![]() |
O której Wisła gra dzisiejszy sparing?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
miał ktoś taki problem z konnektem/gg że nie pokazuje opisów znajomych albo tylko 2-3 osob ?
|
Ja też tak mam często :/
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam, ile kosztuje karnet miesięczny w Aqua Parku na siłownie.
No i czy warto. Rano jakoś się da chodzić czy dużo wtedy ludzi jest? Dziękuje, |
Rano około 7-10 to i na siłowni i na całej hali basenowej jak ci się jakaś wycieczka nie trafi to jest pustawo z wyjątkiem paru starszych osób. Ceny niestety nie znam.
|
http://www.wellness.parkwodny.pl/cen...ulamin,50.html
z tego co pamiętam na karnet na siłownie można wchodzić też na basen, oni ci tam w kasie wellness jakiś kwitek wydają i jedziesz :) rano aquapark jest raczej pusty |
Cytat:
|
Czy znacie serwer na ktory mozna wgrac plik ok 800MB ale z mozliwoscia dogrania pliku? Chodzi o zrywanie polaczenia i dogranie pliku od momentu zerwania polaczenia. Pilna sprawa- wysylka pliku ze slubu :)
PS:Nie. wyslanie plyty nie wchodzi w gre. |
Mógłby ktoś polecić jakąś siłownię na Białym Prądniku (chętniej bo bliżej) tudzież Azorach? Jeśli by można to od razu prosiłbym też o www albo cennik.
z góry dzięki. |
Chciałbym się dowiedzieć jakie salony tatuażu w Krakowie polecacie? Czy bezpieczne, jakie mniej więcej ceny itp, itd. Mam zamiar wytatuować sobie 2 słowa, w sumie 12 liter, ok 5-6 cm wysokości. Zmieszczę się w 200 PLN? Czy może lepiej przez znajomych znaleźć kogoś zdolnego żeby mi wykonał tatuaż?
Z góry dziękuje. |
Cytat:
Na taryfy trzeba uważać, bo teraz jeszcze robią jaja z cennikiem nocnym (za wejście 7 a nie 5 + niektórzy dorzucają jeszcze 'taryfę nocną' za 4.60) |
Zaladowalem obrazek do podpisu ale mi sie nie wyswietla. Co trzeba zrobic aby bylo ok?
|
Cytat:
|
Da sie skads sciagnac nakladke na angielskiego XP'ka z jezykiem polskim?
|
Cytat:
|
Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=RA8EUF...eature=related |
Cytat:
Tam się rozejrzyj co można z tym fantem zdziałać. Podobno pod tym linkiem: http://www.sendspace.pl/file/iCrKDLRq/ jest polskie MUI dla Win XP No i z innych miejsc wychodzi, iż podobno owa nakładka działa tylko dla dużych klientów Microsoftu i tylko z wersją angielską Windows XP Professional. Pisząc o wielkich klientach mam na myśli duże firmy zakupujące pakiet na jakąś ilość stanowisk. |
Czy w Krakowie jest jakaś przychodnia lekarska otwarta w weekend?
|
Na Galla jest dyżur całodobowy, chyba też na Armii Krajowej.
|
W Empiku na Zakopiance w stanowiskach do słuchania po wpisaniu kodu kreskowwego z płyty można słuchać pełnych piosenek. W innych Empikach też sa takie urządzenia?
|
Ile mam czasu na wysłanie przedmiotu na allegro? Tydzień?
HELP! |
Cytat:
Najlepiej poprostu poinformować kupujacego o problemach,jesli takowe masz ktore przeszkadzaja ci wyslac w czasie-aby nie zapewnic sobie Negatywa |
gdzie mogę znalezc mp3 z najnowszej reklamy radiowej Avans "Stachu, lodówka się znowu pier..li" ??
|
|
Omg ale masz misje z tymi robaczkami xDD
Mozesz spróbować translatorem na arabski ...no onecie chyba byl xD ale nie wiem czy to konkretnie ten dialekt , narzecze czy inna zaraza xD |
Cytat:
|
Może mi ktoś podać linka do jakiegoś programu z którego będę mógł ściągać najnowsze gry i filmy, chodzi mi o torrenty.
|
czy ktos wie moze dlaczego wylacza mi sie mozilla, gdy wlaczam te filmiki z bramkami z meczu Wisla - Hapoel? podobna rzecz dzieje sie , gdy ogladam cos na sopcast. na youtube wszystko jest ok Dodam tylko, ze mam Windowsa Vista
|
Cytat:
a jesli chodzi o program to polecam uTorrent |
Gdzie najlepiej zainwestować kasę. Tzn kilkanascie tysięcy ( 20-25 ) ? Bank na oprocentowanie ? Papiery wartościowe... Tylko jak i gdzie najlepiej ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.utorrent.com/ Z wyszukiwarek torrentów polecam: http://www.torrentz.com/ (szuka w większości popularnych stron z torrentami) |
cos do odzyskiwania danych, bo mam jakies programy, ale one mi tylko wyświetlają usuniete pliki, a zebym mógł je odzyskac trza kupić pełną wersję
pomożecie? |
Witam! pewnie ktos juz kiedys wrzucal ale nie jestem w stanie sprawdzic teraz bo moj internet chodzi z predkoscia 1 strona na 10 minut w trybie awaryjnym. Moze ktos zarzucic jakims linkiem do sciagniecia Windowsa XP najlepiej na priv bo latwiej mi bedzie odczytac przy obecnym stanie komputera. Z gory dzieki. sytuacja pilna!
|
Cytat:
możesz też spróbować na mininova.org , strona angielska ale dużo polskich rzeczy można zassać |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl