![]() |
Mam pytanie do zorientowanych. Czy w naszym wniosku licencyjnym znajdowała się już umowa na korzystanie ze stadionu w Sosnowcu czy tylko promesa (tak jak w przypadku Cracovii?). Jeśli promesa to powinniśmy dać sobie spokój z pisaniem o skandalu w kontekście ich stadionu.
PS: Nie zmienia to faktu że Cracovia sportowo spadła do II ligi i utrzymała się kosztem pokrzywdzonego ŁKS-u. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Cracovia jest słaba i w tym sezonie może powtórzyć swój "wyczyn" z zeszłego sezonu. |
Mam nadzieje że po nieudanym występie w Lidze Mistrzów, przyjdzie pora na dobre mecze Wisły w lidze.A tak wogól to ta nasza Ekstraklasa jest śmieszna, bo niewiadomo kto w niej zagra i kiedy.
|
Cytat:
Szkoda tego Stańka. W pierwszej chwili myślałem, że to ten z Legii, ale skojarzyłem, że tamten to Ryszard. Przykre. Co ciekawe wg Ekstraklasy S.A. , znaczy się pana Rusko - Pasiaste zagrają, ŁKS niet. Czyli znów wszystko poza prawem. Ciekawe ile Profesor i Majchrowski w łapę dali. :D:lol: |
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
"Ekstraklasa ruszy o czasie - z Cracovią, bez ŁKS" Prezes Ekstraklasy SA Andrzej Rusko jest przekonany, że piłkarska ekstraklasa z Cracovią Kraków, ale bez ŁKS Łódź, ruszy w piątek. - Innego scenariusza nie bierzemy pod uwagę - powiedział podczas środowej konferencji prasowej. - Nie dopuszczę do tego, by liga ruszyła w innym terminie. Dla nas obowiązuje ostatni wyrok - ŁKS nie dostał licencji, więc nie może startować w ekstraklasie, Cracovia natomiast spełnia wszystkie wymogi i dlatego może stanąć do rywalizacji - podkreślił. Wiecej pod tym linkiem. Smiech na sali, Cracovia spelnia wszystkie wymogi ... a to ciekawe. :foch: |
Dyrektorowi Zagłębia grożono śmiercią.
http://sport.onet.pl/0,1248675,20172...wiadomosc.html Cytat:
|
prawdopodobnie juz jutro Widzew może wrócić do ekstraklasy.
http://www.widzewiak.pl/czytaj/newsr...czwartek!.html |
Cytat:
Kpina w żywe oczy. Cytat:
|
Chesteroski - masz rację, za winy trzeba odpokutować, tak jak inni , jest jedno malo ale, w Widzewie byla jedna osoba zamieszana w afere korupcyjną, która nie ma nawet postawionych zarzutów... ? i jak to sie ma np. do Arki,Korony czy Zaglębia ? chyba o to w tym chodzi...
w kazdym razie jutro czeka nas spore zamieszanie... i to na jeden dzien przed rozpoczeciem sezonu... cyrk,cyrk,cyrk ! |
Wedłóg mnie Widzew powinien być wdzięczny żę nie został po prostu przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli, jak to się robi zwyczajowo. To standardowe postępowanie w wypadku korupcji. i tak grali by w nadchodzącym sezonie w 2 lidze.
|
Cytat:
|
Zgadza się Dubi, ale ta jedna osoba, kupiła podobną ilość meczy co te wszystkie w Arkach czy Koronach, podobna skala, podobna kara. Z tego co pamiętam to dlatego była kara degradacji, bo tych kupionych meczy się trochę nazbierało, no przykro że pozostali właściciele nic nie wiedzieli (??) że ich kumpel gra nie fair, ale korzyści z tego czerpali, kosztem tych uczciwych, albo inaczej, mniej "zaradnych"...
Zresztą, dawno było by po sprawie, gdyby prezes PKOL nie był kumplem ministra sportu... |
Cytat:
|
Wygaliśmy nasz ostatni mecz z Amicą w ich stronach po bramce Brożka 1-0, nic tylko powtórzyć ten wyczyn. Nie wiadomo tylko czy strzelec bramki nam sie ostanie..
|
Powiedzcie mi a propos stadionów, czy w Wiśle brano w ogóle pod uwagę pomysł dostosowania stadionu Wawelu do gry w ekstraklasie?
|
Cytat:
Polecam artykuł, szkoda że skan. http://img269.imageshack.us/img269/2586/tylkopilka.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Nie zmienia to jednak, faktu że kara degradacji nie została uchylona przez PKOL dlatego że uznano ją za zbyt wysoką, a dlatego że podobno sprawa się przedawniła co nie miało miejsca przy tych jak twierdzisz słusznie, bardziej zaangażowanych choć kupowano w tym samym czasie... A artykuł swoją drogą bardzo prowidzewowski, to Widzew pokrzywdzony a ŁKS to w ogóle beee :) |
Cytat:
Swoja droga nasz rekordowy wyjazd do Wronek, i to w piatek. |
Cytat:
|
Wniosek licencyjny byl skladany na pewno wczesniej i do czasu meczu z Levadia promesa mogla juz sie "przeksztalcic" w umowe.
|
Czytałem na którymś z portali internetowych(nie pamietam na którym dokładnie) , że Cracovia nie posiada umowy a jedynie promesę natomiast w przypadku Wisły jest odwrotnie.
|
Teraz podpisywanie potrzebnych umów (odnośnie Cracovii) jest mocno nie fair. Na tą chwilę to i ŁKS ma wszystko zgodnie z przepisami, przecież nie dostali licencji bo złożyli dokumenty po terminie. To jak to jest, może im też niech dadzą czas do 1 meczu...
|
Cytat:
orzeu Z tego co się orientuję, to w Poznaniu i tak byście nie mogli być. Nie ma sektora dla przyjezdnych przecież, a ten który był robiony na uefa był tylko tymczasowy. |
a to jak tak to sie ugryzcie i niech was jedza muchy :P
|
były zwodnik Odry Wodzisław i Górnika Zabrze Mirosław Staniek popełnił samobójstwo.
http://www.nowiny.pl/artykul.php?a=show_art&ida=47510 |
Żeś się chłopie obudził! :P To się już jakoś dwa dni temu stało...
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html Koniec hólsów! :lol: Teraz stadiony będą mega bezpieczne! (pomimo, że na stadionie się gówno dzieje - lepiej zadbaliby o wydarzenia pozastadionowe, pomeczowe... ;]) Ps. Ja na Wiśle jakoś nigdy w ostatnich dwóch latach (czyli od czasu kiedy chodzę regularnie) nie czułem zagrożenia - wprost przeciwnie, super zabawa :-) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Trybunał Arbitrażowy nie zawiesił degradacji Widzewa ( ze względu na braki w dokumentacji dostarczonej przez PZPN )
A wiec wszytsko juz jasne. ŁKS i Widzew graja w pierwszej lidze, jutro początek sezonu ! |
Spokojnie spokojnie :D
Znając nasze realia odwołają sie do Rady Starców albo Rady Mędrców i wszystko moze sie zdarzyć! Jutro wspaniały mecz na początek ligi :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl