Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Manson33 30.06.2008 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 559304)
Czy to prawda że baterii w nowszych telefonach se (k550i,k530i,w610i itp.) się nie formatuje?

To prawda, tych baterii nie trzeba formatować gdyż i tak po dojściu do 100% naładowania odcinany jest dopływ prądu przez ładowarkę. Baterie tych nowszych typów nie posiadają "pamięci".

Więcej znajdziesz na przykład tu: http://forum.pcformat.pl/showthread.php?tid=45891

Kamil 30.06.2008 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moonga (Post 559345)
Mam nadzieje, że jeździcie na różne zadupia i pomożecie mi dojechać do Kamienicy :P to jest mała miejscowość za Mszaną Dolną czy Szczawą, a jadąc inną drogą to za Limanową. Blisko Kamienicy znajduje się też np. Szczawnica. I tu moje pytanie czy kursują jakieś busy, pks-y itp., które przejeżdżają przez Kamienice, może pks Szczawnica? Mogą być nawet z przesiadką. Chciałabym sie dostać do ośrodka "Dworek Gorce" http://www.dworek-gorce.com.pl/ Bardzo prosze o pomoc :) :P

najszybciej odpowiedz chyba jednak dostaniesz jak tam zadzwonisz, wkoncu chyba powinni wiedziec jak dostac sie do ich osrodka :P

moonga 30.06.2008 18:49

Heh :P no tak :P zadzwonie ale jakby ktoś wiedział to prosze o napisanie :-)

WislakWloszczowa 30.06.2008 18:52

Wiecie czy bedzie gdzies w telewizji relacja z losowania II rundy LM ?

Ricken 30.06.2008 18:55

ponoć będzie na uefa.com ale na 100% nie wiem.

dorotja 30.06.2008 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manson33 (Post 558951)
Taxi pewnie koło 50 PLN,- , nie wiem na 100%.

Autobus 292, wysiąśc na przystanku Instytut Reumatologii, to jest po drugiej stronie Błoń więc i aspekty krajoznawcze goście zaliczą.

http://rozklady.mpk.krakow.pl/

Manson - dzięki wielkie :piwko:

*
Zawsze od kiedy pamiętam była relacja na żywo z losowania na uefa.com. I o ile to mi sie nie śniło, Eurosport też zawsze transmitował takie imprezy na żywo. W programie nie ma, ale może warto włączyć telewizor na wszelki wypadek .

markokrk 30.06.2008 21:18

Jak zrobić żeby dopasować dokładnie zdjęcie na elektroniczną rejestracje?? Próbowałem Infranview ale nie chce mi zrobić odp rozdzielczości

filip_wislak 30.06.2008 21:53

Wie ktoś gdzie znajde jakieś zdjęcia Reymana ?? Chodzi mi szczególnie o tą: http://i31.tinypic.com/2gvmyxh.jpg ale żeby było widać troche więcej niż tyle głowe... inna jakaś dobra też mogłaby być, szukałem w google i nic fajnego nie znalazłem. Proszę o pomoc.

laurence 01.07.2008 07:32

coś mi się porobiło w operze i jak tylko wlacze sobie filmik z youtube to zatrzymuje sie on po 2 sekundach i juz nie rusza. Nie jest to wina neta bo wczesniej chodzilo zawsze płynnie. Miał ktoś tak?? i jak sobie z tym poradzic??

maciekmiszcz 01.07.2008 09:11

http://img.interia.pl/sport/nimg/Wis...gi_2639178.jpg


Gdzie kupię taką koszulkę?

swirson 01.07.2008 09:26

Prośba do wszystkich mieszkających w okolicach Kazimierza Wielkiego - zgubiono portfel z dokumentami na nazwisko Przemysław Ś......Jeśli się komuś obije coś o uszy, to proszę o kontakt. Nagroda czeka rzecz jasna.

bigi333 01.07.2008 09:29

Kiedy będzie znany terminarz ligi na sezon 2008/09?

dj_ibutti 01.07.2008 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciekmiszcz (Post 559557)

Nie kupisz.

maciekmiszcz 01.07.2008 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 559591)
Nie kupisz.

Szkoda....

wislak_olkusz 01.07.2008 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm (Post 559579)
Narazie to jeszcze nic nie wiadomo co do terminarza, bo nie wiadomo kto będzie grał w ekstraklasie. Możliwe jest nawet przesunięcie inauguracji... Pewnych jest jak na razie chyba 12 drużyn. Nie wiadomo jak to będzie z Koroną i Jagą - zarzuty korupcyjne, miało być niby wczoraj coś wiadomo na ich temat. Polonia B - jeszcze miała się odwoływać, tak samo jak i Widzew i Zagłebie.

Będzie gdzieś to losowanie transmitowane, albo jakaś relacja?


RELACJA LIVE NA UEFA.COM !

Tokyo 01.07.2008 11:20

Cytat:

coś mi się porobiło w operze i jak tylko wlacze sobie filmik z youtube to zatrzymuje sie on po 2 sekundach i juz nie rusza. Nie jest to wina neta bo wczesniej chodzilo zawsze płynnie. Miał ktoś tak i jak sobie z tym poradzic
Ja miałem takie coś. Po zainstalowaniu nowej wersji wszystko wróciło do normy. Do tego czasu filmiki ogladałem w IE.

Ricken 01.07.2008 13:46

mam pytanie:CZY TYLKO BEITAROWCY SA TAKIE KOZAKI CZY PRZY GRY W PUCHARACH INNY TEZ TAK NAPINALI:lol:

Kamil_mchw 01.07.2008 14:31

mam problem:]
kupiłem sobie nowe kolumny i podłączyłem do starego wzmacniacza (ale jary:P) i działa jeden głośnik, myślałem że wymiana wszystkich bezpieczników coś da, ale dała tyle co nic, tylko że teraz ten drugi głośnik tylko działa :] co może być jeszcze nie tak, bo podejrzewam że to jakiś mały problem i nie kali się zanosić do naprawy. :] z góry dzięki za pomoc.

TSW Fanatyk 01.07.2008 14:56

skąd wziąć rozkład jazdy mpk Kraków w formacie java?

dzięki!

<wislak88> 01.07.2008 15:05

www.jazdy.net

Tokyo 01.07.2008 15:07

Cytat:

mam problem:]
kupiłem sobie nowe kolumny i podłączyłem do starego wzmacniacza (ale jary) i działa jeden głośnik, myślałem że wymiana wszystkich bezpieczników coś da, ale dała tyle co nic, tylko że teraz ten drugi głośnik tylko działa :] co może być jeszcze nie tak, bo podejrzewam że to jakiś mały problem i nie kali się zanosić do naprawy. :] z góry dzięki za pomoc.
Może balans masz ustawiony na jeden głośnik np. prawy

sumcio91 01.07.2008 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 560233)
skąd wziąć rozkład jazdy mpk Kraków w formacie java?

http://mmpk.info/index.php?p=select_line&city=1 Proszę bardzo

Oxydrene 01.07.2008 18:10

Jeśli chciałbym kupić sobie karnet na rundę jesienną to przed tym muszę wyrobić kartę kibica?
jeśli tak to jak się ją wyrabia?

Konrad. 01.07.2008 19:17

ile czeka się na wyrobienie paszportui?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oxydrene (Post 560465)
Jeśli chciałbym kupić sobie karnet na rundę jesienną to przed tym muszę wyrobić kartę kibica?
jeśli tak to jak się ją wyrabia?

musisz mieć kartę kibica.

Jeśli jestes pełnoletni idź z dowodem i 20 zł do WŚ, tam wypełniasz kartkę i po tygdoniu masz kartę. Jeśil nie masz 18 czasami mogą prosić o podpis rodziców, wtedy mówisz, że rodzice zostali w samochodzie, wychodzisz, idziesz do budki z piwem prosisz o podbpis i vuala (jak to sie pisze?)

Maciejo 01.07.2008 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 560529)
vuala (jak to sie pisze?)

Voila :)

123

sumcio91 01.07.2008 20:15

Jak wygląda sprawa z przekroczeniem granicy ze Słowacją? Wystarczy legitymacja szkolna czy trzeba mieć paszport?

PauL 01.07.2008 20:15

Jest gdzieś stronka, na której można zobaczyć progi punktowe na krakowskie uczelnie z ubiegłego roku ?

Pilne !

wisl@k_TS 01.07.2008 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sumcio91 (Post 560570)
Jak wygląda sprawa z przekroczeniem granicy ze Słowacją? Wystarczy legitymacja szkolna czy trzeba mieć paszport?

Wystarczy legitymacja.

wislak_olkusz 01.07.2008 21:26

ma ktoś może dostęp do informacji związanych z awansem KAPFENBERG do austriackiej BUNDESLIGI ?

Tam chodziło o jakieś braki finansowe.

może być po niemiecku


BŁAAAAAAGAM TO NIEZMIERNIE WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!!!

kms 01.07.2008 22:22

Co lekarz musi miec zeby wypisac L4 ? :P

NIP itd. ???


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl