Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 Kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 6 listopada, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6504)

DJ Hazel 06.11.2009 22:25

Co chciałem napisać wszyscy już napisali przede mną.Najważniejsze mecze w dupę!Na szczęście nasza liga jest taka słaba że z ogórkami potrafimy wygrywać co nie wychodzi Legii czy Lechowi.Ale potem te braki wychodzą w Europie...porażka z Levadią!Gdzie to odkupienie win za tamtą porażkę?! Gdzie obietnice ze przez 30 kolejnych kolejek będziemy gryźć trawę?!Widoczne są braki Sobola i Głowy!!!!!!!!!Co do Jopa to broniłem go...Ale dzisiejszym meczem wszystko przekreślił!Pomoc to dno bez Radka.Nasi nie umieją sie pokazać wyjść na pozycję.Skorża Gargułę mógł wpuścić w doliczonym...No czemu by nie...Małecki potrafi tylko pyskować a dla Brożka dobrze że został niż miałby siedzieć na trybunach w Fulham!Jetem maksymalnie załamany nie takiej gry się spodziewałem.Zagraliśmy najsłabszy mecz w tym roku.Boję się co to będzie jak Lech czy Legia porobią zakupy w zimie przy naszej jak zwykle biernej postawie.Cóż na razie mamy jeszcze 4 punkty przewagi ale znów trzeba uciekać .Nie zapominajmy że gramy jeszcze z Ruchem w Chorzowie będzie bardzo ciężko!Może teraz tak piszę na gorąco z nerwów ale nie jest dobrze.Trzeba to szybko zmazać w meczu z Cracovią.Mimo wszystko na razie nie róbmy tragedii!Musi być dobrze!Kocham Cię Wisełko!!!

koyoot 06.11.2009 22:26

Hmmm mialem nic nie pisac ale widac chyba nie przejde kolo tego....

Coz tak, smiesza mnie wpisy niektorych tutaj forumowiczow "Wpuscic Leszczaka, czemu go Skorza nie wpuszcza, jaj nie ma czy co"? Ja sie pytam a co on by zmienil? No chyba ze by go ogrywac skoro wynik byl bezpieczny. Wierzcie mi mi to wyglada na to ze Trener swoje a pilkarze swoje. W Dzisiejszym meczu Kirm, paradoksalnie Pawel Brozek, Marcelo i Piotrek Brozek pokazali ze potrafia grac. Tylko ze Ambicje pokazali tylko Piotrek i Kirm. Oczywiscie Alvareza nie wspominam bo on jest zawsze klasa sam dla siebie. Mam wrazenie ze nasi pilkarze sa rozpuszczeni, wydaje im sie ze mecz wygra sie sam, na stojaka. Psycholog by sie tutaj przydal, a niektorym naszym pilkarzom i niestety przy okazji psychiatra...

Problemem Wisly jest tutaj psychika, nic innego i tak naprawde niewiele tutaj trener moze poradzic.

3rider 06.11.2009 22:26

Nie wiem czy Macius tak omamia tlumy, piekne slowka o ambicji i walce? Bo wyniki ma coraz lepsze. Gry komentowal nie bede w ogole.

cassius31krakow 06.11.2009 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 813326)
Tylko nie piszcie że macie cały weekend z...ny przez ten mecz.
Wrzućcie na luz.

Wiem, że to sport ale mecze z Legią mocno "biją mi w dekiel" i niestety im jestem starszy tym gorzej znoszę porażki. Chyba czas się zacząć leczyć.

barteqTS 06.11.2009 22:26

On grał dwoma defensywnymi on gra cały czas tymi gośćmi bez formy, ambicji i kilkoma bez umiejętności.

Kolumbus 06.11.2009 22:26

No jedną kompromitację to można jakoś przebolec i wybaczyc, ale my mamy ****a mega ciąg kompromitacji

ruthless06 06.11.2009 22:26

Druzyna jedna droga, trener druga...Czy taka Polonia B. ma w skladzie takich kopaczy zeby wisle urwac punkty i innym lepszym druzyna? Wszystko lezy w mentalnosci zawodnika.

Peroslaw88 06.11.2009 22:26

Niestety jesteśmy trochę skazani na Skorżę. W Polsce nie ma dobrych, wolnych trenerów, a z zachodu dobry trener kosztuje i będzie kazał naszym biegać, więc piłkarze go zwolnią. Przypominam słowa piłkarzy jak był Petrescu: "Takich treningów ciężkich jeszcze nigdy nie mieliśmy". Nie chcieli trenować to teraz zamiast grać w LM jak Petrescu z Rumunami ogrywają ogórków z Odry itp. Ale czy piłkarzy to obchodzi? - dla nich się liczy, że na koniec miesiąca wpłynie wypłata 100 tysięcy...

Eustachy 06.11.2009 22:27

Gra Wisly jest coraz gorsza i tylko dziekowac, ze liga w wiekszosci nadal jest ogorkowa i poza kilkoma zespolami, nie ma z kim przegrywac.

Podstawowy wniosek jest taki, ze ofensywa Wisly nie daje rady. Stac ja na strzelenie gola takiemu Piastowi badz Zaglebiu, reszte dostrzeli ktos z defensywy i w ten sposob udaje sie ciulac punkty z zespolami nieprzekraczajacymi pewnego poziomu. Natomiast kiedy juz jakas druzyna wybijaja sie lekko ponad ten poziom nedzy i rozpaczy (Legia, Lech, Levadia, Bytom), nasza ofensywa staje sie bezradna. Zawodza wszyscy ze szczegolnym uwzglednieniem Brozka i Lobo, ktorzy w tych meczach w ogole nie istnieli. Jedynie Maleckiego mozna poki co delikatnie rozgrzeszac ze wzgledu na jego wiek i fakt, ze przynajmniej ze slabeuszami az tak bardzo nie zawodzi. Jedyna rzecza, ktora moze to wszystko zmienic jest bardzo powazne przemodelowane ofensywy w zimowym oknie transferowym.

Maciej Skorza, ktory po porazce we Wronkach powiedzial, ze zamierza ja pozytywnie spozytkowac, dzis przegral kolejny prestizowy mecz w tym sezonie. Tym razem drugi co do waznosci po Levadii. Na konferencji prasowej, powinien jedynie przeprosic za poziom gry Wisly i ze spuszczona glowa opuscic sale. Jego zespolowi tak jak i jemu samemu brakuje charakteru.
Szczegolne gratulacje naleza mu sie wg mnie za wystawienie Lobodzinskiego, ktory we wszystkich dotychczasowych meczach ze scisla czolowka zrobil moze jedna udana akcjie.

Schabek 06.11.2009 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 813324)
Dawajcie trenera z Anglii, Niemiec, ktory nauczy ty obibokow walki. BRAWA TYLKO DLA PABLO I MARCELO!

Święte słowa

qchar90 06.11.2009 22:28

problem większości polskich sportowców to psychika.

3rider 06.11.2009 22:28

sayek89, a czy ty widziales w ogole oznaki gry tej druzyny? problemem nie bylo pudlo Maleckiego, tylko to co 9 zawodnikow wyczynialo na boisku przez 94min. to Skorza dobiera sklad, taktyke i motywuje.

u nas na podworku gra sie z wieksza zacietoscia, a gramy o zgrzewke bronkow....

ToTylkoJa 06.11.2009 22:29

przyczyna porażki Wisły? Tak jak ktos napisał na naszym forum- Legia miała w tym meczu dwóch świetnych stoperów, a Wisła tylko jednego ;)
Choto po raz kolejny udowodnił, że zalicza się do najlepszych środkowych obrońców w lidze (Astiz również).
Co do meczu, to nie mógł on się podobać. Mało nie tylko sytuacji bramkowych, ale również mało akcji, które mogły by być zalązkiem jakiegos zagrożenia bramkowego. Gdyby w tym meczu nie grała Legia, to po 60 minutach wyłączyłbym mecz, żeby się nie katować.
Warto zwrócić uwagę, że Siejewicz wraz z asystentami (szczególnie wielkie brawa dla liniowych, wyłapywanie spalonych praktycznie w 99%) prowadzili to spotkanie bardzo dobrze. Jak dla mnie 9/10. Nikt nie powinien mieć pretensji do arbitrów, że wypaczyli wynik. Jak widać nasi sędziowie również potrafią gwizdać z głową.

Wynik cieszy, styl nie za bardzo

barteqTS 06.11.2009 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 813378)
problem większości polskich sportowców to psychika.

Problem większości polskich >>piłkarzy<< to niskie umiejętności.

konrad1991tsw 06.11.2009 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madziar (Post 813207)
W koncu Jop pokazal co umie:D

Brawo, ty tylko czekałeś żeby Jop się pomylił i teraz w poczuciu dumy możesz go skrytykowac. Znając życie, gdyby w tym meczu, przy tej grze co zaprezentowaliśmy wynik był 1-0 dla Nas to byście się spuszczali jak to Wisła pięknie wypuktowała Legię. A że jest odwrotnie to oczywiście najlepiej jest zacząc jechac po zawodnikach(najlepiej Jopie, jak wczesniej po Pawełku i Łobo) i trenerze... To nic nie da, od tego Małecki nie nauczy się trafiac do bramki z 3 metrów a Brożek przyjmowac piłki... Ten zespół potrzebuje radykalnej przebudowany, świeżej krwi, a nie Waszych forumowych żali. Tyle, pozdrawiam

bebeto 06.11.2009 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 813378)
problem większości polskich sportowców to psychika.

Psyche to ja mam zrytą po takim meczu "na SZCZYcie"!!!!!!!!!!!!!!!!

Maciuś 06.11.2009 22:30

Majac do wybory sciagac kolejna gwiazde pokroju Kirma albo nowego trenera z zagranicy wybieram zdecydowanie to drugie. Dobry trener to podstawa tak jak dobry bramkarz w zespole.

Luk_Biala_Gwiazda 06.11.2009 22:31

Cieszy mnie jedna kwestia. Fakt, ze Pan Cupiał byl na meczu i widzial bezradnosc Skorzy, ktory nijak potrafil zmobilizowac kopaczy do walki. I mam nadzieje ostudzi to zapal (o ile prawdziwy, bo o tym czytalismy tylko w gazetach) do przedluzenia kontraktu. Brak jakiejkolwiek mobilizacji, determinacji, ambicji do tego, by wreszcie pokonac druzyny, ktore NAPRAWDE moga nam zagrozic. Skorza nadaje sie na demotywatora, bo nawet za Kazia Moskala druzyna potrafila sie spiac i wygrac z Legia 3:1 na wlasnym boisku. W tej chwili - brak jakichkolwiek perspektyw z obecnym trenerem.

LAB 06.11.2009 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez barteqTS (Post 813381)
Problem większości polskich >>piłkarzy<< to niskie umiejętności.

Problem wiekszosci polskich pilkarzy to ze sie niechce dupy ruszyc
Paradoksalnie stereotyp ludzi ktorym sie niechce robic-robotnicy-zapierdzielaja przy budowie stadionow az milo :D

3rider 06.11.2009 22:31

Mam pytanie, co robi na boisku Diaz, bo mi sie w glowie nie miesci, ze ten gosc bedac kompletnie bez fromy od okolo miesiaca wybiega non-stop w jedenastce. To jest w tej chwili najwieksze zagrozenie dla... naszej bramki. Dzisiaj powinien zostac zmieniony w 12minucie, po czwartym koszmarnym podaniu na kontre Legii. Zmieniony zostal...Cantoro. Skorza jest slepy czy tak zapieklony??

ruthless06 06.11.2009 22:32

Skorzy w tym winy tez jest. Mogl zespol lepiej poukladac, bo zawodnikow ma na takim poziomie, ze grac to oni powinni jak z nut. Tylko najgorszy jest ten wstyd na cala polske. Coz z tego mistrzostwa jak sie z lechem i legia przegrywa...

Strzala 06.11.2009 22:32

Szybka piłka:

Lepiej już wziąść jakiego młodego zawodnika do obrony za Jopa, nawet kosztem przegrania meczu, bo wiadomo jak jest Jop, to lepiej już grać w 10 na boisku niż w 11.

Pawełek- wole już Cebanu nawet gdyby chłopak miał ze 3 bramki wpuścić to przynajmniej powoli zacznie przyzwyczajać się i w niedalekiej przyszłości będzie napewno lepszy od Pawełka.

Małecki - zbyt pewny siebie, co mu teraz wyszło na złe, powinnien przemyśleć dobrze ostatnie dwa mecze

A teraz pozytywy:
Na szczęście mamy Marcelo, który musi nadrabiac za Jopa i tylko on ma predyspozycje na strzelenie jakiejkolwiek bramki. Dobrze że w miarę możliwości stara się nie podawać do bramkarza.
Na duży plus Alvarez i Paweł Brożek, którzy muszą wczuwać się w rolę pomocników.



JOP OUT!

BRTS39 06.11.2009 22:32

Moj Wniosek
Tutaj sie trzeba zastanowić czy wasze jezdzenie po Skorzy , filozofowanie i inne wymysly maja jakis sens. Trzeba ladnie wyciagnac jakis wniosek np : nasi piłkarze sa obecnie zmeczeni , zabraklo im troche ambicji , i popelniali mase prostych bledow . Skorza to trener dobry potrafi dobrowadzic Wisle do takiej formy jak na poczatku sezonu. Trzeba dac jasno do zrozumienia ze nie bedziemy tolerowac porazek. I TU zachodzi pytanie , dlaczego piłkarze nie zostali wygwizdani ani w przerwie ani po meczu!!!!

Marcinnno 06.11.2009 22:34

Dziękujemy Paweł! Wielki napastnik, co nie potrafi z paru metrów trafić... zero walki Brożka, dosłownie zero stoi i czeka na piłkę... on chciał grać w lidze angielskiej..?

TymonPRO 06.11.2009 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 813388)
Mam pytanie, co robi na boisku Diaz, bo mi sie w glowie nie miesci, ze ten gosc bedac kompletnie bez fromy od okolo miesiaca wybiega non-stop w jedenastce. To jest w tej chwili najwieksze zagrozenie dla... naszej bramki. Dzisiaj powinien zostac zmieniony w 12minucie, po czwartym koszmarnym podaniu na kontre Legii. Zmieniony zostal...Cantoro. Skorza jest slepy czy tak zapieklony??

Dokładnie Diaz największe zagrozenie dla naszej bramki ,Jop wcale nie lepszy

Marszałek 06.11.2009 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 813391)
Moj Wniosek
Tutaj sie trzeba zastanowić czy wasze jezdzenie po Skorzy , filozofowanie i inne wymysly maja jakis sens. Trzeba ladnie wyciagnac jakis wniosek np : nasi piłkarze sa obecnie zmeczeni !!!

Za co są?koledze widzę na ironie się zebrało.

Nie oszukujcie się,że przegrali bo im się nie chciało biegać. Nie oni są tragiczni i słabi. Może by i chcieli przyjąć piłkę w biegu,ale nie umieją.?TO nie jest kwestia tego,że im się nie chce.Nie wymagajmy od nich rzeczy nie możliwych.
Pamiętajcie i jak mantre powtarzajcie, Oni są super, trener jest magiczny,tylko murawa była za śliska,no i taki splot okoliczności nieszczęśliwy,mgła była a to przecież decydowało o celności podań. No i w ogóle wszytko było przeciw nam z Legią włącznie.

sandomingo 06.11.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 813371)
Wiem, że to sport ale mecze z Legią mocno "biją mi w dekiel" i niestety im jestem starszy tym gorzej znoszę porażki. Chyba czas się zacząć leczyć.

Znam ten ból, ale spoko, jest to do zrobienia. Step by step jak mawiał Benhałer.

masterlag 06.11.2009 22:36

Beznadziejny mecz. W dodatku nie tylko z naszej strony. Legia w cale nie zasłużyła na zwycięstwo, nie czarujmy się. To był mecz na 0-0, tak obiektywnie patrząc.
Szczęście zostawmy kaskaderom, bo im jest potrzebne by żyć ;) Piłkarze mają jedną z najłatwiejszych robót (nie czarujmy się po raz kolejny).
Chciałam napisać, że nie zawiódł mnie tylko chyba Mario i Marcelo, ale.. To w końcu dzięki ich "komunikacji" straciliśmy gola :/
Cała drużyna=DNO. I to był taki mecz, w którym nawet i Messi+Iniesta+Torres nic by z ławki nie dali. Dlatego nie będę dodatkowo komentować ich wejść. Mogę za to skomentować co innego: dlaczego Leszczak do cho.lery nie wchodzi?! Przecież właśnie on może zrobić taką różnicę- młody, dopiero sie musi wkupić, więc będzie z niego pewnie więcej pożytku niż z... Małeckiego (sama nie wierze, że to pisze).
Poza tym, niech pan Cupiał w końcu tupnie nogą i nie wypłaca im kasy za takie granie! Może pan Wojciechowski to nie najlepszy wzór, ale w tym przypadku, jak tam czasem nie zapłaci, to.. dobrze robi, choć Polonia to nie Wisła i tam takich celów na dzień dzisiejszy jak my nie muszą mieć.
Noi cóż... Do tej pory zawsze byłam i broniłam pana Skorżę. Ale koniec! Przegrane z Lechem, z Legią też ciężko idzie... Nie wiem czy to jego wina. Na pewno nie tylko. Jak była jeszcze Blacha to chyba on tam ryknął nie raz, nie dwa, a teraz.. Kto, Janas tupnie nóżką? Ojej... żeby nie... :/
Takiej drużynie potrzeba jaj! apropo jaj- w przerwie pomyślałam sobie, że za takie porażki powinni kastrować. Tylko, że naszych piłkarzy nie mieliby z czego :|
I apropo pana Cupiała- chyba tylko w tym przypadku możemy mówić o pechu. Przepraszam pana Bogusia, ale.. statystyki ;)
Nie wiem co jeszcze można powiedzieć... Że się na Cracovii odbiją? ... zobaczymy :|
http://www.demotywacje.pl/upload/2662.jpg x)

Ja kocham nasz TS!!!

As 06.11.2009 22:36

Dlaczego nam nigdy nie wystarcza motywacji w waznych meczach?? Dlaczego Legia w meczach z nami sie spina a my gramy jak dziewczyny? A potem wychodzi Cwielong i mowi ze nie wie dlaczego przegrali...no ludzie!!!

willow 06.11.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 813323)
Proszę bez wyzwisk i wjazdów personalnych, kulturalnie. Ten temat nie służy odreagowywaniu frustracji po meczu.

Ten temat służy do wolnych wypowiedzi na temat meczu, dlatego wypowiadam się kulturalnie i nikogo nie obrażając. Dla mnie Skorża był i jest miernym trenerem i basta. A na Twoim mijescy dodałbym jeszcze, że za prawdę się nie banuje.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl