![]() |
Czemu mnie nie loguje automatycznie chciaz mam ta opcje zaznaczona? Za kazdym razem musze sie logowac od nowa.
|
moze cos z cookies ?
jakis poziom prywatnosci za wysoki czy cos w ten desen |
Cytat:
pewnie masz racje, ale jest inna sprawa, do moderatorow, moze jest taka opcja ze do piatku wieczor, ze zalozycie na stronke www.wislakrakow.com taki programik, ktory otwiera najpierw plakacik - zaproszenie a potem, po kliknieciu laduje Ci forum... dokładnie jak obecnie na http://www.wislacanpack.pl/ ?? Albo plakat non stop nad forum na glownej Forum tam gdzie reklama (była)? http://www.wislacanpack.pl/home/img/...-30-sopron.jpg |
ja mam pytanie...
gdzie są maszyny, które już w poniedziałek miały wjechać na plac budowy? tego stadionu nigdy nie będzie :/ |
Pewnie w garażu u 7 kotów :D
|
Cytat:
uzywam mozili 3.0.5. |
Cytat:
|
Sprawdźcie, czy wchodzicie na stronę przez wislakrakow.pl czy wislakrakow.com
Przy wchodzeniu przez .pl adres się nie zmienia bez względu na podstronę i wtedy też trzeba się logować co chwilę. Przynajmniej u mnie tak jest. (Ale nie na jednym kompie, więc chyba coś w tym jest) PS. na Mozilli |
Cytat:
|
pytanie do moderatorów:
czy możecie przywrócić ogólnie dostępną liczbę postów użytkowników? argumentuję swoją prośbę następująco: - po liczbie postów można by wywnioskować, czy dana osoba ma coś do powiedzenia w temacie Wisły (kto dłużej na forum = więcej postów = większy fan :D) - każdy lubi statystyki, odsłonięcie liczby postów na pewno zwiększyłoby aktywność niejednego z nas :D - kilka lat temu jak to forum powstawało pamiętam, że byłem vice-liderem przez pierwsze kilka miesięcy, rywalizowałem wówczas wtedy z kimś kto miał "pingwina linuksa" w awatrze :D jestem ciekaw, które teraz mam miejsce :D |
pysio nie ma Cie nawet w pierwszej 30-stce ;)
|
Cytat:
|
wiedziałem, że moja akcja wywoła zainteresowanie i tym samym moderatorzy/admini nie będą mogli przejść obok niej obojętnie :D
|
aż takie to moje zainteresowanie wielkie nie jest, z akademickiej ciekawości pytam.
cieszę się że nie ma liczby postów wyświetlanych, tamuje to bezmyślne nabijanie. Jestem tylko ciekaw kto jest największym nabijaczem. |
Pierwsza 10-tką, o więcej nie prosic ;)
dorotja Wilku Gucio25 dj_ibutti PvD Konrad. 1q2 Above AYALA medyk Pysio twój temat zamykamy, jak chcesz wiedziec ile kto ma postów to sobie sprawdzaj. |
Cytat:
ale tematu nie musieliście zamykać bo i tak założę nowy :D a potem znowu nowy i prędzej czy później to ja wygram :D od jutra zaczynamy zabawę :D muszę sprawdzić ile postów brakuje mi do czołówki i za rok o tej samej porze tabelka będzie wyglądać nieco inaczej.. na początku: pysio |
Dobrze sie zastanow czy aby na pewno chcesz sie przekonac ze dasz rade takie tematy zakladac w nieskonczonosc.
|
(
Cytat:
|
Cytat:
Profilaktyka. |
Mój temat o SuperLidze został zamknięty.Nie wiem czemu - było już kilka postów.Czy ktoś może mi to wytłumaczyć!
|
Cytat:
Do pysia króla banicji- ja mam "milon piencet sto dziwencet" postów i jestem najzagorzalszym fanem Wisły na Świecie. :rotfl: |
W jaki sposób ustawia się tekst tak, by sięgał od krawędzi do krawędzi. Widzę tylko trzy opcje: do lewej, do prawej, do środka. Dziękuję za odpowiedź.
|
Cytat:
Mozilla 1234 |
Cytat:
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ostcount=10044
I jeszcze jeden inteligent... Popis umiejętności - klawisz print screen -> Paint -> Ctrl + V -> Save to.. i wielkie :O :foch: |
Czy w najbliższym czasie planowany jest restart forum? Tzn usunięcie wszystkich postów i użytkowników?
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=5259&page=6
Zamknąć, bądź wyczyścić temat. Idiotyczny wpis na wpisie - żenada. |
Cytat:
Jeszcze tylko rzeki spłyną krwią, a sekcja piłkarska Cracovii zdobędzie Mistrzostwo Polski. Odpowiadając na pytania - tak, Stefan nam spieprzył Apokalipsę. Jak to on. |
Cytat:
|
|
lyjg0112 spamer
|
mysle, ze nadeszla pora aby zamienic slowa w czyny i zrobic mala masakre w temacie "polityka transferowa Wisly". bo ostrzezenie niewiele dalo.
|
pawex1 - zbanujcie gościa, non stop reklamuje tą swoją stronę 11.pl czy coś takiego... i szlag człowieka trafia.
|
Tak głupio wypominać, ale spam leży w temacie "Śpieszmy się kochać ludzi..." już prawie 20 godzin.
|
Nie wiem jak tam ze zdrowiem psychicznym tego użytkownika, ale jak dla mnie powinien dostać dożywotni ban!
Za to: http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=10070 :evil: |
|
popieram ibbutiego tomex13 do zbananowania. można rzucić linkiem raz czy drugi, ale to przesada.
|
|
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5373
Proponuję wywalić cały temat. Gość dopiero co się zarejestrował i wykorzystuje darmową reklamę. W dodatku link nie prowadzi do strony, acz do rejestracji po której gość będzie odnosił osobiste korzyści http://...ja&id_polecanego=140 |
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5379
prosze o zmiane tematu na : WISŁA DYSKAM KRAKÓW - Pogoń Ruda Śląska [środa, 11.02.2009, godz. 18.30] |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl