Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

piter116 05.07.2008 09:41

O której Wisła gra dzisiejszy sparing?

wroobel88 05.07.2008 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kondipr (Post 562416)
Nie mogę znalźć wniosku na Karte Kibica na oficjalnej ... help

http://www.wisla.krakow.pl/files/kar...ca_wniosek.pdf

WILU TS 05.07.2008 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 562505)
O której Wisła gra dzisiejszy sparing?

o 18.00 wystarczy wejść jak zwykle na oficjalną...

South 05.07.2008 11:39

miał ktoś taki problem z konnektem/gg że nie pokazuje opisów znajomych albo tylko 2-3 osob ?

markokrk 05.07.2008 11:55

Ja też tak mam często :/

Lysy 05.07.2008 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 562548)
miał ktoś taki problem z konnektem/gg że nie pokazuje opisów znajomych albo tylko 2-3 osob ?

Zmieńcie tego złoma jak najszybciej, na dobre to wam wyjdzie :lol: W AQQ zachowacie swój stary numer GG , a zyskacie drugą sieć Jabbera, gdzie w razie padu GG zawsze będziecie w kontakcie ze znajomym. To co robią programiści GG w tym roku to kpiny, zamiast pracować nad niezawodnością oraz ulepszeniem tego komunikatora, Ci kombinują jakby tu najwięcej reklam wcisnąć. Efekty takie, że z kim nie rozmawiam ma problemy z tym programem. http://www.aqq.eu/ polecam wersje "Testowa: 2.0.1 Build 81"

wisl@k_TS 05.07.2008 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 562548)
miał ktoś taki problem z konnektem/gg że nie pokazuje opisów znajomych albo tylko 2-3 osob ?

Tez tak mam, czesto pada im serwer(?) i nikt nie ma opisow (chociaz zostaja w pamieci serwera, bo potem sa). A w momencie kiedy masz te kilka osob z opisami to znaczy ze chowaja sie na niewidocznym :-D

Marszałek 05.07.2008 13:31

Witam, ile kosztuje karnet miesięczny w Aqua Parku na siłownie.

No i czy warto. Rano jakoś się da chodzić czy dużo wtedy ludzi jest?

Dziękuje,

Wojtek 1906 05.07.2008 13:40

Rano około 7-10 to i na siłowni i na całej hali basenowej jak ci się jakaś wycieczka nie trafi to jest pustawo z wyjątkiem paru starszych osób. Ceny niestety nie znam.

globoos 05.07.2008 13:44

http://www.wellness.parkwodny.pl/cen...ulamin,50.html

z tego co pamiętam na karnet na siłownie można wchodzić też na basen, oni ci tam w kasie wellness jakiś kwitek wydają i jedziesz :) rano aquapark jest raczej pusty

DominoForza 05.07.2008 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 562567)
Zmieńcie tego złoma jak najszybciej, na dobre to wam wyjdzie :lol: W AQQ zachowacie swój stary numer GG , a zyskacie drugą sieć Jabbera, gdzie w razie padu GG zawsze będziecie w kontakcie ze znajomym. To co robią programiści GG w tym roku to kpiny, zamiast pracować nad niezawodnością oraz ulepszeniem tego komunikatora, Ci kombinują jakby tu najwięcej reklam wcisnąć. Efekty takie, że z kim nie rozmawiam ma problemy z tym programem. http://www.aqq.eu/ polecam wersje "Testowa: 2.0.1 Build 81"

spoko,ja mialem Aqq przez 3miesiace bez awaryjnie dzialal az tu nagle wczoraj pisze do kogods i nie otrzymuje wiadomosci okazalo sie ze aqq sie zrabalo :) a sciaglem najnowszwe gg 8.0 i smiga chociaz te emotikony kijowe jak zwykle w gg

kreseq 05.07.2008 13:58

Czy znacie serwer na ktory mozna wgrac plik ok 800MB ale z mozliwoscia dogrania pliku? Chodzi o zrywanie polaczenia i dogranie pliku od momentu zerwania polaczenia. Pilna sprawa- wysylka pliku ze slubu :)
PS:Nie. wyslanie plyty nie wchodzi w gre.

dostuffca 05.07.2008 13:58

Mógłby ktoś polecić jakąś siłownię na Białym Prądniku (chętniej bo bliżej) tudzież Azorach? Jeśli by można to od razu prosiłbym też o www albo cennik.

z góry dzięki.

AMF 05.07.2008 14:00

Chciałbym się dowiedzieć jakie salony tatuażu w Krakowie polecacie? Czy bezpieczne, jakie mniej więcej ceny itp, itd. Mam zamiar wytatuować sobie 2 słowa, w sumie 12 liter, ok 5-6 cm wysokości. Zmieszczę się w 200 PLN? Czy może lepiej przez znajomych znaleźć kogoś zdolnego żeby mi wykonał tatuaż?
Z góry dziękuje.

dostuffca 05.07.2008 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hrabia (Post 562474)
Czy ktoś sie orientuje z której krakowskiej sieci taksówki są najtańsze ?

ostatnio wszyscy jak jeden mąż ustawili ceny 2.30 i się ich twardo trzymają. W zeszłym roku Partner był po 1.80 ale już im przeszło.
Na taryfy trzeba uważać, bo teraz jeszcze robią jaja z cennikiem nocnym (za wejście 7 a nie 5 + niektórzy dorzucają jeszcze 'taryfę nocną' za 4.60)

Arkas 05.07.2008 14:22

Zaladowalem obrazek do podpisu ale mi sie nie wyswietla. Co trzeba zrobic aby bylo ok?

swirson 05.07.2008 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kondipr (Post 562416)
Nie mogę znalźć wniosku na Karte Kibica na oficjalnej ... help

http://www.wisla.krakow.pl/files/kar...ca_wniosek.pdf

usiu 05.07.2008 18:00

Da sie skads sciagnac nakladke na angielskiego XP'ka z jezykiem polskim?

simone 06.07.2008 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 555582)
Co to był za mecz gdzie podczas rzutów karnych Canizares podchodził do przeciwników z miną "seryjnego mordercy" i robił- jak by to powiedział Daniec- "straszonko". Jakiś link na YT też by się przydał. Z góry dzięki.

Ponawiam pytanie.

usiu 06.07.2008 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 562870)
Ponawiam pytanie.

pewnie chodzi Ci o ten mecz

http://pl.youtube.com/watch?v=RA8EUF...eature=related

Manson33 06.07.2008 00:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez usiu (Post 562759)
Da sie skads sciagnac nakladke na angielskiego XP'ka z jezykiem polskim?

http://beqiraj.com/windows/mui/index.asp

Tam się rozejrzyj co można z tym fantem zdziałać.

Podobno pod tym linkiem: http://www.sendspace.pl/file/iCrKDLRq/ jest polskie MUI dla Win XP

No i z innych miejsc wychodzi, iż podobno owa nakładka działa tylko dla dużych klientów Microsoftu i tylko z wersją angielską Windows XP Professional.
Pisząc o wielkich klientach mam na myśli duże firmy zakupujące pakiet na jakąś ilość stanowisk.

Dawid_TSW 06.07.2008 07:00

Czy w Krakowie jest jakaś przychodnia lekarska otwarta w weekend?

P.e.c.h 06.07.2008 08:25

Na Galla jest dyżur całodobowy, chyba też na Armii Krajowej.

KrasnalFN 06.07.2008 09:29

W Empiku na Zakopiance w stanowiskach do słuchania po wpisaniu kodu kreskowwego z płyty można słuchać pełnych piosenek. W innych Empikach też sa takie urządzenia?

@lek 06.07.2008 09:46

Ile mam czasu na wysłanie przedmiotu na allegro? Tydzień?
HELP!

Tobi1906 06.07.2008 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez @lek (Post 562913)
Ile mam czasu na wysłanie przedmiotu na allegro? Tydzień?
HELP!

Dla kupujacego najlepiej jest abyś wysłał jak najszybciej,pomysl czy ty tez chcialbys czekac dlugo na przesylke?


Najlepiej poprostu poinformować kupujacego o problemach,jesli takowe masz ktore przeszkadzaja ci wyslac w czasie-aby nie zapewnic sobie Negatywa

marcuslupus 06.07.2008 12:21

gdzie mogę znalezc mp3 z najnowszej reklamy radiowej Avans "Stachu, lodówka się znowu pier..li" ??

wisnia 06.07.2008 12:29

http://www.one.co.il/Article/119265.html

Może ktoś mi to rozszyfrować??

drevno 06.07.2008 12:38

Omg ale masz misje z tymi robaczkami xDD

Mozesz spróbować translatorem na arabski ...no onecie chyba byl xD

ale nie wiem czy to konkretnie ten dialekt , narzecze czy inna zaraza xD

wisnia 06.07.2008 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez drevno (Post 562961)
Omg ale masz misje z tymi robaczkami xDD

Mozesz spróbować translatorem na arabski ...no onecie chyba byl xD

ale nie wiem czy to konkretnie ten dialekt , narzecze czy inna zaraza xD

Tak:P Ale wiesz:D Ciekawi mnie to jak na Stronie to rozszyfrowali:D

WzT 06.07.2008 13:49

Może mi ktoś podać linka do jakiegoś programu z którego będę mógł ściągać najnowsze gry i filmy, chodzi mi o torrenty.

marcuslupus 06.07.2008 14:21

czy ktos wie moze dlaczego wylacza mi sie mozilla, gdy wlaczam te filmiki z bramkami z meczu Wisla - Hapoel? podobna rzecz dzieje sie , gdy ogladam cos na sopcast. na youtube wszystko jest ok Dodam tylko, ze mam Windowsa Vista

medyk 06.07.2008 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 562976)
Może mi ktoś podać linka do jakiegoś programu z którego będę mógł ściągać najnowsze gry i filmy, chodzi mi o torrenty.

program to nie wzsystko podstawa to miec konto na jakiejs dobrej stronie z torrentami tylko na takowe trzeba zaproszenie zazwyczaj.

a jesli chodzi o program to polecam uTorrent

Sebo_TS 06.07.2008 15:32

Gdzie najlepiej zainwestować kasę. Tzn kilkanascie tysięcy ( 20-25 ) ? Bank na oprocentowanie ? Papiery wartościowe... Tylko jak i gdzie najlepiej ?

saklak1906 06.07.2008 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez @lek (Post 562913)
Ile mam czasu na wysłanie przedmiotu na allegro? Tydzień?
HELP!

To jest kwestia dogadania sie z kupujacym. Jak poprosisz to pewnie potrzeka i nie bedzie robil problemow, chyba ze trafisz na jakiegos dupka to masz problem.

WzT 06.07.2008 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 563008)
program to nie wzsystko podstawa to miec konto na jakiejs dobrej stronie z torrentami tylko na takowe trzeba zaproszenie zazwyczaj.

a jesli chodzi o program to polecam uTorrent

A znasz jakąś darmową stronkę? Istnieją takowe w ogóle?

Lysy 06.07.2008 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 562976)
Może mi ktoś podać linka do jakiegoś programu z którego będę mógł ściągać najnowsze gry i filmy, chodzi mi o torrenty.

Moim zdaniem najlepszy jest uTorrent:
http://www.utorrent.com/

Z wyszukiwarek torrentów polecam:
http://www.torrentz.com/ (szuka w większości popularnych stron z torrentami)

pan_premier 06.07.2008 17:53

cos do odzyskiwania danych, bo mam jakies programy, ale one mi tylko wyświetlają usuniete pliki, a zebym mógł je odzyskac trza kupić pełną wersję
pomożecie?

kuba-wisla 06.07.2008 18:07

Witam! pewnie ktos juz kiedys wrzucal ale nie jestem w stanie sprawdzic teraz bo moj internet chodzi z predkoscia 1 strona na 10 minut w trybie awaryjnym. Moze ktos zarzucic jakims linkiem do sciagniecia Windowsa XP najlepiej na priv bo latwiej mi bedzie odczytac przy obecnym stanie komputera. Z gory dzieki. sytuacja pilna!

wislak_olkusz 06.07.2008 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 563018)
A znasz jakąś darmową stronkę? Istnieją takowe w ogóle?


możesz też spróbować na mininova.org , strona angielska ale dużo polskich rzeczy można zassać


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl