Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

zasolanin 16.12.2008 15:54

Moje kupony na środe i czwartek:

Środa:
Amadora - FC Porto 2
Hamburg - Aston Villa 1X
Ajax - Slavia 1
St.Etienne - Valencia X2

Czwartek:
PSG - Twente 1
Stuttgart - St.Liege 1
Nijmegen - Udinese 1X

WiselkaMLP 16.12.2008 16:25

to co ugrales powinienes oddac a tak pozatym to na fotkach z inneo tematu wygladasz jak lach ;)

NY Islanders - Washington 2.00 2
Ottawa - Atlanta 1.80 1
Eisbaren - Metro Stars 1.75 1

3zl kurs: 6.30 wygrana: 17.00 zl

PS: Pan Dudi ta stronka co mi podales dotyczy tylko ligi Holenderskiej ??

pan Dudi 16.12.2008 23:55

Nie, tak jak napisałem, po lewej stronie na dole masz linki do identycznych stronek z tym, że dotyczących lig: angielskiej, hiszpańskiej, polskiej itd.

Np:

http://www.primeradivision.pl/

lub

http://www.seriea.pl/

Czy np. pucharu UEFA i LM.

Też dziś zagrałem na Washington z Islanders. Jak nie wejdzie, to ku*wa odpuszczam amerykańskie sporty na zawsze :)

WiselkaMLP 17.12.2008 00:50

Ajax - Slavia 1.45 1
Feynoord - Lech 2.00 2
Deportivo - Nancy 1.75 1
Milan - Wolfsburg 1.16 1x

kurs: 5.89

Ajax - Slavia Pr. 1 1.45
FC Brugge - FC Kopenhaga 1 2.05
Feyenoord - Lech x2 1.24
La Coruna - Nancy 1x 1.14
Milan - Wolfsburg 1 1.75
Sampdoria - Sevilla (1p.) x 2.05

kurs: 15.07


Portsmouth - Heerenveen 1x 1.16
Hamburger - Aston Villa (1p.) x 2.10
St.Etienne - Valencia (1p.) x 2.00
Milan (strz./nie strz.) 1 1.15
Olympiakos - Hertha 1 1.86
Tottenham - Spartak M. 1x 1.16

kurs: 12.09

zasolanin 17.12.2008 09:55

Powiadam wam, że Lech nie wygra :P U Wiselka MLP fajny kurs wyszedl z 2 kuponu i wydaje mi się najlepszy :] Powodzenia :)

pan Dudi 17.12.2008 10:09

Dziś rano przemówił do mnie Bóg (buk :D ) i powiedział:

Nie graj już amerykańskich sportów, bo to są ..... nie sportowcy i szkoda kasy.

Posłucham go ;)

A Lech jeśli nie wygra, to tylko dlatego, że mogą się obsrać przed tymi 4 nazwiskami, które jeszcze w Feye grają i Smuda może kazać im grać zachowawczo, żeby nie nadziać się na zabójczą kontrę, zespołu, który jest cieniem cienia samego siebie.

WiselkaMLP 17.12.2008 11:04

noo co pisalem to postawilem :D ide teraz panszczyzne odrobic wroce relax i ladowanie meczow ;) cala polska stawioa na Kolejorza a inteligencja wydymka pozwala stawiac przeciw Lechowi "bo to sa chyba wrogowie Arki" :D:D:D

Pablooo 17.12.2008 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 643544)
Dziś rano przemówił do mnie Bóg (buk :D ) i powiedział:

Nie graj już amerykańskich sportów, bo to są ..... nie sportowcy i szkoda kasy.

Posłucham go ;)


Jest sporo ludzi, którzy w tym poważnie siedzą i czerpią spore zyski na amerykańcach.

ale to nie dla mnie też

Młody Ts 17.12.2008 13:08

Ja na dziś Fiorentina, Ajax i Lech ( żeby się lepeij oglądało). Co myslicie?

pan Dudi 17.12.2008 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 643593)
Jest sporo ludzi, którzy w tym poważnie siedzą i czerpią spore zyski na amerykańcach.

ale to nie dla mnie też


Hehe, nie wątpię, ale w grach typu hokej i kosz szansa na niespodziankę jest znacznie większa niż w np. piłce nożnej ;). Trzeba się poprostu na tym znać, co mnie niestety nie dotyczy ;)


Ja dziś Porto (-1), Ajax i Portsmouth.

3michal_04 17.12.2008 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 643572)
noo co pisalem to postawilem :D ide teraz panszczyzne odrobic wroce relax i ladowanie meczow ;) cala polska stawioa na Kolejorza a inteligencja wydymka pozwala stawiac przeciw Lechowi "bo to sa chyba wrogowie Arki" :D:D:D

ooo wypraszam sobie :foch: - ja dziś na Feye stawiam (kupony wrzucę później)

EDIT

Feyenoord - Lech 1x 1.52
Fiorentina - Torino 1 1.50
Ajax - Slavia 1 1.45
St. Etienne - Valencia x2 1.30
Amadora - FC Porto 2 1.52
HSV - Aston Villa x2 1.60
AKO: 10.45

New Orleans - San Antonio (0:2) 2 1.90
Bulls - Clippers 1 1.50
Indiana - Golden State 1 1.30
JYP Jyvaskyla - Espoo 1 1.80
Al Ahly - Adelaide (awans) 1 1.40
Roma - Bologna 1 1.40
AKO: 13.07

Carter - Williams 1 1.70
Perry - Fu 1 1.65
Milan - Partizan 1 1.75
Vancouver - Edmonton 1 2.00
Iran - Ekwador 2 2.45
AKO: 24.05

Oceniajcie bukmacherzy :D

1q2 17.12.2008 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 643629)
Hehe, nie wątpię, ale w grach typu hokej i kosz szansa na niespodziankę jest znacznie większa niż w np. piłce nożnej ;). .

O tym moznaby dlugo dyskutowac;)
Dla mnie hokej jest mniej przypadkowy - jesli sie spojrzy na calosc.O wiele mniejsze cyrki z sedzami , nie ma sytuacji ze np 10 minuta czerwien i kupon 'posprzatany' , no i jakby nie bylo , mocniejsza druzyna ma mniejsze szanse na tzw pecha - jak to w pilce sie zdarza - cisna cisna - nic nie wpada ,1 kontra - gol z dupy i robi sie duzy problem.No i latwiej wchodza handikapy.
Nestety sa tez i cienie:) a najwiekszy to system rozgrywek - przy 50 meczach na sezon zasadniczy ,gdzie i tak pozniej gra sie playofy ,druzyny nie sa w stanie przykladac sie do kazdego meczu i wychodza z tego rozne kwiatki.

Podobnie jak w pilce - najlepszy okres do obstawiania to ostatnich kilka kolejek , gdzie druzyny grajace o cos, np walczace do konca o awans do playoff, graja z zespolami ktore juz maja ten awans zapewniony,czesto juz ani nie moga poprawic ani pogorszyc swojej pozycji i zdecydowanie oszczedzaja sie.

A ostatniej nocy tez wtopilem na Waszyngtonie, a ze akurat skupiam sie na hokeju europejskim, to czasami cos mnie zamuli i mam problem z rozkminieniem kto w NHL gra jako gospodarz:) - bo tam jest odwrotnie(gosci podaje sie na pierwszym miejscu a u bukow to jest raz tak , raz tak) wczoraj bylem pewien ze jest to zespol z Waszyngtonu i dopiero po fakcie zajarzylem ze bylo odwrotnie:/
Szkoda bo fajny dubel by wlazl ale akurat 2 drogowo postawilem na tych co wygrali w regulaminowym czasie a 3 drogowo na ten cholerny Waszyngton;)

HarryTB 17.12.2008 17:07

Na dzis 2 kupony:
1 za 30 do win 608zł

Feyenoord-Lech 1
Deportivo -Nancy ( 1p ) X
JVP-Blues ( Szwecja Hokej ) 2

2 kupon za 100zl do win 517.50PLN

Amadora-FC Porto 2
Ajax-Slavia Praga 1
Milan-Wolsburg 1
Roma-Bologna 1 ( puchar Wloch)

plus kilka singli granych w bwin
Club Brugge - FC Kopenhaga 1/1 za 50 do win 180zł
Tigre-San Lorenzo /Arg X/1 za 50 do win 300zł
Saint Etienne - Valencia 2/2 za 50 do win 240zł
Hamburger-Aston Villa X za 50 do win 160zł

zasolanin 17.12.2008 17:10

Do wszelkiego rodzaju pucharów krajowych mam bardzo dużą niechęć i od dłuższego czasu nie obstawiam ich, bo nie wiadomo czy drużynie rzeczywiście będzie zależało na przejściu dalej i graniu meczów w tygodniu czy odpuszczą żeby zachować siły na ligę. Najbardziej naciołem się na Pucharach franckuskich....oooo....sporo pieniedzy mi kiedyś utopiły.

pan Dudi 17.12.2008 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 643721)
O tym moznaby dlugo dyskutowac;)...


No, dlatego dopisałem tam jeszcze drugie zdanie ;) Że poprostu ni w ząb się na tym nie znam. Gdybym siedział w hokeju i sporadycznie patrzył na wyniki piłkarskie mówiłbym dokładnie odwrotnie.

M@kiti 17.12.2008 17:46

Pytanie do tych co graja w totomixie odnosnie tego meczu :

Podwójna szansa - 2 szanse
5287 Feyenoord-Lech P. podwójna szansa 2.40 1.60 1.55 20:45

Co to oznacza ??

HarryTB 17.12.2008 17:49

Podwójna szansa to że kupon ci wejdzie jak wygra albo Lech albo Feyenoord , a jeśli bedzie remis to nie wejdzie

M@kiti 17.12.2008 17:51

mi nie chodzi o 1x x2 12

pan Dudi 17.12.2008 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M@kiti (Post 643752)
Pytanie do tych co graja w totomixie odnosnie tego meczu :

Podwójna szansa - 2 szanse
5287 Feyenoord-Lech P. podwójna szansa 2.40 1.60 1.55 20:45

Co to oznacza ??

To jest zdaje się coś takiego, że typujesz na kartce np. 1, 1, ewentualnie 1, x, czy 1, 2 itd. Czyli poprostu wynik do przerwy i do końca.

M@kiti 17.12.2008 17:56

ok juz wiem o co chodzi , jeszcze jedno pytanie czy jest buk naziemny w ktorym gdy padnie remis nie ma zakladu ?

pan Dudi 17.12.2008 18:05

Nie spotkałem się z taką opcją w naziemnych bukach, ale dawno nie grałem w sumie, więc kto wie?

1q2 17.12.2008 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HarryTB (Post 643755)
Podwójna szansa to że kupon ci wejdzie jak wygra albo Lech albo Feyenoord , a jeśli bedzie remis to nie wejdzie

Wez ty sie ****a zamknij - masz czelonsc w ogole cos tu jeszcze pisac?

M@kiti - w stacjonarnych bukach raczej takiej opcji nie bedziesz mial

PrawdziwośćDlaGry 17.12.2008 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HarryTB (Post 643737)

JVP-Blues ( Szwecja Hokej ) 2

te, dłużnik. nie Szwecja tylko Finlandia panie bukmacher. skoro grasz za takie duże sumy to czemu nie oddasz 50zł temu komu je ukradłeś?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HarryTB
A ja zagram na Feye choć maja kryzys to jednak liczę na nich i postawie na nich większą gotówkę i będę patrzył z satysfakcją jak Lech dostaje trzy bramki do przerwy

nie wiem czy twoje ziomki z Kuchenkorza będą zadowoleni że tak piszesz ;)


a teraz już swoje :)

Lech over2,5 @40zł
Ajax - Slavia X @15zł
Portsmounth 1 @20zł

Columbus - SJS 2 @20zł


to tyle ode mnie :)
a co do wcześniejszych postów o Amerykańskich sportach, to osobiście kocham obstawiać NHL i w ogóle tę ligę (i nawet mi to wychodzi:D) :)
powodzenia wszystkim... good luck... i wogóle i w szczególe :)

M@kiti 17.12.2008 19:03

Ok juz sie dowiedzialem , niestety nie ma takiej opcji w stacjonarnych , tylko przez neta ale trudno :)

3michal_04 17.12.2008 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3michal_04 (Post 643702)
ooo wypraszam sobie :foch: - ja dziś na Feye stawiam (kupony wrzucę później)

EDIT

Feyenoord - Lech 1x 1.52
Fiorentina - Torino 1 1.50 0:1
Ajax - Slavia 1 1.45
St. Etienne - Valencia x2 1.30
Amadora - FC Porto 2 1.52
HSV - Aston Villa x2 1.60
AKO: 10.45

New Orleans - San Antonio (0:2) 2 1.90
Bulls - Clippers 1 1.50
Indiana - Golden State 1 1.30
JYP Jyvaskyla - Espoo 1 1.80 4:4
Al Ahly - Adelaide (awans) 1 1.40
Roma - Bologna 1 1.40
AKO: 13.07

Carter - Williams 1 1.70
Perry - Fu 1 1.65
Milan - Partizan 1 1.75
Vancouver - Edmonton 1 2.00
Iran - Ekwador 2 2.45 0:1
AKO: 24.05

Oceniajcie bukmacherzy :D


Cholera...

pan Dudi 17.12.2008 21:25

Ajax przegrywa ze Slavią w 40. minucie 1-2. Ja .......e. Czas chyba zrobić sobie przerwę od buków :D

WislakWiDoK 17.12.2008 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 643887)
Ajax przegrywa ze Slavią w 40. minucie 1-2. Ja .......e. Czas chyba zrobić sobie przerwę od buków :D

Ja już dawno wyleczyłem sie z grania piłki nożnej, teraz tylko kosz, od czasu do czasu hokej i idzie jak narazie dobrze.

WISŁAZWE 18.12.2008 09:55

Co myślicie o takim kuponie:

Olympiakos- Hertha 1 1,86
Nijmegen- Udinese 1 1,85
Santander- Manchester C. 1 1.8
VFB- St. Liege 1 1,52
Benfica ( strz./ nie strz.) 1 1,15
Sampdoria (strz./ nie strz.) 1 1,25

Kurs= 13, 50
Stawka = 3 zł
Wygrana= 36,45

pan Dudi 18.12.2008 22:39

Heh, wyniki dziś padły zajebiste... oprócz jednego ****a mać meczu.

Weszło ładnie VfB, NEC, Olympiakos, ale żydy z Tottenhamu musiały przespać pierwszą połowę i zakończyć mecz remisem. Dramat. "Nigdy nie ufaj żydówce" jak mówi stare powiedzonko ;) Liczba bramek dość szokująca, w życiu nie spodziewałem się, że np. PSG pokona Twente 4-0 lub Olympiakos puknie w takim samym stosunku Herthę. No, ale cóż.

WiselkaMLP 18.12.2008 22:56

dokladnie Totek sie zeszmacil :/:/

1q2 18.12.2008 23:29

nosz ****a mac - tyle tylko moge napisac po dzisiejszej uefie:>
Caly moj misterny plan zepsuła Benfica - i gdyby Ukraincy zasluzyli na 3 a nawet na 1 punkt to bym pretensji nie mial, ale akurat ogladalem ten mecz i niestety.....brak slow po prostu.Portugalczycy cisneli caly czas - mieli w cholere okazji , slupki poprzeczki....1 kontra i do widzenia.
Pilka nozna niestety nie ma niczego wspolnego ze sprawiedliwoscia i zamiast na prawde konkretnego zastrzyku gotowki....+20 zlotych:) masakra.

ps a za wczorajszy Ajaks to tylko sie pociac....jakim cudem wydawalo mi sie ze Ajaks potrzebuje wygranej do awansu....to pytanie chyba tylko do psychiatry.

kalvin 18.12.2008 23:43

Ja całkowicie odpuściłem UEFĘ i w sumie dobrze bo myślałem głównie nad Benficą i VFB.

Dziś próbuję NHL:
Boston-Toronto 1
Atlanta-Pittsburgh 2

WiselkaMLP 19.12.2008 12:19

Ajaccio - Montepellier 2.80 2
Tours - Reims 1.75 1
Clermont - Chateaureux 1.18 1x
Angers - Dijon 1.85 1

kurs: 10.52

ROZPISOWY 3 z 4

Troyez - Metz 2.40 1 A
Tolzer - Tower Stars 1.55 C
Parma - Cittadella 1.47 B
Manheim - Duisburg 1.27 D

Ajaccio - Montepellier 2.50 1
Tours - Reims 1.75 1
Alkmaar - Utrecht 1.35 1
Clermont Chateaureux 1.16 1x
Angers - Dijon 1.14 1x

kurs: 7.81

pan Dudi 19.12.2008 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 644417)
nosz ****a mac - tyle tylko moge napisac po dzisiejszej uefie:>
Caly moj misterny plan zepsuła Benfica - i gdyby Ukraincy zasluzyli na 3 a nawet na 1 punkt to bym pretensji nie mial, ale akurat ogladalem ten mecz i niestety.....brak slow po prostu.Portugalczycy cisneli caly czas - mieli w cholere okazji , slupki poprzeczki....1 kontra i do widzenia.
Pilka nozna niestety nie ma niczego wspolnego ze sprawiedliwoscia i zamiast na prawde konkretnego zastrzyku gotowki....+20 zlotych:) masakra.

ps a za wczorajszy Ajaks to tylko sie pociac....jakim cudem wydawalo mi sie ze Ajaks potrzebuje wygranej do awansu....to pytanie chyba tylko do psychiatry.

A ja myślałem, że Depor i Nancy muszą zremisować, żeby w razie braku wygranej Lecha dwiema bramkami zapewnić sobie awans. Więc postawiłem na remis i wyglądało to nawet dobrze dopóki ta pała w tv nie zaczęła się drzeć, że skoro Lech wygrywa to na pewno awansuje, chyba, że zdarzy się cud w La Corunii... Poczułem się wtedy trochę niepewnie:-p no i niestety. Gdybym wiedział, że tylko zwycięzca tam ma pewny awans, to bez wahania grałbym Depor:evil:No, a wczoraj tak jak widać.:-/

Za to w nocy wszedł mi remis Dallas Stasr- Columbus Blue Jackets:>

1q2 19.12.2008 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 644506)

Za to w nocy wszedł mi remis Dallas Stasr- Columbus Blue Jackets:>

A miales juz nhl nie grac;p
Mi za to wszedl ladny dubelek - Bruins + Colorado i jakims cudem tym razem udalo mi sie dobrze trafic - Bruins - 1(bez dogrywki) - Colorado - 1(z potencjalna dogrywka).

Na dzis 2 na Capitals i 1(ryzykowna) na Insbruck - hokej austria + troche pilki - Anderlecht ,MVV(2 holenderska) i Lens.

Zobaczymy czy passa zostanie podtrzymana.

pan Dudi 19.12.2008 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 644559)
A miales juz nhl nie grac;p
.


Wiesz, człowiek to jest jednak słaby:lol::lol:

gris 19.12.2008 19:42

AZ Alkmaar - FC Utrecht 1 1,25
RC Lens - Stade Brestois 29 1 1,55
Kurs: 1,94
Zagrałbym też FC Haarlem - Agovv Apeldoorn LB 2,5 over ale w BAHu się nie da :/

zasolanin 19.12.2008 22:47

Środowy kupon oczywiście zawaliły mi żydki z Ajaxu i to nie pierwszy raz a czwartkowy ładnie wszedł. Co do Lecha to szcze mówiąc nie wiedziałem, że Feyenoord jest aż tak słabym zespołem, to co prezentowali to była jednym słowem makabra. Na sobote coś takiego:

1.
Bolton - Portsmouth 1X
Hull - Sunderland 1X
Nantes - Sochaux 1X
Toulouse - Nice 1X
Sporting - Academica 1
Trabzonspor - Eskisehirspor 1

2.
Lille - Le Havre 1
Siena - Inter 2
Braga - Rio Ave 1
Nantes - Sochaux 1

3.
Mouscron-FC Brugge 1
Espanyol - Atl.Madryt 2
Toulouse - Nice 1

4.
Hull - Sunderland 1
Nantes - Sochaux 1
Fulham - Middlesbrough 1
Lille - Le Havre 1

1q2 19.12.2008 22:56

heh jaki dzien.
Z 6 kuponow - 1 nie trafiony, 3 trafione a z dwoma to nie wiem co bedzie bo zostal mi na nich ten sam mecz, ktory wedlug buka mial byc dzis a bedzie dopiero jakos w polowie stycznia.Mam nadzieje ze usuna ten meczi bedzie 5 na 6 a takiej sredniej to dawno nie pamietam.

Ogolnie spooory plusik dzis:)

ps , na jutro nie widze zbyt wielu ciekawych spotkan.

zastanawiam sie nad dublem
Lazio-Palermo i Real-Valencia - oba mecze zwyciestwo gospodarzy.

pan Dudi 20.12.2008 01:46

A ja dziś miałem pograć grubiej na II ligę francuską, miałem też iść na spotkanie SKWK, ale.. wyjebało mi studzienkę w łazience i ku*wa musiałem wydzwonić kumpla ze specjalistycznym sprzętem (żmijka do przetykania :D ) a sam we własnym zakresie skołowałem 0.7. Studzienkę przetkaliśmy, a potem dołączył drugi kolega i trzeba było znowu iść po czterdziestkę i jakoś zeszło do teraz. Patrzyłem tylko z żalem :D jak ładnie układają się wyniki u żabojadów samemu korzystając tylko ze zwycięstwa Fenerbahce (postawiłem dubelka z Mastricht, ale holendrów przełożyli). Korci mnie pograć coś na NHL, ale nie wiem, czy w tym stanie to jest wskazane :) Real- Valencia wydaje się dobrym meczem do zagrania overka.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl