![]() |
Jezeli Jaga odpadnie to przebije wszystkie Levadie, Valerengi i inne Karabachy.
|
mam tylko on-line w foormie tekstowej (jestem w pracy), ale nie wyglada to dobrze. Jedyna pocieszenie, Jaga musi strzelic bramke wtedy oni beda potrzebowali 2...
szkoda, że ta na 1:0 tak szybka wpadła :( |
Jaga po prostu gra głupio - Kowalczyk jak żadko się z nim zgadzam na 100% racji dzisiaj - robią odwrotnie wszystko to co powinni...
Heh no to zdarzyło się to co jest w takich wypadkach normą - jak jesteś lepszy i nie dusisz frajera to dostajesz w dupsko -strzał życia :) |
kurde 2:0 to już po Jadze
|
większość drużyn chce wygrywać mecze na stojąco, a nasi kopacze zgarniać majątki za takie typu mecze... 2-0 ale jaja... masakra
|
Masakra :)
|
Leże!
Brawo chłopaki, świetne zawody. |
Jagiellonia jest kurewsko słaba , zaraz pewnie będzie 2
ps o , jest ;x |
No litości.
Mam nadzieję, że nasze pozostałe drużyny będą sobą prezentować coś więcej, niż Jaga. |
2:0. Ładnie sobie Jaga radzi..
|
:-/ 2:0 - chyba pozamiatane
|
2:0 ja .......e
|
i jest 2 :/ polskie lato w pucharach
|
Cytat:
|
Szczerze to nawet nie wiem skad jest ten Irtysz:lol:
|
Kur*a, co roku to samo:-/
|
Tofik, ile masz do wygrania za zwyciestwo Irtyszu ? :D
Najlepsza jest ta wrzawa tłumu jak Kazachowie połowe przekroczą. |
Levadia czy Karabach to nie bedzie, ale bedzie i tak wstyd jak cholera. Jaga jest przeslaba i nic tego nie zmieni, zadne zaklinanie rzeczywistosci i tlumaczenie ze podroz, ze zmeczenie, ze przygotowania...
|
Tego murzynka z Irtysza bym u nas widział. Ogarnia obronę lepiej niż Jaliens.
Wasiu - z tym grubo to przesadziłem, 50 postawiłem na irtysz i 50 na ich awans :P Chociaż ja praktycznie nie obstawiam, węc dla mnie to sporo. |
Śnijcie sobie dalej o "elem".
Prawda jest taka, że ogromnym sukcesem będzie przejście poza III rundę eliminacji. Ogromnym. Polska piłka jest zajebiście słaba. I swojska. I w sumie własnie za to ją lubie :D |
Chciałbym, żeby jeszcze mnie takie wpadki zaskakiwały... ale powoli zaczynam się przyzwyczajać do myśli, że tego już nawet wpadkami nie ma co nazywać...
|
Cytat:
Dobra, nie smiejmy sie bo jeszcze bedziemy miec nauczke w srode...:-/ |
Nie wiem k*** jak mozna grac z takimi ogorkami w taki sposob ... Mi by ambicja nie pozwolia zeby takie ogorki europejskie przekroczyły moją połowe boiska ... boze swiety az mi wstyd przed monitorem
|
No i wyfilozofował Probierz. Polska - Kazachstan 1-2.
|
Jeżeli odpadną to na własne życzenie.Bo jeśli podeszli by do tego dwumeczu na poważnie, to nie zaczęli by przygotowań dwa tygodnie przed, tylko co najmniej 4.
|
http://www.fromsportcom.com/v-2/10/62/v-306320.html
Tu macie transmisje i jest z Polsatu normalnie komentarz:D |
jak im strzelili bo na chwile od kompa odszedłem ?
|
Pechowe losowanie i najtrudniejszy z możliwych przeciwników! Strasznie męcząca podróż i sztuczna murawa oraz kontuzja Frankowskiego i słaba dyspozycja Burkhardta. Wytłumaczenie już gotowe. :-) W sumie szkoda.
|
Ale z drugiej stronie granie na sztucznej murawie, gdzieś daleko w Azji to jakieś nieporozumienie. Atut takiej murawy na prawdę sporo daje np. Arka nie przegrała u siebie na jesieni na takim podłożu mimo, że miała najgorszy skład w lidze.
|
Cytat:
Kazachstan jest chyba bardziej rozwiniety pilkarsko - chocby rok czy 2 lata temu ich mistrz prowadzil zdaje sie 3:0 w Izraelu z Maccabi Haifa, ktore potem weszlo do Ligi Mistrzow (ostatecznie Haifa wygrala wtedy 4:3). |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl