![]() |
Witajcie. za tydzien wybieramy sie na wakacje do Grecji, poleccie bracia jakies fajne mejsce, takie zeby bylo wakacyjnie moze byc jakaz melanzownia, ale chcielibysmy zeby to bylo na polnocy grecji...
Dzieki za wszelkie podpowiedzi... |
A czym się wybieracie? Po poście rozumiem, że macie dużą swobodę przemieszczania się :} Północna Grecja? Wydaje mi się, że raczej wszystko co ciekawsze w Helladzie znajduje się albo w południowej część Półwyspu Bałkańskiego albo na którejś z wysp (np. Santoryn)..
|
Cytat:
|
Cytat:
Rumunia piękna trasy piękne. Infrastruktura najlepsza w północno-wschodnich rejonach oraz samo wybrzeże. Uważać na psy oraz "Psy" z suszarkami. Jeżeli złapią i chcą wlepić mandat - to nie mówisz w żadnym języku oprócz swoim i dokumentów nie masz i właśnie po nie wracasz. Daj 10 - 20 euro i niech spadają.Warunek jeden nie dawać dokumentów. tu przykładowa trasa https://maps.google.pl/maps?saddr=Se...t=h&mra=ls&z=9 a widoki takie https://www.youtube.com/watch?v=WyF2...layer_embedded . Sam Bukareszt do zwiedzania - polecam. Brasov, Sibiu, Cluj, Galati --- tak naprawdę mnóstwo i nie do ogarnięcia w kilka dni. Jedzenie i piwo bardzo smaczne. |
Dzieki wielkie. Wybieramy sie ze znajomymi na dwa samochody. zastanawiamy sie nad Grecja, oraz Italia . Moze ktos poleci cos we Włoszech. Jedziemy za tydzien takze czasu nie mamy za wiele :) Chorwacja odpada poniewaz bylismy juz dwa razy i czas na nowy kierunek. Francja za droga Bulgaria rowniez zaliczona a Hiszpania za daleko...
|
Cytat:
|
Cytat:
Dzieki wielkie :) a czy w Bibione Alpy nie psuja pogody? bo slyszalem ze w polnocnych wloszech jest z pogoda roznie tak jak w polnocnej chorwacji? |
Cytat:
|
Cytat:
Zajebista trasa ta ktora podales. Jak tam z platnosciami ? Zamieniac na euro ? Czy lepiej w Lejach ? Jak z noclegami ? Raczej nie hotele, mile widziana jakas "agroturystyka" lub cos podobnego ? Istanieje cos takiego tam ? Jakbys mial jakies "namiary" skad dokad jechac ladnymi trasami to bylbym wdzieczny :) |
Cytat:
To Ty musisz określić mniej więcej gdzie chcesz jechać. Weź pod uwagę, że po Rumuni jeździ się wolno ( uważać na wszędobylską policję - chyba że masz CB i nawijasz po rumuńsku). Jak wielkomiejsko to Bukareszt jak krajobrazowo to nawet nie przekraczać Transylwanii. Jeżeli Zabawa i na bogato to Constanta. CO do kasy to: Ja wyciągałem na bieżąco z bankomatów więc leje. I lepiej mieć leje na wydatki normalne ( zakupy knajpy) - euro już wcześniej pisałem do czego służy ;) |
Ma ktoś sprawdzone namiary na nocleg z wyżywieniem - okolice Soliny itp?
Nie mówię o hotelach tylko jakaś agroturystyka np. |
To samo co powyżej ale nad morzem - preferowany Kołobrzeg i okolice - Darłowo itp
Nocleg z wyżywieniem - najlepiej oddzielne pokoje 1-2 osobowe. |
Tak - mam google, ale potrzebuje namiar / nazwę na hostel w Warszawie.
Wiadomo, że tani, ale niekoniecznie w samym centrum. Byle by dojazd był dogodny środkami mpk-a. Dzięki za pomoc |
Witam, szukam dobrego hostelu w centrum Pragi mógłby ktoś coś polecić ?
|
Cytat:
Korzystał ktoś może z tych kuponów rabatowych citeam? Można na prawdę wychaczyć takie okazje czy to jakieś wałki.. ? |
Witam.Poszukuje godnego polecenia hostelu/hotelu dla 2-3 osób w Krakowie na wrzesień z przyzwoitymi cenami.Bardzo będę wdzięczny za podrzucone linki ;]
|
Ok, kwatery nad morzem jakieś są.
Pytanie którędy byście jechali, trasa Kraków - Kołobrzeg ? |
Cytat:
|
Właśnie się zastanawiałem czy objazd przez Dojczland autostradą nie wyjdzie relatywnie taniej - spalanie mniejsze no i czasowo nie wiem czy nie szybciej.
Ale chyba wybiorę przez Polskę. Zastanawiam się czy na noc jechać? |
Cytat:
Jak rok temu jechałem z Trójmiasta to lepiej przez dzień, bo zawsze można np. o Toruń zahaczyć i na piernika wpaść ;) |
Dzięki za sugestie - jeszcze to przetrawię, mam jakiś tydzień z hakiem :)
|
Panowie ( i Panie :) ) jak z pogodą na Krecie w połowie września ? Był ktoś w takim przedziale czasowym ?
|
Witam.
Szukam kontaktu z osobą która była w Turcji w Side w Larissa Beach Klub w dniach 12.09.2012-19.09.2012 Inicjały M.D. z Nowej Huty. Proszę o kontakt. |
Cytat:
|
Cytat:
Podał mi Imię i Nazwisko i po powrocie prosił aby się odezwać na fb ale niestety tu jest problem. Żałuję że nie wymieniliśmy się telefonami. Pozdr. -ZNALAZŁEM- |
Niedrogie, sprawdzone noclegi w Sandomierzu? Plus miejsca do odwiedzenia Sandomierz i okolice. Doradzi ktoś coś? :-)
|
Ma ktoś jakąś miejscówke na sylwestra np góry? Nie super drogie i godne polecenia dla 4 osob (2 pary ) ? Priv
|
Cytat:
|
A poleci ktoś jakis wyjazd na 2 dni w Małopolsce najlepiej troche bliżej niż Zakopane? PRV
|
Czy zna ktoś jakieś dobre godne polecenia biuro podróży w Krakowie?Rozsądne ceny, dobre opinie i najlepiej sprawdzone.
|
Cytat:
Różne kierunki - różne formy podróżowania - różne biura. |
Potrzebuje namiar, najlepiej stronę internetową na jakiś tani hotel w Gdańsku. Z góry dzięki za pomoc.
|
Witam potrzebuje jakies namiary na noclegi nad Balatonem ,najlepiej od kogos kto był na wakacjach...nie interesuje mnie biuro podróży
|
jakieś biuro podróży które oferuje wycieczki na Krym.
Ale do SAKI ( a nie do Jałty bo tam plaże kamieniste ). I nie podawajcie mi biura czajka, bo info na str. jest - ale do saki wyjazdów brak. A jak wklepać wycieczki na Krym w google, to same przewodniki i prywatne zdjęcia są.... żadnych zorganizowanych nie mogę znaleźć. Podziękował za pomoc |
Tanie noclegi w Wiedniu. Poleci ktoś coś :)
|
ja zawsze jak potrzebuję znaleźć jakiś nocleg za granicą to szperam na dwóch serwisach:
1. Booking.com 2. HRS.pl Rezerwując tam noclegi często udaje się dostać dodatkowo np. WI-FI za darmo czy śniadania. |
Ma ktoś namiary na jakiś tani nocleg we Wrocławiu? Na dzisiaj :-)
|
muszę poruszyć temat :)
na dniach wybieram się do Zakopanego z kobitą i chcemy trochę pochodzić po górach, w planach Morskie Oko, jakieś szczyty. i właśnie chciałem się was spytać o wasze doświadczenia z górami w Czerwcu, bo obawiam się, że w wyższych partiach może być śnieg. chcielibyśmy wejść na Rysy czy też Giewont, ale właśnie nie wiem czy to dobry pomysł i czy się uda, dotychczas najwyżej byłem na Babiej Górze (1725), a w Tatrach chyba w rejonie Doliny Kościeliskiej, więc jako tako nie łaziłem jeszcze po wyższych górach tam. przy okazji, może macie coś do polecenia, co trzeba zobaczyć w Tatrach ;) |
Ogólnie w tym terminie to proponuje omijac polskie Tatry zajebiście szerokim lukiem ;) No chyba ze kogoś kreci 3 miliony ludzi i stanie w kolejce na Giewont, mnie nie za bardzo ;)
|
Jezeli w polskie góry to tylko wrzesień . I to w tygodniu nie weekend .
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl