Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Sprzęt komputerowy, programowanie itd. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=710)

Krissu 05.03.2011 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1060337)
Zacznij od odinstalowania flasha, restart, zainstaluj ponownie ściągniętego jeszcze raz.

Bez rezultatu.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1060324)
A na początek zobacz czy to tylko flash ci zawiesza komputer?

Tylko flash.

Na necie już szukałem - nie znalazłem rozwiązania. :-/

crazykaro 05.03.2011 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1060337)
A ja znalzłem jeszcze taką opcję http://www.euro.com.pl/laptopy-i-net...12j-w7hp.bhtml

Co myślicie? W porównaniu z tym wcześniejszym z góry strony?

Porównywalny procek choć nowszy, brak oddzielnej karty graficznej, mniejszy dysk no i ogólnie droższy.

MatMario 05.03.2011 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 1060347)
Bez rezultatu.

Tylko flash.

Na necie już szukałem - nie znalazłem rozwiązania. :-/

A masz włączone przywracanie systemu? Wróć do zapisanaego punktu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1060350)
Porównywalny procek choć nowszy, brak oddzielnej karty graficznej, mniejszy dysk no i ogólnie droższy.

Zostaje więc przy wyborze tego wcześniejszego. Odstrasza mnie ta GMA. Jednak odzielna karta to lepsze rozwiązanie.

Pozdrawiam i dzięki za rady.

Krissu 05.03.2011 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1060370)
A masz włączone przywracanie systemu? Wróć do zapisanaego punktu.

Że też sam na to nie wpadłem.

Pomogło. Wielkie dzięki!

crazykaro 05.03.2011 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 1060376)
Że też sam na to nie wpadłem.

Pomogło. Wielkie dzięki!

Przywracanie systemu pomogło bo wróciłeś do starych wersji oprogramowania. Spróbuj instalowć powoli poszczególne elementy i zobacz kiedy komp się zacznie wywalać

Krissu 05.03.2011 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1060382)
Przywracanie systemu pomogło bo wróciłeś do starych wersji oprogramowania. Spróbuj instalowć powoli poszczególne elementy i zobacz kiedy komp się zacznie wywalać

Wiem, wiem.

Wszystko było ok, dopóki nie zainstalowałem aktualizacji Flasha.

Więc jeszcze raz przywróciłem system. Tym razem nic nie aktualizowałem.

MatMario 06.03.2011 03:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 1060376)
Że też sam na to nie wpadłem.

Pomogło. Wielkie dzięki!

Się cieszę :)

Musisz mieć jakiś konflikt albo w rejestrze, albo z jakimś programem już zainstalowanym.

Tą aktualizację flasha robisz automatycznie czy sam ściągasz? Może spróbuj z jakiejś innej strony ewentualnie wyłącz antywirusa na czas instalacji aktualizacji.

Albo najprościej zostaw :D i czekaj na kolejną aktualizację.

brylant17 07.03.2011 19:09

Witam

Potrzebuję sterownika do klawisza FN do Toshiba Satellite L655.Mam też problem z sprawdzniem pisowani brak Języka Polskiego nie mogę zainstalować słowników.Próbowałem odsintalować/wyczyścić rejestr/zainstalować na nowo lecz to nic nie daje...

Coglin 09.03.2011 16:20

sprzedam pamiec: OCZ 4GB (2x2GB) 1333MHz CL7 Platinium AMD 1,65V [OCZ3P1333LVAM4GK] - cena 200 pln

pamiec jest nowa dzisiaj przyszla z esc.pl

dane:
  • 1333MHz DDR3
  • CL 7-7-7-20(CAS-TRCD-TRP-TRAS)
  • Available in 4GB dual channel kits
  • Unbuffered
  • Platinum Z3 XTC Heatspreader
  • AMD AM3 DDR3 PlatformsOnly
  • Lifetime Warranty
  • 1.65Volts
  • 240 Pin DIMM
historia: kupilem kompa i pamiec powodowala BSOD.
kupilem inna pamiec (bo musialem miec dzialajcego kompa) a ta odeslalem na gwarancje, zeby zwrocili mi kase.
oczywiscie nie zwrocili, tylko wymienili pamiec na nowa.

chetnych zapraszam na PM. cena nie podlega negocjacji. mozliwosc odbioru np. przed meczem albo w tyg. gdzies w Krakowie.

Above 11.03.2011 22:14

Jakie laptopy polecacie tak do 2200-2300zł?
Szukam czegoś do codziennego, domowego użytku.
Przekątna ekranu 15.6 albo 17.3 cala.
Chodzi mi oczywiście o konkretne modele, a nie o same marki ;)

Dzimi 12.03.2011 11:14

Skoro temat komputerowy - konkurs z dużą liczbą niezłych nagród: http://twojepc.pl/konkurs.php?id=26

Można wygrać monitory, karty graficzne, klawiatury, myszki, pendrive, czapki bejsbolówki, dysk SSD, router, czytnik e-książek, niezły zestaw głośników, odtwarzacz Ariva HDplayer 200A i inne...

Odin 12.03.2011 11:17

Chłopaki jak ustawie w BIOS "CPU FAN Fail warning" "enabled" i uruchomie ponownie to piszczy cały czas z tego bzykacza..co to oznacza ?

mic 12.03.2011 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Odin (Post 1063469)
Chłopaki jak ustawie w BIOS "CPU FAN Fail warning" "enabled" i uruchomie ponownie to piszczy cały czas z tego bzykacza..co to oznacza ?

Wiatrak Ci sie pitoli, sugerowana wymiana

ed: albo moze przestawiles przypadkowo jego szybkosc, sproboj zwiekszyc

Odin 12.03.2011 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1063473)
Wiatrak Ci sie pitoli, sugerowana wymiana

ed: albo moze przestawiles przypadkowo jego szybkosc, sproboj zwiekszyc


A jak to zwiększyć ? w sumie mozliwe bo ostatnio procek miał 111*C a ja sie dziwilem czemu sie wyłącza

crazykaro 12.03.2011 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Odin (Post 1063477)
A jak to zwiększyć ? w sumie mozliwe bo ostatnio procek miał 111*C a ja sie dziwilem czemu sie wyłącza

A w ogóle się kręci wiatrak?

Odin 12.03.2011 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1063480)
A w ogóle cie się kręci wiatrak?

No kręci kręci.wtedy jak osiągnął taką temperature to byłolepiony kurzem poprostu teraz ma tak 56 st

mic 12.03.2011 11:40

Jak mial 111 i Ci sie wylacza juz sam, to nie czekaj i bierz kompa i do serwisu, ew jezeli jestes w temacie to sam dokup wiatrak na procesor i sobie go podepnij

ed: jezeli przeczyszczenie pomoglo i juz sie tak nie grzeje i nie piszczy, to tez radze wymiane, jezeli czysciles 'na dotyk' to mogles uszkodzic lozyska i wczesniej czy pozniej znowu padnie

Odin 12.03.2011 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1063482)
Jak mial 111 i Ci sie wylacza juz sam, to nie czekaj i bierz kompa i do serwisu, ew jezeli jestes w temacie to sam dokup wiatrak na procesor i sobie go podepnij

Ok..dzieki za pomoc w każdym bądz razie

<Crasch> 12.03.2011 22:32

witam
ile to bedzie gdzies warte na sprzedaż?
sprzęt ma około dwa lata

intel(R) celerona D CPU 440@ 2.00 GHz
512 MB ram i 120 HDD
karta sieciowa zintegrowana Raltek RTL
dzwiękował tez Raltek HD Audio
graficzna Nivida Geforce 8600 GTS 512MB

pozdro

crazykaro 13.03.2011 00:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 1063875)
witam
ile to bedzie gdzies warte na sprzedaż?
sprzęt ma około dwa lata

intel(R) celerona D CPU 440@ 2.00 GHz
512 MB ram i 120 HDD
karta sieciowa zintegrowana Raltek RTL
dzwiękował tez Raltek HD Audio
graficzna Nivida Geforce 8600 GTS 512MB

pozdro

W sumie może 250 zł. Najdroższa z tego będzie karta graficzna. Zależy też czy całość czy na części. Całosciowo będzie tańszy bo ciężej go będzie sprzedać

<Crasch> 13.03.2011 10:39

hmm to lepiej na czesci szybciej zejdzie.
móglbyś wycenić konkretne podzespoly?

crazykaro 13.03.2011 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 1064064)
hmm to lepiej na czesci szybciej zejdzie.
móglbyś wycenić konkretne podzespoly?

Trochę mało danych brakuje dokładnych danych komponentów. Poza tym najlepsza wycena jest na allegro.
Procesor ok 30 zł
Karta graficzna ok 90 zł
Reszta podzespołów zalezna od dokładnych parametrów. Na początek można próbowac sprzedać kompa w całości z ceną minimalną bo jest mniej zabawy ze wszystkim. Tylko jesli będziesz podawał zawartość to trzeba to zrobić bardziej szczegółowo.

<Crasch> 14.03.2011 15:45

To nie jest mój komp, koleżanka poprosiła mnie o wycene jej sprzetu, ale zapytam się o reszte.

Vinci 23.03.2011 07:30

Pytanie: kto z Was korzysta z najnowszej mozilli? Chodzi mi o wersję 4. W dolnej cześci ekranu, po aktualizacji, nie ma paska postępu, informującego o łądowaniu strony oraz kłódki, która widniała przy połączeniach szyfrowanych (np. gdy logujemy się do banku).
Czy da się to jakoś przywrócić, tak by wiedzieć, że logowanie jest bezpieczne i szyfrowanie? Da się to gdzieś zmienić w widoku?

Dzimi 24.03.2011 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1063466)
Skoro temat komputerowy - konkurs z dużą liczbą niezłych nagród: http://twojepc.pl/konkurs.php?id=26

Można wygrać monitory, karty graficzne, klawiatury, myszki, pendrive, czapki bejsbolówki, dysk SSD, router, czytnik e-książek, niezły zestaw głośników, odtwarzacz Ariva HDplayer 200A i inne...

Ja przypominam jakby ktoś chciał wziąć udział, niedługo kończy się przyjmowanie zgłoszeń

manian 24.03.2011 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1068859)
Pytanie: kto z Was korzysta z najnowszej mozilli? Chodzi mi o wersję 4. W dolnej cześci ekranu, po aktualizacji, nie ma paska postępu, informującego o łądowaniu strony oraz kłódki, która widniała przy połączeniach szyfrowanych (np. gdy logujemy się do banku).
Czy da się to jakoś przywrócić, tak by wiedzieć, że logowanie jest bezpieczne i szyfrowanie? Da się to gdzieś zmienić w widoku?

Paska postępu nie ma i nie będzie w wersji 4, rzecz zbędna raczej. Teraz zamiast paska jest taki jakby dymek który pokazuje co przeglądarka wykonuje w momencie otwierania danej strony. Ewentualnie można poszukać jakiegoś rozszerzenia do Firefoxa oferującego pasek postępu.
Co do szyfrowania to jest teraz ono wyświetlane przy samym adresie po lewej stronie. Przy połączeniu szyfrowanym wyświetla się zielony pasek który po kliknięciu pokazuje informacje o stronie i tzw. kłódkę.

Marcin_fan 28.03.2011 19:05

Mam do Was takie pytanie. Miga mi ekran w kompie stacjonarnym( tzn pojawia sie czarny ekran po czym znowu przywraca sie do normalnej postaci i tak potrafi kilkanaście razy w ciągu minuty !! ), żadna najprostsza gra nie idzie, strasznie go zamula i zawiesza sie strasznei często. Co może być przyczyną ?? Prosze o pomoc

maciekTSW 28.03.2011 19:16

Antywirus jakiś jest?
Może czas na formata? :)

Marcin_fan 28.03.2011 19:29

format był był... i to nie jeden od czasu jak tak sie dzieje..

neq. 28.03.2011 19:32

może karta graficzna Ci się przepala i zaczyna tracić kontakt z monitorem że tak powiem, albo właśnie coś z monitorem.? ja bym tutaj szukał problemu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl