![]() |
Marszałku świat jest pełen ludzi którzy widząc że zawodnik jest lub był zawodnikiem lepszego klubu zatrudniają go niekiedy nawet nie patrząc na referencje. Dla mnie osobiście to nie jest zbyt logiczne ale tak czasem bywa. Co do samego Cebanu to podobnie jak ty nie wiem czemu on u nas jest skoro nie gra nawet w pucharze ekstraklasy(kiedy w nim jeszcze graliśmy).Faktem pozostaje to że jest on zawodnikiem Wisły Kraków więc trzeba pomyśleć co z nim dalej robić bo jeśli nadal miałby zajmować miejsce młodym chłopakom w ME to ja w tym sensu nie widze.
|
Cebanu nie otrzymuje szamsy i to jest zagadka . Skoro jest słaby niech odejdzie z drugiej strony jeżeli jest ok niech dostanie szansę w poważnym meczu .
Remisujemy z Szachtarem po 1, cieszy gra Diaza |
Cytat:
Czy jakies zdolnosci jasnowidzenia ? |
na ezoTV jest bezpośrednia relacji pani Gieni która umie wróżyć.
moze raczej cieszy to ze grajac na DM potrafi sie zdobywać bramki, bo niestety pan Sobolewski zaprzestał strzelać tak jak kiedyś. |
No i znowu Pawełek :-/
|
Koszmarny błąd Pawełka i bramka dla Szachtara. W pole karne z rzutu wolnego zagrywał Srna, Pawełek próbował złapać piłkę, ta jednak odbiła mu sie od ręki i wpadła do bramki.
Mam wizje :) |
No to niech w drugiej połowie broni Cebanu albo ten testowany
|
a Pawełek jak zwykle swoje:(
|
Pawelek juz babola zaliczyl:(
|
Cebanu na Polonie Bytom. Trzeba mu dać szanse zagrania w poważnym meczu.
|
Cytat:
To chyba jestes jedynym abonentem :> pochwal sie. |
Cytat:
|
No i proszę nawet nasz Mario Pawełek robi " co może" żeby Wisełka nowego bramkarza jednak kupiła....
|
no ale minutę później
Pawełek broni w sytuacji sam na sam z Seleznowem. moglby byc przynajmniej caly czas beznadziejny, to problem bylby z glowy. a tak to, zrobi babola, a potem super interwencja |
Już wolałbym Cebanu w bramce!
|
widac Mario już jest w wielkiej formie , szybko doszedł :-/ ciekawe ile trzeba puscic baboli aby siąśc na ławie ?
|
ehh kibice sukcesu...
Pawelek pusci - lepiej niech gra Cebanu Cebanu pusci - czemu nie gra Pawelek i tak w kolko... |
Dobra dajcie sobie spokój. Nikt z was dokładnie nie widział jak to wyglądało. Błąd jest błędem ale nie oczekujcie od Mariusza cudów.
|
Jak słaby musiał być Juszczyk i Cebanu, że Pawełek nadal jest numerem jeden ?
|
Haha Beto asysta Brożek bramka nic dodać nic ująć zgrywają się chłopaki
2:2 |
Beto :) moze byc wzmocnieniem, oj moze ...
|
Niech wpuści w przerwie tego Słowaka do bramki, w tym meczu ma więcej roboty to zobaczymy czy coś zawali.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ciekaw jestem jak ten mecz sie skonczy.Przeciwnik mocny, wynik niby niewazny ale o ile lepiej wyglada 2-2 do przerwy niz 0-2. |
Beto dopiero zgrywa się z drużyną , ostatni miesiąc nie trenował także na spokojnie poczekajmy co z niego będzie.A z pawełkiem ból głowy
|
oficj.
W sumie to chcieliśmy, żeby Beto dziś coś ustrzelił, ale i asysta dobra. Bramkę zdobył Paweł Brożek, a pomógł mu trochę bramkarz Szachtara, który przepuścił piłkę między rękoma. Gol dla zespołu z Doniecka padł po fatalnym błędzie Pawełka. Bramkarz Wisły tak wyłapywał dośrodkowanie Srny, że praktycznie sam wepchnął sobie piłkę do bramki Dawidowski to byl chyba najlepszy strzelec okresu przygotowawczego |
Ale tego Beto dziś skopią zeby po meczu nie chciał uciekać z Polski ;-)
|
****a mać! Zaś Dawidowski :D może coś strzeli.
|
Chyba ten testowany bramkarz nie zostanie z nami na dłużej skoro nie dostał szansy w sparingu.
|
Cytat:
|
MVP meczu zostal Pawelek.
|
Fajnie że Skorża ogrywa Beto. Koleś musi być rzeczywiście szykowany do pierwszej 11.
|
Cytat:
|
|
Wiedziałem, że ten Beto będzie dobry ! :D
|
Tytuł jakby to Wisła grała co sezon w LM , miał budżet liczony w w dziesiątkach milionów Euro i miała w składzie gwiazdy znane na międzynarodowej arenie .
Dziennikarzyny już zostały kompletnie pokopane przez syndrom choroby zwany 'Amica poznań mistrz a.d 2009" :D |
Cytat:
Respect. |
Cytat:
|
Cytat:
No i miałem rację. Czekamy więc na następnych ogórków do przetestowania. |
Cytat:
A jeżeli chodzi o Bogusia to ten musi być konkurencją dla Zienia bo jak widać lepiej żeby Diaz i Pi.Brozek rywalizowali o lewą obronę... Na prawej już jest dość dobra konkurencja między Łobo a Małym. Więc jest Git. Marcelo też dostał 90 minut więc może się sprawdzi na pozycji def. pomocnika. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl