![]() |
no to do środy!!
Czy wygrywasz czy nie.... |
Szkoda Ze Mecz Przegrany :( Ale Czy Wygrywasz Czy nie...!
Musimy WYGRAĆ MECZ W SRODE!!! WSZYSCY NA HALE!! |
W srode musi być MIAZGA DOPING !!
|
Co to za transparent był, nie przyjrzałem się dokładnie ?
|
O której w środę?
|
Cytat:
|
No teraz tylko w środę wygrać i zobaczymy co będzie dalej mam nadzieję,że nasze koszykarki powalczą bo jest o co.
|
W Środe Wszyscy Na mecz I Wszyscy NA Czerwono!!!!
|
w srode mecz o 18 ale proponuje byc wczesniej
|
Może mi ktoś powiedzieć, czy mamy jeszcze szanse na mistrza ?
Proszę o wyrozumiałość, nie znam się na koszykówce:) |
mamy. wszystko rozstrzygnie sie w play-offach.
z tym, ze nie bedziemy miec przewagi wlasnego parkietu. |
Cytat:
No i w pierwszejj fazie spotkamy sie raczej na pewno z Polkowicami... |
raczej w pierwszej fazie moze byc Torun
|
Toruń skończy najprawdopodobniej mając jeden punkt przewagi nad CCC Polkowice.
|
Jeśli wygramy z Gorzowem a mam nadzieje ze tak to jestesmy w stanie wyjsc z 4 miejsca do play off i miec przewage parkietu na 5 miejscu byłaby wtedy energa torun jesli przegra z lotosem:) I byłaby naszym rywalem....Jeśli Energa wygra z Lotosem i my (pfu pfu) przegramy z Gorzowem to wyjdziemy z 5 miejsca i naszym rywalem bedzie albo energa albo CCC (beda miec ta sama ilosc punktów i liczyc bedzie sie stosunek meczy i małych punktów a tu nie wiem jak to wyglądało..). To tak na moje oko:)
Wiec wygrać w Gorzowie i o dziwo trzymac kciuki za Lotos w meczu z Energą...wtedy bedziemy miec miejsce 4 i przewage parkietu...a tym samm wiekszą ilość meczów przy Reymonta:) |
Postawa Polkowic (które ostatnimi czasy w formie nie były) jest istotna...jeśli przegrają jeden mecz, Toruń może pozwolić sobie nawet na przegraną z Lotosem, a i tak ląduje na 3miejscu przed play-off, Polkowice na 4tym, a My na 5tym.
Jeśli Polkowice przegrają dwa spotkania, Toruń przegra z Gdynią, a my wygramy wszystko to mamy szanse nawet na 3cie miejsce. Także możliwości jest jeszcze kilka, a w tej lidze po tym jak MUKS wygrał z Lotosem chyba wszystko jest możliwe. A przy równej liczbie punktów liczy się bezpośredni bilans; ten z Polkowicami mamy gorszy, z Toruniem taki sam (wygrana u siebie 14p i w takich samych rozmiarach porażka), więc liczy się stosunek małych punktów z całego sezonu, a tej jak na razie mamy dużo korzystniejszy od Torunia. |
Pytanie, jak dziś wygrywamy to turniej czterech rozgrywany jest tak jak w siatkówce :)?
|
Jeeeeeeeeest wygrana 78-73. GRATULACJE dla dziewczyn
|
Brak epitetów na to by opisać całą atmosferę i grę! PIĘKNIE! DZIĘKUJE! :D
|
Z parkietu na murawę!! :D
Gratulacje dla dziewczyn. Czekamy na dalsze spektakularne sukcesy! :D |
Coś niesamowitego i jakże historycznego.
Ciekawe jak w F4 sobie poradzą. Jeszcze okrasić to MP i komplet sukcesów niebywały. |
Brawo dziewczyny - cos pieknego. Poprawiły mi humor po tym jak ZAKSA wygrała 3-1 z Piacenza ale odpadła.
|
Gratulacje dla dziewczyn !! Dla nas też, stworzyliśmy świetna atmosfere !
|
brawo:) tylko żenada że nie było w tv ciekawe co innego miła tvp krakow do pokazania
|
Ja słyszałem że TVP Kraków w tym czasie pokazywała powtórkę relacji z marszu jamników. Podobne skala emocji porównywalna :D
|
Gdzie ten final four chyba jeszcze nie wiadomo?
A tu taki nius: http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...,FCPdJH13.html ;) |
Fajnie by było ;)
Co do final four to faktycznie "niby" nie wiadomo. Fakty są takie, że w czwórce mamy 2 drużyny rosyjskie, jedną hiszpańską oraz nas. Jako, że final four w zeszłym sezonie była w hiszpanii, na 99,9 % tym razem będzie w Rosji. |
Cytat:
My -nie- bo pomijając hale (można niby organizować w innej) w tym roku mecz gwiazd jest w Polsce. Walencja- nie- bo rok temu f4 był w Hiszpanii. Spartak -nie- bo 2 lata temu mieli mecz gwiazd. A Jeka na nasze nieszczęście F4 chce organizować i pewnie w końcu je dostanie... |
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl