Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9971)

sandomingo 26.04.2019 21:51

Super, bo już zacząłem się obawiać, że coś jest nie tak.
Teraz Kuba.

Mintokur 26.04.2019 22:42

Stolarczyk może i będzie chciał zostać trenerem na przyszłe lata , ale licencja na dalszą grę Ekstraklasie wisi w powietrzu.
W tym celu Wisła SA zobowiązana jest do wymogów licencyjnych.
Między innymi :
Ponoć Ekstraklasa zobowiązała się do opłacania kosztu stadionu i spłaty długu na rzecz
Miasta i Telefoniki z wpływów telewizyjnych NC+
My musimy się dogadać z wierzycielami co do ich zgody na odroczenie spłaty zadłużenia.
Musimy zakontraktować zawodników którym kończą się kontrakty na kolejny sezon.
Jesteśmy gołodupcami , którzy chcą grać na najwyższym szczeblu rozgrywek PZPN.
To jest straszne ................

s1mone 26.04.2019 22:48

Mintokur : a gdzie tu jakaś nowina?

Przecież trio kontrolujące Wisłę mówiło, że spokojnie dogramy sezon i licencja jest niezagrożona, ale problemy mogą nastąpić w kolejnej rundzie.

To, że są masakryczne długi to żadna nowina zważywszy na to co miało miejsce zimą. To, że ktoś odgrzał kotleta i to opisał na jakimś portalu nie ma żadnego znaczenia (czytałem gdzieś taki gównonews dziś). Nic się nie zmieniło w tej kwestii. Wszystko mieliśmy podane na tacy przy emisji akcji. To nie jest coś co się szybko rozwiąże, potrzeba czasu, dobrych pociągnięć marketingowo - sportowych i utrzymania pozytywnej otoczki wokół Wisły.

Przedłużenie trenera to świetny ruch. Bardzo mnie to cieszy.

Karherop 30.04.2019 08:48

Świetny program z udziałem Stolarczyka
https://www.youtube.com/watch?v=2i9yDlmRWiQ

BlurgH 30.04.2019 11:28

Oglądnąłem sobie od początku do końca. Wnioski: Trener nie jest mówcą wybitnym, ale w kwestii merytoryki i świadomości tego, co chce przekazać, niezmiennie i nieustająco mnie zadziwia. Bez bicia piany, bez nadmiernej ekscytacji - ale za to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że cieszę się, że taki człowiek pracuje w Wiśle.

viktor56 20.06.2019 18:37

Do sztabu dołączył nowy analityk, jest się ktoś w stanie wypowiedzieć na temat tej zmiany?

Karherop 21.06.2019 06:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez viktor56 (Post 1541107)
Do sztabu dołączył nowy analityk, jest się ktoś w stanie wypowiedzieć na temat tej zmiany?

A co chcesz wiedzieć?

viktor56 21.06.2019 07:52

Warsztat pracy analityka nie jest znany przeciętnemu kibiców, a przecież nie wzięli go dlatego, że zna się z Maćkiem Stolarczykiem. Patrzę; Pogoń Siedlce, Arka Gdynia, ale może to jakiś specjalista doceniany w środowisku? Ci analitycy chyba mają jakieś swoje charakterystyki, są lepsi w tym, czy tamtym. Może ktoś zna tę branżę, znał to nazwisko, zanim Sikora pojawił się u nas.

Danielek1906 24.06.2019 11:44

Stolar ma mieć propozycję zostania menago na wzór angielski. Bardzo dobra decyzja, miejmy nadzieję, że się uda.

Karherop 24.06.2019 13:44

Obowiązków przybywa, a ludzi już niekoniecznie. Mi się to osobiście nie podoba. I o ile słyszałem Stolarczyk również 'nie chciał' tej posady.

Nie można tego porównywać do wzoru angielskiego bo tam trener-menager ma pod sobą dział wykonawczy 30-40 os + sztab 1 drużyny. U nas ma 4 osoby + sztab. Jednym słowem więcej kompetencji przy tej samej ilości godzin pracy.

Podobnie jak nominacja na P.O prezesa Obidzińskiego sama w sobie nie jest zła, ale pion organizacyjny potrzebuje i tak kogoś kto będzie ogarniał wiele spraw. Sam Obidziński się nie rozdwoi.

MB1906 24.06.2019 14:59

Obidzinski to defacto tym prezesem jest od dawna, zmieni mu się nazwa stanowiska.

Co do Stolarczyka najpierw trzeba by wiedzieć jakie konkretnie ma mieć obowiązki poza 1 druzyna.

czaro 04.09.2019 19:22

Czy wiadomo, kto w sztabie trenera Stolarczyka zastąpił trenerów, którzy poszli do Płocka?

wiesniak842 04.09.2019 19:49

Bardzo fajna grafika, pokazujaca mniej wiecej jak to gramy za Stolara. We wszystkich kategoriach - atak pozycyjny, kontrataki, SF plasujemy sie mniej wiecej po srodku stawki.

https://pbs.twimg.com/media/EDpAwTFXYAEgDqY?format=jpg

Smuga 05.09.2019 20:19

Sobola na stanowisku asystenta I trenera zastąpił Paweł Sikora, który przed tym sezonem dołączył do sztabu szkoleniowego w roli analityka. Stanowisko analityka, które zwolnił Sikora zajął zaś Dominik Dyduła z AP Wisły. Jeśli chodzi o Mariusza Kondaka, to nic mi nie wiadomo, aby na chwilę obecną ktoś zastąpił go w charakterze skauta. ;)

Karherop 06.09.2019 12:51

Nasz dział sportowy liczy kilka osób które raczej nie są i nie chcą być medialne (oczywiście nie mówię o sztabie szkoleniowym)

czaro 07.09.2019 18:03

Dzięki za info!

czaro 15.09.2019 13:57

.
10 znaków

Karherop 15.09.2019 22:03

Naprawdę nie zauważyłeś typowej dla Stolara ironii i wpuszczana dziennikarzy w maliny?

czaro 16.09.2019 09:43

Szczerze mówiąc: nie, ale masz rację. Czytałem to w przerwie w pracy : )

Kamson 22.09.2019 13:53

https://twitter.com/Sebastos1906/sta...358809601?s=19

Napisałbym, że to kamyczek do ogródka trenera Stolarczyka... Tyle że to nie kamyczek tylko kvrwa ogromny głaz.

bridgeburner 22.09.2019 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1543302)
https://twitter.com/Sebastos1906/sta...358809601?s=19

Napisałbym, że to kamyczek do ogródka trenera Stolarczyka... Tyle że to nie kamyczek tylko kvrwa ogromny głaz.

W zadnym wypadku nie twierdze, ze nalezy w ogole myslec o zwalnianiu Stolara
ale
stale fragmenty "zarówno w defensywie jak i ofensywie" to kolejny element, ktory u nas kuleje

Stelio 22.09.2019 14:11

Ja wiem, że sytuacja ciężka, że wciąż walczymy o przetrwanie itd. ale prawda jest taka, że niestety każdy inny trener z takimi statystykami byłby już od dawna conajmniej krytykowany... nie wiem czy to kwestia braku wypłat, słabej kadry czy słabego trenera, a być może wypadkowa wszystkich trzech. Do zarządzania kryzysem nadawał się świetnie natomiast to co prezentujemy od dłuższego czasu to naprawdę bardzo radosny futbol, tylko przypomnę, najwiecej straconych bramek w poprzednim sezonie. Jeśli w tym do tej statystyki dołożymy mniej strzelonych to obyśmy się nie obudzili w 1 lidze za rok...

Kac 22.09.2019 14:14

nie no w tym sezonie nie spadniemy, sa gorsze lajzy, ale w kolejnym juz bedziemy ostro "walczyc o spadek" jak Stolar nie poprawi wyjazdow lub nie znajdziemy trenera co lepiej punktuje...

wolfy 22.09.2019 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kac (Post 1543308)
nie no w tym sezonie nie spadniemy, sa gorsze lajzy, ale w kolejnym juz bedziemy ostro "walczyc o spadek" jak Stolar nie poprawi wyjazdow lub nie znajdziemy trenera co lepiej punktuje...

A skąd przypuszczenie że u innego trenera Ci zawodnicy lepiej zagrają? Klemenz, Mak czy Wojtkowski bardzo się rozwinęli, ale my mamy słaby zespół, zwłaszcza obrońców.

Griszka30KR 22.09.2019 15:08

Ty tak poważnie o tych zawodnikach????

PAWEŁ 22.09.2019 16:09

Ogólnie to jest dramat SFG leżą i kwiczą, pressing leży i kwiczy, system gry leży i kwiczy, bo nie mamy do tego systemu zawodników. Pokazywanie się partnerom do gry a nie gra na alibi leży i kwiczy. Uparte granie od tylu nawet nie będę komentował, ktoś w klubie niezły towar zażywa i myśli, że jest trenerem MC Generalnie to jest C.H.UJNIA Z PATATAJNIĄ A jak te większe łajzy od Nas bardziej zepną pośladki i zaczną zapierdalac to niestety ale spadamy. Pisałem na początku jak się co niektórzy nasza obroną jarali i twierdzili ze jest OK. Jednak wyszło na moje, i obym się teraz mylił bo inaczej 1 ligo witaj.

wolfy 22.09.2019 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1543311)
Ty tak poważnie o tych zawodnikach????

Tak, poważnie. Jeśli wierzysz że skład jaki wyszedł w Płocku nadaje się na choćby puchary to gówno się znasz na piłce. To że sobie gimbaza ubzdurała że Chuca to drugi Carlitos nie znaczy że z miejsca zaora tą ligę.

Mogę Ci lecieć pozycja po pozycji skąd zawodnik przyszedł, ile ma lat i jaki jest z nim problem, ale sam możesz sobie to sprawdzić. Podpowiem Ci tylko tyle, że o żadnego piłkarza nie wygraliśmy licytacji z poprzednim klubem, wszędzie żegnano ich z radością.

To jest skład na spokojne utrzymanie, ale niewiele więcej. Nie bez Brożka i Kuby, z Bashą po kontuzji i Saviceviciem sabotującym grę.

Stolarczyk musi poprawić SFG, asekurację i grę w obronie ale z Janickim z tyłu albo jeszcze goszym Wasylem cudów nie będzie.

Griszka30KR 22.09.2019 16:43

To Ty chyba masz problem ze zrozumieniem pytania...więc wpierw czytaj ze zrozumieniem,a potem poddawaj pod wątpliwość czyjąś "znajomość się na piłce".
Chodziło mi o tych konkretnych zawodników wymienionych przez Ciebie.
Mak do tej pory zaliczył jeden w pełni udany mecz.Drugi Małecki"jezdiec bez głowy",dużo pzegranych pojedynków.
Wojtkowski to samo przy czym widać u Niego rzeczywiście od kilku meczów większą dojrzałośc w grze(może przyszło to z wiekiem).
Klemens jest solidny,ale przecietny,nic ponad to no i u nas ma miejsce w pierwszym składzie.
Ale to moje zdanie i nie musisz się z Nim zgadzać.

szprotson 22.09.2019 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1543316)
To że sobie gimbaza ubzdurała że Chuca to drugi Carlitos nie znaczy że z miejsca zaora tą ligę.

.

na ten moment to Czuka nie pokazal ze ma brony, wiec do orania jeszcze długa droga...

z jednym skrzydlowym i w 10 ciezko wygrac mecz (bo od kiedy zszsedl Pawka, nie bylo napastnika, )
Klemenz na boku, przy naszej taktyce z bocznymi obroncami grajacymi wyzej niz pomoc, to jest morderstwo. i tak zagral super, ale motoryki u niego nie bedzie a to jest podstawowa cecha takiego biegacza.
Wasyl to gra tylko to co ja na lidze orlikowej z 10 lat mlodszymi, jedyne co mozna zagrac to sie w.......ic bo na szybkosc i zwrotnosc to sie przegrywa na starcie.
szkoda Plocka, ale na Nasze szczescie derby rzadza sie innymi prawami i kazdy powinien wyjsc potrojnie zmobilizowany.
na pewno potrzeba Nam wzmocnien w kazdej formacji, by walczyc spokojnie o 8.
na papierze na dzis wygladamy znowu bardzo slabo, fajnie by bylo jakby odpalil jakis Zdybowicz czy czarny.

paralaksa 22.09.2019 17:44

Mnie najbardziej boli, ze Stolar nie wyciąga wniosków. Cały sezon gramy jeden mecz. Jak przeciwnik nie zareaguje na nasz styl to wygrywamy. Jak zareaguje - to zawsze spier...��.♂️

Jestem wielkim zwolennikiem Stolara, ale chyba to trener jednej taktyki. Gdzie umiejętna gra z kontry? Gdzie zmiana tempa gry itp...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl