Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jacek Bednarz byłym dyrektorem sportowym Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2986)

Lemoniadowy Joe 03.09.2009 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 788851)
Tym samym, czym przejmowaliśmy się przed przyjściem Bednarza. Tabunami niechcianych piłkarzy "nie pasujących do koncepcji" aktualnemu trenerowi pozostawionymi przez poprzedników.

ale teraz mamy odwrotna sytuacje ze Bednarz kupował niektórych piłkarzy którzy albo zupełnie nie pasują trenerowi albo liczył na coś innego teraz dostanie wolna rękę kasę na 2 skautów jakich chce i może sie wykazać wtedy zobaczymy kto miał racje , naprawdę nie wierze żeby Skorza sobie sam na złość sprowadzał złych grajków, a po ewentualnych złych transferach nie będzie na kogo zwalić winy

Zdecydowanie jednak wolałbym aby Bednarz został przecież nie obraziłby sie jakby tymczasowo został usunięty w cień bo przecież nie wiadomo jak powiedzie sie eksperyment ze Skorżą menedżerem i za rok (oby nie ) będzie trzeba znaleźć nowych ludzi

RAFi89 03.09.2009 20:51

A w ogóle wierzycie w to że Skorża będzie miał dużo do powiedzenia jeśli chodzi o transfery? Moim zdaniem poza tym że wybrał sobie skautów, powie im jakich zawodników mają szukać i pewnie na końcu wskaże zawodników których widziałby w drużynie to reszta i tak pewnie nie od niego nie będzie zależeć (chyba że się mylę). W naszym klubie nic nie da nawet 20 skautów, zmiana ludzi odpowiedzialnych za transfery jeśli ludzie na samej górze nie zmienią swojego myślenia. Pojawią się oferty za Brożka, Marcelo czy innych zawodników to trener pewnie nie będzie miał za dużo do powiedzenia a czy otrzyma kasę na ich zastąpienie to już nie od niego będzie zależało.
Ale jak już wspomniano wina za niepowodzenie zespołu teraz będzie spadać na jedną osobę a to dla zarządu chyba jest korzystne.

Dlatego trudno jest też oceniać pracę Bednarza, bo nie wiemy np. jakich zawodników wyszukał na których transfery zgody nie wyraziła pewnie RN, dlaczego w składzie nie ma Kosowskiego, Paulisty czy Baszczyńskiego. Dlaczego Lewandowski gra w Lechu a nie w Wiśle. My możemy dywagować na forum a prawdy i tak się pewnie nie dowiemy.

Wojtas 03.09.2009 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89 (Post 788933)
A w ogóle wierzycie w to że Skorża będzie miał dużo do powiedzenia jeśli chodzi o transfery? Moim zdaniem poza tym że wybrał sobie skautów, powie im jakich zawodników mają szukać i pewnie na końcu wskaże zawodników których widziałby w drużynie to reszta i tak pewnie nie od niego nie będzie zależeć (chyba że się mylę). W naszym klubie nic nie da nawet 20 skautów, zmiana ludzi odpowiedzialnych za transfery jeśli ludzie na samej górze nie zmienią swojego myślenia. Pojawią się oferty za Brożka, Marcelo czy innych zawodników to trener pewnie nie będzie miał za dużo do powiedzenia a czy otrzyma kasę na ich zastąpienie to już nie od niego będzie zależało.
Ale jak już wspomniano wina za niepowodzenie zespołu teraz będzie spadać na jedną osobę a to dla zarządu chyba jest korzystne.

.






No to teraz Skorza sam decyduje kogo maja mu znalesc...tyle ze...i tak ostateczna decyzje podejmie pewnie RN ktora zdecyduje o transferze.

Od poczatku zatem powinien pan Maciej ustalic powiedzicie mi ze dajecie tyle i tyle kasy,zeby nie bylo tak ze ja ustalam ,Edek znajduje w wy blokujecie 15 -sty transfer kolejnego grajka bo nie pasuja wam "warunki " transferu czyli w skrocie JEST ZA DROGI.

Bo potem cala lawina pomyj spadnie na Skorze ...ze nie ma trensferow itd...wg mnie z gory powinno byc ustalone za jaka kwote ma wyszukiwac sie pillkarzy do naszego zespolu.

Edo 04.09.2009 08:01

NO i teraz Pan Maciej Skorża się przekona, po zimowym okienku transferowym że Jacek Bednarz był potrzebny w klubie i robił dobrą robotę.

Oldpara 04.09.2009 23:52

Dopiero dziś oglądnąłem filmik z oficjalnej strony z pożegnaniem Bednarza.

Wersal, pełna kultura.

Szacunek dla pana Bednarza i naszego zarządu za rozstanie z klasą. Nawet jak były jakieś nieporozumienia, to zostały między zainteresowanymi.

BRTS39 05.09.2009 07:51

Należy sie spodziewac jednego , przynajmiej mam taka nadzieje ze tak bedzie. Ze Wisła bedzie scigac pilkarzy wyrozniajacych sie w innych ligach i nie koniecznie polecanych przez menedzerow. Dziekuje za uwage

wiernyTS 05.09.2009 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 789372)
Należy sie spodziewac jednego , przynajmiej mam taka nadzieje ze tak bedzie. Ze Wisła bedzie scigac pilkarzy wyrozniajacych sie w innych ligach i nie koniecznie polecanych przez menedzerow. Dziekuje za uwage

Oby. Ale niestety przyznam ze to raczej nie mozliwe bo gracz wyrózniający sie w jakiejs lidze bedzie kosztowal cos ponad 1 mln euro. A czy wierzycie ze tyle wydadzą??

LAW 18.09.2009 10:58

Wiadomo, zawsze miałem do niego uraz za grę w Legii :D Ale, gdy występował w Magazynie Ekstraklasy na TVNie, to zawsze wypowiadał się o Wiśle poztywnie, a raczej obiektywnie. I to mi się podobało. Uważam, że u nas robił dobrą robotę, przynajmniej na zewnątrz sprawiał wrażenie fachowości, jakże obce wielu innym pracownikom naszego klubu. Szacunek i powodzenia.

AYALA 19.09.2009 11:44

Bednarz to ogólnie znawca piłki taki że hoho...Jeździł do Gorzowa ogladac baraże GKP i jakoś Traore nie wypatrzył....Zamiast sprowadzic Traore z GKP który prezentuje sie bardzo dobrze w Zagłebiu i zapewne byłby wzmocnieniem Wisły to ściągnął na testy Drozdowicza.. ehhhh.Za dużo było tych pomyłek transferowych Panie Bednarz i nie dziwie sie że Boguś ciebie pogonił.

crazykaro 19.09.2009 12:17

Ten temat to juz powinien zostać chyba zakończony przez Admina i przeniesiony do Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl