Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

Pero 01.08.2016 18:57

^^dzisiaj o 19 zaczęło się spotkanie z piłkarzami. na konfe poczekaj.

W temacie Pana Kapki. Czy to nie on stoi przy bandzie 0:38
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=GJ9BIRI7FxA

popatrzcie na napis "z prezerwatywą bezpieczniej". Co za reklama ...

serek.c2 01.08.2016 19:07

Nie, to nie Kapka.

Fugiel 01.08.2016 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1445306)
Uważam wprost przeciwnie, że powinniśmy oddać Mączyńskiego póki są na niego chętni. To zawodnik bardzo przeciętny wypromowany przez wujka Nawałkę, aczkolwiek w Wiśle gra piach i nie zanosi się by cokolwiek to zmieniło. Było w historii dużo zawodników którzy swoją grą wnosili coś do zespołu i których należało za wszelką cenę zatrzymać, Mączyński się do nich nie zalicza.

Czyli powinni oddać Mąkę i grać Denisem czy Peterem ? Skoro ma być lepiej trzeba podnosić poziom sportowy od zaraz. Mąka zjadą tych dwóch panów na śniadanie. Serio uważasz, że Mąka jest taki słaby ?

Ogryzek 01.08.2016 19:09

Powinni sprzedać Mączyńskiego i pozyskać ofensywnego pomocnika w stylu Wolskiego, albo prawego pomocnika w stylu Soboty.

Fugiel 01.08.2016 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1445319)
Powinni sprzedać Mączyńskiego i pozyskać ofensywnego pomocnika w stylu Wolskiego, albo prawego pomocnika w stylu Soboty.

Ok tylko Mąka jest, a tego ofensywnego Wolskiego narazie ni ma :) Ja mam cichą nadzieje, że te bizsnesmeny zagraja mi na nosie i wróci Semir.

czaro 01.08.2016 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1445316)
^^dzisiaj o 19 zaczęło się spotkanie z piłkarzami. na konfe poczekaj.

Może to nawet bardziej właściwe, że najpierw spotkają się z piłkarzami, a dopiero potem przystąpią do rozmów z obcymi (prasą)? Informację podano w piątek, w sobotę piłkarze grali, w niedzielę wracali - nie było wcześniej możliwości się z nimi spotkać. Ale w takim razie mogli informację podać w poniedziałek z rana. No nieistotne.

JrQ- 01.08.2016 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1445319)
Powinni sprzedać Mączyńskiego i pozyskać ofensywnego pomocnika w stylu Wolskiego, albo prawego pomocnika w stylu Soboty.

Przez większą część rundy wiosennej Mączyńskiego nie było i graliśmy wtedy najlepszą piłkę.
Oczywiście za sprawą ofensywy.

Kluczowe jest posiadanie jakiegoś playmakera, bo jak pokazuje historia, tylko wtedy da się coś ugrać (w ostatnim czasie Melikson, Stilić, Wolski...)

Griszka30KR 01.08.2016 19:53

Ja się zastanawiam ,czy dymisja naszego ostatniego prezesa miała czy nie miała czegoś wspólnego z wiedzą na temat kto ma przejąć Wisłę.

Franeklowcabramek 01.08.2016 19:58

I to bardzo dobrze świadczy o nowych właścicielach. Najpierw rozmowa z zawodnikami, wyjaśnienie im nowego kierunku, w którym ma iść klub a potem dopiero konferencje prasowe. Byłoby słabo gdyby było odwrotnie. Teraz trzeba czekać.

mitmichael 01.08.2016 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1445319)
Powinni sprzedać Mączyńskiego i pozyskać ofensywnego pomocnika w stylu Wolskiego, albo prawego pomocnika w stylu Soboty.

Stilic przyjdzie pod koniec okienka :rotfl:

WISŁAZWE 01.08.2016 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1445331)
Stilic przyjdzie pod koniec okienka :rotfl:

A dziwiłbyś się.
Jakby ten Stilić był tak zajebistym grajkiem to kolejka po niego powinna już dawno się ustawić .
A na co czekamy? Aż zejdzie z ceny, bo za granicą to on uja osiągnął. Rozumiem, że nowi właściciele mają budować kominy płacowe? Już jedni tacy byli.

siemstein 01.08.2016 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dziki (Post 1445312)
Bo Kapka, gdyby go zostawić w pionie sportowym z prawdziwym szefem i konkretnymi obowiązkami pewnie by dał dużo klubowi. Jako prawa ręka bossa w klubie był niezatapialnym robakiem.

Pewne jest to, że jeśli Meresiński nie wydupcy Kapki (a liczę na to, że tak), to Cupiał stoi za Meresińskim i Citką. Nie wierzę, że ktokolwiek poza Bogusiem chciałby Kapkę w klubie. Oczywiście to pierrdolenie, ale każdy tu pierrdoli więc i ja mogę :P

TS FANATIC 01.08.2016 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1445330)
I to bardzo dobrze świadczy o nowych właścicielach. Najpierw rozmowa z zawodnikami, wyjaśnienie im nowego kierunku, w którym ma iść klub a potem dopiero konferencje prasowe. Byłoby słabo gdyby było odwrotnie. Teraz trzeba czekać.

chyba długo nie gawędzili, bo niektórzy panowie "piłkarze" byli w domach już ok. 20,00 :-)

speedfashion 01.08.2016 20:14

@up

Pewnie się pakują i wyjeżdżają z Krakowa. ;)

Pero 01.08.2016 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1445333)
A dziwiłbyś się.
Jakby ten Stilić był tak zajebistym grajkiem to kolejka po niego powinna już dawno się ustawić .
A na co czekamy? Aż zejdzie z ceny, bo za granicą to on uja osiągnął. Rozumiem, że nowi właściciele mają budować kominy płacowe? Już jedni tacy byli.

Spokojnie, spokojnie. On już zaczyna schodzić z ceny i może... może...

leszekpw 01.08.2016 20:24

Chodzą słuchy, plotki...nie wiadomo ile w tym prawdy, że faktycznie Kapka zostanie na stanowisku, a za nowymi włascicielami Wisły stoi.....Antoni Ptak.
Podkreślam, że nie są to w żaden sposób sprawdzone informacje.

WISŁAZWE 01.08.2016 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1445338)
Chodzą słuchy, plotki...nie wiadomo ile w tym prawdy, że faktycznie Kapka zostanie na stanowisku, a za nowymi włascicielami Wisły stoi.....Antoni Ptak.
Podkreślam, że nie są to w żaden sposób sprawdzone informacje.


A co z tą giełdą i rajdówkami?

Przecież, kilka stron wcześniej ''obalono'' tezę Antoniego Ptaka i jego córki Katarzyny?

Bene Nati 01.08.2016 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1445318)
Czyli powinni oddać Mąkę i grać Denisem czy Peterem ? Skoro ma być lepiej trzeba podnosić poziom sportowy od zaraz. Mąka zjadą tych dwóch panów na śniadanie. Serio uważasz, że Mąka jest taki słaby ?

Tyle, że po wypowiedziach Mączyńskiego można odnieść wrażenie, że on bardzo chce spróbować swoich sił za granicą i liczy na zielone światło od Wisły.

A jak wiadomo, z niewolnika nie ma pracownika. Z szacunku do niego powinien dostać zgodę na wyjazd.

Viper 01.08.2016 20:30

Ktoś wie skąd plotka, że Wieteska oraz Vranjes mają zawitać do Wisły?

Tonamini 01.08.2016 20:35

Antoni Ptak w 2016 na 9 miejscu najbogatszych w Polsce..

nesta 01.08.2016 20:40

Pilkarze @WislaKrakowSA spotkali sie jednak z nowym wlascicielem. Na stadionie. Bylo bardzo krotko ale konkretnie. Piłkarze usłyszeli, ze nie musza się niczym martwić a pieniądze nie bedą problemem. @MMiga

Jagul 01.08.2016 20:41

Niektórzy to się dosłownie zesrali z tą konferencją. Czego wy po niej oczekujecie? Że przyjdzie Citko i wywali 20 walizek wypchanych pieniędzmi i powie że to na transfery? Że przyzna się do tego że jest słupem i ujawni nazwisko prawdziwego inwestora? Jedyne co usłyszymy to słowa w formie słodkiego pierdzenia, które będą jedynie rozbudowaną wersją oświadczenia, które się dzisiaj ukazało.

Bene Nati 01.08.2016 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1445344)
Pilkarze @WislaKrakowSA spotkali sie jednak z nowym wlascicielem. Na stadionie. Bylo bardzo krotko ale konkretnie. Piłkarze usłyszeli, ze nie musza się niczym martwić a pieniądze nie bedą problemem. @MMiga

Tylko tyle? Zapewnienie o tym, że będą wypłacalni?

Słabe wejście w porównaniu do tego co miało miejsce 19 lat temu.
Z przymrużeniem oka.

E: Ja się spodziewam, że nakreślą wizję budowy drużyny, rozwoju klubu. Np. czy raczej będą stawiać na doświadczonych zawodników czy może na młodzież.

pepe72 01.08.2016 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1445310)
Pewnie mnie zjedziecie ale tak sobie myślę, że co by o Kapce nie pisać to on na rynku transferowym jest dosyć skuteczny. Ograniczyć mu władzę i ewentualnie zostawić na stanowisku negocjatora :-)

Pewnie cię zjemy. Kapka w duecie z Mandziarą miał dość wolną rękę w zawodnikach by nie powiedzieć monopol. Tu lista 40 najbardziej kuriozalnych transferów. Duża część z nich to "zasługa" układów, a może nawet "historycznych zależności".
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...y_w_Wi%C5%9Ble

Pero 01.08.2016 20:45

Było b.krótko. Konretów zero.

Nie wiem czy ktoś już to poruszał w tym wątku ale jak tak się nad tą sprzedażą zastanawiam to naprawdę zaczynam myśleć że może być dobrze. Już toczą się rozmowy z piłkarzami. Być może do końca okienka będzie ich 2-3.
Myślę że BC nie mógł oprzeć się tylko na listach intencyjnych bo za nic nie chce mi się wierzyć że TS w którym również są inteligentni i majętni ludzie nie zdobyli by też takich dokumentów. Coś naprawdę musi stać za nowym właścicielem i być może wkrótce się dowiemy. Lub będziemy żyć w podobnej tajemnicy jak w Lechii....

pepe72 01.08.2016 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1445329)
Ja się zastanawiam ,czy dymisja naszego ostatniego prezesa miała czy nie miała czegoś wspólnego z wiedzą na temat kto ma przejąć Wisłę.

Równie dobrze mogła mieć związek z tym, że Wisła nie wykupi Wolskiego. Ktoś za jego przejście dostał kasę - zgadnij kto.

Pero 01.08.2016 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1445348)
Pewnie cię zjemy. Kapka w duecie z Mandziarą miał dość wolną rękę w zawodnikach by nie powiedzieć monopol. Tu lista 40 najbardziej kuriozalnych transferów. Duża część z nich to "zasługa" układów, a może nawet "historycznych zależności".
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...y_w_Wi%C5%9Ble

Ok. Znam te układy. Chodzi mi że ostatnio przy niewielkich pieniądzach potrafił z kimś porozmawiać.
Z tej 40stki są też piłkarze w czasach kiedy za transfery odpowiadali Kowalik, Kasperczak, Mielcarski oraz chyba Nawałka...

rozarian 01.08.2016 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1445338)
Chodzą słuchy, plotki...nie wiadomo ile w tym prawdy, że faktycznie Kapka zostanie na stanowisku, a za nowymi włascicielami Wisły stoi.....Antoni Ptak.
Podkreślam, że nie są to w żaden sposób sprawdzone informacje.

Trzeba Ci przyznać, że masz nosa i dobre cynki dostajesz. 26.07 pisałeś: "Dobrze kombinujecie. Kierowca"
Miał być nowy właściciel kierowca i JEST! Nawet dwóch kierowców, bo i Citko się sam wozi.
Co prawda wyszło jak w radiu Erewań i z rozdawaniem samochodów na Placu Czerwonym, bo zamiast kierowcy Sołowowa jest inny, ale dobre i to. Mógł być np. furman (nie piłkarz), ale zwykły furman.

KOALIK 01.08.2016 21:35

Turysta z Rumunii Norbert Varga kosztował 400 tys. euro?

Aż mnie zamurowało, a trzeba dodać, że 400 tys. euro w tamtych czasach oznaczało dużo więcej niż dzisiaj.

Trwonienie pieniędzy na bezużytecznych piłkarzy (głównie zagranicznych) też jest jedną z głównych przyczyn, że Wisła nie osiągnęła tego co powinna.

Mam nadzieję, że Cupiał nie sprzedał Wisły byle komu i że Meresińskim z Citką byli sprawdzeni, a że ten drugi jest menedżerem, to całkiem spora obawa istnieje (jak menedżerowie doszli do rządzenia w Lechii, to teraz wiadomo co to oznacza - przekręty transferowe, itp.).

mitmichael 01.08.2016 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1445342)
Ktoś wie skąd plotka, że Wieteska oraz Vranjes mają zawitać do Wisły?

Ten sam co wspomina o Stiliciu
https://twitter.com/matysiakd/status/760151451222040576


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl