![]() |
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=26073
Dla tych co twierdzą,że obcokrajowcy mają gdzieś Wisłe. Jovanovic najlepszy obok Wilka na boisku i poza. |
Jak się nic nie zmieni to jescze u siebie przegramy z parchami.
|
Taki jest sport, czasami okrutny, nie sprawiedliwy. Dziś wygrały parchy a nie my. Nie zawsze ten lepszy wygrywa. Inna sprawa, to gdzie my zmierzamy z tą druzyną ...? Jak widzę Jaliensa na oficjalnej stronie reklamujący naszą koszulkę to mi się rzygać chce...do tego doszło.....W sumie dla mnie Wisła to nie te patałachy najemnicy ale Biała Gwiazda mieniąca się na niebie...widok kolumn przed halą Wisły przypominający o naszej tradycji...pamieć o starym stadionie, te nie zapomniane łuki...wspomnienia wyjazdów..świniarnia..kumple...zadymy....Kaziu Moskal....Leszek Lipka...Jacek Międzik...Fikiel..Kudłacz...to jest dla mnie Wisła....a Ci najemnicy ? ... formuła kupwania wynalazków i najemników się niestety nie sprawdziła. Nie mamy naszego stadionu na razie tylko jakiś szantaże od miasta...nie ma boisk trenigowych..nie ma wychowanków....młoda Wisła jest na ostatanim miejscu w ME....coś tu jest nie tak...Jestem po tym wszystkim dziś bardzo zmeczony. Przykre to wszystko.....idę spać. Bez odbioru JŻS
|
Cytat:
|
Panie Maasant, jeśli dla Pana przegrana w derbach to powód do kpin,to ja też sobie zakpie. Albo może napisze to co od dawien dawne kilka osób mysli? Jakim to trzeba być fachowcem aby pracować w piłkarskim trzecim świecie, jakim jest nasza liga?Kim Pan jest,coś Pan osiągnął?Mistrzostwo Polski? Pragnę przypomnieć,że stoi Pan w jednym szeregu z Michniewiczem Czesławem i Engelem, gośćmi dla świata futoblowymi anonimowymi,tak samo jak Ty chłopcze. Chociaż Enegel coś na Cyprze znaczy a Ty byś chciał tam mieć robotę. Teoria podłogi i sufiitu. Mam nadzieje,że skończysz na holdenderskim zadupiu,trenując pierwszy lepszy zespól, bo swój do swego ciągnąć powinien. Pierwszy lepszy trener, pierwszy lepszy zespół, i na zawsze pozostaniesz anonimowy dla futbolowego świata, a MP będzie Twoim jedynym sukcesem. To,że Ty to zdobyłeś holenderski chłopie znaczy,że każdy może. Idż do swoich holendersich norek, domków precz.
Bieda polega na tym,że mamy zaciąg niebywale przeciętny. Kirm to boiskowy analfabeta. Jego wrzutki są zabawne, lekkie niczym na treningu. Co z tego,że parchatemu założy siatkę, jak zaraz sprzieprzy dośrodkowanie?Facet zawodowo gra w piłkę a ma problemy z podstawami. Obrazą dla Wisły jest ,że taka osoba gra w jej barwach. To samo Jaliens, Chavez i kilku innych. Nic bym nie miał przeciwko, gdyby z Nawałkowym Górnikiem zagrali- poza Bitonem, Nunezem, Diazem,Pareiko,Jovanovicem, Gargułą, Wilkiem, Pajlicem- juniorzy. Gra innych jest obrazą dla kibiców. Kpiną z nich i właściciela. A niech ich prowadzi Kulawik. Proponuje na miejsce tego chłopca z Holandii, ściągnąć jakiegoś chłopa z jajami. Kogoś z Serbii,ktoś kto ma zdanie,warsztat. Kto wie co to derby, zaangażowanie,walka i honor. Tyle i aż tyle. Podałem przykład Serbi,bo nie wiedzieć czemu ale w dzisiejszych czasach z tym mi się ci ludzie kojarzą. Splunięto mi dziś w twarz i to podwójnie. Raz parchate ....y,dwa ten chłopek z Holandii kpiąc o szczęliwych latach pracy u nas. Gdy Cupiał nie wywali tego chlopca w ciągu 48 godzin, ciężko to będzie mi zrozumieć. Depresyjny tupeciarz. |
Cytat:
|
[QUOTE=MwMw;1187326]Jak trener sobie nie radzi to idzie do zwolnienia i tyle BO TO ON ODPOWIADA ZA TRANSFERY I ZA SKŁAD NA MECZ!![QUOTE]
Stan kupil takich pilkarzy, na jakch bylo nas stac, czyli wiekszosc za darmo tu przyszla, a nie takich jak Maaskant chcial. |
Derby to dla mnie najważniejszy mecz całego sezonu, nie LM, nie mecz z Legią ani z Lechem bo Wisła to coś więcej niż tylko piłka, dlatego dzisiaj porażkę czuje dogłebnie.
Brakło nie tyle Polaków w składzie(jakoś walczeność Garguły nie powaliła) co młodych głodnych wilków m.in takich jak Jovanović czy nomen omen Czarek Wilk. Gdy patrzymy na Jaliensa, Diaza i innych to nie widać w nich sportowej złość, chęci walki, tylko dziadków którzy chcą spokojnie przetrzymać do emerytury, a boisko to walka, walka to derby - które przegraliśmy. |
Cytat:
|
Co do DERBÓW- jakoś dziwnie?przykro/,że KRAKUSY raczej nie obecne na murawie.....
Co do meczu- emocje 3, gra 3, trybuny 3- ( w tym 2,5 za ilość ;0,5 jakość :) Co do gry drużyny "Ukochanych dzieci Cyrankiewicza"-3 + "fuks" Co do gry drużyny Białej Gwiazdy- Robert "wstydź się"-3 minus "nie odgwizdany karny" Co do trenera R.M i Jego wypowiedzi po meczu.....cóż, nic nie napiszę, bo nie wiem jak po holendersku pisze się słowo-ja pierdo.le co za de.bil.izm.... Co do podsumowania- Pan Basałaj albo zrozumie,że szkłem doopy nie utrze...i kupi PILŁKARZY na miarę 13-stokrotengo/obecnego, Mistrza Polski i kandydata na L.M/L.E.....albo osiągnie średnią na R22 = średniej podczas gry Wisły w Sosnowcu........ O.T-spodziewam się,że dzisiejszej nocy SPRAY COMMANDO, beznapletkowców wysmaruje mury w NASZYM MIEŚCIE, o DRUGIEJ od pięćdziesięciu lat victorii..... Skala ocen 1-6 |
Wydaję się, że niby cała drużyna walczyła, ale tak naprawdę tylko dwóch zawodników zapierdalało z całym sercem, pianą na zębach. Marko Jovanovic i Cezary Wilk.
Reszta chyba nie ma jaj bo ten mecz to miała być prawdziwa bitwa a jak wiadomo testosteron jest ku temu niezbędny. |
Niestety dwóch piłkarzy, którym by się chciało czyli Sobol i Mały dzisiaj nie grało. Mam nadzieję, że dotarło to do tych gwizdaczy z C co otumanieni przez "zyczliwe Wiśle" media wyżywali się na nim do woli.
|
http://www.facebook.com/pages/Marko-...420464?sk=wall
Marko i Czarek Wilk zasługują na podziękowania i podanie ręki po tym meczu. Szacunek im się należy bo zostawili na boisku serce. |
Co tu pisać po takim meczu niby nie zagraliśmy źle jeden błąd Chaveza dał zwycięstwo Parchatym ale tak to jest jak sie ma sytuacje to trzeba je wykorzystać. Mozna tu pisać że ten lub tamte jest winien że trener musi odejść najbardziej boli to nas kibiców którzy zawsze bedą z tym klubem nad dobre i złe widać gołym okiem którzy piłkarze sie nadają do zespołu a którzy nie szkoda że trener jest ślepy zobaczymy jak to bedzie dalej i czy z tym lub nowym trenerem ale wiem jedno z nie ktorymi piłkarzami już dawno sie powinno w Wiśle rozstać a którymi chyba to widać gołym okiem !!
Najgorsze jest to że tak Cracovia która nas dzisiaj ograła pewnie za tydzien pojedzie do Chorzowa i przegra tak jak Łks tydzień poźniej z Ruchem 4-0 , podobnie Podbeskidzie tydzień po meczu z nami fartem zremisowało z Górnikiem poprostu jesteśmy słabi w obecnej formnie i każdy potrafi z nami grać. Dumny po zwycięstwie Wierny po porażce z Wisła po kres !! |
mecz z naszej strony to syf niestety nie da sie wykrzesac z zagranicznych emerytow woli walki i ambicji przyjechali tu zarobic i sie nie zmeczyc niestety trener z bledu ich nie wyprowadzil dziwi mnie postawa Ilieva myslalem ze bedzie bardziej zadziorny na derbach ale dzisiaj rownal w dol najgorszym zawodnikiem meczu dla mnie byl Kirm naprawde totalne dno szkoda ze nasi mlodzi Wislacy nie zagrali na pewno mieli by wiecej charyzmy i woli walki
|
[QUOTE=coni;1187596][QUOTE=MwMw;1187326]Jak trener sobie nie radzi to idzie do zwolnienia i tyle BO TO ON ODPOWIADA ZA TRANSFERY I ZA SKŁAD NA MECZ!!
Cytat:
Dostał kwotę A na zakupy i ją spożytkował. Mógł kupić 100 piłkarzy za 3000 euro lub zakontraktować jednego za 300 000 euro i proszę przypadkiem nie mówić mi że to mało bo jakby po szukał dobrze to na pewno by je spożytkował jak należy. Także proszę was wszystkich obrońców Holendrów używajcie racjonalnych argumentów, a nie sloganów. Bo tak to nigdy nie będzie można ich rozliczyć bo zawsze mogą powiedzieć że mieli za mało pieniędzy. Jak sam masz jakieś zaskurniaki i chcesz je zainwestować to robisz to z głową i sam za to odpowiadasz. A nie mówisz że miałeś za mało i to jest przyczyną porażki. |
Wszystkie posty z hasłami wyp..alaj poleciały w kosmos.
szanujmy sie trochę |
Brakuje w tym klubie osób z jajami. Po takich występach jak w tym sezonie należałoby wyjebać do rezerw kilku piłkarzy i to na zawsze i grać młodzieżą. Tak dla zasady.
Ale nie, u nas nikt nie postawi na swoim. A marni kopacze będą mieli jak u Pana Boga za piecem. Kontrakty sobie wypełnią do końca, dorobią się i wrócą w swoje strony. Albo w Wiśle nikt oprócz Cupiała (a jego nigdy w klubie nie ma plus się nie wtrąca)nie ma nic do powiedzenia, albo pracują tu tylko dla kasy, a los klubu mają w dupie. |
Panie i Panowie, mam dość.
Nie obchodzi mnie mecz z Legią, wygrana z Lechem, .......ona liga europejska. Nie obchodzi mnie kto jest trenerem a kto gra. Obchodzą mnie dwa wyniki w sezonie. Mecz Wisła-Cracovia i Cracovia-Wisła Mam dość. Wygwizdać ich i jak ktoś zaintonuje 'czy wygrywasz czy nie' w strone TYCH pachołków w koszulkach naszego klubu to stracę w wiare w NAS KIBICÓW. |
Widzieliscie na weszlo ?
Doszło po spotkaniu do dosyć ciekawej dyskusji z piłkarzami wracającymi autokarem pod budynek klubu. Grupa kibiców czekała już na nich na miejscu i powiedziała co sądzi o ich podejściu. Wyszedł Sobol i Wilk z którymi nawiązała się rozmowa - Wilk powiedział, mając obok siebie internacjonałów: "Sami widzicie jakie te euro-gwiazdki mają podejście do gry, derbów". Kibice najbardziej wygwizdali i zwyzywali Lameya i Jaliensa. Hasła typu: "Go home", "No more Frantic (popularny lokal w Krk)" - to najłagodniejsze określenia jakie padły w ich kierunku. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
tak wlasciwie... to co Chavez robil przy stracie bramki? jak obronca moze sie tak zachowywac.
|
co do meczu, sytacje byly, trzeba bylo je wykorzystac, cholernie brakuje nam Meliksona... a na miejscu Maskanta, z żabolami, zamiast Kirma na skrzydlo puscilbym Nuneza i obowiazkowo gra dwoma napastnikami! ... o obronie nie bede juz pisac bo nie chce za duzo przeklinac
na meczu z Górnikiem chciałbym zobaczyć transparent "przegrywacie z zydami, nie jesteście godni bycia Wiślakami" i to najlepiej w dwoch jezykach, polskim i angielskim.... tak tak wiem ze slowo "zyd" jest zakazane, dzieki ci ruda malpo... ewntualnie mozne byc "przegrywacie z pasiakami...." |
Cytat:
Cytat:
|
cytat z weszlo
Nie chcemy psuć nastroju kibicom Cracovii, bo mają swój wielki dzień, ale naprawdę przegrać przy ulicy Kałuży, to jest jednak sztuka. Generalnie tam gościom zadaje się pytania jak na stacji benzynowej: - Czy zbiera pan punkty? A czy chciałby pan zacząć? |
Cytat:
|
No i Polsat zrobił swoje.
Powiedzcie mi co dziś Jaliens zawalił, bo dla mnie był dziś bezbłędny Ale kampania medialna w Polsacie, żeby skłócić Holendrów z resztą szła ostro. Po kolei każdy komentator, gość w studiu, dowalał Jaliensowi. Dowalali mu za wszystko, za całkiem absurdalne fakty, np, że przy drugim golu szedł truchcikiem do dośrodkowania, tylko, że jakby poszedł na sprincie to by go na raz, jednym zwodem pomocnik wziął. Jak mówili o Fulham to, że ładne przepiękne gole, po kapitalnych akcjach zdobywało, a jak w kontekście Jaliensa, to, że gole po prostych błędach. Tego się słuchać nie dało. Ale jak widać byli skuteczni, większości zrobili pranie mózgu. |
Cytat:
Szanuje RM, ale ile można słuchać tego słodkiego pierdzenia. Już wiem u kogo złotousty Maciuś chodził na korepetycje z wciskania ludziom kitu, tylko, że ostatnio to chyba Skorża uczył Maaskanta taktyki, lekcja 1 - DZIDA DO PRZODU. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl