Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski (zbiorczo) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3399)

tormenthor 08.04.2009 19:07

Nie ma co .......ić i narzekać, bo zagraliśmy dobry mecz. Niestety Wisła limit szczęścia wykorzystała w zeszłym sezonie, a teraz po raz kolejny mieliśmy sporo pecha. Mi się gra dzisiaj podobała i gdyby nie zapieprzony pierwszy mecz, to świetowalibyśmy awans.

mic 08.04.2009 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 705549)
*Mic - To ty jesteś "ekspertem"
Lech każdy mecz wygrywa zasłużenie.
Oni stworzą sobie 2 sytuacje, i 2 wykorzystają, świadczy to o umiejętnościach ich zawodników, czyli o sile zespolu.
My tworzymy "setki" sytuacji i żadnej nie wykorzystujemy, bramki z przypadku.

Nie, nie jestem ekspertem.

Ale mam oczy i widze, ze pomimo przegranej Wisla pokazala w miare dobra pilke i napewno nie mozna powiedziec ze zasluzenie przegrala. Z przebiegu calego meczu Lech napewno nie zasluzyl na wygrana, ale mial 2 sytuacje, 2 wykorzystal dlatego wygral.

Niestety na tym forum od dluzszego czasu wiekoszosc tylko narzeka. Pisze po 3 tys razy to samo, ze to Pawelek , ze to Beto, ze to pilka okragla. Niektorzy gledza jak stare baby na targu, nawet jak powodu nie ma to znajda.

Nie ma kasy na transfery, wiec nie bedzie klasowych zawodnikow i trzeba cieszyc sie tym co mamy. Niedlugo dojedize to tego ze bedziemy sobie cisnac bardziej niz robia to nam icki

Ciekawy jestem forumowego optymizmu, jakby byl karny w 1 minucie i bramka Cwielonga. Pewnie w opinii niektorych zmiazdzylibysmy Lecha.

grogoriogreg 08.04.2009 19:12

Ja się boję tylko tego, że przez najbliższe tygodnie (moze kontuzja Pawełka nie taka groźna) będziemy grac prawie że bez golkipera.
Cebanu wygląda jak taki chłoptaś, 16-letni. Nie winię go za żadna bramkę, ale taki niedoświadczony golkiper w tak ważnym dla nas momencie to jak samobójstwo.

Co do meczu to niestety grając systemem bez napastnika (Beto tylko zapisał się w statystykach) Ćwielong Mały, Niedzielan i Boguski to zawodnicy o identycznym stylu gry, Wisła w drugiej połowie miała kilkanaście (nie wiem czy nie ponad 20) wrzutek, a ja się pytam na kogo? Beto zawsze gdy jest akcja zamiast wbiegaćw pole karne, stoi najczęściej na 20 metrze od bramki, z ręką w górze, z charakterystycznym: "Tu jestem, podaj, podaj".
Kolejne, Skorża powinien mocno potrenować z drużyną rzuty rożne, bo w każdym meczu mamy ich dużo, a efektów brak.
Niestety sam Sobol nam meczu nie wygra, Ćwielong kolejny raz jednym z najlepszych, czemu tylko nie wykorzystał...

Nuitari 08.04.2009 19:16

Szkoda Pucharu, Lech był lepszy w dwumeczu i tyle w temacie.
Przy dobrej postawie w lidzie walka o Mistrza jest wciąż realna. Jednak podstawowa kwestia - trzeba liczyć na siebie, a nie na potknięcia rywali.

Jednak w wariancie optymistycznym: Wisła zdobywa mistrza. Czy na prawdę obecny skład bez wzmocnień jest w stanie wreszcie awansować do LM?

AS82 08.04.2009 19:17

Strach o bramkarza jest ,ale Pawelka naprawde nei zaluje,bo nawet jak Cebanu pusci jakiegos babola ,to mozna byc pewnym ze Pawelek tez by puscil.. Bednarz mial na testach 10 bramkarzy i gdzie oni sa ? :)
Na miejscu Bednarza na liste transferowa bym wystawil Cantoro,Jirsaka i zastanowil sie nad Lobodzinskim ,Niedzielan chyba naszczescie odejdzie w lipcu.Reszta skladu ciekawe czy z Zienczukiem i Baszczynskim , moze cos wniesc do naszego zespolu.

grogoriogreg 08.04.2009 19:21

Z Zienie mnie przedłużałbym umowy, dla mnie skrzydłowy powinien być szybki i przebojowy (ŁOBO xD)
Za to jak najbardziej Baszczu i Sobol, bez nich Wisła straci 30% swojej siły, szczególnie Sobol.
Dziś znowu Stilic niewidoczny, szkoda ze nie wykorzystalismy braku Arboledy

tommiyacht 08.04.2009 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 705553)
niby odpadlismy z PP ale mysle ze to dla nas lepszy scenariusz bo lech nie ugra na pewno albo pucharu albo mistrzostwa ta lawka ktora ma..

do jasnej cholery, na co wy liczycie. W rundzie jesiennej Lech miał UEFA, wagowo ciezsze mecze i to czesciej niz Puchar Polski i i tak klepał ligowców łącznie z nami na Reymonta. Myslicie ze jeden mecz wiecej co 4 tygodnie cos zmieni ?? co za slepota.

zim zum 08.04.2009 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 705562)
Nie, nie jestem ekspertem.

Ale mam oczy i widze, ze pomimo przegranej Wisla pokazala w miare dobra pilke i napewno nie mozna powiedziec ze zasluzenie przegrala. Z przebiegu calego meczu Lech napewno nie zasluzyl na wygrana, ale mial 2 sytuacje, 2 wykorzystal dlatego wygral.

Niestety na tym forum od dluzszego czasu wiekoszosc tylko narzeka. Pisze po 3 tys razy to samo, ze to Pawelek , ze to Beto, ze to pilka okragla. Niektorzy gledza jak stare baby na targu, nawet jak powodu nie ma to znajda.

Nie ma kasy na transfery, wiec nie bedzie klasowych zawodnikow i trzeba cieszyc sie tym co mamy. Niedlugo dojedize to tego ze bedziemy sobie cisnac bardziej niz robia to nam icki

Ciekawy jestem forumowego optymizmu, jakby byl karny w 1 minucie i bramka Cwielonga. Pewnie w opinii niektorych zmiazdzylibysmy Lecha.

chłopie, ale to samo było pisane po meczu niedzielnym i we wcześniejszych spotkaniach. A fakty są takie, że w tym sezonie mamy 4 mecze z Lechem i bilans 0-1-3. I Ćwielong miał sytuację, ale mu zeszło/nie wyłączył nerwów/odskoczyła i Bóg wie co...a Lewandowski ma 1 i strzela i taka jest różnica.

I jak masz dalsze głupie pytania to: "tak już wróciłem z meczu"

zejdźmy na ziemie, jesteśmy w tym sezonie w dupie i tylko trzeba się modlić, że będzie lepiej.

mic 08.04.2009 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 705587)
chłopie, ale to samo było pisane po meczu niedzielnym i we wcześniejszych spotkaniach. A fakty są takie, że w tym sezonie mamy 4 mecze z Lechem i bilans 0-1-3. I Ćwielong miał sytuację, ale mu zeszło/nie wyłączył nerwów/odskoczyła i Bóg wie co...a Lewandowski ma 1 i strzela i taka jest różnica.

I jak masz dalsze głupie pytania to: "tak już wróciłem z meczu"

zejdźmy na ziemie, jesteśmy w tym sezonie w dupie i tylko trzeba się modlić, że będzie lepiej.

Przeciez o tym napisalem wczesniej.
Pisze tez ze nie rozumiem ludzi ktorzy jedyne co robia to narzekaja na wszystko, pomimo ze doskonale wiedza ze lepiej nie bedzie (jezeli chodzi o nowych zawodnikow), a caly czas pisza to samo. Tylko po co ?

Tak samo nie rozumiem tych co pisza, jak przegralismy to Wisla be. Wyjasnilem juz to wczesniej

A co do pytania o powrot z meczu, chodzilo o wczesniejsze wypowiedzie kolegi depeche87 (sprzed paru miesiecy)

pan_premier 08.04.2009 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 705587)
A fakty są takie, że w tym sezonie mamy 4 mecze z Lechem i bilans 0-1-3.

Legia Warszawa 0-0 Wisła Kraków 13 maja, 17:00 (5.000) pd. k. 4-3
Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków 19 marca, 18:20 (2.500)
Wisła Kraków 0-1 Legia Warszawa 15 kwietnia, 18:15 (10.000)
Legia Warszawa 2-1 Wisła Kraków 27 kwietnia, 17:00 (10.000)
Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa 28 października, 19:30 (21.000)

:D

matti123 08.04.2009 19:47

Przegraliśmy prawda, ale nie jestem skory do narzekań. Liczy się wynik ale dla mnie bardzo ważna jest gra. Przez pierwsze 30 min dzisiejszego meczu zagraliśmy najlepszy futbol w tym sezonie, jedynymi minusami było 3-4 niedokładne podania. Zagraliśmy ofensywnie i nadzialiśmy się na kontry ale taką piłkę powinniśmy grać. Szybka, na 1 kontakt, wejścia bocznych obrońców, wiele podań bez straty, dokładne zmiany stron. Daliśmy sobie wreszcie spokój z długimi piłkami na hura, byłbym wniebowzięty jeśli tak gralibyśmy dalej. Kontry były piekielne ale w lidze mało komu udałyby się takie. Według mnie Ćwielong ma dobrą technikę ale dziwnie się w polu karnym zachowuje. Małecki zagrał bardzo dobry mecz. Beto kolejny raz pokazał, że póki co nie nadaje się do pierwszego składu.

eye63 08.04.2009 20:11

Jakby ktoś chciał skrót - to TUTAJ


tylko_na_kilka_dni 08.04.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 705556)
Ten temat jest lepszy niż Łowcy B i Mumio razem wzięci.

mumio to slabiutki kabaret, Łowcy w porzadku.

piter116 08.04.2009 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eye63 (Post 705620)
Jakby ktoś chciał skrót - to TUTAJ


Ku*wa ale onet skrót zmontował ? Z tytułem na głównej stronie tez dowalili:rotfl:

iiYama 08.04.2009 20:24

Rozluźniają mnie skróty jak powyżej. Z chęcią obejrzałbym chociaż powtórkę akcji z pierwszej minuty ale po co...


A co do meczu. Co z tego że często mieliśmy piłkę jak znów dostaliśmy w p..dę. Szwankuje oczywiście to o czym głośno na forum się dyskutuje od wielu miesięcy, brak jakości w ofensywie.

Piotrek Ćwielong killerem nie jest i chyba nie będzie, a szkoda. Dziś i w Niedzielę miał dwie wymarzone patelnie, efekt znamy.

Choć kto wie, może przyszłość pokaże iż nam dzisiejsza porażka wyjdzie na dobre.

Coach 08.04.2009 20:25

Ma ktoś zdjęcie tej oprawy ?

Cichy 08.04.2009 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez depeche87 (Post 705534)
1.Doping był dobry
2.Wisła przegrała zasłużenie
3.Będe zawsze zdania, że tacy piłkarze jak Boguski, Małecki, Ćwielong to powinni grać w conajwyżej Piaście Gliwice.


przypomina sie stare dobre hasło.... "wole z cipy nie wychodzić niż depechem sie urodzić" :D

pozdrawiam alejki na Azorach ;)

gigant 08.04.2009 20:35

Każdy kto twierdzi że dzisiaj źle zagralismy jest pier.olonym debilem i tyle. Napisałbym więcej, ale potrzebuje kontaktu z jedną z forumowiczek, a po banie sie nie da.

****a, znawcy je.ani.

helenen 08.04.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 705632)
Ma ktoś zdjęcie tej oprawy ?

http://www.kkslech.com/index.php?id=oprawalechwisla

pan_premier 08.04.2009 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez helenen (Post 705644)

:lol:

nie da się ukryć ze mnei to rozbawiło :)

zim zum 08.04.2009 20:50

boli ich, że nie mają takiej zgody i tyle...bo jak przyjeżdża Cracovia to nawet nie ma z kim "5" przybić bo 50 osób zawita

matti123 08.04.2009 20:51

Ma ktoś może statystyki z dzisiejszego meczu, szczególnie strzały celnie/niecelne??

Jak ocenicie Cebanu, bo uważam że przy bramkach nie mógł nic więcej zrobić, a raz się świetnie zachował na lini?

gigant 08.04.2009 20:54

Mnie też rozbawiło, ale nie rozumiem czemu mamy w barwach Lechii w czasie dupcenia mysleć o Amice?. Widziałem dzisiaj 11 kutasów na boisku i 16000 na trybunach w koszulkach Amiki, ale żeby mieli grac w gumie to mi nawet na myśl nie przyszło.

ciacho 08.04.2009 20:57

To co mnie najbardziej razi wśród naszych:
Czy Boguski potrafi przyjąć piłkę żeby mu nie odskoczyła na 5 metrów?
Czy Beto potrafi cokolwiek innego poza rozpychaniem się d..ą pośród obrońców?
Czy Małecki potrafi posłać dośrodkowanie które leci krócej niż 30 sekund?
Czy Łobo w ogóle cokolwiek potrafi?
Czy nasi obrońcy potrafią inaczej wyprowadzić piłkę niż ją wyp.....ć do przodu do naszych wieżowców?
Chętnie posłucham odpowiedzi..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 705659)
Mnie też rozbawiło, ale nie rozumiem czemu mamy w barwach Lechii w czasie dupcenia mysleć o Amice?. Widziałem dzisiaj 11 kutasów na boisku i 16000 na trybunach w koszulkach Amiki, ale żeby mieli grac w gumie to mi nawet na myśl nie przyszło.

Mam nadzieję że będzie ban bo ja za takie coś dostałem.. No chyba że na przeciwników można..

pan_premier 08.04.2009 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 705661)
Czy Łobo w ogóle cokolwiek potrafi?

Chętnie posłucham odpowiedzi..

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=4201

głupio ci?

Lemoniadowy Joe 08.04.2009 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 705661)


Mam nadzieję że będzie ban bo ja za takie coś dostałem.. No chyba że na przeciwników można..

słyszałem że automatyczny ban jest za donoszenie i dla tych co donoszą na donoszących też

sq 08.04.2009 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 705658)
Ma ktoś może statystyki z dzisiejszego meczu, szczególnie strzały celnie/niecelne??

za wislakrakow.com
Lech - Wisła
sytuacje 11-10
strzały 7-7
strzały celne 3-4


za lechpoznan.pl
Lech - Wisła
sytuacje 7-5
strzały 8-10
strzały celne 3-2


Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 705659)
Mnie też rozbawiło, ale nie rozumiem czemu mamy w barwach Lechii w czasie dupcenia mysleć o Amice?. Widziałem dzisiaj 11 kutasów na boisku i 16000 na trybunach w koszulkach Amiki, ale żeby mieli grac w gumie to mi nawet na myśl nie przyszło.

ech gigant.. brzydko mówisz o piłkarzach Wisły... a za to chyba ban jest :D

felipe 08.04.2009 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 705661)

Mam nadzieję że będzie ban bo ja za takie coś dostałem.. No chyba że na przeciwników można..

Na Lecha/Amike jak pociśniesz to wręcz będziesz trendy i zyskasz respekt, nie zauważyłeś tendencji ?

irman 08.04.2009 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 705666)
tak

tak

tak

tak

tak

Z tym Łobo i Beto to bardzo odważne tezy.

A co do meczu, to Amica jest po prostu obecnie lepsza i tyle. Szkoda tylko, że przyszło grać z nimi 4 razy w tym sezonie i trzy razy wstyd był. Oby do końca rundy. Potem wypieprzyć Bednarza, wyłożyć kasę na transfery i będzie dobrze hehe.

gigant 08.04.2009 21:12

Ciachu czy jak ci tam. Schowaj legitymację, ubieraj mundur i szybciutko z filipkiem na Mogilską.

PS
Jeśli nie zrozumieliście, to post odnosił się do oprawy .




Bana proszę od jutra, bo czekam na priva od jednej z forumowiczek, a to dla mnie bardzo ważna sprawa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl