![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,55...Barcelona.html
Cytat:
|
Diaz grał na środku i stracili 3 bramy ;] nie no wiem, nie oceniajmy ale gosciu kompletnie mi nie pasuje, wolny i chaotyczny, do tego słaby jakby ledwo trzymał sie na długich nogach
Brożek + Dawidowski? Kto wie. |
Jak zagramy 4-4-2 to skończy się tak, że na środku obrony zagra Sobolewski, a w pomocy Jirsak i o zgrozo Cantoro :/ Jestem tylko ciekaw kto wyjdzie w ataku.
|
Może mi ktoś powiedzieć jak grał ten SInglar? A swoją drogą Sobol na środku obrony nie byłby złym pomysłem.:)
|
Cytat:
A Cantoro niestety musi grać. |
Młoda Wisła wygrała przed chwilą sparing z Limanovią 2:1 (grali w Limanowej)
Bramkę wpuścił Cebanu, a Wisła grała kiepsko. |
Plan przygotowań do rundy wiosennej:
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5016 |
FC Brasov, który zajmuje jedenaste miejsce w rumuńskiej Divizia A, chciałby się zmierzyć z Wisłą 29 stycznia, ale krakowianie czynią starania, aby w tym dniu zagrać z Zenitem Sankt Petersburg.
http://www.futbol.pl/index_2501.php?...eba7f88b74b4bf |
Orientuje się ktoś może czy sparing 17 stycznia będzie otwarty dla kibiców i gdzie ma zostać rozegrany mecz?
|
DP napisał, że w Krakowie w samo południe
|
prawdopodnie w skotnikach
|
Cytat:
dawno . dawno temu z Ziliną dobry pierwszy sparing + prezentacja TV Kraków ostatnio Polonia Bytom + prezentacja + duzy mróz :P Fajnie zeby to bylo otwarte dla kibiców nawet biliety moga byc :P gora 10 zeta |
podobno w skotnikach z trzecio ligowym zespołem
|
z drugoligowym zespołem. Kolejarz Stróże - klub, do którego przejść ma Piechna i który zainteresowany jest Kmiecikiem.
wicelider II ligi wschodniej, tyle samo punktów co pierwsze KSZO. |
Prawdopodobnie tak. Super, uczestnik LM.
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=19887 |
|
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5078 W Wiśle robili nowy test na refleks .
Trochę mnie dziwi że Cebanu(bramkarz) jest najlepszy wydolnościowo ,ale z drugiej strony ja bym stawiał na tego chłopaka ,on ma dobry charakter i raczej silny ,na pewno jest zrównoważony i się nie usztywnia(dobry przepływ emocji i kordynacja ). |
Cytat:
Co do sparingu z Kolejarzem, temat czy będzie on dostępny dla kibiców ma zostac wyjaśniony w czwartek. |
Mam pytanie co do sparingu z Piastem Gliwice pod koniec lutego, wiadomo gdzie się odbędzie? Mam nadzieje, że na Reymonta jak każdy mecz w tym sezonie :D.
|
Jak ktoś będzie miał informacje na temat miejsca rozegrania sparingu Wisla vs. Kolejarz Stróże, proszę pisać ! :D
|
****a mać! Nie rozumiem tego. Po co Dawidowski jedzie na zgrupowanie?!
|
Podobno walczy o nowy, 5-cioletni kontrakt.
Info telefoniczne. |
Kadra na zgrupowanie w Olivie:
Bramkarze: Ilie Cebanu, Mariusz Pawełek, Velimir Zdravković Obrońcy: Marcin Baszczyński, Piotr Brożek, Cleber, Junior Diaz, Arkadiusz Głowacki, Marcelo, Peter Singlar Pomocnicy: Rafał Boguski, Łukasz Burliga, Mauro Cantoro, Konrad Gołoś, Tomas Jirsak, Krzysztof Mączyński, Wojciech Łobodziński, Radosław Sobolewski, Marek Zieńczuk Napastnicy: Beto, Paweł Brożek, Piotr Ćwielong, Tomasz Dawidowski, Patryk Małecki, Andrzej Niedzielan |
czemu nie jedzie Leszczak?
akurat on mógłby bardzo skorzystać na takim zgrupowaniu z pierwszą drużyną. |
Bo ma szkołe. Tak jak Chrapek. Polecą na drugie zgrupowanie. Mówił o tym Skorża ...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja wiem Dawidowski jedzie po to ,bo Wisła myśli że go tam zostawią i ktoś go kupi w tej Hiszpani haha
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl