![]() |
Cytat:
Cytat:
Na necie już szukałem - nie znalazłem rozwiązania. :-/ |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Pozdrawiam i dzięki za rady. |
Cytat:
Pomogło. Wielkie dzięki! |
Cytat:
|
Cytat:
Wszystko było ok, dopóki nie zainstalowałem aktualizacji Flasha. Więc jeszcze raz przywróciłem system. Tym razem nic nie aktualizowałem. |
Cytat:
Musisz mieć jakiś konflikt albo w rejestrze, albo z jakimś programem już zainstalowanym. Tą aktualizację flasha robisz automatycznie czy sam ściągasz? Może spróbuj z jakiejś innej strony ewentualnie wyłącz antywirusa na czas instalacji aktualizacji. Albo najprościej zostaw :D i czekaj na kolejną aktualizację. |
Witam
Potrzebuję sterownika do klawisza FN do Toshiba Satellite L655.Mam też problem z sprawdzniem pisowani brak Języka Polskiego nie mogę zainstalować słowników.Próbowałem odsintalować/wyczyścić rejestr/zainstalować na nowo lecz to nic nie daje... |
sprzedam pamiec: OCZ 4GB (2x2GB) 1333MHz CL7 Platinium AMD 1,65V [OCZ3P1333LVAM4GK] - cena 200 pln
pamiec jest nowa dzisiaj przyszla z esc.pl dane:
kupilem inna pamiec (bo musialem miec dzialajcego kompa) a ta odeslalem na gwarancje, zeby zwrocili mi kase. oczywiscie nie zwrocili, tylko wymienili pamiec na nowa. chetnych zapraszam na PM. cena nie podlega negocjacji. mozliwosc odbioru np. przed meczem albo w tyg. gdzies w Krakowie. |
Jakie laptopy polecacie tak do 2200-2300zł?
Szukam czegoś do codziennego, domowego użytku. Przekątna ekranu 15.6 albo 17.3 cala. Chodzi mi oczywiście o konkretne modele, a nie o same marki ;) |
Skoro temat komputerowy - konkurs z dużą liczbą niezłych nagród: http://twojepc.pl/konkurs.php?id=26
Można wygrać monitory, karty graficzne, klawiatury, myszki, pendrive, czapki bejsbolówki, dysk SSD, router, czytnik e-książek, niezły zestaw głośników, odtwarzacz Ariva HDplayer 200A i inne... |
Chłopaki jak ustawie w BIOS "CPU FAN Fail warning" "enabled" i uruchomie ponownie to piszczy cały czas z tego bzykacza..co to oznacza ?
|
Cytat:
ed: albo moze przestawiles przypadkowo jego szybkosc, sproboj zwiekszyc |
Cytat:
A jak to zwiększyć ? w sumie mozliwe bo ostatnio procek miał 111*C a ja sie dziwilem czemu sie wyłącza |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak mial 111 i Ci sie wylacza juz sam, to nie czekaj i bierz kompa i do serwisu, ew jezeli jestes w temacie to sam dokup wiatrak na procesor i sobie go podepnij
ed: jezeli przeczyszczenie pomoglo i juz sie tak nie grzeje i nie piszczy, to tez radze wymiane, jezeli czysciles 'na dotyk' to mogles uszkodzic lozyska i wczesniej czy pozniej znowu padnie |
Cytat:
|
witam
ile to bedzie gdzies warte na sprzedaż? sprzęt ma około dwa lata intel(R) celerona D CPU 440@ 2.00 GHz 512 MB ram i 120 HDD karta sieciowa zintegrowana Raltek RTL dzwiękował tez Raltek HD Audio graficzna Nivida Geforce 8600 GTS 512MB pozdro |
Cytat:
|
hmm to lepiej na czesci szybciej zejdzie.
móglbyś wycenić konkretne podzespoly? |
Cytat:
Procesor ok 30 zł Karta graficzna ok 90 zł Reszta podzespołów zalezna od dokładnych parametrów. Na początek można próbowac sprzedać kompa w całości z ceną minimalną bo jest mniej zabawy ze wszystkim. Tylko jesli będziesz podawał zawartość to trzeba to zrobić bardziej szczegółowo. |
To nie jest mój komp, koleżanka poprosiła mnie o wycene jej sprzetu, ale zapytam się o reszte.
|
Pytanie: kto z Was korzysta z najnowszej mozilli? Chodzi mi o wersję 4. W dolnej cześci ekranu, po aktualizacji, nie ma paska postępu, informującego o łądowaniu strony oraz kłódki, która widniała przy połączeniach szyfrowanych (np. gdy logujemy się do banku).
Czy da się to jakoś przywrócić, tak by wiedzieć, że logowanie jest bezpieczne i szyfrowanie? Da się to gdzieś zmienić w widoku? |
Cytat:
|
Cytat:
Co do szyfrowania to jest teraz ono wyświetlane przy samym adresie po lewej stronie. Przy połączeniu szyfrowanym wyświetla się zielony pasek który po kliknięciu pokazuje informacje o stronie i tzw. kłódkę. |
Mam do Was takie pytanie. Miga mi ekran w kompie stacjonarnym( tzn pojawia sie czarny ekran po czym znowu przywraca sie do normalnej postaci i tak potrafi kilkanaście razy w ciągu minuty !! ), żadna najprostsza gra nie idzie, strasznie go zamula i zawiesza sie strasznei często. Co może być przyczyną ?? Prosze o pomoc
|
Antywirus jakiś jest?
Może czas na formata? :) |
format był był... i to nie jeden od czasu jak tak sie dzieje..
|
może karta graficzna Ci się przepala i zaczyna tracić kontakt z monitorem że tak powiem, albo właśnie coś z monitorem.? ja bym tutaj szukał problemu
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl