![]() |
Moje kupony na środe i czwartek:
Środa: Amadora - FC Porto 2 Hamburg - Aston Villa 1X Ajax - Slavia 1 St.Etienne - Valencia X2 Czwartek: PSG - Twente 1 Stuttgart - St.Liege 1 Nijmegen - Udinese 1X |
to co ugrales powinienes oddac a tak pozatym to na fotkach z inneo tematu wygladasz jak lach ;)
NY Islanders - Washington 2.00 2 Ottawa - Atlanta 1.80 1 Eisbaren - Metro Stars 1.75 1 3zl kurs: 6.30 wygrana: 17.00 zl PS: Pan Dudi ta stronka co mi podales dotyczy tylko ligi Holenderskiej ?? |
Nie, tak jak napisałem, po lewej stronie na dole masz linki do identycznych stronek z tym, że dotyczących lig: angielskiej, hiszpańskiej, polskiej itd.
Np: http://www.primeradivision.pl/ lub http://www.seriea.pl/ Czy np. pucharu UEFA i LM. Też dziś zagrałem na Washington z Islanders. Jak nie wejdzie, to ku*wa odpuszczam amerykańskie sporty na zawsze :) |
Ajax - Slavia 1.45 1
Feynoord - Lech 2.00 2 Deportivo - Nancy 1.75 1 Milan - Wolfsburg 1.16 1x kurs: 5.89 Ajax - Slavia Pr. 1 1.45 FC Brugge - FC Kopenhaga 1 2.05 Feyenoord - Lech x2 1.24 La Coruna - Nancy 1x 1.14 Milan - Wolfsburg 1 1.75 Sampdoria - Sevilla (1p.) x 2.05 kurs: 15.07 Portsmouth - Heerenveen 1x 1.16 Hamburger - Aston Villa (1p.) x 2.10 St.Etienne - Valencia (1p.) x 2.00 Milan (strz./nie strz.) 1 1.15 Olympiakos - Hertha 1 1.86 Tottenham - Spartak M. 1x 1.16 kurs: 12.09 |
Powiadam wam, że Lech nie wygra :P U Wiselka MLP fajny kurs wyszedl z 2 kuponu i wydaje mi się najlepszy :] Powodzenia :)
|
Dziś rano przemówił do mnie Bóg (buk :D ) i powiedział:
Nie graj już amerykańskich sportów, bo to są ..... nie sportowcy i szkoda kasy. Posłucham go ;) A Lech jeśli nie wygra, to tylko dlatego, że mogą się obsrać przed tymi 4 nazwiskami, które jeszcze w Feye grają i Smuda może kazać im grać zachowawczo, żeby nie nadziać się na zabójczą kontrę, zespołu, który jest cieniem cienia samego siebie. |
noo co pisalem to postawilem :D ide teraz panszczyzne odrobic wroce relax i ladowanie meczow ;) cala polska stawioa na Kolejorza a inteligencja wydymka pozwala stawiac przeciw Lechowi "bo to sa chyba wrogowie Arki" :D:D:D
|
Cytat:
Jest sporo ludzi, którzy w tym poważnie siedzą i czerpią spore zyski na amerykańcach. ale to nie dla mnie też |
Ja na dziś Fiorentina, Ajax i Lech ( żeby się lepeij oglądało). Co myslicie?
|
Cytat:
Hehe, nie wątpię, ale w grach typu hokej i kosz szansa na niespodziankę jest znacznie większa niż w np. piłce nożnej ;). Trzeba się poprostu na tym znać, co mnie niestety nie dotyczy ;) Ja dziś Porto (-1), Ajax i Portsmouth. |
Cytat:
EDIT Feyenoord - Lech 1x 1.52 Fiorentina - Torino 1 1.50 Ajax - Slavia 1 1.45 St. Etienne - Valencia x2 1.30 Amadora - FC Porto 2 1.52 HSV - Aston Villa x2 1.60 AKO: 10.45 New Orleans - San Antonio (0:2) 2 1.90 Bulls - Clippers 1 1.50 Indiana - Golden State 1 1.30 JYP Jyvaskyla - Espoo 1 1.80 Al Ahly - Adelaide (awans) 1 1.40 Roma - Bologna 1 1.40 AKO: 13.07 Carter - Williams 1 1.70 Perry - Fu 1 1.65 Milan - Partizan 1 1.75 Vancouver - Edmonton 1 2.00 Iran - Ekwador 2 2.45 AKO: 24.05 Oceniajcie bukmacherzy :D |
Cytat:
Dla mnie hokej jest mniej przypadkowy - jesli sie spojrzy na calosc.O wiele mniejsze cyrki z sedzami , nie ma sytuacji ze np 10 minuta czerwien i kupon 'posprzatany' , no i jakby nie bylo , mocniejsza druzyna ma mniejsze szanse na tzw pecha - jak to w pilce sie zdarza - cisna cisna - nic nie wpada ,1 kontra - gol z dupy i robi sie duzy problem.No i latwiej wchodza handikapy. Nestety sa tez i cienie:) a najwiekszy to system rozgrywek - przy 50 meczach na sezon zasadniczy ,gdzie i tak pozniej gra sie playofy ,druzyny nie sa w stanie przykladac sie do kazdego meczu i wychodza z tego rozne kwiatki. Podobnie jak w pilce - najlepszy okres do obstawiania to ostatnich kilka kolejek , gdzie druzyny grajace o cos, np walczace do konca o awans do playoff, graja z zespolami ktore juz maja ten awans zapewniony,czesto juz ani nie moga poprawic ani pogorszyc swojej pozycji i zdecydowanie oszczedzaja sie. A ostatniej nocy tez wtopilem na Waszyngtonie, a ze akurat skupiam sie na hokeju europejskim, to czasami cos mnie zamuli i mam problem z rozkminieniem kto w NHL gra jako gospodarz:) - bo tam jest odwrotnie(gosci podaje sie na pierwszym miejscu a u bukow to jest raz tak , raz tak) wczoraj bylem pewien ze jest to zespol z Waszyngtonu i dopiero po fakcie zajarzylem ze bylo odwrotnie:/ Szkoda bo fajny dubel by wlazl ale akurat 2 drogowo postawilem na tych co wygrali w regulaminowym czasie a 3 drogowo na ten cholerny Waszyngton;) |
Na dzis 2 kupony:
1 za 30 do win 608zł Feyenoord-Lech 1 Deportivo -Nancy ( 1p ) X JVP-Blues ( Szwecja Hokej ) 2 2 kupon za 100zl do win 517.50PLN Amadora-FC Porto 2 Ajax-Slavia Praga 1 Milan-Wolsburg 1 Roma-Bologna 1 ( puchar Wloch) plus kilka singli granych w bwin Club Brugge - FC Kopenhaga 1/1 za 50 do win 180zł Tigre-San Lorenzo /Arg X/1 za 50 do win 300zł Saint Etienne - Valencia 2/2 za 50 do win 240zł Hamburger-Aston Villa X za 50 do win 160zł |
Do wszelkiego rodzaju pucharów krajowych mam bardzo dużą niechęć i od dłuższego czasu nie obstawiam ich, bo nie wiadomo czy drużynie rzeczywiście będzie zależało na przejściu dalej i graniu meczów w tygodniu czy odpuszczą żeby zachować siły na ligę. Najbardziej naciołem się na Pucharach franckuskich....oooo....sporo pieniedzy mi kiedyś utopiły.
|
Cytat:
No, dlatego dopisałem tam jeszcze drugie zdanie ;) Że poprostu ni w ząb się na tym nie znam. Gdybym siedział w hokeju i sporadycznie patrzył na wyniki piłkarskie mówiłbym dokładnie odwrotnie. |
Pytanie do tych co graja w totomixie odnosnie tego meczu :
Podwójna szansa - 2 szanse 5287 Feyenoord-Lech P. podwójna szansa 2.40 1.60 1.55 20:45 Co to oznacza ?? |
Podwójna szansa to że kupon ci wejdzie jak wygra albo Lech albo Feyenoord , a jeśli bedzie remis to nie wejdzie
|
mi nie chodzi o 1x x2 12
|
Cytat:
|
ok juz wiem o co chodzi , jeszcze jedno pytanie czy jest buk naziemny w ktorym gdy padnie remis nie ma zakladu ?
|
Nie spotkałem się z taką opcją w naziemnych bukach, ale dawno nie grałem w sumie, więc kto wie?
|
Cytat:
M@kiti - w stacjonarnych bukach raczej takiej opcji nie bedziesz mial |
Cytat:
Cytat:
a teraz już swoje :) Lech over2,5 @40zł Ajax - Slavia X @15zł Portsmounth 1 @20zł Columbus - SJS 2 @20zł to tyle ode mnie :) a co do wcześniejszych postów o Amerykańskich sportach, to osobiście kocham obstawiać NHL i w ogóle tę ligę (i nawet mi to wychodzi:D) :) powodzenia wszystkim... good luck... i wogóle i w szczególe :) |
Ok juz sie dowiedzialem , niestety nie ma takiej opcji w stacjonarnych , tylko przez neta ale trudno :)
|
Cytat:
Cholera... |
Ajax przegrywa ze Slavią w 40. minucie 1-2. Ja .......e. Czas chyba zrobić sobie przerwę od buków :D
|
Cytat:
|
Co myślicie o takim kuponie:
Olympiakos- Hertha 1 1,86 Nijmegen- Udinese 1 1,85 Santander- Manchester C. 1 1.8 VFB- St. Liege 1 1,52 Benfica ( strz./ nie strz.) 1 1,15 Sampdoria (strz./ nie strz.) 1 1,25 Kurs= 13, 50 Stawka = 3 zł Wygrana= 36,45 |
Heh, wyniki dziś padły zajebiste... oprócz jednego ****a mać meczu.
Weszło ładnie VfB, NEC, Olympiakos, ale żydy z Tottenhamu musiały przespać pierwszą połowę i zakończyć mecz remisem. Dramat. "Nigdy nie ufaj żydówce" jak mówi stare powiedzonko ;) Liczba bramek dość szokująca, w życiu nie spodziewałem się, że np. PSG pokona Twente 4-0 lub Olympiakos puknie w takim samym stosunku Herthę. No, ale cóż. |
dokladnie Totek sie zeszmacil :/:/
|
nosz ****a mac - tyle tylko moge napisac po dzisiejszej uefie:>
Caly moj misterny plan zepsuła Benfica - i gdyby Ukraincy zasluzyli na 3 a nawet na 1 punkt to bym pretensji nie mial, ale akurat ogladalem ten mecz i niestety.....brak slow po prostu.Portugalczycy cisneli caly czas - mieli w cholere okazji , slupki poprzeczki....1 kontra i do widzenia. Pilka nozna niestety nie ma niczego wspolnego ze sprawiedliwoscia i zamiast na prawde konkretnego zastrzyku gotowki....+20 zlotych:) masakra. ps a za wczorajszy Ajaks to tylko sie pociac....jakim cudem wydawalo mi sie ze Ajaks potrzebuje wygranej do awansu....to pytanie chyba tylko do psychiatry. |
Ja całkowicie odpuściłem UEFĘ i w sumie dobrze bo myślałem głównie nad Benficą i VFB.
Dziś próbuję NHL: Boston-Toronto 1 Atlanta-Pittsburgh 2 |
Ajaccio - Montepellier 2.80 2
Tours - Reims 1.75 1 Clermont - Chateaureux 1.18 1x Angers - Dijon 1.85 1 kurs: 10.52 ROZPISOWY 3 z 4 Troyez - Metz 2.40 1 A Tolzer - Tower Stars 1.55 C Parma - Cittadella 1.47 B Manheim - Duisburg 1.27 D Ajaccio - Montepellier 2.50 1 Tours - Reims 1.75 1 Alkmaar - Utrecht 1.35 1 Clermont Chateaureux 1.16 1x Angers - Dijon 1.14 1x kurs: 7.81 |
Cytat:
Za to w nocy wszedł mi remis Dallas Stasr- Columbus Blue Jackets:> |
Cytat:
Mi za to wszedl ladny dubelek - Bruins + Colorado i jakims cudem tym razem udalo mi sie dobrze trafic - Bruins - 1(bez dogrywki) - Colorado - 1(z potencjalna dogrywka). Na dzis 2 na Capitals i 1(ryzykowna) na Insbruck - hokej austria + troche pilki - Anderlecht ,MVV(2 holenderska) i Lens. Zobaczymy czy passa zostanie podtrzymana. |
Cytat:
Wiesz, człowiek to jest jednak słaby:lol::lol: |
AZ Alkmaar - FC Utrecht 1 1,25
RC Lens - Stade Brestois 29 1 1,55 Kurs: 1,94 Zagrałbym też FC Haarlem - Agovv Apeldoorn LB 2,5 over ale w BAHu się nie da :/ |
Środowy kupon oczywiście zawaliły mi żydki z Ajaxu i to nie pierwszy raz a czwartkowy ładnie wszedł. Co do Lecha to szcze mówiąc nie wiedziałem, że Feyenoord jest aż tak słabym zespołem, to co prezentowali to była jednym słowem makabra. Na sobote coś takiego:
1. Bolton - Portsmouth 1X Hull - Sunderland 1X Nantes - Sochaux 1X Toulouse - Nice 1X Sporting - Academica 1 Trabzonspor - Eskisehirspor 1 2. Lille - Le Havre 1 Siena - Inter 2 Braga - Rio Ave 1 Nantes - Sochaux 1 3. Mouscron-FC Brugge 1 Espanyol - Atl.Madryt 2 Toulouse - Nice 1 4. Hull - Sunderland 1 Nantes - Sochaux 1 Fulham - Middlesbrough 1 Lille - Le Havre 1 |
heh jaki dzien.
Z 6 kuponow - 1 nie trafiony, 3 trafione a z dwoma to nie wiem co bedzie bo zostal mi na nich ten sam mecz, ktory wedlug buka mial byc dzis a bedzie dopiero jakos w polowie stycznia.Mam nadzieje ze usuna ten meczi bedzie 5 na 6 a takiej sredniej to dawno nie pamietam. Ogolnie spooory plusik dzis:) ps , na jutro nie widze zbyt wielu ciekawych spotkan. zastanawiam sie nad dublem Lazio-Palermo i Real-Valencia - oba mecze zwyciestwo gospodarzy. |
A ja dziś miałem pograć grubiej na II ligę francuską, miałem też iść na spotkanie SKWK, ale.. wyjebało mi studzienkę w łazience i ku*wa musiałem wydzwonić kumpla ze specjalistycznym sprzętem (żmijka do przetykania :D ) a sam we własnym zakresie skołowałem 0.7. Studzienkę przetkaliśmy, a potem dołączył drugi kolega i trzeba było znowu iść po czterdziestkę i jakoś zeszło do teraz. Patrzyłem tylko z żalem :D jak ładnie układają się wyniki u żabojadów samemu korzystając tylko ze zwycięstwa Fenerbahce (postawiłem dubelka z Mastricht, ale holendrów przełożyli). Korci mnie pograć coś na NHL, ale nie wiem, czy w tym stanie to jest wskazane :) Real- Valencia wydaje się dobrym meczem do zagrania overka.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl