![]() |
Cytat:
|
Błędem nie jest to że akcja oddaliła się od miasta tylko np. poświęcanie całego odcinka Lori.Nie widziałem tego komiksu,ale jeśli rzeczywiście akcja w nim siadła to po co to pokazywać Nie lepiej skupić się na ciekawszych fragmentach?
|
Cytat:
lepszego serialu nie ma nie było i nie będzie. Kto nie ogladał ...temu zazdroszcze ze ma mozliwosc ogladniecia 8 sezonów które mozna ogladac jednym tchem |
Owszem, Ekipa przednia;) Polecę również od siebie Supernatural (od trzeciego bądź czwartego sezonu akcja genialna), Grę o tron, Breaking Bad. Tyle na tę chwilę mi do głowy przychodzi.
|
Poszukuję opinii na temat nastepujących seriali:
1. Grimm 2. Homeland 3. Ringer 4. Statek 5. Impersonalni 6. Revenge 7. Justified 8. Żona idealna 9. Filary Ziemi. Nie ogladam zazwyczaj seriali, ale na długie wieczory moze bym coś obejrzał przy piwku. |
Cytat:
A co siądźcie o końcówce 2 sezonu Zakazanego Imperium ? Dla mnie końcówka niesamowita, dawno tak dobrego serialu nie widziałem. Ciekawe co wymyślą w ostatnim odcinku. |
Czarna seria polskich seriali... dopiero co Hanka zeszła, a tu zgon Ryśka z Klanu przewidują.
PS 1. Ogląda ktoś drugą część Zakazanego Imperium? Daje radę? PS 2. Ogląda ktoś Homeland? O czym to? PS 3. Jakie wrażenia po ostatnich 10 sekundach Dextera...? :) |
Cytat:
Agentka CIA wraca z Iraku do USA, pewne nieprawdopodobne informacje od informatora w połączeniu z wydarzeniami które następują układają jej się w pewną całość, dzięki której jest na tropie na prawdę grubej afery, pod warunkiem tylko, że informator mówił prawdę. Polecam serial, jak dla mnie najlepszy debiut jesieni. |
Dzięki :)
Hmm, trochę nie przepadam za tego typu historiami - cia, fbi, koniecznie zagrożony prezydent usa... strasznie dużo tego wszędzie. Ale jak dobry, to może spróbuję. Wolę coś z mniej typowym klimatem, jak Dexter właśnie, czy Borgias albo Broadwalk Empire. |
Homeland raczej nie podchodzi pod typowy serial tego typu, który opisujesz rav. Braku oryginalności mu na bank nie można zarzucić. Opis może sugerować podobieństwo np do 24 godzin a w rzeczywistości oba seriale nie mógłby się bardziej różnić. Homeland polecam bez wahania, szczególnie miłośnikom nieco ambitniejszych seriali niż typowe amerykańskie badziewia.
|
Przyłączam się do głosów chwalących Homeland.
Jeżeli macie chwile wolnego w święta, to polecam nadrobić zaległości i obejrzeć najlepszy tegoroczny debiut serialowy. |
Już nic nie piszę, bo nie ma to jak "recenzować" film, którego się nie widziało. Biorąc pod uwagę, jaka stajnia to produkuje warto obejrzeć ze 2 pierwsze odcinki.
|
a Dexter i Walking Dead to sie juz skończyły czy jakaś przerwa
|
Dexter - przerwa. Ppowrót jesienią 2012 i potem jeszcze przynajmniej jeden sezon w 2013.
|
dzięki,trochę przesadzili z ta przerwa
WD widzę ze w lutym http://www.filmweb.pl/serial/Walking...pisodes#sezon2 |
Trochę może trywialne pytanie, ale czy ktoś ma jakieś informacje na temat tego, czy i kiedy pojawią się odcinki 7 sezonu 'Jak poznałem waszą matkę' z LEKTOREM?
|
cos ktoś poleci ? Bo filmów fajnych jak na lekarstwo a coś bym .......nął na wieczór
ja sciagam house of lies, jakas nowosc |
Luther 2 krótkie sezony ale w fajnym klimacie kryminał ale dobry bo brytyjski :)
|
Cytat:
Skończyłem oglądać pierwszy sezon Borgias. Im dalej, tym lepsze moim zdaniem, chociaż są i odwrotne opinie. Ale ja lubię wojenne klimaty, szczególnie z początków epoki nowożytnej, więc to pewnie dlatego. :) Nie mogę się doczekać kontynuacji. Co tu jeszcze polecić? Seriale komediowe - Big Bang Theory, How I Met Your Mother oraz rewelacyjne IT Crowd (szkoda że są tylko 4 sezony po 6 odcinków i nie zapowiada się na więcej, ale te co są, warto obejrzeć). Do tego Boardwalk Empire, którego drugi sezon trzyma poziom z pierwszego, no i Dexter, gdzie fajny póki co (5 odcinków za mną) sezon pozwala zapomnieć o poprzednim, który mocno mnie rozczarował. |
Dexter to swietny serial, ale w ostatnich 2 sezonach niestety strasznie sie juz bledy mnoza. Mocno zakonczyli ostatni odcinek wiec mam nadzieje, ze w pazdzierniku bedzie ciekawie bo duzo watkow jest otwartych.
Walking dead - producenci moim zdaniem strzelaja sobie w stope ze sposobem emitowania odcinkow. W pierwszym sezonie tylko 6, w drugim juz 13, ale niepotrzebne podzielenie na 2 czesci. Te kilka odcinkow w pazdzierniku strasznie sie ciagnelo, dopiero koncowka 7 trzymala w napieciu i oby to byl rosnacy trend, a nie tylko chwilowy skok dla podtrzymania widowni. Polecam przeczytac komiksy, na podstawie ktorych nakrecono serial. Ja teraz najbardziej czekam na Gre o tron oraz kolejny sezon Spartakusa, juz z nowym aktorem. Az dziwie sie, ze ten ostatni serial nie byl tutaj ostatnio wymieniany jako godny polecenia bo naprawde scenarzysci staneli na wysokosci zadania i zaserwowali niezle sceny bitewne oraz intrygi. Oby tak dalej. |
Luthera sciagam, mialem go na filmwebie juz zaznaczonego jako "do oglądniecia"
te seriale co np wymiena martin, to ja nawet nie tykam. Moze fajne ale pare lat temu leciały na comedy central i jakos mi nie przypadły szczegolnie IT Crowd i Big bang, wiec moze i sa zajebiste ale ich nie ruszę; ) Lepszego komediowego niz Ekipa nie będzie i tak ! Dexter mi sie znudził po którymś sezonie, Walking Dead jakby nie wprowadzili tej niezłej córki własciciela tego całego folwarku to też bym zostawił bo nic sie nie działo. A pierwsze odcinki były takie ..ciekawe. Na gre o tron sie zbieram ale nie mam nawet kiedy tego sciagnac. Załuje ze cioty z USA zakonczyli Lie to me, bo takie seriale lubię. Ostatnio serial który mi sie podobał to Suits. No i teraz wychodzi ciekawy serial - alcatraz.:australopitek: |
Cytat:
|
Dla miłośników horroropodobnych produkcji American Horror Story - rodzinka po przejściach postanawia przenieść się do nowego środowiska no i zaczynają się tam jaja:)
|
Cytat:
Jeśli chodzi o "Alcatraz" to za oceanem pompa marketingowa na ten serial jest potężna. Wiadomo - J.J. Abrams. Problem polega tylko na tym, że Abrams na dobrą sprawę nie robi seriali "proceduralnych", a Alcatraz na taki mniej więcej się zapowiada. Zresztą po stworzeniu bubla w postaci "Undercovers" moje zaufanie do tego twórcy nieco spadło, ale wciąż wolę postrzegać go przez pryzmat człowieka który dał światu najpierw "Alias", a potem wpadł na pomysł z "Lost". Co do seriali wartych uwagi, to już niektórzy tutaj pisali. "Homeland" - naprawdę wysoki poziom serialu, trąci momentami proamerykańskością ale im bliżej końca sezonu tym bardziej punkt widzenia się zmienia. "Boardwalk Empire" - serial w moim uznaniu genialny, kapitalne odwzorowanie lat 20-tych, okresu prohibicji i wszystkich patologii z tego wynikających. Zwracam uwagę na fakt, że 29 stycznia na HBO debiutuje oficjalnie nowa produkcja "Luck". Główną rolę męską gra Dustin Hoffman, a sam serial będzie osadzony w klimatach hazardu związanego z wyścigami konnymi. Pierwszy odcinek (tzw. przedpremierowy wyciek) już gdzieś śmiga po sieci. |
Homeland - ciekawy serial ...ale w ostatnim odcinku jest to czego nie chciałem, czyli zasrana ameryka. Na pewno nie oglądne juz 2 sezonu.
American Horror Story - ciekawy :) Ta wejściówka sama AHS jest straszniejsza niz niektore całe horrory. Tylko ze no tez z biegiem czasu to wszystko staje sie gówno warte. Boardwalk- oglądnełem 1 sezon, nawet spoko, ale jakos wole seriale w czasach rzeczywistych niz come backi.Ale jak nie bedzie nic na horyzonce to sprawdze co w drugim sezonie wyczynia Buszczemi :einstein: House of Lies - ciekawy serial o grupie konsultingowej. Na razie 1 odicnek, ale "nice" The Killing - Twin Peaks 20 lat później |
serial o drużynie futbolowej w teksasie, główna postać to trener, potem tworzą drugą drużynę w mieście , trener obejmuje tą nową biedna ... ktoś kojarzy tytuł ? bo wyleciał mi z głowy ;/
dzięki! |
Cytat:
|
Ostatnio oglądam Deadwood. Amerykański western. Niezły, polecam, fajnie przedstawiona jest kolonizacja USA.
|
nie samym LOSTem człowiek żyje, ale powiem wam że brakuje mi serialu właśnie w tym stylu - zagadkowego, pełnego tajemnic - jak się włączało nowy odcinek LOSTa, to siedziało się nieruchomo, czekając jak się zacznie odcinek i co będzie po czarnym ekranie. :)
no i teraz właśnie takie pytanie - znacie jakieś seriale w stylu LOSTa? takie pełne zagadek, z fajnym klimatem? wiem, że ciężko o tak dobry serial, ale powstają co chwila nowe produkcje i zawsze może coś ciekawego się znajdzie, w końcu LOST też nie odrazu miał być wielkim hitem. wiem też, że padają tu co chwile propozycje ciekawych seriali, ale interesowałby mnie ten konkretny kierunek. dzisiaj wyczaiłem, że ABC zaczęło ostatnio "The River" i zapowiada się strasznie ciekawie. :) |
Cytat:
W każdy razie sezon 2gi się konczy, a dalej nie ma odpowiedzi na pytania z pierwszego odcinka pierwszego sezonu :rotfl: Natomiast zaczął się niedawno Alcatraz - nowy serial i całkiem fajnie sie zapowiada;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl