![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja mam pewność, że Pep postąpi tak jak napisałem. Nie jeden mecz już tak rozegrał np ostatni z Valencią. Barca przegrywała, to on zamienił def pomocnika na bardziej ofensywnego. I podziałało. |
Essien cudną bramę strzelił. W sumie z niczego ale przedniej marki.
Walczyć Barca walczyć. |
co mają wspólnego kibice Chelsea z żydami ?
pytam,bo na teraz na trybunie za bramką Barcy zauważyłem flage z gwiazda dawida |
To co Essien uderzył :O :D meczyk jak narazie w porządku ... Walczyc Chelsea Walczyc !
Barca jak narazie słabiutko ;] i powinien byc karny po faulu na Drogbie ! |
Tak, slabiutko...
Z tak usposobiona taktycznie Chelsea cala idea szybkiej gry pilka Barcelony lezy pokotem. Guardiola musi szybko zmieniac taktyke, bo sie za Chiny Ludowe nie dostana w okolice pola karnego. Moim zdaniem trzeba zagrac bardziej odskrzydlajaco, zeby sie w srodku zrobilo troche luzu. No i coz... szukac glowek, aczkolwiek z angolami to nie bedzie proste. |
Cytat:
Albo to po prostu ludzie stamtąd na mecz przyjechali. |
Nie lubie jak ktoś gra taka piła jak Czelsi,przecież to zabija piękno futbolu.Dlatego też mam nadzieje ze Barca coś ustrzeli w drugiej połowie.
|
Cytat:
No a Chelsea to nie Real...:P |
Za bramką Valdesa siedza tez fani Barcy ,moze to ich flaga,kto to tam wie
Szkoda mi Barcy ,bo finezja przegrywa z drwalami |
Jacy drwale? Powinno być już 3-0 dla Chelsea tylko ten sędzia zwyczajnie sie przestraszył gwizdnąć dwóch ewidentnych karnych.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Anelka choc szarpniety ,wywrocil sie o wlasne nogi i czerwona kartka...
|
sędzia niezle daje popalić
|
Czerwona z dupy, że tak powiem.
Czyżby finał ManU - Chelsea i piłkarskie szachy? :( |
No to chyba pozamiatane, czerwo dla Abidala. Szkoda :/
Barca w lidze strzeliła już 100 bramek. Teraz jest 160' w dwumeczu i wciąż zero na koncie. Sędziuje Howard Webb zdaje się? |
Sędzia się skompromitował. Brak karnego, niesłuszna czerwona kartka - dramat. Jakbym widział naszych magików biegających aktualnie po boiskach.
|
Nie sędziuje Howard Webb jakiś Tom Henning z tego ci pisali :) heh ręka w polu karnym ale panowie gramy dalej :D
|
Kij, ale podobny, znaczy że łysi sędziowie są jajcarzami.
Ręka w polu karnym, nic. Faule w polu karnym, nic. Faul z dupy, czerwona. Niczym jednoręki bandyta. |
O bez kitu :D Ale brama
|
Niesamowita sprawa...
|
Czekalem na ta minute, na to uderzenie.Zobaczyc miny angielskich gogusi....bezcenne
|
Pięknie:):)Brawo Barca !
|
Ale JAJA NIE DO WIARY
|
BARCA PANY ! :D
Tylko Wisła Kraków pokonała Barcelone w tym roku w pucharach :) |
Dziekuje!! Piekno Futbolu Pokonalo Defensywny Styl!!
|
nie do uwierzenia. A już się bałem że taka Chelsea Barcę wyeliminuje .
Fajnie pyskował sedziemu dederowiec Ballack o rękę, której nie było :) |
ten palant już nigdy nie powinien sędziować żadnego meczu piłkarskiego
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl