Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Komórki... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=321)

JacobusTSW 19.10.2009 13:20

ODP
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez szorstki (Post 805523)
SE 902 - nie znam żadnego zadowolonego użytkownika. No może oprócz Bonda ;) Wada generalna: zawiesza się dwa razy dziennie. Nie pomaga często nawet restart softu. Właścicielka z biurka naprzeciwko do tej pory żałuje, że pozbyła się K800i mimo że to była spora cegła.

Nie zgodzę się. Mam ten telefon od lutego i nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby się zawiesił. Przetrwał sporo upadków. O ile nie zaczniesz zapychać pamięci telefonu (dlatego warto przyinwestować w kartę pamięci) to nie będzie się wieszał. Zdarza mu się czasem wolniej chodzić kiedy słuchasz muzyki, grasz i jeszcze piszesz sms-y ale to chyba ekstremalna sytuacja...

Mario Nh 20.10.2009 12:04

Sony Ericsson w380i czy Sony Ericsson K800i ?
Mam możliwość zamiany.

Jakieś opinie odnośnie tego pierwszego?

kamilll1906 21.10.2009 19:13

mam problem z moja n95-1 mianowicie nie chce otwierac mi sie tekst wiadomosci odebranej lub wyslanej, a restart nie pomaga. . .

nie no juz znalazlem to jest problem z "Klątwą Ciszy".

jakby komus sie przydarzylo jeszcze to tu jest stronka ktora wyjasnia co i jak http://www.pablik.pl/index.php/4019/...co-chodzi.html

stanley88 21.10.2009 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilll1906 (Post 806312)
mam problem z moja n95-1 mianowicie nie chce otwierac mi sie tekst wiadomosci odebranej lub wyslanej, a restart nie pomaga. . .

To albo hard reset albo wgranie nowego softa pomoże.

WISŁAZWE 25.10.2009 20:59

Czy ktoś użytkowników posiada może telefon
LG KP 500 COOKIE
SE K770i
jakieś opinie na temat tych telefonów...

lucashunter10 25.10.2009 23:39

Ja posiadam LG. Nie jestem jakimś wielkim znawcą telefonów czy coś, ale mogę go polecić z czystym sumieniem. Przejrzyste menu, prosta obsługa i niezłe możliwości. Pozdrawiam:-D

famul 28.10.2009 22:37

czy ktoś z forumowiczów posiadał starego iphone 2G i przesiadł się na nowego 3GS? jeśli tak to poproszę o opinie czy na prawdę warto ?

jabadabaryba 30.10.2009 14:54

Mógłby ktoś porównać LG Arene i Samsung Diamond lub ewentualnie zaproponować jakiś inny model tego typu? zwłaszcza jak się prezentuje system w Arenie, ponieważ nie posiada ona WM.

Norek 05.11.2009 23:35

Może ktoś coś powiedzieć o Nokii N97? Ma ktoś ten telefon, jakieś duże wady, coś jest w nim spaprane itp.?

Będę wdzięczny za pomoc

Above 07.11.2009 20:43

Jakby ktoś szukał telefonu odpornego na wodę i kurz to zapraszam -> http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=1794

brylant17 11.11.2009 13:06

Panowie mam problem zastanawiam się nad kupnem fona do wyboru mam E50,Nokia 6300 oraz Nokia 6230i co wybrać? a może wy coś polecacie do 300 zł? tylko aby Nokia była

WzT 11.11.2009 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Norek (Post 812802)
Może ktoś coś powiedzieć o Nokii N97? Ma ktoś ten telefon, jakieś duże wady, coś jest w nim spaprane itp.?

Będę wdzięczny za pomoc

Często padają w nich wyświetlacze ogólnie dość awaryjny telefon. Nie polecam, osobiście wolał bym Sony Ericsson X1

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 815320)
Panowie mam problem zastanawiam się nad kupnem fona do wyboru mam E50,Nokia 6300 oraz Nokia 6230i co wybrać? a może wy coś polecacie do 300 zł? tylko aby Nokia była

Są to trzy różne telefony które ciężko porównać do siebie.
Nokia e50 to tani dość wytrzymały telefon na systemie operacyjnym. Telefon często się wiesza i ma problem z płynnością działania zdecydowanie polecam o niebo lepszą następczynie E51

Nokia 6300 to telefon na zwykłej platformie z przyzwoitym aparatem, ładnym wyświetlaczem i metalową obudową. Ten telefon ma wszystko co powinien mieć w tej klasie. Jedynym jego minusem jest to, że bateria nie jest mocną stroną tego telefonu.

Nokia 6230i to ogólnie dobry telefon ładny wyświetlacz i dobra bateria to jego główne zalety gorzej z aparatem, przy włożeniu większej karty "zamulanie" to normalka.

Z tych trzech telefonów najbardziej polecił bym Ci jednak 6300 :)

brylant17 11.11.2009 13:59

WzT Dzięki wielkie to już wiem co biorę Nokia 6300 :D

Pavay 14.11.2009 09:18

Może ktoś polecić sprawdzoną stronkę z aplikacjami do SPV M3000. Z góry dziękuję :)

gianbuffon 15.11.2009 16:16

mozecie cos polecic do 500-600zl? z tym, ze komore bede kupowal za jakis miesiac, to moze te powyzej 600zl cos potanieja :P
najbardziej interesuje mnie cos od Nokii. aktualnie mam SE K750i, ale od czasu zakupu obudowa zgrzypi, jakby zrobiona z taniego plastiku. joystick tez daje juz o sobie znac i czasem sie zacina.
wiec jakie mam preferencje do nowego fona:
- ladny wyglad i dobra obudowa (stabilna, odporny na wstrzasy, itd)
- duzy wyswietlacz
- fajnie, jakby mialy duze wsparcie, jesli chodzi o softy, aplikacje, itd.
- ciche przyciski (tak, zebym mogl w nocy pisac smski i klawisze nie stukaly :P)
- dobry dzwiek, aparat dobrze jakby byl, ale nie musi byc jakis super
- bateria, zeby dlugo trzymala
- w moim k750i czasem przydaje sie latarka :P
- niezbyt przekonuja mnie do siebie telofony na dotyk...

jakby ktos mogl polecic kilka modeli, to bylbym bardzo wdzieczny :)

Arteka1906 15.11.2009 16:33

nokia e63.

gianbuffon 15.11.2009 16:53

dzieki :) juz sprawdzam, a tymczasem prosze o jeszcze jakies typy, zebym mial wybor :)
aha i co do Nokii to im wyzszy numer, tym lepszy telefon, czy nie zawsze jest to regula?
edit: e63 odpada. nie chce telefonu z klawiatura

KosaPS 15.11.2009 16:55

nokia 5530

MatMario 15.11.2009 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pavay (Post 816535)
Może ktoś polecić sprawdzoną stronkę z aplikacjami do SPV M3000. Z góry dziękuję :)

Może nie bezpośrednio do aplikacji ale na pdaclub.pl znajdziesz temat o tym telefonie, a aplikacje chyba wszystkie jakie powstały pod WM.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 817079)
mozecie cos polecic do 500-600zl? z tym, ze komore bede kupowal za jakis miesiac, to moze te powyzej 600zl cos potanieja :P
najbardziej interesuje mnie cos od Nokii. aktualnie mam SE K750i, ale od czasu zakupu obudowa zgrzypi, jakby zrobiona z taniego plastiku. joystick tez daje juz o sobie znac i czasem sie zacina.
.......
jakby ktos mogl polecic kilka modeli, to bylbym bardzo wdzieczny :)

Ja ci polecę HTC Diamond. Wygląd, spasowanie wykonie, aplikacji mnóstwo, działa u mnie sprawnie już kilka msc i nie szukam innego telefonu.

Ale to musiał byś przekonać się do telefonów dotykowych i innych niż Nokia.

gianbuffon 15.11.2009 17:40

5530 i HTC to telefony dotykowe... ale kurde jak patrze na ich parametry, to chyba jednak przekonam sie do tych telefonow :) czywiscie ja nigdy takiego nia mialem, bawilem sie tylko troche telefonami znajomych, wiec pewnie po jakims czasie juz bym sie przyzwyczaij. w sumie chodzi mi tylko o to, ze nie zawsze sa posluszne. np. chce zjechac na dol, to nie zawsze sie da, tak jakby sie zacinal. trzeba bardzo dokladnie to robic. i to mnie wlasnie drazni.

zwlaszcza ten HTC mi sie spodobal- system operacyjny, dobry procek, wi-fi, gps, 480 x 640 px (2,8'') i wyglad. ale cena chyba za wysoka. na allegro ok 900-1000zl :/ no chyba, ze bralbym abonament

swirson 15.11.2009 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 817103)
5530 i HTC to telefony dotykowe... ale kurde jak patrze na ich parametry, to chyba jednak przekonam sie do tych telefonow :) czywiscie ja nigdy takiego nia mialem, bawilem sie tylko troche telefonami znajomych, wiec pewnie po jakims czasie juz bym sie przyzwyczaij. w sumie chodzi mi tylko o to, ze nie zawsze sa posluszne. np. chce zjechac na dol, to nie zawsze sie da, tak jakby sie zacinal. trzeba bardzo dokladnie to robic. i to mnie wlasnie drazni.

zwlaszcza ten HTC mi sie spodobal- system operacyjny, dobry procek, wi-fi, gps, 480 x 640 px (2,8'') i wyglad. ale cena chyba za wysoka. na allegro ok 900-1000zl :/ no chyba, ze bralbym abonament

http://sms.pl/tel/szukaj.php

MatMario 15.11.2009 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 817103)
5530 i HTC to telefony dotykowe... ale kurde jak patrze na ich parametry, to chyba jednak przekonam sie do tych telefonow :) czywiscie ja nigdy takiego nia mialem, bawilem sie tylko troche telefonami znajomych, wiec pewnie po jakims czasie juz bym sie przyzwyczaij. w sumie chodzi mi tylko o to, ze nie zawsze sa posluszne. np. chce zjechac na dol, to nie zawsze sie da, tak jakby sie zacinal. trzeba bardzo dokladnie to robic. i to mnie wlasnie drazni.

zwlaszcza ten HTC mi sie spodobal- system operacyjny, dobry procek, wi-fi, gps, 480 x 640 px (2,8'') i wyglad. ale cena chyba za wysoka. na allegro ok 900-1000zl :/ no chyba, ze bralbym abonament

Jak chcesz zobaczyć Diamonda to w GK w salonie Orange jest możliwość poużywania i pobawienia się. Leży przyklejony do stendu z orange free na wprost kasy. Tam jest co prawda Diamond Touche ale samo działanie ekranu dotykowego, jest takie samo. Tamten jest ciut szybszy w porównaniu do zwykłego diamonda ale różnice są delikatne. Diamond bez włączonego TouchFlo3D działa dla mnie naprawdę sprawnie.
No i tamten jest mega gruby gdzie Diamond jest bardzo cieniutki. Ale sam ekran jest identyczny.

gianbuffon 15.11.2009 22:15

dzieki za info :) na pewno tam zajrze.
to na razie mam Diamond, 5330. ma ktos jeszcze cos do polecenia? bo nie wiem, czy bede mial tyle kasy na te, ktore juz mi polecono. moze jeszcze cos z wysowanych albo nokia serii E?

systray 15.11.2009 22:30

Nokia E51. Mam ją od tygodnia i jestem bardzo zadowolony. Bardzo solidne wykonanie.

jaszczur90 15.11.2009 23:00

Nokia N82 - na allegro znajdziesz za 600 zł

+ 5mpx aparat Carl Zeiss ( lampa błyskowa )
+ A-GPS
+ duży ekran
+ dobre mp3/mp4

- wygląd nie powala/ troszkę gruba jest


http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1237

Sam ją posiadam od ponad roku , i nie ma żadnych problemów. Pracuje na symbianie. Bardzo dużo jest aplikacji, tapetek, tematów i gierek pod tą komórkę.

Jest to troszkę uboższa wersja Nokia N95 .. N82 ma mniejszy ekran od N82 , nie ma klawy wysuwanej, jednak N82 ma lepszy aparat od N95

gianbuffon 16.11.2009 12:31

ale za 600zl jest tylko uzywka :/

!!IRIVER!! 16.11.2009 13:01

no właśnie, ta nokia 5530 kusi mnie jak nie wiem, w Playu ją mogę mieć za 1 zł... nęci mnie tak samo nokia 6600i Slide.. może ktoś coś o niej powiedzieć? no i ogólnie czy te telefony z serii Express Music to faktycznie z tym dźwiękiem tak zajebiście, czy raczej ściema?

sumcio91 19.11.2009 20:51

Co lepiej wziąć Samsung Avila czy Samsung Corby ?

Wojtator 19.11.2009 20:57

Ja bym wziął Avile

gianbuffon 19.11.2009 23:29

troche sie zastanowilem, porownalem telefony i chyba najblizej wyboru jest Nokia 5530 XM.
na poczatku nie chcialem dotykowego, ale jednak z tych porownan wyszlo, ze te telefony maja najlepsze parametry. troche pobawilem sie telefonami dotykowymi znajomych (glownie Avila) i calkiem mi sie podobaly.
mialem jeszcze przetestowac ten HTC Diamond Touch w GK, ale zrobie to w weekend. zreszta wydaje mi sie, ze nie bedzie mnie stac na ten telefon...
chcialbym wiec zapytac o dwie rzeczy:
1. brac 5530 nowke za 700zl, czy lepiej uzywana 2 tygodnie w idealnym stanie za 500zl od znajomego?
2. a moze jest cos lepszego w tej cenie? tj. do 700zl

slaskWKSslask 20.11.2009 00:40

A koniecznie musi byc dotyk? Nokia 6220 classic,wyglądem nie powala i nie am WIFI,ale świent ekran 16MLN,mega dobry aparat 5mp z optyka Carl Zeiss tessa i xenonowa lampą. Bardzo dobry telefon , GPS, stabilny Symbian,polecam.

kokrys 20.11.2009 00:55

U mnie w firmie za wyniki sprzedaży jest do wygrania Nokia 6600, warto się starac czy to raczej jakiś kiepski telefon ?

gianbuffon 20.11.2009 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kokrys (Post 818687)
U mnie w firmie za wyniki sprzedaży jest do wygrania Nokia 6600, warto się starac czy to raczej jakiś kiepski telefon ?

to zalezy jak bardzo masz sie starac :) jak nie bardzo i chcesz miec zwykly, tani telefon, bez zadnych dodatkow typu aparat, wi-fi, gps, mp3, radio to mozesz probowac. ale wg mnie telefon slaby. ma juz ponad 6 lat, wyglad nie powala. cena tych telefonow to chyba cos ok. 250zl. lepiej doplacic drugie tyle i miec cos lepszego

kamilll1906 21.11.2009 21:02

mam kolejny problem z moja n95mam muze na telefonie i przez menedzera plikow sie da to odtwarzac ale przez odtwarzacz muzyki ten oryginalny nokiowski to nie znajduje mi zadnych plikow muzycznych
robile reset ustawien i nic to nie dalo
jakies inne pomysly??

!!IRIVER!! 21.11.2009 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 818777)
to zalezy jak bardzo masz sie starac :) jak nie bardzo i chcesz miec zwykly, tani telefon, bez zadnych dodatkow typu aparat, wi-fi, gps, mp3, radio to mozesz probowac. ale wg mnie telefon slaby. ma juz ponad 6 lat, wyglad nie powala. cena tych telefonow to chyba cos ok. 250zl. lepiej doplacic drugie tyle i miec cos lepszego

on chyba mówi o Nokii 6600i Slide, której wartość to jakieś +/- 800 zł
http://www.allegro.pl/item811868958_...w.html#gallery

gianbuffon 21.11.2009 23:15

no mozliwe, ale napisal 6600 :p

co byscie wzieli?
5530 prawie nowka 500zl, czy poczekac jak cena spadnie i kupic Omnia lub MDA Compact IV? mam 700zl a te telefony sa niestety za drogie :( nawet uzywane sa po 800zl

MatMario 22.11.2009 02:54

Wiesz co ci poradzę, jako użytkownik diamonda będę nieobiektywny ale kupuje diamenta :) I weź go z orange a nie jako mda bo wyglada duzzzzzo lepiej. Dodatkowo jeśli sciga cię kasa to zestawy z orange mają automapę z licencją która pchniesz za xx złotych bez problemu.

Kupisz taką 5530 a tam nawet nie ma gps, zaczniesz używać tego wydasz 200 zł jak nic. I masz cenę diamond'a. Ja osobiście nie wierze w dotykowe telefony od nokii, oni to zaczeli dopiero składać, ale to takie jedynie wewnętrzne odczucie.

Na diamonda polowałem około miesiąca, kupiłem go w końcu za chyba 900 zł już kilka miesięcy temu, dosłownie dwudniowego, co prawda wystwaiłem się bo nie dostałem automapy ale spoko.

Masz mój pomysł na pw

maciek777 22.11.2009 03:13

Gianbuffon ja bede mial nową 6600 i slide(czarną) w tym tygodniu z Playa,sciagne simlocka tylko w salonie i sprzedaje nową :) Wiec jak cos to pisz,zawsze jakos po kosztach by bylo :)

wisłaWieczysta 22.11.2009 09:42

mam do sprzedania NOKIE 5530 (biało - niebieską) telefon nowiutki nieużywany oczywiście ze wszystkimi dodatkami !!

masterlag 23.11.2009 23:38

Jestem na kupnie komórki. Moje wymagania wobec niej: dobrze byłoby gdyby miał kartę pamięci i jeszcze ważniejsze- dobry aparat (dobrze by było żeby miał chociaż tez 3,2mpix). Noi żeby odtwarzał MP3 i bluetooth ;) Ciekawy wygląd mile widziany. ;)
Cena- powiedzmy, że 500/600 zł może... Ewentualnie tańszy- tutaj mi chodzi o ofertę przedłużenia w sieci Orange.

Dość ciekawy wydaje mi się Samsung Corby, tylko nie wiem jakie zdjęcia robi i czy generalnie jest OK?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl