Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

martinius028 26.01.2009 22:10

Marszałku świat jest pełen ludzi którzy widząc że zawodnik jest lub był zawodnikiem lepszego klubu zatrudniają go niekiedy nawet nie patrząc na referencje. Dla mnie osobiście to nie jest zbyt logiczne ale tak czasem bywa. Co do samego Cebanu to podobnie jak ty nie wiem czemu on u nas jest skoro nie gra nawet w pucharze ekstraklasy(kiedy w nim jeszcze graliśmy).Faktem pozostaje to że jest on zawodnikiem Wisły Kraków więc trzeba pomyśleć co z nim dalej robić bo jeśli nadal miałby zajmować miejsce młodym chłopakom w ME to ja w tym sensu nie widze.

darekolsztyn 27.01.2009 16:27

Cebanu nie otrzymuje szamsy i to jest zagadka . Skoro jest słaby niech odejdzie z drugiej strony jeżeli jest ok niech dostanie szansę w poważnym meczu .
Remisujemy z Szachtarem po 1, cieszy gra Diaza

Wasiu 27.01.2009 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darekolsztyn (Post 663864)
, cieszy gra Diaza

Gdzie ogladasz ? Sopcast czy satelita ?
Czy jakies zdolnosci jasnowidzenia ?

szprotson 27.01.2009 16:39

na ezoTV jest bezpośrednia relacji pani Gieni która umie wróżyć.

moze raczej cieszy to ze grajac na DM potrafi sie zdobywać bramki, bo niestety pan Sobolewski zaprzestał strzelać tak jak kiedyś.

Bobic 27.01.2009 16:39

No i znowu Pawełek :-/

darekolsztyn 27.01.2009 16:39

Koszmarny błąd Pawełka i bramka dla Szachtara. W pole karne z rzutu wolnego zagrywał Srna, Pawełek próbował złapać piłkę, ta jednak odbiła mu sie od ręki i wpadła do bramki.

Mam wizje :)

skeba 27.01.2009 16:40

No to niech w drugiej połowie broni Cebanu albo ten testowany

jacek67 27.01.2009 16:40

a Pawełek jak zwykle swoje:(

Styk83 27.01.2009 16:40

Pawelek juz babola zaliczyl:(

cola 27.01.2009 16:42

Cebanu na Polonie Bytom. Trzeba mu dać szanse zagrania w poważnym meczu.

saklak1906 27.01.2009 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darekolsztyn (Post 663876)
Koszmarny błąd Pawełka i bramka dla Szachtara. W pole karne z rzutu wolnego zagrywał Srna, Pawełek próbował złapać piłkę, ta jednak odbiła mu sie od ręki i wpadła do bramki.

Mam wizje :)


To chyba jestes jedynym abonentem :> pochwal sie.

darekolsztyn 27.01.2009 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 663883)
To chyba jestes jedynym abonentem :> pochwal sie.

Grypa 39,5 celcjusza :)

darotsok73 27.01.2009 16:45

No i proszę nawet nasz Mario Pawełek robi " co może" żeby Wisełka nowego bramkarza jednak kupiła....

szprotson 27.01.2009 16:46

no ale minutę później
Pawełek broni w sytuacji sam na sam z Seleznowem.

moglby byc przynajmniej caly czas beznadziejny, to problem bylby z glowy.
a tak to, zrobi babola, a potem super interwencja

Scorpion7ABG 27.01.2009 16:47

Już wolałbym Cebanu w bramce!

kohprzem'68 27.01.2009 16:47

widac Mario już jest w wielkiej formie , szybko doszedł :-/ ciekawe ile trzeba puscic baboli aby siąśc na ławie ?

mic 27.01.2009 16:48

ehh kibice sukcesu...

Pawelek pusci - lepiej niech gra Cebanu
Cebanu pusci - czemu nie gra Pawelek
i tak w kolko...

4fan_player 27.01.2009 16:49

Dobra dajcie sobie spokój. Nikt z was dokładnie nie widział jak to wyglądało. Błąd jest błędem ale nie oczekujcie od Mariusza cudów.

tofik 27.01.2009 16:50

Jak słaby musiał być Juszczyk i Cebanu, że Pawełek nadal jest numerem jeden ?

zimka 27.01.2009 16:50

Haha Beto asysta Brożek bramka nic dodać nic ująć zgrywają się chłopaki

2:2

HEDu 27.01.2009 16:52

Beto :) moze byc wzmocnieniem, oj moze ...

bigi333 27.01.2009 16:56

Niech wpuści w przerwie tego Słowaka do bramki, w tym meczu ma więcej roboty to zobaczymy czy coś zawali.

skeba 27.01.2009 16:56

Cytat:

Beto :) moze byc wzmocnieniem, oj moze ...
Albo nieudanym zakupem, poczekajmy. W 3 meczach 1 asysta - Jakiś niesamowity wyczyn to nie jest

1q2 27.01.2009 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 663898)
Beto :) moze byc wzmocnieniem, oj moze ...

Dawidowski pol roku temu strzelil nawet bramke w sparingu wiec....poczekajmy;p

Ciekaw jestem jak ten mecz sie skonczy.Przeciwnik mocny, wynik niby niewazny ale o ile lepiej wyglada 2-2 do przerwy niz 0-2.

darekolsztyn 27.01.2009 16:58

Beto dopiero zgrywa się z drużyną , ostatni miesiąc nie trenował także na spokojnie poczekajmy co z niego będzie.A z pawełkiem ból głowy

szprotson 27.01.2009 16:59

oficj.
W sumie to chcieliśmy, żeby Beto dziś coś ustrzelił, ale i asysta dobra. Bramkę zdobył Paweł Brożek, a pomógł mu trochę bramkarz Szachtara, który przepuścił piłkę między rękoma.
Gol dla zespołu z Doniecka padł po fatalnym błędzie Pawełka. Bramkarz Wisły tak wyłapywał dośrodkowanie Srny, że praktycznie sam wepchnął sobie piłkę do bramki

Dawidowski to byl chyba najlepszy strzelec okresu przygotowawczego

Bobic 27.01.2009 17:10

Ale tego Beto dziś skopią zeby po meczu nie chciał uciekać z Polski ;-)

4fan_player 27.01.2009 17:42

****a mać! Zaś Dawidowski :D może coś strzeli.

MCX 27.01.2009 17:43

Chyba ten testowany bramkarz nie zostanie z nami na dłużej skoro nie dostał szansy w sparingu.

prawnik25 27.01.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 663940)
Chyba ten testowany bramkarz nie zostanie z nami na dłużej skoro nie dostał szansy w sparingu.

A czego się spodziewałeś po zawodniku z zaplecza Ekstraklasy Czeskiej- Gdyby był dobry dawno temu trafiłby jednego z klubów ze stolicy Czech! Testujemy zawodników dla samego testowania by kibice widzieli że w sprawie transferów coś ruszyło, a fakty są zupełnie inne!

Maciuś 27.01.2009 17:58

MVP meczu zostal Pawelek.

Raporter 27.01.2009 18:00

Fajnie że Skorża ogrywa Beto. Koleś musi być rzeczywiście szykowany do pierwszej 11.

wolfy 27.01.2009 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 663953)
Fajnie że Skorża ogrywa Beto. Koleś musi być rzeczywiście szykowany do pierwszej 11.

Czy to faktycznie fajnie, to dopiero wyjdzie w praniu.

1q2 27.01.2009 18:08

http://sport.interia.pl/news/wisly-m...htarem,1249995

Jaki tytul dali:)

tofik 27.01.2009 18:16

Wiedziałem, że ten Beto będzie dobry ! :D

djjamajczyk 27.01.2009 18:21

Tytuł jakby to Wisła grała co sezon w LM , miał budżet liczony w w dziesiątkach milionów Euro i miała w składzie gwiazdy znane na międzynarodowej arenie .
Dziennikarzyny już zostały kompletnie pokopane przez syndrom choroby zwany 'Amica poznań mistrz a.d 2009" :D

Marszałek 27.01.2009 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prawnik25 (Post 663943)
A czego się spodziewałeś po zawodniku z zaplecza Ekstraklasy Czeskiej- Gdyby był dobry dawno temu trafiłby jednego z klubów ze stolicy Czech! Testujemy zawodników dla samego testowania by kibice widzieli że w sprawie transferów coś ruszyło, a fakty są zupełnie inne!

Ta,przejrzałeś sprytną grę klubu. Wydają kilkadziesiąt tysięcy złotych, tylko p o to aby zamknąć usta kibiców.
Respect.

skeba 27.01.2009 19:07

Cytat:

Wiedziałem, że ten Beto będzie dobry ! :D
Super gracz, co za wzmocnienie ula la

MCX 27.01.2009 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 663940)
Chyba ten testowany bramkarz nie zostanie z nami na dłużej skoro nie dostał szansy w sparingu.

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=20052

No i miałem rację.
Czekamy więc na następnych ogórków do przetestowania.

Raporter 27.01.2009 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 664119)
Super gracz, co za wzmocnienie ula la

a jednak Beto wydaje się dobry. A przynajmniej napewno spełnia kryteria wysokiego czołga:) Zastawia się bardzo dobrze co było widać nawet na kilku fragmentach... przy tym nie jest drewnem i po tym zastawianiu potrafi bardzo dobrze uruchomić partnera. Mam nadzieję że na polskie klepiska to będzie strzał w 10... Spełnia miej więcej rolę Bogusia tyle że tyłem do bramki, będzie zgrywał na Brozia:)

A jeżeli chodzi o Bogusia to ten musi być konkurencją dla Zienia bo jak widać lepiej żeby Diaz i Pi.Brozek rywalizowali o lewą obronę...
Na prawej już jest dość dobra konkurencja między Łobo a Małym. Więc jest Git.

Marcelo też dostał 90 minut więc może się sprawdzi na pozycji def. pomocnika.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl