Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Marsz niepodległości 11.11. 2013 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8342)

kubawislak 14.11.2011 23:45

Szczuke to jakbym spotkał, to bym ja chyba zabił.Nie widziałem osoby, która by tak kłamała, chyba po za Tuskiem (Ale to nie temat polityczny więc, nie bd mu wypominać jego licznych grzeszków)
Podsumowując program to Mularczyk z Solidarnej Polski na plus.

Worcester 14.11.2011 23:54

Jeśli już jesteśmy przy czerwonej hołocie. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości co do zamiarów tych ludzi, miłego czytania:

http://blog.rp.pl/zychowicz/2011/11/11/187/

wolfy 15.11.2011 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Worcester (Post 1191709)
Jeśli już jesteśmy przy czerwonej hołocie. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości co do zamiarów tych ludzi, miłego czytania:

http://blog.rp.pl/zychowicz/2011/11/11/187/

Myślę, że już niedługo.

Histeria w mediach zrozumiała - słabość policji w starciu z niewielkimi grupkami gówniarzy pokazała im, że siłą się tego syfu nie utrzyma. Kiedy zaczną się poważne protesty społeczne - a że zaczną się to pewne - wiadomo kto dostanie po ryju "przy okazji". Ci od "propagandy sukcesu". I mam obawy, że wtedy nie skończy się na jednym samochodzie.

Wojtas 15.11.2011 00:10

Ktos jeszcze kiedy dowiedzial sie ze spłonał samochod TVN24 nie pomyslał ,ze szkoda ze nie spłonęła cała siedziba?

Tez mysle ze takimi walkami i manifestacją nalezy powoli krok po kroku pokazywac ilu jest prawdziwych Polakow ,i jaka jest siła narodu.A te sprzedajne k*u*r*w y z TVN i GW niech maja strach w oczach,ze na ulicy ktos moze ich pogłaskać po nosie.

Kolumbus 15.11.2011 00:25

Babiarz ma jaja jednak, cicha woda brzegi rwie

Kolumbus 15.11.2011 00:57

http://www.tvp.pl/publicystyka/polit...1-2145/5540822

dość pozytywnie mnie zaskoczył

Damian1241 15.11.2011 01:18

ale ta baba jest pokur*iona co za idiotka

Krystian14 15.11.2011 05:31

Chciałem podziękowac wszystkim osobom, które w tym dniu postanowiły wybrac się do Warszawy na Marsz Niepodległości. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak bardzo fajnie, że będzie nas aż tylu - organizatorzy podają liczbę 20 000 uczestników i taką należy przyjąc za liczbę oficjalną. Choc mogło byc więcej bo gdy idąc na przodzie pochodu wchodziliśmy pod górkę to patrząc z jej szczytu nie widziałem końca naszego pochodu, wszędzie niekończący się las biało-czerwonych flag, niekończący się tłum ludzi, który ginął aż za horyzontem na chyba kilkukilometrowym odcinku.. Powiem szczerze - byłem oszołomiony tym co zobaczyłem i w najśmielszych marzeniach nie spodziewałem się, że będzie nas aż tylu. Idące obok siebie ekipy Lecha Poznań, Legii, pomiędzy nimi osoby w czapkach Lechia i Wisła, przecież to była masakra jakaś, wręcz nie do uwierzenia jak się na to patrzyło!! Żadnych przejawów agresji między zwaśnionymi ekipami, osoby z Warszawy rozmawiające z tymi z Poznania, częstujące się nawzajem papierosami czy żartujące z pedalstwa, które zebrało się tam za kordonami policji. Czegoś takiego to nie oszukujmy się nie było w Polsce chyba jeszcze nigdy. Nawet pamiętna msza św na stadionie Ruchu Chorzów, na której miałem okazję byc po śmierci JP2 nie wywołała takiej jedności. Najprawdziwszą prawdą jest fakt, że Polacy to dziwny Naród, między sobą zwalczac się będą w czasie pokoju ale gdy zajrzy im w oczy wspólny wróg staną jak jeden mąż, w jednym szeregu przeciw niemu. I to właśnie się stało. Staliśmy tam razem w 20 000 a za rok będzie nas nawet 50 000 lub więcej, każdy z nas kto był, kto widział to wszystko niech opowiada innym, zajawiajmy się już dziś bo zostało nam niewiele ponad 360 dni do III Marszu Niepodległości. Każdy niech za punkt honoru postawi sobie zabranie przynajmniej jednej osoby, której w tym roku z nami nie było.

Panie Tusk, panie i panowie POsłowie i palikotowie, telewizjo polsko-języczna TVN i antypolska gadzinówko zwana Gazetą Wyborczą wy wiecie, że zebraliśmy się tam aby pokazac dumę z bycia Polakami w tym szczególnym dniu ale także sprzeciw do was, sprzeciw do jadu, którym zatruwacie nam głowy sącząc swoje kłamstwa. Wasz czas nadchodzi i stąd wasza nienawiśc bo zdajecie sobie z tego sprawę... W Warszawie na Marszu Niepodległości widziałem ludzi świadomych, dumnych i silnych tym co najważniejsze. Lawina ruszyła i zmiecie was i cały Salon bo prawda zawsze zwycięży a waszymi czynami kieruje fałsz i obłuda.

Nas z UK w sumie kilkadziesiąt osób, w przyszłym roku rozważamy wynajęcie samolotu czarterowego bo jak sądzę wyszłoby nas to taniej :)


Na Pl Konstytucji podeszła do mnie kobieta w wieku mojej babci może z 70 letnia, drobna, z włosami spiętymi w kucyk, powiedziała ni stąd ni zowąd, żebyśmy się nie poddawali. Ona pamięta jak ich bili w stanie wojennym. Wyglądało to identycznie. Aresztowania, pałowanie, armatki wodne (wtedy wjeżdżali czołgami). Jeden jej syn leżał w szpitalu pobity przez milicjanta, drugi odnalazł się po 2 tygodniach od aresztowania. Od tamtego czasu minęło 30 lat i widzi, że zmieniło się tylko to, że bandyci w mundurach mają już orzełka w koronie... Chwilę po tym przebiegł w okolicy oddział prewencji pałując wszystkich jak popadnie, kobiety, młodzież, ludzi starszych, każdy zasłaniał się i uciekał w popłochu. Starsza Pani z którą rozmawiałem nawet nie drgnęła. Stała przodem do nich a jej oczy mówiły wszystko. NIGDY NAS NIE ZŁAMIECIE!

Arapaho 15.11.2011 12:08

Z forum antifowców http://forum.hard-core.pl/viewtopic....6740&start=225 :
Wysłany: 12 Lis 2011, 16:50
Temat postu: Re: To co, lecimy? 11.11.11
było ciekawie
do wawy jechaliśmy z katowic w dwa autokary, busa i kilka samochodów. 50km od wawy zatrzymała nasz autokar inspekcja transportu drogowego, reszta pojechała kawałek dalej i zatrzymała się w całkiem innym miejscu. było to ok godziny 10.30. cała inspekcja miała trwać do godziny. w tym czasie na postój zatrzymały się dwa autokary wisły kraków, która od razu w kominiarkach do nas wystartowała. psy których tamci nie widzieli wyskoczyły z giwerami, do starcia nie doszło. wiślaki prysnęli naszemu kierowcy w oczy, chwilę później przyjechało kilka radiowozów i kryminalni. krótko przed 12 wyruszyliśmy dalej. w mieście było gorąco, punkty kluczowe takie jak dworzec centralny obstawione przez legię. w metrze łysi nie wykazali się solidarnością, przy otwartych drzwiach patrzyli jak kilku ich kumpli dostaje baty od KILKU naszych, gdy resztę nas odpędziła od pociągu policja.
w drodze policja nas eskortowała przez kilkadziesiąt km od miasta. gdy kończyliśmy postój w Piotrkowie Trybunalskim i wyjeżdzaliśmy z parkingu, minęliśmy się z autokarem w którym siedział odwrócony plecami do szyby koleś w koszulce combat 18
chwilę po tym zatrzymała nas policja, w jakieś 10 osób przetrzepali nam autokar szukając sprzętu. 5 minut i znów w drogę.
pozdrawiam wszystkich uczestników tegorocznej blokady, szczególnie ekipy z Katowic, Rudy Śląskiej i Bielska-Białej!

orzeu 15.11.2011 12:51

Oby tylko nie bylo jak po 10 kwietnia. Wtedy tez wszyscy mysleli ze Polacy wreszcie zobaczyli jak media klamia i ze wreszcie sie narod przebudzil. Obysmy nie spoczeli na laurach.

pan Dudi 15.11.2011 12:54

To nie była Wisła, tylko Raków - pewnie pomylili przez barwy. My, byśmy ich zjedli. ;)

A tak na poważnie, to swoją drogą niezły kontrast. Spotkaliśmy później tych chłopaków z Rakowa w Warszawie. Opowiedzieli całe zdarzenie... z tym, że jak sami piszą, lewaczków policja trzymała bardzo krótko, to Raków dotarł do Warszawy z pięciogodzinnym opóźnieniem. To tak gwoli tego jak lewi terroryści strasznie są przez tę policję uciśnieni i w ogóle "policja ochrania faszystów".

Edit: A kierowcę ponoć sami sobie zagazowali. :lol:

Błaszczu_WIŚLAK 15.11.2011 13:03

FILM POKAZUJĄCY PRWADZIWE oblicze kolorowej.... i Polskiej policji
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=4iSwj...layer_embedded

AntyDrozd 15.11.2011 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1191768)

Arapaho poczytałem troche tego gówna i powiem Ci ,że zryło mi beret niemiłosiernie...Ale to są pajace

miśqu 15.11.2011 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Błaszczu_WIŚLAK (Post 1191785)

Ten film pogrubioną czcionką z dziesięcioma wykrzyknikami !!

Dla autora ogromny szacunek. Nie często da się zobrazować tyle propagandy, kłamstw i prowokacji. Teraz każdy obywatel może zobaczyć to z czym my spotkami się od dawna - ze strony policji i ze strony mediów !!


SZACUNEK DLA AUTORA!!

PS. Szczuka w tym studiu nabuzowana jakby robaki miała w tyłku ;)

Ajax 15.11.2011 14:57

To samo jest kilka postów wyżej.

AntyDrozd 15.11.2011 15:07

Widział ktoś jakichś icków na manifestacji w Wawie ?

m_abg 15.11.2011 15:17

Tak, byli....

Skrewdriver 15.11.2011 16:54

szkoda tylko,że oni nie zdają sobie sprawy czego oni uniknęli nie trafiając na ekipe, która byla umawiana pod '' Zrodelko''. to byłaby prawdziwa rzez. ok tysiac samych wariatów.
Szacunek dla Legii za przejmowanie ekip w Wawie, oraz za małą impreze w Zródełku po marszu.
cracovii był autokar, podobnie jak i Hutnika

pan Dudi 15.11.2011 16:58

Genialny tekst na temat Marszu.

http://rebelya.pl/post/305/oburzeni-11-11-11


(choć nawiązania do PiS niepotrzebne)

PAWEL NEWB 15.11.2011 17:00

A tak z przymrózeniem oka, kto z Was się odważy iść do żródełka na piwo w barwach Wisły? Straciliście taką okazje ;)

murray 15.11.2011 17:38

Cytat:

JA znam teorie o wyłapywaniu przed demonstracją prowodyrów i elementów. Sprowadza sie to jednak do wqurwiania ludzi którzy widzą jak Policja pałuje ludzi którzy nic nie zrobili (być może jeszcze) niezgodnego prawem. Jak się zastrasza, że spałujemy to sie nie można dziwić konfrontacji. Na mala skalę to widać przy tym gościu z flagą: jeden mu każe biec a drugi wali w ryj, bo ucieka. A taka maniera się bierze z nawyków z czasów kibolstwa: Policja nie radzi sobie organizacyjnie z zatrzymywaniem i ewakuowaniem zatrzymanych na 1 linii, a ponieważ nic specjalnego nie zrobili to w ryj i pała się należy za niewinność.

Tymi metodami to urządzicie jatki nawet na paradzie smoków w Krakowie w dzień dziecka. Najpierw w przedszkolaki gazem, a jak w 2 sekundy nie ewakuują się z Rynku to wjazd z pałami. Nie wiadomo co taki przedszkolak ma pod pieluchą
Taki tekst z policyjnego forumka.

Myślę od 15:00 11.11 i dalej nie potrafię wykminić o co chodzi z tymi policjantami w kamizelkach? Dlaczego nie mieli mundurów? To jakieś bojówki policyjne czy co? Wolontariusze?

7 kotów 15.11.2011 17:38

Aresztowano kolesia, ktory przyjebal reporterowi. Byly pewne rozwazania - dzieki filmom na YT, czy to nie prowokator. Okazuje sie kolo byl zatrzymany swego czasu za awantury w Bydgoszczy.

Jesli okaze sie ze gosc byl np. z ekipy Legii, to wiadomo jak to rozegraja media.
Kopiacy po glowie glina szybko pojdzie w odstawke.

Gwiaździsty 15.11.2011 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1191866)
Taki tekst z policyjnego forumka.

Myślę od 15:00 11.11 i dalej nie potrafię wykminić o co chodzi z tymi policjantami w kamizelkach? Dlaczego nie mieli mundurów? To jakieś bojówki policyjne czy co? Wolontariusze?

Czasami rzucaja takich w czasie demonstracji jako uzupełniacz. Błyskawicznie potrafią ściągnąć koszulki i jak tzrzeba załozyć. Widziałem kiedys takich młodych tajniaków na Pl. Matejki podczas składania kwiatów przez rózne delegacje partyjne i z konsulatów. Kiedy ludzie zaczeli gwizdać i skandować ci rzucali się na nich,i obalali na ziemię i do budy.
Pytanie jest takie (może dla opozycji w Sejmie) kto zezwolił tym tajniakom na uzycie metalowych pałek teleskopowych tzw. batonów. Bo to już nie są przelewki. I jak widać gównarzeria ich ochoczo uzywała. Jesli teraz takich rzeczy się nie wyjaśni to niedługo ten skorumpowany system gdy zacznie sie już chwiać, da im w łapę pistolety z ostrą amunicją.

AntyDrozd 15.11.2011 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1191875)
Czasami rzucaja takich w czasie demonstracji jako uzupełniacz. Błyskawicznie potrafią ściągnąć koszulki i jak tzrzeba załozyć. Widziałem kiedys takich młodych tajniaków na Pl. Matejki podczas składania kwiatów przez rózne delegacje partyjne i z konsulatów. Kiedy ludzie zaczeli gwizdać i skandować ci rzucali się na nich,i obalali na ziemię i do budy.
Pytanie jest takie (może dla opozycji w Sejmie) kto zezwolił tym tajniakom na uzycie metalowych pałek teleskopowych tzw. batonów. Bo to już nie są przelewki. I jak widać gównarzeria ich ochoczo uzywała. Jesli teraz takich rzeczy się nie wyjaśni to niedługo ten skorumpowany system gdy zacznie sie już chwiać, da im w łapę pistolety z ostrą amunicją.


A mi sie wydaje ,że ani w mediach ani na youtubie za wiele nie da sie zwojować jedyne co można to właśnie wyrażać swoje oburzenie rzucając kostką brukową czy innymi gadżetami publicznego użytku.ile juz ta walka z wiatrakami trwa a jest coraz gorzej..dyplomacja juz poszla w odstawke dawno temu.trzeba sie organizować i opatentować jakiś znak rozpoznawczy zeby jak najmniej tajniaków dostawało sie do "ekip"

Krystian14 15.11.2011 18:42

http://www.youtube.com/watch?v=e2U6H...el_video_title

Polecam ten filmik, miałem okazję integrowac się z tymi ludźmi na before party 10/11.11 11 i są niesamowici. Ch. który przemawia jest po części Polakiem choc wychowanym w Szwecji, nauczył się przy okazji kilku wiślackich haseł, tych najważniejszych hehe. Wiślak jak się patrzy :-)

http://www.rp.pl/artykul/252714,7548...j-policji.html

bolek73 15.11.2011 23:42

film - widziałem naziola - gorąco polecam http://www.youtube.com/watch?v=pKC2yQODZU8

pan Dudi 16.11.2011 10:15

Skoro dzieci z antify mogą, to czemu nie kibice? Zapraszam do lektury. :D

Cytat:

"na marsz wyjezdzamy z Gdyni w 20os. Na trasie obijamy 3 autokary antify - zero oporu, proboja im pomoc psy ktore tez wylapuja w........ W Warszawie napotykamy ok 50os grupe niemieckiej antify.
Nie zalicza tego dnia do udanych, kroimy 3 flagi (zdjecia kiedys tam) a tych ktorzy sie stawiaja katujemy (np kopiac ich z calej sily w dupska).
W drodze na marsz udaje sie przewrocic 3 wolnostojace kebaby oraz 2 suki policyjne. Jak docieramy na plac konstytucji niestety ruszamy z pochodem :(. Przy pomniku dmowskiego spiecie zpsami ktore skutecznie obijamy (znaczy psy od nich lezy ok 50policjanow ktorzy traca pałki i tarcze od nas 1 zawieniety ale odbity w moment).
Dozbrajamy sie jeszcze w siekiery i idziemyw miasto.
W Warszawie rozklejamy vlepki anty antifa i lejemy kazdego to ma długie włosy, zaslonieta twarz i moze byc lewakiem.
widzimy w metrze grupe ok 100os, staramy sie przewrocic metro ale nie da rady wiec wpadamy do metra i staramy sie ich powyciagac ale nietety siedza przyklejeni brudem do ziemi wiec zostaje staromodne kopanie po dupsku. powrot juz spokojnijszy poza kilkoma spalonymi stacjami benzynowymi.
To byl ciezki dzien"

harimata 16.11.2011 12:15

A na drzewach zamiast liści będą wisieć wrogowie Ojczyzny,
Czy to żydek czy komuszek wszyscy równo będą wisieć

orzeu 16.11.2011 21:03

www.youtube.com/watch?v=dMtE2cCBWz4

SONNE 16.11.2011 21:42

http://www.youtube.com/watch?v=MJPNK...eature=related


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl