża różnorodność, a w LM wkółko te same 4 angielskie kluby + Barcelona, które mają turystów zamiast kibiców ;). Mam nadzieje, że nie powtórzy się zwycięzca sprzed roku i wygra Barca, dobrze, że przynajmniej finał jest inny.

Co do czterech karnych dla Chelsea, jeden po zagraniu ręką Pique się należał, ewnwetualnie jeszcze ten przy narożniku pola karnego... ale dobrze się stało jak się stało. Emocje spore i bardzo się cieszyłem, że Chelsea nie awansowała.

pio 16.05.2009 12:20

http://www.sport.pl/pilka/1,65057,66..._dogrywka.html

mam nadzieję, że przetarg wygra C+ z orange

SZYMEK_TSW 20.05.2009 08:54

Liga Mistrzów dalej w nSport, ale jest też dobra informacja ;] Polsat wygrał pakiet do pokazywania dwóch meczów w tygodniu u pasmie otwartym czyli dodajać do tego naprawde dobrych komentatorów w Polsacie, w sumie jest bardzo dobrze :)

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,66..._Mistrzow.html

dynek.pl 20.05.2009 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez miśqu (Post 723854)
Wg mnie Liga Mistrzów jest dużo mniej ciekawa od Pucharu UEFA, piłkarsko i kibicowsko! W UEFA co roku walczą inne drużyny, pada więcej bramek, jest duża różnorodność, a w LM wkółko te same 4 angielskie kluby + Barcelona, które mają turystów zamiast kibiców ;). Mam nadzieje, że nie powtórzy się zwycięzca sprzed roku i wygra Barca, dobrze, że przynajmniej finał jest inny.

Dokladnie mam takie samo odczucie. Zaden mecz w ubieglorocznej LM nie byl tak ciekawy jak potyczki Getafe z Bayernem, a juz w ogole ogladanie fazy grupowej LM gdzie zazwyczaj dwaj faworyci i dwaj slabeusze to strata czasu.

Pan Jotka 20.05.2009 09:17

Dla ITI i dla Polsatu te rozgrywki byly niczym byc lub nie byc na antenie ogólnopolskiej. Gdyby Canal pli wygrał to wykonczyli by konkurencje. Co do TVP---porażka na całej linii. Nie pokazuja juz NIC. Bo 4ery mecze na sezon polskiej ligii to chyba zenada. Mam nadzieje, ze nie uslyszymy znowu , ze sami jestesmy sobie winni bo nie placimy abonamentu w sporej liczbie <lol>

Nehiar 20.05.2009 09:47

No cóż, na razie trzeba czekać jak to będzie z tym Pucharem UEFA, pewnie Canal+ do UEFA startować nie będzie, więc walka będzie się toczyć TVP, Polsat, ITI. Osobiście kibicuje polsatowi(dlatego że mam Polsat Sport :P), ale ITI też zniosę, byle by nie TVP ...

cahill 21.05.2009 09:23

LM w wykonaniu N-ki to katastrofa, szkoda ze praw nie wygral C+ bo to jedyna stacja w Polsce ktora robi transmisje na najwyzszym poziomie, no ale coz stalo sie, przynajmniej tyle dobrze ze Polsat pusci 2 mecze i skroty, reszty trzeba bedzie szukac na streamach bo na N sie po prostu nie da ogladac, a jak slysze tego pozal sie Boze speca Wojtka Jagode to powaznie rozwazam przelaczenie sie na M jak Milosc... :D

tofik 27.05.2009 12:16

Zapraszam do dyskusji nt. finału :-)

Visca el Barca


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl