![]() |
Cytat:
Talenty to pojęcie względne. Jeżeli rzeczywiście by się rodziły to teraz w reprezentacji nie musiałbym oglądać pana Lewandowskiego. Kuleje u Nas cały system szkolenia, od drużyn juniorskich po seniorów więc nie ma co oczekiwać, że będziemy masowo szkolić dobrych piłkarzy. Cytat:
|
Już skończmy z tym legendarnym systemem szkolenia...
Bo czy jego winą jest fakt, że poza kadrą mamy kilku zawodników, którzy z racji obecnej formy powinni wybiegac w pierwszej jedenastce? Piotrek Brożek... Jeleń... Wichniarek... Boruc...cz nawet Kuszczak, Dudka... Zły system szkolenia nie tłumaczy dlaczego Leeeeeooooo powołuje na zgrupowanie R. Lewandowskiego (świetna forma), po czym i tak nie daje mu szans występu, tłumacząc, że pewnie zjadła by go trema... Zły system szkolenia nie usprawiedliwia dziwnego i chorego zjawiska, że u Leeeeeoooo grają zwykle ci powołani na ostatnią chwile jako uzupełnienie kadry, a nie ci wytypowani w pierwszym (nominalnym) etapie selekcji (Piszczek na Euro, Saganowski ze Słowenią...) Nikt nie zabierze Holendrowi zasług i honorów za awans na Euro! Jestem pierwszy, który popiera laury i gratyfikacje finansowe które otrzymał z tego powodu. Nie może jednak jechać n zasługach do końca kariery i robic sobie prywatnego folwarku z reprezentacji. Jasne, że każdy ma swój styl, swoją wizję, niemniej jednak niektóre z ostatnich decyzji Leeeeeooooo to juz nie przejaw wizji, lecz typowa utarczka z wszystkimi dookoła - "nikt mi nei będzie rozkazywac, ja tu decyduję i wam pokażę!". Bo żeby widzieć jakąkolwiek logikę przede wszystkim przy obsadzie ataku to trzeba wykazywać się ogromem wyobraźni. Bo jak na mecz ze słabą Słowenią, która nawet nie wierzy w 3 punkty (!) można ustawic drużynę bez napastnika?! |
Powiem to pierwszy raz.. jestem co raz bardziej za tym by odwołano Benhakkera, póki nie jest za późno i nadal są szanse na awans do MŚ.
|
Wyniki Reprezentacji są wypadkową postawy naszych drużyn klubowych.Za Górskiegojak byliśmy 3 drużyną na świecie to Wisła grała w ćwierćfinale pucharu mistrzów,Górnik Zabrze w finale pucharu zdobywców pucharów,Legia w półfinale uefa , wiec były podstawy dla Kadry a teraz .... nie mamy zespołu w lidze mistrzów od 12 lat,a w fazie grupowej uefa udało sie jak dotej pory polskim zespołom na dwa starty wygrać tylko jeden mecz z FC . Basel na Reymonta, wczesniej Amika Wronki przegrała wszytskie mecze w grupie.Wiec o jakich my sukcesach reprezentyacji marzymy ??????
|
Cytat:
|
Ayala, tylko, że trzon naszej kadry od ładnych kilku lat tworzą gracze klubów zagranicznych.
Zgodze się, ze mamy słabą ligę - ale czy przeszkodziło to w ostatnich 6 latach awansować na wielką imprezę Engelowi, Janasowi czy nawet wczesnemu Beenhakerowi ? Bo jakoś nie przypominam sobie by w tym czasie Wisła czy Legia szalały na międzynarodowym froncie... |
Cytat:
|
Cytat:
A dla nas eliminacje sa kwintesencja sezonu, bo na turnieju będziemy się modlić o łatwą grupę i jakieś cudowne drugie miejsce i ładną porazką w 1/4... To tak offtopic, bo wcale nie uważam aby należało leo wywalac (choc i tak gnoja nie lubie, żeby nie było :D). |
Cytat:
Nie martwi mnie Francja i ich kadra (choc i tak o nia i jej awans się jakos zbytnio nie boję...). Austria potraci po drodze punkty z przeciętniakami i wroci wszystko do normy. To tak jak u nas w lidze ;) Przegramy z Odrą, ale i tak na koniec Wodzisław w tabeli będzie daleko. Przykładu Italii nie rozumiem - wygrali na wyjeździe, mają 3 pkt, a Ty jeszcze komentujesz? Osiągnęli cel... |
ja tam bym Leo zostawił
|
Wcale nie stoimy w miejscu od przyjscia Beenhakkera - stoimy w miejscu od co najmniej 10 lat. Nie ma na swiecie trenera, ktrory nauczy prawie 30-letniego Leewandowskiego kopac prosto pilke czy Krzynowka jak wykonywac stale fragmenty gry.
Naszym celem nie powinien byc mundial 2010 ale euro 2012. Niewiem tylko kto ma nas tam reprezentowac skoro chodujemy kolejne pokolenia pilkarskich analfabetow. Dlaczego nie wpuscic na nowe murawy grup juniorskich kosztem zespolow seniorskich, gdzie grajacy pilkarze i tak nic sie nie naucza tym bardziej ze sa zdemoralizowani przez zupelnie nieodpowiadajace umiejetnoscia zarobki. Mecz ze Slowenia pokazal, ze ich przygotowanie kondycyjne jest odpowiednie do grania co nawyzej w amatorskiej lidze Luksemburga. Jestem za pozostaniem Beenhakkera nawet jakbysmy mieli przewalic wszystkie mecze. Moze sie gubi ale w jednym ma racje: to nie on jest glownym problemem polskiej pilki. Jego zwolnienie niewiele zmieni - co najwyzej dziady z pzpn znowu postawia na swoim, a to juz dla mnie za wiele. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Smieszy mnie ta nagonga i gadka ze nic nie zrobil , w zasadzie wszystko spieprzyl itp.
Druzyna byla ale sie zbyla i tak jest bardzo czesto i to w o wiele lepszych reprezentacjach.Do tego my nie mamy kompletnie kim grac. Rozumiem ze dla Was historyczny awans na Euro to **** nie wyczyn bo przeciez grupa byla zalosnie latwa:>Swoja droga moze ktos poda kiedy to Polska repra ostatni raz wygrala w meczu o punkty z zespolem z pierwszej 10 rankingu fify? -pewnie 2/3 ekspertow tu piszacych jeszcze na swiecie nie bylo Leo byl wielki, przestal wygrywac , nie powolywal tych co eksperci chcieli i juz jest smieciem. Mi tam wszystko jedno czy zostanie czy odejdzie, przyjdzie nastepny i bedzie to samo.problemem nie jest trener tylko tragiczna nedza jesli chodzi o grajkow a ze Benhaler pogubil sie to inna kwestia. Spokojno , dostanie w dupe od Czechow, lesne dziady mu tego nie popuszcza - bedzie to Wasze wspolne zwyciestwo a repra jak grala kiche, tak bedzie ja grac nadal. amen Cytat:
Teraz jest dokladnie to samo - gdyby po Euro 'lud' chcial jego glowy to ta glowa by padla. listek zgnojony - slusznie oczywiscie - przez wszystkich, jedzie od dawna w ten sposob, by choc troche oczyscic sie z gowna, ale gowno wali tak jak walilo i nic juz tego nie zmieni. ps. tak jak pisalem , ja dla mnie - Leło,starzec,ten typ ,guru od 7 bolesci,wielki leo - moze odejsc , moze zostac....wszystko mi jedno bo wiem ze jak sie cos zmieni na lepsze jak jak zwykle na chwile a pozniej znow bedzie wielkie rozczarowanie. Generalnie moja i narastajaca niechec do Benhalera to nic, w porownaniu do nienawisci jaka darze tych starych zdziadzialych przekretow z pzpnu ,ktorzy podkladali mu swinie ja tylko mogli od samego poczatku.Te mordy beda pic przez tydzien gdy Benhaler padnie wiec ja cieszyl sie z tego na pewno nie bede |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Przepraszam, ale gra naszej reprezentacji za kadencji Leło to obraz nędzy i rozpaczy, i wielu o tym mówiło już dawno, tylko media propagowały wizerunek Leło-mentora. Nie moja wina, że większość zagorzałych kibiców Benhałera, to ludzie, dla których kolacja na mieście to McDonalds, ulubione zajęcie po pracy to wizyta w galerii handlowej, a sposób na spędzanie czasu z rodziną to wspólne oglądanie Tańca z Gwiazdami. Że tym ludziom gazety i telewizja mówią jak żyć, to ich problem, ale pytanie się o zdanie ludzi, którym wcześniej się coś wmówiło to debilizm. Teraz dziennikarzyny rozważają nową linię polityczną "Leo jest be", także za diametralne zmiany nastrojów społecznych dziękuj mediom, bo większość ludzi tylko po nich powtarza. Do zapamiętania- za siebie myśli jakieś 5% społeczeństwa, reszta powtarza po innych. Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Otworzcie oczy - jestesmy jednym wielkim skansenem jesli chodzi o pilke. Nasz poziom to wlasnie Slowenia , Wegry ,Walia, Irlandia i tym podobne tuzy wiec nie wiem o co chodzi:) A eliminacje byly i tak lepsze niz powinny byc.Gralismy bez szalenstw ale solidnie i tym awansowalismy. Natomiast same finaly to tylko potwierdzenie bagna w jakim sie znajdujemy. Oczywiscie nie neguje tego ze Benhaler porobil kupe bledow i pogubil sie w tym wszystkim ale po kiego grzyba ta nagonka? Bo ludzie ktorzy maja w tym swoj cel wkrecili Was ze Benhaler pod stolem ciagnie jakas kase? Dowody - kto-gdzie i za ile prosze a od razu zmienie zdanie. No i na koniec to zgadzam sie ze jest zadnicza roznica miedzy 1-0 nad Belgia, i 1-0 nad Barca - Z Belgia wygralismy mecz o cos i m innymi przez to awansowalismy a Belgowie nie.Z Barca wygralismy mecz o nic i odpadlismy. Uran235 - ja tez to widze ze era Leona sie juz chyba skonczyla - i on zgasl i zespol zgasl, tyle ze myslac perspektywicznie, czyli o Euro 2012 ,nie wiem czy nie lepszym wyjsciem byloby go pozostawic(bez wzgledu na wyniki) do konca tych eliminacji -tak zeby nowy trener przez przypadek nie zuzyl sie juz teraz. |
Cytat:
|
Cytat:
Herthy latal dziury kadrowe robi z niego obronce ? Czyli taki Baszczynski to wedlug Ciebie srodkowy obronca, a Niedzielan to prawo skrzydlowy bo tez go tam Skorza wystawial ? Piszczek cala swoja kariere gral w ataku, albo na skrzydle ale wysoko podwieszony, a tu jeden mecz w obronie i sie robi z niego obronce. To moze powinien zagrac za Wasilewskiego w srode. |
Cytat:
Cytat:
|
Ja jestem dobrej myśli. Uważam, że wywalczymy "silny" remis.
|
a propo listka , moze nie pamietacie ale zgodzil sie na leo tylko dlatego ze byl razem zreszta chujow z pzpn pewny ze sie nie zakwalifikujemy
teraz latwo mowic ale grupa wygladal badzo mocno : portugalia,serbia,belgia do tego niespodziewanie dobra finlandia z litmanenem po ms'06 bylo cisnienie dziennikarzy zeby wyjebac janasa i brac zza granicy i leśni sie zgodzili bo wiedzieli ze w 2008 beda miec alibi - widzicie , chcieliscie , wzielismy z za granicy , i nie awansowalismy ale tu im leo pokrzyzowal szyki tak to ja widze i jeszcze jedno , ja dla leo mam wdziecznosc ze w duzej mierze odmlodzil kadre sadze ze gdyby zostal janas , albo przyszled na jego miejsce ktos ze starej gwardii pewnie do dzis bysmy grali szymkowakiem itd |
Nie krytykować Leeeeeeeeeooooooooo bo źle skończycie ! :)
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
No Osuch to jest alfa i omega, ekspert co sie zowie. Az dziw, ze tak malo jest w mediach - powinien wypowiadac sie na kazdy temat o pilce i goscic co tydzien w programach ligowych. Przeciez to ten gosc co twierdzil, ze Gargula ma klauzule odstepnego w kontrakcie. Slowa o handlu zywym towarem w ustach menadzera pilkarskiego brzmia co najmniej zenujaco. Dla mnie osobiscie wszyscy menadzerowie pilkarscy to obok fatalnych warunkow treningowych najwieksze zlo polskiej pilki.
|
Cytat:
... także nie spodziewajmy się ze któryś z naszych( aprzynajmnije większość, bo mozna by w sumie na Heńka liczyć, prawda?:) ) piszę to oczywyiście z przekroju 2-lat pracy Leo z naszą kadrą, a nie ttylko ostatniego meczu... PS. jeżeli nie Heniek to kto? chcecie powtórki z Bońka? |
Cytat:
|
mam wraznie ze mowisz to tylko po tym co było w meczu ze Słowenią, rownie dobrze moglismy wywalić Leo po przegranej z Finlandią
jak mają być trnerzy typu Englel czy Janas to lepiej nie będzie, a raczejk tak samo, a ze jest jak za Bońka to uwierzę dopiero po fatalnych wystepach powiedzmy w 3 nastepnych meczach |
Teraz gramy u siebie z Czechami i na wyjeździe ze Słowacją. Po tych dwóch meczach będzie można ocenić grę reprezentacji i trenera. (Pomijam mecz z San Marino - zakładam że wygramy)
Nie będzie wtedy taryfy ulgowej i tłumaczeń że mało czasu albo słabo zgrani itd. Te mecze (ich wyniki) przypuszczalnie zdecydują czy mamy o co walczyć w tych eliminacjach czy też już nie. Jak nie lubię Miszcza PR z Holandii, tak wolałbym żeby Nasi piłkarze nie odpadli już na starcie eliminacji! |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
ponoć Leo jest już nieźle wkurzony, http://sport.onet.pl/0,1248770,1822414,wiadomosc.html Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,56...as=2&startsz=x ciekawy wywiad z Leo
|
Cytat:
W eliminacjach MŚ 2006 graliśmy w grupie z: Anglią, Walią, Irlandią Północną, Azerbejdżanem i Austrią. Z Anglikami dwie porażki (1:2 w Chorzowie i 1:2 w Manchesterze). Z Walią dwie wygrane (wymęczone 1:0 u nas po karnym strzelanym na raty przez Żurawskiego i 3:2 w Cardiff po ładnym, zaciętym meczu). Z Azerami wygraliśmy dwukrotnie, raz 8:0, raz 3:0. Z Irlandią Północną wygraliśmy w Belfaście 3:0, u nas 1:0, wielce wymęczone. Z Austrią w Wiedniu wygrana 3:1, u nas 3:2 - po pięknej 1.połowie, w drugiej Austria tak cisnęła, że mogła wygrać... Reasumując - wyników z Azerami nie liczę - za Leo też z nimi graliśmy i było 5:0 i 3:1. Jeden dobry mecz z Walią, jeden dobry mecz z Austrią i jeden dobry mecz z Irlandią Północną. Z Anglikami przyzwoicie, ale jak zwykle bojaźliwie i przegranie. Występ na mundialu. Edward "Bank informacji o Ekwadorze" Klejdinst niestety zebrał tak informacje, że na dzień dobry dostaliśmy w dupę od nic nie grającego Ekwadoru 0:2. Później "Obrona Częstochowy" z Niemcami przyniosła 0:1, choć mogło być około 0:5, ale mieliśmy Boruca. No i na pożegnanie wymordowane 2:1 z Kostaryką, gdzie bramki zdobywał obrońca. Czyli razem 3 dobre mecze + 4 przeciętne + reszta bez komentarza. Jeśli chodzi o Orły Beenhakkera. Z Finlandią 1:3 i 0:0 (warto zauważyć, że z 1.mecz z Finami to był drugi mecz Beenhakkera, więc piach był wkalkulowany). Z Serbią 1:1 i 2:2 (dwa zacięte mecze na dość dobrym poziomie). Z Portugalią wygrana 2:1 u nas i 2:2 w Lizbonie. (Mecz pierwszy to legenda, najlepszy mecz w wykonaniu polskiej kadry jaki miałem okazję zobaczyć - żyję od 1990 roku, drugi też był dobry - fakt więcej gry w obronie, ale potencjał portugalskiej ofensywy jest baaardzo duży). Z Belgią dwie wygrane 2:0 i 1:0. Oba mecze bez historii, zagrane konsekwentnie. Z Azerami j/w wspomniałem. Z Armenią u nas 1:0, na wyjeździe 0:1. To był rywal który nam sprawił najwięcej kłopotów. No ale cóż - w Erewaniu wszyscy poza Belgami tracili pkt... Nawet WIELKA Portugalia... Z Kazachami 1:0 na wyjeździe - warto przypomnieć, że nasi chłopcy mieli dość trudne warunki mieszkalne w dalekim Kazachstanie więc wynik jakoś szczególnie nie dziwi, 3:1 u nas - do czasu zgaśnięcia światła było mizernie, ale później się chłopaki obudziły. Na EURO: 0:2 po dość równorzędnej walce z Niemcami 1:1 po przeciętnym meczu z Austrią + kuriozalnym karnym. 0:1 po fatalnym meczu z Chorwacją B, która i tak na tym turnieju nic nie ugrała Reasumując: dwa bardzo dobre mecze z Portugalią, dwa dobre z Serbią i Belgią, dwa słabe z Finami, jeden kiepski z Armenią i Kazachstanem, z Azerami dwa zwycięstwa, w tym jedno po mękach. 2 bardzo dobre mecze + 4 dobre + 2 przeciętne + reszta bez komentarza. U nas problem jest u góry - tam na stołkach, które Beenhakker do dziś bronił. Na szczęście wreszcie dostrzegł, że te pasożyty + dziennikarsko-kibicowska nagonka dążą do tego aby odszedł. I niech odejdzie - do bardziej ucywilizowanego piłkarsko kraju niż Polska. Ja za nim płakał nie będę, ani cieszyć też nie ma się z czego. Tak naprawdę zostaniemy w martwym punkcie a Listuś i tak ze swojego ciepłego stołeczka nie zejdzie. Ech.. UEFA zabierz nam to EURO 2012, przynajmniej nie będziemy się musieli kompromitować tam piłkarsko... Ps. Naprawdę trudno wymagać od piłkarzy sukcesów skoro przez jedno pokolenie byliśmy w czarnej piłkarskiej dupie, a dawny system szkolenia, który był do dupy przetrwał do dziś i trwać będzie jeszcze lat kolejnych kilka. Ps2. Co z tego, że taniej? Ty płacisz za kontrakt Beenhakkera? |
Aro1234 ciekawa analiza ale to mógłbyś sobie darować :
Cytat:
Jak nasza reprezentacja w 2012 r. będzie wyglądała nie wiadomo,a takie mistrzostwa mają dla nas nie tylko aspekt sportowy ,je jestem dumny z tego ze będą w Polsce. Nie każdy dostępuje zaszczytu aby zagrać na dużej imprezie ,to dla naszej piłki,piłkarzy jakby nie patrzeć zawsze jest doświadczenie tak jak i samo uczestnictwo jest prestiżem . Kompromitacja to popularne sławo,część ludu to wciąż podchwytuje i co gorsza tworzy własne hybrydy . Analizować jak widać potrafisz ,takie hasełka też warto warzyć . |
No OK OK :P niech będzie, trochę się zagalopowałem, ale to z tego rozżalenia i zadumy nad polskim futbolem.. Nie mniej postawiłem kilka złotych na naszych, że jednak mimo wszystko dzisiaj wygrają :D oczywiście nie tylko na nich, bo kurs przeogromny :D
|
wiem ze jestem taktyk jak z koziej dupy trąba ale ta taktyka jednego napastnika mnie rozdupca. Rozumie taką taktyke na mecz z Niemcami Portugalie przełknąłem ale Słowenia? i dziś najprawdopodobniej San Marino? Oby nie było kompromitacji..
|
Cytat:
|
A i jeszcze jedno. Co do brudnej gry wokół kadry...
Nie tyle brudna gra, co konflikt w drużynie był powodem niepowodzeń w 2002 i 2006 roku. Chyba nikt mi nie powie, że Portugalia, USA czy Korea, albo Ekwador to zespoły z którymi nie mogliśmy wygrać? Przede wszystkim atmosferę w drużynie zjebali trenerzy kuriozalnymi dla drużyny powołaniami (brak Iwana w 2002 i Dudka, Kłosa oraz Frankowskiego w 2006). Z drugiej jednak strony - trener = BOSS. I to od niego zależy kadra jak i przygotowanie do turnieju. Dziwnym jest, że zawodnicy potrafią się w taki sposób buntować. Żurawski - 3 imprezy = 3x wielki ****. Krzynówek - 3 imprezy = 3x wielki ****. Można by tak jeszcze paru przytoczyć pewnie, wymieniłem tych co mi się najbardziej rzucili w oczy. Nie rozumiem też, co zawodnicy mają na celu buntując się. Przecież w 2006 roku pół Wisły nie chciało grać bo nie było Frankowskiego. W 2002 stary team: Koźmiński, Świerczewski, Hajto, Wałdoch etc. nie grali bo nie było Iwana! Teraz znowu w kilku gwiazdorzyli - mowa rzecz jasna o Żurawskim, Krzynówku, Jopie i innych palantach. Na szczęście choć jednego z nich Beenhakker się pozbył. Ale... na miejsce takiego Piszczka musi być NAPASTNIK! Czemuż zawodnicy prawonożni grają na lewej stronie? Ech.. po.......one to wszystko! :/ |
Witam,
Od kilku dni śledzę ten ogólnonarodowy spór dziennikarzy oraz kibiców o Leo Beenhakkera i odnoszę wrażenie, że ktoś tu zwyczajnie zgłupiał. Portal weszlo.com namiętnie wykorzystuje każdy pretekst i przoduje w siarczystym jeżdżeniu po Misterze Tralala jak nazywają Leo. Z drugiej strony możemy odnaleźć pojedyncze głosy cechujące się bezgraniczną wiarą w geniusz Holendra (np. felietony Misio Pola z GWu). Powiem szczerze ,że podczas trwania Mistrzostw Europy opowiadałem się przeciw gwałtownym ruchom w kwestii zmiany trenera. Dzisiaj jednak widzę ,że bez tego się nie obejdziemy. Ten człowiek zwyczajnie zachowuje się jak pełen buty , pychy konkwistador ,który właśnie przybył "cywilizować" Majów , Inków albo innych Azteków. Zwróćcie uwagę ile jadu przez tego człowieka przemawia na konferencjach. Coraz częściej komentując jakieś wypowiedzi daję się słyszeć u Leo tylko słowo FUCKING ( fucking Wichniarek, fucking Jeleń , fucking Dziekanowski ). Beenhakker zarabia w Polsce solidne pieniądze i chyba wszyscy mają prawo oczekiwać ,że ta drużyna będzie grać dobrze. Tymczasem po piłkarzach "starannie i właściwie" wyselekcjonowanych przez Leo nie widać "international level" ani w grze , ani w motywacji i zaangażowaniu , ani w umiejętnościach. Sądzę ,że Leo powoli zaczął pakować walizki. Patrząc na wyniki to już przed mistrzostwami paliła się czerwona lampka alarmowa. Leonowi udało się wszystkich łatwo zbyć ,że na ME będzie lepiej. I wcale nie było lepiej . Było źle tragicznie. O grzechach Leo przed i podczas ME w Austrii i Szwajcarii można by napisać grubą książkę. Selekcja jaką przeprowadził to było jedno wielkie nieporozumienie. Jacyś śmieszni chłopcy Wawrzyniak , Pazdan , Zahorski. Pewnie ,że można powiedzieć (po uwzględnieniu tych wielkich trenerskich doświadczeń Beenhakkera) ,że nikt w Polsce się na piłce i piłkarzach nie zna. Gołym okiem widać ,że Leo z jakiś niejasnych przyczyn ,które rodzą domysły i posądzenia o nieczyste układy z menadżerem od truskawek , powoływał piłkarzy ,których żaden inny trener z Polski czy z zagranicy by nie powołał. Reprezentacja powinna być miejscem gdzie grają wybrani piłkarze ,którzy codzienną pracą w klubie budują swoją pozycję a nie podczas meczów reprezentacji organizowanych z jakimiś juniorami z Izraela. Beenhakker z reprezentacji zrobił burdel w którym jest duży ruch. Nie które powołania nic nie wnoszą , do nie których zawodników Leo się na starcie strasznie uprzedził (słynne powołania "45 minut i spier.dalaj"). W moim przekonaniu w Polsce jest tak mało solidnych piłkarzy z których można coś sensownego lepić,że uprzedzanie się do kogokolwiek jest chyba tragicznym nieporozumieniem. Inna rzecz to cały ten cyrk , to kółko wzajemnej adoracji wokół Leona. Przecież przez ten cały sztab przewinęło się tylu ludzi i co z tego. Kaczmarek , Dziekanowski , Nawałka mieli terminować u Leo ,żeby doświadczenia wykorzystać w pracy z reprezentacją w przyszłości. Dziś widać ,że nic z tego. Poza tym PZPN (nie pierwszy raz z resztą ) dał świadectwo swojej kołkowatości 1 podpisując z Beenhakkerem przed ME kontrakt 2. obciążając całą winą za klapę na Euro zastępców Leosia. Ulatowski to kolejny figurant ,któremu już na wstępie uderzyła sodówka. W przyszłości chłopaka nie przekreślam bo przykład Skorży pokazuje ,że będąc przez kawał czasu drugim trenerem repry można odpowiednio zdyskontować te doświadczenia w samodzielnej pracy. Polskim trenerom udało się wyszkolić takich bramkarzy grających w czołowych klubach Europy to dlaczego trenerem odpowiadającym za bramkarzy w reprze jest jakiś anonimowy Hoek (?) którego nikt dosłownie w Europie nie chce i dopiero się zaczepił do roboty u Leona. Widać ewidentnie ,że w reprezentacji jest wielki smród i padlina a ci wielcy specjaliści "z NASA" to jacyś naciągacze. Kończąc czas ten wesoły cyrk rozgonić w ****u póki nie jest za późno. W moim przekonaniu albo Kasperczak , albo jakiś lepszy trener z zagranicy. I nie wierzcie ludzie w to ,że w takim bogatym kraju jak Polska (gdzie rocznie marnotrawi się miliardy złoty ) nie znajdzie się paru milionów na dobrego fachowca z zagranicy a nie dziada z demencją starczą. Jak dzisiaj zremisujemy z San Marino to Beenhakkera powinni wyfuckingować . PS. Leo najlepiej to trenuje dziennikarzy,którzy cenzurują to co wygaduje i jak obraża innych. |
problem powstał z tego że wszyscy za bardzo wpatrzyli sie w Benhakkera, objawia sie to chociazby w dopinu Leo a nie naszych piłkarzy na meczu. Teraz wychodzi szydło z wora pan Tralala wykorzystał to zaslepienie, owinął wielu ludzi sobie wokół palca, doszło do tego ze w kazdej sytułacji odwraca kocura do góry ogonem i wmawia ze tak jest dobrze. Obłożył się swoimi ziomkami z kazdej strony. Co raz więcej osób to dostrzega lepiej późno niż wcale. A wystarczyło dać mu troche mniej swobody na początku..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl