Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Marszałek 06.05.2009 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 722146)
Więc mogę zadać identyczne pytanie- co zrobi Guus, gdy Londyńczycy stracą gola jako pierwsi?

Tyle spotkań rozegrał i tyle razy udowadniał,że potrafi jako trener doskonale zareagować z ławki,że spokojny o to jestem. Natomiast czy Guardiola postąpi tak jak mówisz?pewności nie masz. Poza tym jak zacznie mu sięgrunt pod nogami walić, to tak naprawdę nikt nie wie czy podoła.Obciążenie wszak jest gigantyczne.

1q2 06.05.2009 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 722183)
.Obciążenie wszak jest gigantyczne.

Czy ja wiem...Obciążenie to mieli w zeszły weekend i puknęli Real 6-2.Teraz mistrza już mają w kieszeni więc nie będzie tragedii jak odpadną.A Chelsea kolejny rok bez mistrzostwa, przeciętnie u siebie...Ja wiem że sobie możemy tak .......ić teraz - pogadamy po meczu:)

ToTylkoJa 06.05.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 722183)
Tyle spotkań rozegrał i tyle razy udowadniał,że potrafi jako trener doskonale zareagować z ławki,że spokojny o to jestem. Natomiast czy Guardiola postąpi tak jak mówisz?pewności nie masz. Poza tym jak zacznie mu sięgrunt pod nogami walić, to tak naprawdę nikt nie wie czy podoła.Obciążenie wszak jest gigantyczne.

Ale co zrobi? Otworzy się? Wiesz, że o to właśnie chodzi Barcelonie ;)
Ja mam pewność, że Pep postąpi tak jak napisałem. Nie jeden mecz już tak rozegrał np ostatni z Valencią. Barca przegrywała, to on zamienił def pomocnika na bardziej ofensywnego. I podziałało.

iiYama 06.05.2009 19:57

Essien cudną bramę strzelił. W sumie z niczego ale przedniej marki.

Walczyć Barca walczyć.

rafiABG 06.05.2009 20:13

co mają wspólnego kibice Chelsea z żydami ?
pytam,bo na teraz na trybunie za bramką Barcy zauważyłem flage z gwiazda dawida

Cwiara11 06.05.2009 20:15

To co Essien uderzył :O :D meczyk jak narazie w porządku ... Walczyc Chelsea Walczyc !
Barca jak narazie słabiutko ;] i powinien byc karny po faulu na Drogbie !

JacaTS 06.05.2009 20:37

Tak, slabiutko...

Z tak usposobiona taktycznie Chelsea cala idea szybkiej gry pilka Barcelony lezy pokotem. Guardiola musi szybko zmieniac taktyke, bo sie za Chiny Ludowe nie dostana w okolice pola karnego.

Moim zdaniem trzeba zagrac bardziej odskrzydlajaco, zeby sie w srodku zrobilo troche luzu. No i coz... szukac glowek, aczkolwiek z angolami to nie bedzie proste.

Krissu 06.05.2009 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 722252)
co mają wspólnego kibice Chelsea z żydami ?
pytam,bo na teraz na trybunie za bramką Barcy zauważyłem flage z gwiazda dawida

Chyba to, ze lewackie ekipy na Wyspach solidaryzują się z Palestyną (np Celtic) więc tak, żeby być innym my pomachamy flagą Izraela.
Albo to po prostu ludzie stamtąd na mecz przyjechali.

PotiWisla 06.05.2009 20:40

Nie lubie jak ktoś gra taka piła jak Czelsi,przecież to zabija piękno futbolu.Dlatego też mam nadzieje ze Barca coś ustrzeli w drugiej połowie.

kucharz_77 06.05.2009 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 722270)
Nie lubie jak ktoś gra taka piła jak Czelsi,przecież to zabija piękno futbolu.Dlatego też mam nadzieje ze Barca coś ustrzeli w drugiej połowie.

A mnie się właśnie podoba gra Chelsea, w piłce nie chodzi tylko o piękną grę, liczą się bramki bramki...
No a Chelsea to nie Real...:P

AS82 06.05.2009 20:44

Za bramką Valdesa siedza tez fani Barcy ,moze to ich flaga,kto to tam wie

Szkoda mi Barcy ,bo finezja przegrywa z drwalami

Baala 06.05.2009 20:50

Jacy drwale? Powinno być już 3-0 dla Chelsea tylko ten sędzia zwyczajnie sie przestraszył gwizdnąć dwóch ewidentnych karnych.

AS82 06.05.2009 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 722280)
Jacy drwale? Powinno być już 3-0 dla Chelsea tylko ten sędzia zwyczajnie sie przestraszył gwizdnąć dwóch ewidentnych karnych.

Moze i byly karne ,ale ja wole ogladac otwarta pilke na najwyzsyzm poziomie ,z szybka wymiana podan ,niz stanie w 11 we wlasnsym polu karnym i granie 60 metrowych pilek na Drogbe

1q2 06.05.2009 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 722270)
Nie lubie jak ktoś gra taka piła jak Czelsi,przecież to zabija piękno futbolu.Dlatego też mam nadzieje ze Barca coś ustrzeli w drugiej połowie.

Nie podobać to się ich gra mogła w Barcelonie - jak narazie(60 min) - grają świetnie.

AS82 06.05.2009 21:09

Anelka choc szarpniety ,wywrocil sie o wlasne nogi i czerwona kartka...

Gin 06.05.2009 21:09

sędzia niezle daje popalić

Kamson 06.05.2009 21:11

Czerwona z dupy, że tak powiem.

Czyżby finał ManU - Chelsea i piłkarskie szachy? :(

iiYama 06.05.2009 21:11

No to chyba pozamiatane, czerwo dla Abidala. Szkoda :/

Barca w lidze strzeliła już 100 bramek. Teraz jest 160' w dwumeczu i wciąż zero na koncie.

Sędziuje Howard Webb zdaje się?

Garret 06.05.2009 21:12

Sędzia się skompromitował. Brak karnego, niesłuszna czerwona kartka - dramat. Jakbym widział naszych magików biegających aktualnie po boiskach.

ABG NH 06.05.2009 21:22

Nie sędziuje Howard Webb jakiś Tom Henning z tego ci pisali :) heh ręka w polu karnym ale panowie gramy dalej :D

iiYama 06.05.2009 21:27

Kij, ale podobny, znaczy że łysi sędziowie są jajcarzami.

Ręka w polu karnym, nic.
Faule w polu karnym, nic.
Faul z dupy, czerwona.

Niczym jednoręki bandyta.

Kamson 06.05.2009 21:35

O bez kitu :D Ale brama

WislakWiDoK 06.05.2009 21:35

Niesamowita sprawa...

sergio 06.05.2009 21:36

Czekalem na ta minute, na to uderzenie.Zobaczyc miny angielskich gogusi....bezcenne

bartek89TS 06.05.2009 21:37

Pięknie:):)Brawo Barca !

ABG NH 06.05.2009 21:38

Ale JAJA NIE DO WIARY

AS82 06.05.2009 21:38

BARCA PANY ! :D

Tylko Wisła Kraków pokonała Barcelone w tym roku w pucharach :)

diablo885 06.05.2009 21:40

Dziekuje!! Piekno Futbolu Pokonalo Defensywny Styl!!

harthausen 06.05.2009 21:41

nie do uwierzenia. A już się bałem że taka Chelsea Barcę wyeliminuje .

Fajnie pyskował sedziemu dederowiec Ballack o rękę, której nie było :)

krzywy 06.05.2009 21:41

ten palant już nigdy nie powinien sędziować żadnego meczu piłkarskiego


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl