![]() |
czy jakieś internetowe gazetki Izraelskie / strony klubowe Beitaru itp opisywały tego typu wstępne opisy w tym przypadku o kibicach Wisły
http://www.wislasoccer.com/news_item_9724.htm http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=18489 ?? |
Cytat:
Tez jestem ciekaw czy "dobre zrodla" juz okresllily jak to nozownicy wybieraja sie do Jerozolimy?? Czyzby tym razem pan Stec ucichl? |
Cytat:
http://www.k.i.b.i.c.e.w.i.s.l.y.pl/news/show/1318 (oczywiście bez kropek) |
Trochę historii: :)
Niewiele osób wie, że w sezonie 1988-89 Wisła Kraków, która ma się zmierzyć z Beitarem Jerozolima w eliminacjach Ligi Mistrzów, grała już z rywalem o tej nazwie w rozgrywkach Pucharu Intertoto. Zespół jednak pochodził nie z Jerozolimy, a z Tel Awiwu. Wisła okazała się wówczas dużo lepsza od Izraelczyków. Na wyjeździe Krakowianie zremisowali po zaciętym spotkaniu 2:2. Lepiej było w Krakowie, gdzie Wisła przy Reymonta rozgromiła imiennika aktualnego mistrza Izraela 4:0. Kibice Białej Gwiazdy z pewnością chcieliby powtórzenia takiego wyniku. 08.07.1988 – Tel Awiw BEITAR – WISŁA 2:2 (2:2) Bramki dla Wisły: Kazimierz Moskal 14, Tomasz Dziubiński 33-karny 15.07.1988 – Kraków WISŁA – BEITAR 4:0 (3:0) Bramki dla Wisły: Marek Motyka 11, Mateusz Jelonek 17, 68, Leszek Lipka 40 Więcej na Futbol.pl |
Czujecie już to ciśnienie lekki niepokój co będzie , 2 lata bez pucharów robią swoje :)
|
Czytając komentarze na YouTube/innych serwisach zauważyłem ostrą wymianę "zdań" między "kibicami" obu zespołów. Nie podoba mi się to..
Mam nadzieję, że kibole powstrzymają się od antysemickich treści na stadionie, bo możemy mieć kolejną przerwę od pucharów. Tak tylko ku przestrodze.. Pzdr. |
Cytat:
nie czujemy... |
|
|
oby tylko sędziowanie było na wysokim poziomie a nie takie jak w Atenach było i w kilku innych meczach pucharowych z bogatszymi rywalami gdzie sędziowie sporne sytuacje gwizdali na korzyść rywali.
Mam też nadzieje że Cleber ani Sobol nie dadzą sie sprowokować południowcą (Abreu) . |
ja tam dreszczyk czuje, zreszta do konca zycia nie zapomne uczucia po drugim meczu z PAO, takiego kaca juz chyba nigdy mial nie bede.. nawet teraz sie nieswojo czuje jak sobie przypomne tamten mecz ;-/
jutro gramy mecz prawdy, jak pojdzie nam slabo, znaczy w pucharach nie mamy czego szukac i trzeba skupic sie na lidze. sam jak zawsze wierze w Wisle i licze conajmniej na remis :-] Beitar ma dobrych pilkarzy, ale bez przesady, my w brew pozorom tez mamy kilku dobrych(sadze, ze conajmniej na poziomie tych z Jerozolimy) |
|
Służę pomocą. 8) Wystarczy zmienić "odds format" na normalny katolicki system i już wiesz, że za zwycięstwo Beitaru za jednego postawionego zeta dostaniesz ok 2,1, za remis ok 3,3 i mniej więcej tyle samo za zwycięstwo Wisły. Jak widać to oni są faworytami.
Mnie natomiast zainteresował apel Gujdamaka do swoich kibiców. Powinniśmy jak najbardziej wykorzystać ich porywczość i prowokować ich jak tylko się da (przy okazji sami nie dając się podpuścić) a najlepiej do tego nadaje się ich forum. Trzeba używać wszystkich możliwych sposobów, chociaż pewnie i tak bez żadnej akcji z naszej strony mecz ma szanse skończyć się zanim się zacznie :D |
czy cos wiadomo juz o biletach na rewanz WIsly z Betarem w Krakowie? jak mozna kupic i czy tylko posiadacze kart kibica mogą? jestem z Wrocławia
|
na pewno będą mogli go kupić wszyscy, niezależnie od tego czy ktoś ma KK czy nie, ale cena i termin sprzedaży jeszcze znany nie jest.
Pewnie podadzą info w środę/czwartek/piątek |
wczesniej jak po meczu z Beitarem nie podadzą, od wyniku meczu w Jerozolimie bedzie zalezec cena biletu
|
Wiślacy w Izraelu mają zameldować się około godziny 13 tamtejszego czasu (o 12 czasu polskiego). Z naszych informacji wynika, że kibice Beitaru już na lotnisku chcą zgotować zawodnikom Białej Gwiazdy gorące powitanie. Podobno na lotnisko wybiera się około tysiąca fanów przeciwnika Wisły, którzy swoim głośnym zachowaniem od samego początku będą starali się zdeprymować Wiślaków.
ze strony oficjalnej |
myśle ze to będzie dodatkowa motywacja dla Wislaków...:D przynajmniej będzie w nich sportowa złość aby utrzeć nosa tym "Beitarczykom":D
|
Cytat:
|
Emocje już są, dość spore powiem wam. Śmiesznie napisali, że Wisła teraz jest jak zakonnicy z klaszturu Kamedułów. Najbardziej jestem ciekaw taktycznych rozwiązań, które były taką tajemnicą. Kilka wariantów zostało ukazanych w meczu z Liverpoolem, lecz nie wszystko! Wynik z 1988 mógłby się powtórzyć.
Teraz też jest 8 w dacie:D 2008! |
na stronie SKWK sa podane prawdopodobne ceny biletów na Beitar u siebie.
jesli te ceny sie potwierdzą to ...pozostawie to bez komentarza :lol: poza tym ceny powinny zalezec od wyniku meczu w Jerozolimie |
Wiem, że Wisła potrzebuje wsparcia na meczu, ale jeżeli ceny się potwierdzą propnuję bojkot. Nie może być tak by najpierw fani wydawali kupę kasy na karnety, karty kibica i wyjazd do Jerozolimy, a tydzień później zarząd wyciągał z naszej kieszeni ostatnie piniądze. W OCZACH ZARZĄDU JESTEŚMY BANKNOTAMI. Niestety.
|
noi co prawdidłowo. Dla karnetowców taniej... 15 zł. To tak jakbys dopłacił 10 zl powiedzmy do biletu ligowego. No nie czarujmy sie beitar mimo wszystko to ekipa ktorej nie mozna porównywac z islandczykami czy mołdawianinami. Ceny podadza w czwartek po wyniku meczu. ja wole dac 70 zł za bilet i miec pewnosc ze jutro wygrają niz srać po gaciach w rewanzu z biletem np po 20 zł.
|
Dla tych, co polecieli na Beitar bilety powinny być za darmo ;-)
Ale nie jest tak źle- 45 zł to nie za dużo jak na bilet meczowy. |
ceny smieszne, ciekaw jestem co kazdy powie jak jutro w dupe bedzie...
bilety pewnie znow trafia do **** wie kogo, a kibic zostanie w domu wpierw pieprza ze pierwsze slysza o nazwie Beitar, a pozniej ceny z kosmosu ale poczekajmy na oficjalne potwierzenie klubu |
kiedy i o ktorej bedzie mecz w TV ?
|
no na mecz z lechem bilet kosztuje 40zl
na mecz z beitarem 45zl(jak sie nie ma karnetu 60zl) Dla mnie cena ok. |
Najgorszym rywalem moze byc pogoda ,jak bedzie ze 40 stopni to moze byc nieciekawie
|
Cytat:
Cytat:
|
apropo pogody to niedawno wyczytalem ze akurat Jerozolima nie nalezy do najgoretszych rejonow Izraela a jak przed chwila zerknalem na prognoze na jutro, to chyba nie bedzie tak zle
http://pogoda.onet.pl/2,88,1146,,,je...ma,miasto.html 26 w dzien 15 w nocy A o samym meczu...heh ,wiadomo ze liczy sie wynik 2 spotkan.Jak dla mnie, jesli przejdziemy Beitar ,to bedzie na prawde wielki wynik i uklekne przed Skorza i chlopakami:) |
ja sie boje drugiej Vitorii i tylko ta pierwsza polowa z LFC powoduje, ze tli sie jakas nadzieja
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A my jestesmy mistrzem Anglii czy Hiszpanii ?
Oni tez nie potrafia wymienic zadnego naszego zawodnika Poznali nas dopiero po losowaniu ludzie, oni tak samo podchodza do tematu... dla mnie bedzie w dupe jutro. chcialbym sie mile zaskoczyc |
Cytat:
|
Cytat:
Wspolczynniki nie graja - osiagniecia, doswiadczenie(jakie mysmy mieli doswiadczenie przed meczamia z Valerenga i Dbilisi a jakie oni) tez. Ja mam nadzieje ze Beitar sie na nas nie rzuci jak chocby Austriacy na euro , tylko bedzie gral z respektem - i tu upatruje szanse na dobry wynik. Zbychu - ja mam wielkie obawy , jednak mam nadzieje, ze bede jutro mogl Tobie, przyznac calkowita racje. |
Cytat:
kibicowskie serce mówi mi że będzie dobrze a rozum nakazuje sie przygotować na każdy scenariusz np. drugie Guimares łatwiej jest mi oceniać innych i wtedy latwo typuje jak rok temu Lubinowi , Groclinowi i Bełchatowowi szybki łomot w pucharach :) |
Apropo wiary to bylem jedynym po meczu z Iraklisem, ktory twierdzil ze ich przejdziemy, co prawda jak przyszla Okuka to juz pewny nie bylem ale sila rozpedu jednak ich ogralismy:)
|
Cytat:
Pozatym powiedzmy sobie szczerze, Wisła jako jedyna Polska drużyna w XXI wieku potrafi grać w europejskich pucharach: Inter(1:2 w dwumeczu), Barca(3:5 w dwumeczu), Parma, Schalke, Lazio(mimo, że przegralismy), NEC Nijmengen, Georgia Tbilisi, Real Madryt(porazka, ale bez wstydu), Mattersburg, Iraklis, Basel, Feeyenord(porażka). Dlatego wypada miec wiare w umiejętności naszych piłkarzy, bo mają napewno wystrarczające, żeby ograc Beitar, który na tle tych rywali prezentuje się raczej skromnie, ale czy to zrobią to już inna sprawa. |
Cytat:
pogoda sie świetna zapowiada, 19st. w czasie meczu, ale wilgotność powietrza napewno będzie duża, do tego też się będą musieli szybko przyzwyczaić. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl