![]() |
Marku - wyłącz tego FM'a...
|
Na miejscu Bednarza zacząłbym się rozglądać za nowym defensywnym pomocnikiem. Ze zdrowiem Sobola jak widać jest już raczej krucho (przecież kiedyś ten gość był nie do zdarcia), Cantoro też się starzeje, Varga ciągle połamany, Barreto raczej nie jest zadowolony, że ma u nas grać, więc wszystkie znaki na niebie i ziemii mówią, że jednak powinno się na tą pozycję ściągnąć jakiegoś grajka. Niby jest zainteresowanie jakimś typkiem z tego Fluminense, ale ja wolałbym Polaka, poza tym- nie wiadomo jak skończy się sprawa z Marcelo i nie jest powiedziane, że w przypadku tego drugiego nie będzie podobnego zamieszania+ to co mówił sam Bednarz- wyjście na jaw naszego zainteresowania tym grajkiem nie pomoże sprawie jego sprowadzenia. Chciałbym zobaczyć w Wiśle Dancha, bo ten chłopak może być w przyszłości naprawdę solidnym piłkarzem.
|
Dlatego zapewne Bednarz interesuje/interesował się Romeu który jest DM.
|
Nie no umówmy się, nas interesują piłkarze darmowi, a wiele takich prezentów jak Marcelo, na przyjście którego musiało się złożyć pomyślnie w cholerę czynników, nie będzie. Poza tym, że mamy wojnę o certyfikat, to wystarczy tylko notka prasowa i już są problemy (Romeu). Na takim rynku, sprawę trzeba zaklepać w ten sposób, żeby piłkarz był zdecydowany na grę u nas, inni myśleli, że jest nie do wyjęcia, bo w przeciwnym wypadku, byle Steua, czy Hannover nas przebiją.
Z tym, że nie oszukujmy się, na Brazilianę nie ma za bardzo co liczyć. Jeśli chodzi o DM, to problem pojawia się taki, że w Polsce nie ma dobrych defensywnych pomocników, obecnie - prezentujący poziom piłkarze, którzy mogliby grać w Wiśle to Lewandowski i Dudka, wszyscy wiemy, z jakich względów żaden z nich u nas nie zagra. Danch i Pazdan to melodia przyszłości i to podejrzewam dalszej, poza tym, cenowo zapewne nie do wykupienia. |
Cytat:
no coz, ale on przeciez nie wdpadl slepym Leo do oka i zamiast siedziec gdzies w wielkim klubie za granica na lawce gra tylko regularnie w Polskim klubie :-/ |
Ja bym dal Golosia na defensywnego pomocnika. Drewniany jest jak trumna, ale waleczny jak William Wallace. I pluca ma pokazne.
Diaz tez tam moze grac. |
Cytat:
|
z takimi warunkami fizycznymi to może z Gołosia zrobić środkowego obrońce tylko żeby musiał uważać żeby zbytnio nie faulować w polu karnym
|
No, ale Gołoś jest średnio 2 razy w roku kontuzjowany, tak, że leczenie jednego urazu trwa 6 miesięcy, a drugiego 5. Diaz wolałbym, żeby skupił się na grze w obronie. Trałka? Nie widziałem go zbyt wiele razy (ostatnio w meczu PE Lechii z Arką). Fakt, że grał, walczył, ale czy ja wiem? Musiałbym go jeszcze ze 2 razy zobaczyć, żeby wyrobić sobie zdanie.
|
Gołoś nie jest aż tak drewniany jak piszecie. Chyba że punktem odniesienia jest np. David Villa, albo Silva z reprezentacji Hiszpanii:)
Na tle polskich piłkarzy nie jest wirtuozem techniki ale nie jest tez drewnem. Ma dobry strzał i nie najgorszy drybling (na pewno lepszy niż Łobodziński w obecnej formie)! Trochę obiektywizmu:) A pomysł żeby Gołoś grał jako defensywny pomocnik nie jest zły, tylko jest jeden problem. Konrad lubi holować piłkę, dryblować, a takie zabawy przed swoim polem karnym kończą się źle. Dlatego Nawałka dał go na bok pomocy, bo tu "zgubiona" piłka podczas dryblingu nie oznacza od razu groźnej kontry. Gdyby nie to, to pozycja defensywnego pomocnika byłaby bardzo dobra dla Konrada. |
co sadzicie o nim:
CHOI Sung Kuk (Korea Pld.) klub: Seongnam Ilhwa Chunma pozycja: prawy pomocnik/napastnik urodzony: 08.02.1983 w Seoul (Korea Pld.) wzrost: 1,72 m waga: ? na Eurosport leci teraz mecz Korea Pln vs. Korea Pld. i Choi gra jako prawy pomocnik (Nr. 7) -on jest bardzo ruchliwy i ma dobra technike http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia |
Gołoś to jest wielki talent, bardzo dobra szybkość, technika, drybling, strzał. A że pokazuje 1/10 swoich możliwości to dlatego że coś ma problemy psychiczne ( nie wytrzymuje presji). Przecież Leo powiedział, że jest bardzo utalentowanym piłkarzem. Sprawdził go w meczu z Węgrami, a Goły się spalił. Tutaj są rezerwy, bo to jest talent na miarę Błaszcza, albo i większy.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pozdrawiam |
Widze, ze zwolennikow umiejetnosci Golosia nie brakuje. Ja dla odmiany, wypale z grubej rury. Zawsze uznawalem chlopaka za drewnianego i to dosc mocno. Choc napewno braku ambicji, zarzucic mu absolutnie nie mozna, bo moglby obdzielic nia z pol druzyny. Jednak ambicja to nie wszystko.
Nigdy nie zapomne jak pewnego nieszczesnego wieczoru, linia pomocy Wisly skladala sie z samych pilkarskich indywidualnosci : Golosia, Piotra Brozka oraz Chiacu wspomaganych przez rownie surowego Burnsa i skonczylo sie pogromem 0:4 na wlasnym boisku z Groclinem. Cale szczescie, ze dwoch ostatnich juz nie ma, a Brozka Skorza przemiescil do obrony, bo inaczej watpie aby w ogole byla mowa o marszu po mistrzostwo. |
Mi zal Golosia strasznie bo chlopak tyra jak wol a golym okiem widac ze on po prostu nie ma predyspozycji do gry jako pomocnik.Jest strasznie klocowaty, powolny i rusza do pilki jakby mial reczny zaciagniety.
Niestety.Futbol nie jest sprawiedliwy. |
a ja myślę że Gołosia można by sprawdzić jako napastnika, choćby w jakimś sparingu
|
Ale na co będzie napadał? Bo chyba nie mówisz o grze u boku, dajmy na to Brożka.
Chyba, że mówimy o stworzeniu ataku marzeń Dawidowski-Gołoś- to inna bajka. Szanuje chłopaka bo jest ambitny jak mało który zawodnik. Ale jak ktoś napisał wcześniej, ambicja to nie wszystko.. |
Cytat:
|
nie potrzebna ta ironia,już tłumacze, gość ma niezłe warunki fizyczne ,w środku próbował dryblingu ale jego drybling zwykle opierał się na wypuszczeniu piłki,przyspieszeniu i dobiegnięciu do niej ,tak można minąć jednego rywala a nie kilku jak próbował ,dlatego myślę że jeżeli miałby przed sobą środkowego ,masywnego,mało zwrotnego obrońce,to dałby go na takim przyspieszeniu minąć ,a z ambicją którą prezentuje na pewno nie odpuszczałby piłek nawet teoretycznie straconych(np.podanie do bramkarza),mówić prościej absorbowałby cały czas obronę rywala ,oczywiscie to tylko teoria ...
|
trzeba było go sprzedać Górnikowi za przyzwoite pieniądze i zamknąć tą sprawę raz na zawsze. A tak to ani kasy ani Konrada bo Go kleszcz upier.....(?)
|
Górnik dawał za Konrada 1/3 ceny za jaka kupiono go z Polonii wiec raczej nie było sensu go sprzedawać.
Co jak co ale tej petardy z 40 metrów jaka strzelił Gołoś na R22 przeciwko Płockowi nigdy nie zapomne. Razem z Gołym do Wisły za znacznie mniejsze pieniądze przyszedł Boguski którego trudno byłoby teraz w Wiśle zastąpić.Czasem ciężko przewidzieć który zawodnik sie sprawdzi bo Konrad grajac w Polonii prezentował sie bardzo dobrze |
Jakbym był Bednarzem, to zainteresowałbym się tym grajkiem:
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ho/profil.html Talent porównywalny do Marcelo z Realu. Będzie do wyciągnięcia za czapkę gruszek, bo mu się niedługo kontrakt kończy. Również możnaby było zaostrzyć konkurencję na lewym skrzydle: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...on/profil.html Ten chłopak jest akurat bezrobotny. |
Boże ile wy macie lat "zainteresował bym się tym grajkiem". A ja gdybym pracował w Hercie Berlin to zainteresował bym się lobo bo w końcu zawodnik wyceniany na ponad 2 mln euro musi grac dobrze..... zal.pl
|
Chyba ten temat właśnie po to jest, żeby sobie spokojnie posnuć fantazje i "doradzić" Bednarzowi, nie przeszkadzając jednocześnie tym piszącym o rzeczywistych ruchach transferowych Wisły.
|
a ja nadal mam nadzieję że cos z Gołosia będzie...a nadzieja umiera ostatnia (oczywiście znam tez 2 przysłowie z tym słowem :D ) ja zresztą zawsze gdzies lubiłem piłkarzy po których większosć jechała...dla przykładu wspomnę że ceniłem Kryszałowicza.
powiem Wam nawet że jak patrze na gre Łobodzińskiego a raczej jego nieefektywną gre, to już wolałbym widzieć na tej pozycji równie nieefektywnego Gołosia...bo przynajmniej wiatr robi i ambicji mu nie można odmówić...a to co Łobo gra to nadaje się do Oldboy'ów... |
Cytat:
|
interesujacy zawodnik:
Lucas Ramon Barrios (Argentyna) klub: Colo Colo (Chile) pozycja: napastnik urodzony: 13.11.1984 w San Fernando (Argentyna) wzrost: 1,89 m waga: 87 kg -w tym roku strzelil w 22 meczach 19 bramek dla Colo Colo -on zarabia tylko 400.000 $ czyli 281.000 € rocznie -kontrakt konczy mu sie za 3 lata "San Lucas": http://uk.youtube.com/watch?v=STeuMR8rlzo http://uk.youtube.com/watch?v=MgKr6kq8zwY http://uk.youtube.com/watch?v=s_dAYariixE zrodla: http://www.weltfussball.de/spieler_p...lucas-barrios/ http://www.football-talents.org/Luca...7-17541-6.html http://en.wikipedia.org/wiki/Lucas_Barrios |
Cytat:
Edit, doczytałem TWOJE linki: Cytat:
|
2 mln $ to mniej wiecej 1.4 mln € i moim zdaniem jest to jeszcze w zasiegu finansowym Wisly choc nigdy wczesniej nie wydano takie pieniadze za JEDNEGO zawodnika w Polsce.
ale oczywiscie on jest teraz duzo wiecej wart, Colo Colo sprzedal na przyklad supersnajpera Humberto Suazo za 3.5 mln € do Monterrey czy tez Arturo Vidal za 5.6 mln € do Bayer Leverkusen. |
gdybyl bym bednarzem planował bym transfery z rocznym , polocznym wyprzydzeniem rozgladal bym sie gdzie sie konczy za rok kontrakt i juz bym dzilal a tam gdzie za pol to juz bym podisywal
|
Cytat:
I pisz nazwisko z dużej litery. |
grybym był Bednarzem ...
to bym sobie kupił takie BMW http://jalopnik.com/cars/assets/reso...upe_Cabrio.jpg a tak z innej beczki, to kiedys bylo info ze wlasnie teraz maja tak robic. Co rok, półroku ściągac mlodego zdolnego zawodnika, prawdopodobnie takiego co konczy mu sie kontrakt. Tak wlasnie zrobili z Marcelo. Fajna sprawa bo nie trzeba wydawac kasy ale z drugiej strony ciezko takiego znaleść. Mam nadzieje ze JB zalatwi cos zimą tego roku i to nie w ostatnim dniu okienka tylko zaraz na poczatku. i brawo za Marcelo, chociaz tak naprawde dopiero wyjdzie w praniu czy rzeczywiscie on jest taki swietny jak wszystkim sie wydaje |
Cytat:
|
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,98810,t...wiadomosc.html
Gancarczyk na pewno jest lepszy od Łobodzińskiego |
Tak jak mówiłem - zimą będzie już za późno
|
gdybym bym Bednarzem to.........bym zlozyl dymisje :P
|
bramka:Przyrowski
obrona: Jodłowiec |
Mielcarski powinien zostać dyrektorem sportowym!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl