![]() |
^^dzisiaj o 19 zaczęło się spotkanie z piłkarzami. na konfe poczekaj.
W temacie Pana Kapki. Czy to nie on stoi przy bandzie 0:38 https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=GJ9BIRI7FxA popatrzcie na napis "z prezerwatywą bezpieczniej". Co za reklama ... |
Nie, to nie Kapka.
|
Cytat:
|
Powinni sprzedać Mączyńskiego i pozyskać ofensywnego pomocnika w stylu Wolskiego, albo prawego pomocnika w stylu Soboty.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście za sprawą ofensywy. Kluczowe jest posiadanie jakiegoś playmakera, bo jak pokazuje historia, tylko wtedy da się coś ugrać (w ostatnim czasie Melikson, Stilić, Wolski...) |
Ja się zastanawiam ,czy dymisja naszego ostatniego prezesa miała czy nie miała czegoś wspólnego z wiedzą na temat kto ma przejąć Wisłę.
|
I to bardzo dobrze świadczy o nowych właścicielach. Najpierw rozmowa z zawodnikami, wyjaśnienie im nowego kierunku, w którym ma iść klub a potem dopiero konferencje prasowe. Byłoby słabo gdyby było odwrotnie. Teraz trzeba czekać.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jakby ten Stilić był tak zajebistym grajkiem to kolejka po niego powinna już dawno się ustawić . A na co czekamy? Aż zejdzie z ceny, bo za granicą to on uja osiągnął. Rozumiem, że nowi właściciele mają budować kominy płacowe? Już jedni tacy byli. |
Cytat:
|
Cytat:
|
@up
Pewnie się pakują i wyjeżdżają z Krakowa. ;) |
Cytat:
|
Chodzą słuchy, plotki...nie wiadomo ile w tym prawdy, że faktycznie Kapka zostanie na stanowisku, a za nowymi włascicielami Wisły stoi.....Antoni Ptak.
Podkreślam, że nie są to w żaden sposób sprawdzone informacje. |
Cytat:
A co z tą giełdą i rajdówkami? Przecież, kilka stron wcześniej ''obalono'' tezę Antoniego Ptaka i jego córki Katarzyny? |
Cytat:
A jak wiadomo, z niewolnika nie ma pracownika. Z szacunku do niego powinien dostać zgodę na wyjazd. |
Ktoś wie skąd plotka, że Wieteska oraz Vranjes mają zawitać do Wisły?
|
Antoni Ptak w 2016 na 9 miejscu najbogatszych w Polsce..
|
Pilkarze @WislaKrakowSA spotkali sie jednak z nowym wlascicielem. Na stadionie. Bylo bardzo krotko ale konkretnie. Piłkarze usłyszeli, ze nie musza się niczym martwić a pieniądze nie bedą problemem. @MMiga
|
Niektórzy to się dosłownie zesrali z tą konferencją. Czego wy po niej oczekujecie? Że przyjdzie Citko i wywali 20 walizek wypchanych pieniędzmi i powie że to na transfery? Że przyzna się do tego że jest słupem i ujawni nazwisko prawdziwego inwestora? Jedyne co usłyszymy to słowa w formie słodkiego pierdzenia, które będą jedynie rozbudowaną wersją oświadczenia, które się dzisiaj ukazało.
|
Cytat:
Słabe wejście w porównaniu do tego co miało miejsce 19 lat temu. Z przymrużeniem oka. E: Ja się spodziewam, że nakreślą wizję budowy drużyny, rozwoju klubu. Np. czy raczej będą stawiać na doświadczonych zawodników czy może na młodzież. |
Cytat:
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...y_w_Wi%C5%9Ble |
Było b.krótko. Konretów zero.
Nie wiem czy ktoś już to poruszał w tym wątku ale jak tak się nad tą sprzedażą zastanawiam to naprawdę zaczynam myśleć że może być dobrze. Już toczą się rozmowy z piłkarzami. Być może do końca okienka będzie ich 2-3. Myślę że BC nie mógł oprzeć się tylko na listach intencyjnych bo za nic nie chce mi się wierzyć że TS w którym również są inteligentni i majętni ludzie nie zdobyli by też takich dokumentów. Coś naprawdę musi stać za nowym właścicielem i być może wkrótce się dowiemy. Lub będziemy żyć w podobnej tajemnicy jak w Lechii.... |
Cytat:
|
Cytat:
Z tej 40stki są też piłkarze w czasach kiedy za transfery odpowiadali Kowalik, Kasperczak, Mielcarski oraz chyba Nawałka... |
Cytat:
Miał być nowy właściciel kierowca i JEST! Nawet dwóch kierowców, bo i Citko się sam wozi. Co prawda wyszło jak w radiu Erewań i z rozdawaniem samochodów na Placu Czerwonym, bo zamiast kierowcy Sołowowa jest inny, ale dobre i to. Mógł być np. furman (nie piłkarz), ale zwykły furman. |
Turysta z Rumunii Norbert Varga kosztował 400 tys. euro?
Aż mnie zamurowało, a trzeba dodać, że 400 tys. euro w tamtych czasach oznaczało dużo więcej niż dzisiaj. Trwonienie pieniędzy na bezużytecznych piłkarzy (głównie zagranicznych) też jest jedną z głównych przyczyn, że Wisła nie osiągnęła tego co powinna. Mam nadzieję, że Cupiał nie sprzedał Wisły byle komu i że Meresińskim z Citką byli sprawdzeni, a że ten drugi jest menedżerem, to całkiem spora obawa istnieje (jak menedżerowie doszli do rządzenia w Lechii, to teraz wiadomo co to oznacza - przekręty transferowe, itp.). |
Cytat:
https://twitter.com/matysiakd/status/760151451222040576 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl