Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

JrQ- 18.11.2008 19:12

Dokładnie, nie każdy mieszka w Krk...
A Ci co mieszkają, to czasem nawet nie chodzą.

No cóż, wkrótce...;]

FraMat 23.11.2008 12:14

gdzie można obejrzeć mecz ze Śląskiem?

Uprzedzając złośliwe komentarze: jestem za granicą...

Bobic 23.11.2008 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 632960)
gdzie można obejrzeć mecz ze Śląskiem?

Uprzedzając złośliwe komentarze: jestem za granicą...

http://hqtv.com.pl/strona/news.php

FraMat 23.11.2008 16:39

thnx

10 znaków

wisl@k_TS 23.11.2008 16:43

http://www.justin.tv/maxeer

Tutaj mecz, na pewno.

pietruch 23.11.2008 16:58

bezpośredni link lub numer kanału do sopcasta poproszę, bo na justinie tnie się niesamowicie ;/

zenobiusz27 23.11.2008 17:04

Channel - 11028

M.C (nowy kleparz) 23.11.2008 17:05

A chodzi Wam na sopcascie??Ja mam bufor rzędu 95 i nie moge coś wczytać meczu

zenobiusz27 23.11.2008 17:07

Mi działa bez problemu tylko piłke słabo widać na tle murawy.

DrewniaQ 23.11.2008 17:08

Ostatnio straszne dziadostwo jeśli chodzi o nadawanie!
Sopcast w ogóle nie chodzi, a justin tnie.

piotrek chicago 23.11.2008 17:13

komu tnie to tnit ja mam na sop bufor zawsze 80-90 i zawsze rewelacja

lotnik 23.11.2008 17:14

Na sopcascie mam bufor 95 i czarny obraz a na Justi nie moge wejsć

wisl@k_TS 23.11.2008 17:21

Ostatnio na Sopcaście super odbiór. W porównaniu z ubiegłym sezonem to rewelacja.

A justin od paru tygodni bardzo tnie.

DrewniaQ 23.11.2008 17:22

Nie wiem w czym problem z tym sopcastem. Dochodzi do 100% i nic, ani obrazu, ani dźwięku. Jakieś inne kodeki zainstaluje, może w tym pies pogrzebany, albo wersja WMP.

M.C (nowy kleparz) 23.11.2008 17:25

Ja też mam tak,dochodzi do 99 i czarno,ale to nie wina kodeków,bo inne transmisje na sopcascie chodzą bez problemu...

FraMat 23.11.2008 17:42

widzę jednak transmisję na spocast przez www a nie na justin - mam 80% i raczej wszystko jest i obraz i głos bez cięcia

FooFighter 23.11.2008 17:44

To gdzie jest ten mecz do jasnej ciasnej!?

FraMat 23.11.2008 17:51

http://www.soccer-live.pl/sopcast/pl...e=Public_Sport

mcovalski 23.11.2008 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 633083)
Nie wiem w czym problem z tym sopcastem. Dochodzi do 100% i nic, ani obrazu, ani dźwięku. Jakieś inne kodeki zainstaluje, może w tym pies pogrzebany, albo wersja WMP.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M.C (nowy kleparz) (Post 633087)
Ja też mam tak,dochodzi do 99 i czarno,ale to nie wina kodeków,bo inne transmisje na sopcascie chodzą bez problemu...

Też tak mam jeżeli będziesz miał rozwiązanie problemu to się podziel.

TSman 26.11.2008 17:03

dziesiejsze derby w TV? albo gdzies na necie?

wislabielany 26.11.2008 17:07

Polsat Sport z tego co wiem...

no i

www.soccer-live.pl

grzesiek632 26.11.2008 17:11

http://www.justin.tv/hqtv4
http://www.justin.tv/widgets/jtv_pla...annel=sport_hq

to dlatych ktorzy nie moga ogl meczu w TV;d

JrQ- 26.11.2008 17:40

Nie dzialaja te linki...

Robert_wislak 26.11.2008 17:44

Ma ktoś jakiś kanał? Bo Public Sport na soccer-live.pl leci w h*ja mam 100% a nic nie widać ani nawet głosu nie ma.

Leh71 26.11.2008 17:46

http://www.justin.tv/widgets/jtv_pla...nnel=polsport3

mendoza 26.11.2008 17:49

http://www.justin.tv/widgets/jtv_pla...nnel=polsport3

Nalokson 28.11.2008 20:49

Czy ktoś mi może powiedzieć, dlaczego sopcast zatrzymuje mi się gdzieś między 10 a 20? Zawsze wszystko chodziło dobrze, ale od kilku tygodni nie potrafię oglądać żadnego meczu :( Mam net 1mb i zawsze wszystko było ok z oglądaniem. Kodeki mam zainstalowane chyba wszystkie możliwe. Problem pojawił się nagle.

Niedawno jeszcze sopcast dochodził do ok 30, a obraz pojawiał się klatkami. Teraz nic...
Na 99% nie jest to wina transferu - zawsze chodziło mi idealnie!

siara 28.11.2008 21:02

http://www.justin.tv/widgets/jtv_liv...nel=djcris1991 Lechia-Legia

skydancer 29.11.2008 09:49

Będzie dziś mecz Ruch - Wisła na necie?

Nalokson 29.11.2008 12:59

Ponawiam moje pytanie i bardzo proszę znawców o odpowiedź, bo inaczej nie zobaczę dzisiaj Wisełki :(

Czy ktoś mi może powiedzieć, dlaczego sopcast zatrzymuje mi się gdzieś między 10 a 20? Zawsze wszystko chodziło dobrze, ale od kilku tygodni nie potrafię oglądać żadnego meczu :( Mam net 1mb i zawsze wszystko było ok z oglądaniem. Kodeki mam zainstalowane chyba wszystkie możliwe. Problem pojawił się nagle.

Niedawno jeszcze sopcast dochodził do ok 30, a obraz pojawiał się klatkami. Teraz nic...
Na 99% nie jest to wina transferu - zawsze chodziło mi idealnie!

kuba181819 29.11.2008 13:05

Jest mecz w necie - http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota

eye63 29.11.2008 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nalokson (Post 635676)
Ponawiam moje pytanie i bardzo proszę znawców o odpowiedź, bo inaczej nie zobaczę dzisiaj Wisełki :(

Czy ktoś mi może powiedzieć, dlaczego sopcast zatrzymuje mi się gdzieś między 10 a 20? Zawsze wszystko chodziło dobrze, ale od kilku tygodni nie potrafię oglądać żadnego meczu :( Mam net 1mb i zawsze wszystko było ok z oglądaniem. Kodeki mam zainstalowane chyba wszystkie możliwe. Problem pojawił się nagle.

Niedawno jeszcze sopcast dochodził do ok 30, a obraz pojawiał się klatkami. Teraz nic...
Na 99% nie jest to wina transferu - zawsze chodziło mi idealnie!

Raczej na 90% jest to wina transferu. Skąd masz neta? Możliwe, że Twój provider wprowadził ograniczenia na transfer, np. podział łącza i teraz osiągasz tylko pewien % maksymalnego transferu. Druga sprawa, to możliwość, iż podniesiono limity down-/uploadu przy kanale na którym zwykle oglądałeś mecze. Sprawdź jakieś inne tv, czy też Ci się tak dzieje.

skydancer 29.11.2008 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuba181819 (Post 635680)

No jest, jak jest - nie rozumiem czemu nie ma tego spotkania na Public Sport jak zawsze, tylko CrisTV w którym jak napisane transmisja jest niepewna :/

Nalokson 29.11.2008 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eye63 (Post 635687)
Raczej na 90% jest to wina transferu. Skąd masz neta? Możliwe, że Twój provider wprowadził ograniczenia na transfer, np. podział łącza i teraz osiągasz tylko pewien % maksymalnego transferu. Druga sprawa, to możliwość, iż podniesiono limity down-/uploadu przy kanale na którym zwykle oglądałeś mecze. Sprawdź jakieś inne tv, czy też Ci się tak dzieje.

Neta mam radiowego, ale wchodząc na stronę z testem łącza zawsze mam ponad 1mb - youtube ani inne filmiki na necie mi się nigdy nie zacinają! Problem pojawia się jedynie z sopcastem - teraz wszedłem na inną tv na sopcaście i działa. Jedynie z kanałem na którym leci Wisła są problemy :(

fst 29.11.2008 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skydancer (Post 635700)
No jest, jak jest - nie rozumiem czemu nie ma tego spotkania na Public Sport jak zawsze, tylko CrisTV w którym jak napisane transmisja jest niepewna :/

Ano dlatego, że na Public Sport od 17:30 leci Polonia Bytom - Piast Gliwice.

fantom chicago 29.11.2008 15:18

Sluchajcie , mam pytanie - nie wiem co to ma wspolnego , ale na moim pececie mam windows xp i jestem w stanie ogladac transmisje poprzez sopcast , zas na laptopie mam viste i sopcast w ogole nie lapie , lecz m.in justintv . Czy ktos ma podobne problemy?

FraMat 29.11.2008 16:36

mam coś podobnego.
Na viście sopcast trwa przy jednym kanale - stale 6001 i nie mogę tego zmienić.
Natomiast oglądam mecze na sopcast przez www

skydancer 29.11.2008 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fst (Post 635712)
Ano dlatego, że na Public Sport od 17:30 leci Polonia Bytom - Piast Gliwice.

Kto ogląda takie mecze ogląda...? Wydawało mi się że moderatorem tego kanału jest ten kolega Mirek z USA, który w czasach pionierskich puszczał mecze w sieć i fanem Polonii ani Piasta nie był :)

zenobiusz27 29.11.2008 18:17

Kurde na justinie nie działa :(

Blade'S 29.11.2008 18:18

www.justin.tv/lovitv tu jest :D bo na djcris nei działa obraz dla nowych:/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl