![]() |
Cytat:
Aha, jak dobrze ciagle czytac komentarze kolegów, pseudoznawców jaka to z Brozia cienka dupa...Jak dobrze pojdzie to jeszcze w tym sezonie dobije do 100 bramek w lidze, ale co tam..sprzedac i brac pilkarzy pokroju Riosa lub Beto, wtedy strzelenie gola będzie graniczyło z cudem nad Wisłą i będzie prawdziwym świętem.. |
Cytat:
Pisząc wprost, nasza gra jest gorsza niż wyniki które osiągamy, dlatego akurat tu bronię wolfego bo nie jest on nostradamusem który przewidział że tak nam się w ostatnich meczach pofarci. Ok przed spadkiem się nie bronimy ale gramy podobnie słabo jak Ci co się bronią. ps z tym że ja widzę światełko w tunelu ale to musi zostać spełnionych kilka warunków a czy będą spełnione to zobaczymy po rundzie. |
Apropo rozważań co do przyszłości. Pragnę zauważyć że bardzo ale to bardzo ważne będzie odpowiednie wejśćie w pierwsze mecze. Przykład poprzedniego sezonu pierwsze 3 mecze Wisłty, no cóż...
Generalnie Wisła te 3 pierwsze mecze ma spokojnie do wygrania. To jest Ruch i Widzew u siebie oraz Polonia B. na wyjeździe. Żaden zespoł z obecnej czołówki nie ma tak (teoretycznie) prostego terminarza. Relatywnie prosto ma korona która jednak ma 2 wyjazdy do Łodzi i do Carrefoura. Na maksa prze**bane ma Jaga która oprócz domowego meczu z Lechią, jedzie do Bełchatowa i Poznania. Generalnie po tych trzech meczach(gdyby na jesień udało się stratę punktową utrzymać lub nawet odrobić) można nawet po tych 3 pierwszych meczach już wyjść na prowadzenie. Ale oczywiści to tyllko spekulacje. Poprzednio na wiosnę myślałem że po pierwszej kolejce nasza przewaga nad zespołami 2 i 3 skoczy do 8 i 11 pkt a skończyło się na przewadze odpowiednio 2 i 5... |
.[/QUOTE]Aha, jak dobrze ciagle czytac komentarze kolegów, pseudoznawców jaka to z Brozia cienka dupa...Jak dobrze pojdzie to jeszcze w tym sezonie dobije do 100 bramek w lidze, ale co tam..sprzedac i brac pilkarzy pokroju Riosa lub Beto, wtedy strzelenie gola będzie graniczyło z cudem nad Wisłą i będzie prawdziwym świętem..[/QUOTE]
Pseudoznawcow?? a grywasz w ogole lub grywales w pilke? 100 goli, ale gdzie? W lidze , w ktorej z calym szacunkiem emeryt Frankowski przewodzi w klasyfikacji strzelcow.Nasz liga jest tak slaba, ze to zaden wyznacznik.Wyznacznikiem jego "ponadprzecietnych umiejetnosci" byloby jakby trafil do jakiegos w miare znanego europejskiego klubu i gral tam pierwsze skrzypce.Jakos tego nie zauwazylem, zeby sie kluby z zachodu o niego zabijaly.Jesli Wisla ma aspiracje na dominacje w lidze to wystarczy 3,4 graczy i z tym co ma moze sobie dominowac, ale jesli marzy jej sie LM to jak dla mnie tym materialem nic konkretnego nie ugramy i potrzeba 7, 8 klasowych graczy.Na to niestety sie nie zanosi, bo wybiorcza pamiec zarzadu nagle zauwazyla, ze Pawelek to 2gi Buffon i postanowila przedluzyc z nim kontrakt.Nie kumam wybujalych aspiracji BC, bo co roku ta sama gadka i co roku ten sam scenariusz czyli blamaz z "ogorkami" pozdrawiam p.s. ja nie mowie, ze Brozek jest be, jest taki jakich na zachodzie jest wielu, w reprze tez niczym sie nie wyroznil.Jedyny zawodnik naprawde wartosciowy mentalnie i pilkarsko, to Kuba.profesjonalne podejscie do treningow, samozaparcie a i jemu przypadla rola rezerwowego w Borussi.Jestesmy pilkarska prowincja i pomimo pieknych obiektow to poki stare dziady beda rzadzic w PZPN to nic sie nie zmiani |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl