Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Socios (komentarze, propozycje itp) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9985)

Barti 10.11.2018 14:04

Najśmieszniejsze jest to, że w temacie "Akces do socios" w ankiecie ponad 100 osób napisało, że wartość składki minimalnej powinna być 100 zł. Okazuje się, że nawet na 50 zł ich nie stać. Jakież to specyficzne dla tego kraju, miasta i klubu.

Laszi 10.11.2018 14:06

Panowie, minął MIESIĄC! Ileż można czekać?
Jak by zapisała się połowa deklarujących to by było w miarę, ale to jest WSTYD!

Adrio 10.11.2018 16:44

A może podbijecie do klubu z pomysłem nakręcenia jakiegoś filmiku promującego socios? Można by go puścić przed meczem bądź w przerwie meczu. Albo chociaż żeby kilku piłkarzy czy nawet byli piłkarze się zaangażowali? Może Marcelo, Kuba? Wystarczy krótkie info o socios i banner/link do strony na fejsbuku czy tt.

Szneka 10.11.2018 19:43

Jestem SOCIOS WISŁA

Blaszczu16 11.11.2018 19:21

Mozna placic skladki przekazem pocztowym???

krakus76_ 11.11.2018 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1517908)
Mozna placic skladki przekazem pocztowym???

Oczywiście. Chyba że Poczta Polska zlikwiduje tę usługę jak telegram :)

krakus76_ 12.11.2018 01:31

Do wykasowania

serek.c2 12.11.2018 19:12

Chcielibyśmy zorganizować spotkanie otwarte Socios Wisła Kraków, w związku z tym mam do Was pytanie - czy bardziej odpowiadałby Wam termin takiego spotkania w środku tygodnia, w dni pracujące, czy może w weekend, np. w którąś z najbliższych sobót?

W ciągu najbliższych dni rozpoczniemy rozmowy na temat pierwszego celu, na jaki przeznaczymy zebrane środki - podamy Wam propozycje klubu, akademii, zarządu stowarzyszenia. Czekamy oczywiście także na Wasze propozycje. Żeby dać możliwość wymiany poglądów członkom Socios, niedługo powstanie na forum zamknięty pokój tylko dla członków stowarzyszenia, będziemy tam mogli swobodnie rozmawiać na temat działalności Socios Wisła Kraków.

mitmichael 12.11.2018 19:18

Najlepiej w sobote pare godzin przed meczem zeby osoby nie z Krakowa i bliskich miejscowosci mogli sie zorganizowac i przyjsc. Jak przed meczem sie nie da to najlepiej w weekend, w tygodniu pracuje i na pewno bym nie przyjechał

romano14 12.11.2018 19:21

Dobry pomysł, przed meczem. Ogólnie mi pasuje w każdy dzień po południu.

Socios Wisła Kraków 15.11.2018 09:40

Na 90% spotkanie otwarte Socios Wisła Kraków odbędzie się w sobotę, 24 listopada - szczegóły powinniśmy podać najpóźniej jutro wieczorem.

Socios Wisła Kraków 15.11.2018 20:28

Jesteśmy w przededniu wprowadzenia płatności przez PayPal. Przelewy przychodzące do nas przez ten system będą obarczone prowizją, którą pobierze PayPal. Krótko pisząc - każde 50 zł, które wpłynie na nasze konto przez PayPal będzie pomniejszone o około 3,5 zł (maksymalnie).

Jak uważacie - mamy doliczyć prowizję do składki (przykładowo składka na Srebrną Gwiazdę wynosiłaby 53,50 zł), czy zostawić tak jak jest i liczyć się z wpływami pomniejszonych składek?


Edit.

Wrzucam jeszcze raport finansowy za miesiąc październik 2018 r.

https://drive.google.com/file/d/1EFt...ew?usp=sharing

petred 15.11.2018 21:54

A może zapytać tych z PayPal czy nie chcą należeć do Socios i beda przekazywać to 3.50 z każdych 50 na nasze konto ;) A tak serio to powinno się doliczyć to 3.50

Wit.Ek. 16.11.2018 07:39

Przez 40 dni przyjmowalismy przelewy bezpośrednio na konto choć nie mieliśmy systemu Paypal. Jego wprowadzenie jest uklonem w stronę osób które płacą z konta zagranicznego. Natomiast osoby które mają konto prowadzone przez polski bank bardzo proszę niech robią dalej przelewy ze swojego konta
Wysokość składki jest określona uchwałą zarządu i to czy w tej wysokości została zaplacona czy nie, nie zależy od tego jakie opłaty są od wpłaty pobierane po stronie Stowarzyszenia tylko po prostu czy wpłacający taką kwotę zapłacił.
Innymi słowy jak płacicie za prąd to rachunek jest zaplacony gdy zaplacicie to w takiej wysokości jak na kwitku a nie kwitek plus opłaty elektrowni bo nimi wpłacający nie może być obciążany

PSYCHOLTSW 16.11.2018 07:56

moim zdaniem powinno to być doliczane, bo de facto pomniejsza to składkę. także proszę kto może niech dokłada tę durną prowizję.

Wit.Ek. 16.11.2018 08:00

Tak jak napisałem po prostu róbcie przelewy na konto z konta i w ogóle nie będzie problemu.

JarooP 16.11.2018 10:12

Fajny pomysł z pay palem moim zdaniem każdy mógłby doliczyć do danej kwoty ta prowizje w całej sytuacji 3.5 zł i tak niewiele zmieni. Chyba ze ktoś płaci miesięcznie 12x3.5= 42. Za te pieniądze można bilecik zasponsorowac :)

Mam jeszcze pytanko czy będzie coś na zasadzie przypomnienia ze zbliża się czas opłacania składki? Rozumiem ze jeżeli ktoś płaci miesięcznie to ok nie potrzeba ale w przypadku tych co płaca co kwartał czy co pół roku już można zapomnieć?

Wiecie jak jest czasami łeb jak sklep ale półki puste ;)

serek.c2 16.11.2018 10:29

Będę przypominał osobiście ;)

masada 16.11.2018 11:21

Jak bardzo osobiście? W towarzystwie Andrieja, wiertarki i wrzątku? ;)
Dobry dział windykacji to podstawa :)

PSYCHOLTSW 16.11.2018 11:31

w deklaracji wpisałem, ze mogę pomagać przy przypominaniu o wpłatach i windykacji ;-) ogólnie jestem miłym człowiekiem, tylko nerwowym na tle Wisły :) poza tym wierzę, że każdy kto zaczął wpłacać będzie to robił z własnej nieprzymuszonej woli i nie ma zbytniej sklerozy :P a tak serio, to zaczynamy przyzwoicie i oby tak dalej! Socios Wisła niech rośnie w siłę dla naszej Wisełki.

serek.c2 16.11.2018 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1518195)
Jak bardzo osobiście? W towarzystwie Andrieja, wiertarki i wrzątku? ;)
Dobry dział windykacji to podstawa :)

W towarzystwie maila ;)

JarooP 16.11.2018 13:42

OK myśle ze nie będzie tak źle ale lepiej dmuchać na zimne i mieć jakaś alternatywę :)

regan 16.11.2018 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1518196)
w deklaracji wpisałem, ze mogę pomagać przy przypominaniu o wpłatach i windykacji ;-) ogólnie jestem miłym człowiekiem, tylko nerwowym na tle Wisły :) poza tym wierzę, że każdy kto zaczął wpłacać będzie to robił z własnej nieprzymuszonej woli i nie ma zbytniej sklerozy :P a tak serio, to zaczynamy przyzwoicie i oby tak dalej! Socios Wisła niech rośnie w siłę dla naszej Wisełki.

Najlepiej ustawic sobie na koncie zlecenie stałe i po problemie :)

Socios Wisła Kraków 18.11.2018 13:21

Płatności PayPal uruchomione, na stronie www.socioswisla.pl pojawił się dodatkowo licznik członków stowarzyszenia oraz zebranych środków.

Snow 18.11.2018 13:50

Super to wygląda :) Gratki dla osoby odpowiedzialnej za strone.

regan 18.11.2018 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snow (Post 1518275)
Super to wygląda :) Gratki dla osoby odpowiedzialnej za strone.

I teraz to sobie weź skonfrontuj z serialem o naszej klubowej stronie internetowej... ;)
Jak coś można zrobić niedrogo dobrze jak się chce ;)

sandomingo 18.11.2018 14:19

Brawo dla Zarządu, strona naprawdę profesjonalna. Wszystko jest czytelne, łatwo się odnaleźć. Dodatkowy plus za te liczniki. Dobra robota Panowie!

rav 18.11.2018 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1518276)
I teraz to sobie weź skonfrontuj z serialem o naszej klubowej stronie internetowej... ;)
Jak coś można zrobić niedrogo dobrze jak się chce ;)

Nie no, nawet nie porównujmy do siebie takich projektów... socioswisla.pl to taka estetyczna wizytóweczka, strona klubowa musi mieć znacznie więcej funkcjonalności.

Tymczasem Socios Wisła Kraków zaczynają właśnie przyjmować deklaracje elektronicznie. Jest formularz "do klikania", przycisk wyślij... Więc jak dla kogoś drukowanie, skanowanie i wysyłanie było problemem, to właśnie go zlikwidowaliśmy.

regan 18.11.2018 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1518278)
Nie no, nawet nie porównujmy do siebie takich projektów... socioswisla.pl to taka estetyczna wizytóweczka, strona klubowa musi mieć znacznie więcej funkcjonalności.

Tymczasem Socios Wisła Kraków zaczynają właśnie przyjmować deklaracje elektronicznie. Jest formularz "do klikania", przycisk wyślij... Więc jak dla kogoś drukowanie, skanowanie i wysyłanie było problemem, to właśnie go zlikwidowaliśmy.

Doceniam skromność, ale zważmy na fakt jakie możliwości macie wy a jakie ma klub... Teraz odnośnie funkcjonalności stosuje się moduły, które są przerabiane pod dane potrzeby. Nie są to rzeczy, które ani drogo kosztują ani są jakieś specjalnie trudne do zrobienia. Naprawdę.
Wystarczy chcieć

Serio dobrze widze na jednym zdjęciu betony zakryte bandami "socios Wisła"? :shock: :)

.
.
.
A tak swoją drogą w sumie te bandy mnie do czegoś zainspirowały:
Jeśli chodzi o promocje samego socios to dobrym pomysłem było by namówić do członkowstwa znanych ludzi np. Daniec, byli piłkarze, albo też zrobić konferencje z zarządem gdzie w blasku fleszy wypelnią deklarację i tym samym wypromuje się cała akcja. Myślę, że to mogło by dać dobry efekt promocyjny.

P.S Oczywiście te bandy powinny tam być naprawdę a nie jako przeróbka z fotoshopa ;)

rav 18.11.2018 15:46

Mimo wszystko przerobienie 2 modułów to troche mniej pracy niz 30 i ich zgranie w całość ;)

Bandy - taki tam fotoszopowy żart.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl