Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków-Zagłębie Lubin godz. 14.45,21.XI (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7724)

Filippo 22.11.2010 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1015501)
Przestańcie gadać o Riosie, jak nie widzieliście na oczy, jak się ostatnio prezentuje... W derbach MESY zagrał na mizernym poziomie (na tle nastolatków). Nie wychodziły mu dryblingi, nie trafił z głowy z 4 metrów do "pustej" bramki. Podawał do przeciwników itp. W poprzednich meczach nie wyglądało to lepiej...

Grając w 1 składzie też nic wielkiego nie zdziałał, owszem jak mówi Wieszczu, Rios to najlepsza "zastawka" w lidze, umie się utrzymac przy pilce, ale za wiele z tego druzyna nie ma.

Aha, jak dobrze ciagle czytac komentarze kolegów, pseudoznawców jaka to z Brozia cienka dupa...Jak dobrze pojdzie to jeszcze w tym sezonie dobije do 100 bramek w lidze, ale co tam..sprzedac i brac pilkarzy pokroju Riosa lub Beto, wtedy strzelenie gola będzie graniczyło z cudem nad Wisłą i będzie prawdziwym świętem..

1q2 23.11.2010 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1015958)
Bilans musi wyjść na zero, jak byśmy przegrali z Cracovią i Zagłębiem na dodatek, to pewnie byśmy uchodzili za najbardziej pechową drużynę ligi.


Jak dla mnie to kreowanie rzeczywistości na siłę. Nie jesteśmy już potęgą, gramy w kratkę, ale też nie jesteśmy tacy słabi jak tu niektórzy usiłują ludziom wciskać.

.

Mi chodzi o to że w naszej grze jest za dużo przypadku.To przypadek że mamy 25 punktów a nie np 17 a żeby było dobrze to drużyna musi jak najmniej pozostawiać przypadkowi.
Pisząc wprost, nasza gra jest gorsza niż wyniki które osiągamy, dlatego akurat tu bronię wolfego bo nie jest on nostradamusem który przewidział że tak nam się w ostatnich meczach pofarci.
Ok przed spadkiem się nie bronimy ale gramy podobnie słabo jak Ci co się bronią.

ps z tym że ja widzę światełko w tunelu ale to musi zostać spełnionych kilka warunków a czy będą spełnione to zobaczymy po rundzie.

Proximus 23.11.2010 00:46

Apropo rozważań co do przyszłości. Pragnę zauważyć że bardzo ale to bardzo ważne będzie odpowiednie wejśćie w pierwsze mecze. Przykład poprzedniego sezonu pierwsze 3 mecze Wisłty, no cóż...

Generalnie Wisła te 3 pierwsze mecze ma spokojnie do wygrania. To jest Ruch i Widzew u siebie oraz Polonia B. na wyjeździe. Żaden zespoł z obecnej czołówki nie ma tak (teoretycznie) prostego terminarza. Relatywnie prosto ma korona która jednak ma 2 wyjazdy do Łodzi i do Carrefoura.

Na maksa prze**bane ma Jaga która oprócz domowego meczu z Lechią, jedzie do Bełchatowa i Poznania.

Generalnie po tych trzech meczach(gdyby na jesień udało się stratę punktową utrzymać lub nawet odrobić) można nawet po tych 3 pierwszych meczach już wyjść na prowadzenie.

Ale oczywiści to tyllko spekulacje. Poprzednio na wiosnę myślałem że po pierwszej kolejce nasza przewaga nad zespołami 2 i 3 skoczy do 8 i 11 pkt a skończyło się na przewadze odpowiednio 2 i 5...

nh79 23.11.2010 03:26

.[/QUOTE]Aha, jak dobrze ciagle czytac komentarze kolegów, pseudoznawców jaka to z Brozia cienka dupa...Jak dobrze pojdzie to jeszcze w tym sezonie dobije do 100 bramek w lidze, ale co tam..sprzedac i brac pilkarzy pokroju Riosa lub Beto, wtedy strzelenie gola będzie graniczyło z cudem nad Wisłą i będzie prawdziwym świętem..[/QUOTE]

Pseudoznawcow?? a grywasz w ogole lub grywales w pilke? 100 goli, ale gdzie? W lidze , w ktorej z calym szacunkiem emeryt Frankowski przewodzi w klasyfikacji strzelcow.Nasz liga jest tak slaba, ze to zaden wyznacznik.Wyznacznikiem jego "ponadprzecietnych umiejetnosci" byloby jakby trafil do jakiegos w miare znanego europejskiego klubu i gral tam pierwsze skrzypce.Jakos tego nie zauwazylem, zeby sie kluby z zachodu o niego zabijaly.Jesli Wisla ma aspiracje na dominacje w lidze to wystarczy 3,4 graczy i z tym co ma moze sobie dominowac, ale jesli marzy jej sie LM to jak dla mnie tym materialem nic konkretnego nie ugramy i potrzeba 7, 8 klasowych graczy.Na to niestety sie nie zanosi, bo wybiorcza pamiec zarzadu nagle zauwazyla, ze Pawelek to 2gi Buffon i postanowila przedluzyc z nim kontrakt.Nie kumam wybujalych aspiracji BC, bo co roku ta sama gadka i co roku ten sam scenariusz czyli blamaz z "ogorkami" pozdrawiam


p.s. ja nie mowie, ze Brozek jest be, jest taki jakich na zachodzie jest wielu, w reprze tez niczym sie nie wyroznil.Jedyny zawodnik naprawde wartosciowy mentalnie i pilkarsko, to Kuba.profesjonalne podejscie do treningow, samozaparcie a i jemu przypadla rola rezerwowego w Borussi.Jestesmy pilkarska prowincja i pomimo pieknych obiektow to poki stare dziady beda rzadzic w PZPN to nic sie nie zmiani


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl