Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

Rob_Zombie 01.08.2008 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomazo (Post 577906)
ciekaw jestem po co ten dzisiejszy sparing ma sluzyc bo chyba nie utrzymaniu rytmu meczowego bo gra druga 11

a druga 11 to już nie są piłkarze? Oni już nie potrzebują utrzymywać formy?

DrunkenBear 01.08.2008 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 577949)
a druga 11 to już nie są piłkarze? Oni już nie potrzebują utrzymywać formy?

Są piłkarzami, ale w takim wypadku organizuje się dwa mecze sparingowe, bo co z pierwszą jedenastką? Która jak widać w meczu z Beitaru było, nie jest zgrana do końca. No chyba, że jutro drugi mecz sparingowy? Bo co nam z takiego spotkania, skoro we wtorek Brożek, albo Jirsak po 70 minutach będą prosić o zmiany bo ich skurcze łapią. Poza tym Brożkowi by się przydało pograć jeszcze, bo w środę miał problem z trafieniem piłką w bramkę.

Nehiar 02.08.2008 10:20

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,55...Barcelona.html

Cytat:

Wisła na pewno awansuje

We wczorajszym sparingu z GKS-em Bełchatów trener Skorża testował na środku Kameruńczyka. - Zagrał poprawnie, ale mam jeszcze parę dni do namysłu - ocenił szkoleniowiec.

Trener Wisły postawił na taktykę 4-4-2, a spotkanie miało być m.in. testem dla zawodników, którzy w środę mogą wspomóc Pawła Brożka. Nieźle zagrał Tomasz Dawidowski, ale ciągle daleki od najlepszej formy jest Andrzej Niedzielan. - Obaj potrzebują czasu, ale idzie im coraz lepiej. Tomek strzelił GKS-owi gola, ale już w poprzednich sparingach trafiał do siatki - podsumował Skorża. - Niewykluczone, że dwóch zawodników z dzisiejszego sparingu wyjdzie w pierwszym składzie przeciwko Beitarowi.
Na początku nie wiedziałem o co chodzi, czy może testowali kogoś czy nie, ale dopiero potem zobaczyłem że z relacji na głównej wynika, że Diaz grał na środku obrony(przynajmniej tak jest rozpisane). Ignorancja ... Do tego Kostaryka i Kamerun leżą na innych kontynentach :lol:

HEDu 02.08.2008 11:04

Diaz grał na środku i stracili 3 bramy ;] nie no wiem, nie oceniajmy ale gosciu kompletnie mi nie pasuje, wolny i chaotyczny, do tego słaby jakby ledwo trzymał sie na długich nogach

Brożek + Dawidowski? Kto wie.

DrunkenBear 02.08.2008 11:08

Jak zagramy 4-4-2 to skończy się tak, że na środku obrony zagra Sobolewski, a w pomocy Jirsak i o zgrozo Cantoro :/ Jestem tylko ciekaw kto wyjdzie w ataku.

Acapelo 02.08.2008 11:11

Może mi ktoś powiedzieć jak grał ten SInglar? A swoją drogą Sobol na środku obrony nie byłby złym pomysłem.:)

<Crasch> 02.08.2008 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrunkenBear (Post 578218)
Jak zagramy 4-4-2 to skończy się tak, że na środku obrony zagra Sobolewski, a w pomocy Jirsak i o zgrozo Cantoro :/ Jestem tylko ciekaw kto wyjdzie w ataku.

To byłby swietny pomysł ; ) Sobol chyba z całej kadry po Cleberze i Głowackim zagrałby na środku obrony, szkoda że Varga nie może grać on także mógłby zagrać w obronie.

A Cantoro niestety musi grać.

qubu 05.08.2008 19:04

Młoda Wisła wygrała przed chwilą sparing z Limanovią 2:1 (grali w Limanowej)

Bramkę wpuścił Cebanu, a Wisła grała kiepsko.

element 08.12.2008 15:04

Plan przygotowań do rundy wiosennej:
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5016

AYALA 14.12.2008 13:03

FC Brasov, który zajmuje jedenaste miejsce w rumuńskiej Divizia A, chciałby się zmierzyć z Wisłą 29 stycznia, ale krakowianie czynią starania, aby w tym dniu zagrać z Zenitem Sankt Petersburg.
http://www.futbol.pl/index_2501.php?...eba7f88b74b4bf

pozdi91 08.01.2009 14:59

Orientuje się ktoś może czy sparing 17 stycznia będzie otwarty dla kibiców i gdzie ma zostać rozegrany mecz?

akakiusz 08.01.2009 15:02

DP napisał, że w Krakowie w samo południe

ZwrABG 08.01.2009 15:32

prawdopodnie w skotnikach

__Cobra__ 10.01.2009 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pozdi91 (Post 654093)
Orientuje się ktoś może czy sparing 17 stycznia będzie otwarty dla kibiców i gdzie ma zostać rozegrany mecz?

Właśnie ...

dawno . dawno temu z Ziliną dobry pierwszy sparing + prezentacja TV Kraków

ostatnio Polonia Bytom + prezentacja + duzy mróz :P

Fajnie zeby to bylo otwarte dla kibiców nawet biliety moga byc :P gora 10 zeta

ZwrABG 10.01.2009 20:20

podobno w skotnikach z trzecio ligowym zespołem

Gucio25 10.01.2009 21:20

z drugoligowym zespołem. Kolejarz Stróże - klub, do którego przejść ma Piechna i który zainteresowany jest Kmiecikiem.
wicelider II ligi wschodniej, tyle samo punktów co pierwsze KSZO.

matti123 11.01.2009 03:11

Prawdopodobnie tak. Super, uczestnik LM.
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=19887

Old Town 12.01.2009 20:27

http://www.sport.pl/sport/1,65025,61...nia_Wisly.html

jachting 13.01.2009 16:00

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5078 W Wiśle robili nowy test na refleks .

Trochę mnie dziwi że Cebanu(bramkarz) jest najlepszy wydolnościowo ,ale z drugiej strony ja bym stawiał na tego chłopaka ,on ma dobry charakter i raczej silny ,na pewno jest zrównoważony i się nie usztywnia(dobry przepływ emocji i kordynacja ).

Arkas 13.01.2009 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 654109)
prawdopodnie w skotnikach

Naucz się zasad pisania a później pisz.
Co do sparingu z Kolejarzem, temat czy będzie on dostępny dla kibiców ma zostac wyjaśniony w czwartek.

Czopens 14.01.2009 21:03

Mam pytanie co do sparingu z Piastem Gliwice pod koniec lutego, wiadomo gdzie się odbędzie? Mam nadzieje, że na Reymonta jak każdy mecz w tym sezonie :D.

Czopens 15.01.2009 18:47

Jak ktoś będzie miał informacje na temat miejsca rozegrania sparingu Wisla vs. Kolejarz Stróże, proszę pisać ! :D

4fan_player 18.01.2009 12:52

****a mać! Nie rozumiem tego. Po co Dawidowski jedzie na zgrupowanie?!

Wasiu 18.01.2009 12:57

Podobno walczy o nowy, 5-cioletni kontrakt.
Info telefoniczne.

darekolsztyn 18.01.2009 13:08

Kadra na zgrupowanie w Olivie:

Bramkarze: Ilie Cebanu, Mariusz Pawełek, Velimir Zdravković

Obrońcy: Marcin Baszczyński, Piotr Brożek, Cleber, Junior Diaz, Arkadiusz Głowacki, Marcelo, Peter Singlar

Pomocnicy: Rafał Boguski, Łukasz Burliga, Mauro Cantoro, Konrad Gołoś, Tomas Jirsak, Krzysztof Mączyński, Wojciech Łobodziński, Radosław Sobolewski, Marek Zieńczuk

Napastnicy: Beto, Paweł Brożek, Piotr Ćwielong, Tomasz Dawidowski, Patryk Małecki, Andrzej Niedzielan

Gucio25 18.01.2009 23:34

czemu nie jedzie Leszczak?
akurat on mógłby bardzo skorzystać na takim zgrupowaniu z pierwszą drużyną.

Żmijka 18.01.2009 23:37

Bo ma szkołe. Tak jak Chrapek. Polecą na drugie zgrupowanie. Mówił o tym Skorża ...

AYALA 18.01.2009 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 659027)
czemu nie jedzie Leszczak?

Bo jedzie Dawidowski, a to chyba jego ostatnia szansa bo w czerwcu kończy sie mu kontrakt.Pamietam że podczas jednego z zimowych zgrupowań strzelał sporo bramek w sparingach ale niestety znowu doznał kontuzji

it 18.01.2009 23:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 659031)
Bo jedzie Dawidowski, a to chyba jego ostatnia szansa bo w czerwcu kończy sie mu kontrakt

Szansa na co? Że go jakiś przypadkowy Mameluk ustrzeli?

Skrzat 19.01.2009 09:07

Ja wiem Dawidowski jedzie po to ,bo Wisła myśli że go tam zostawią i ktoś go kupi w tej Hiszpani haha


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl