![]() |
Cytat:
|
ps. jeszcze taka uwaga, dokupmy wiecej obroncow, wtedy bedzie mozna przesunac Marcelo i Clebera na stale do ataku. W koncu obaj BRzylijczycy, techne maja, dadza rade.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Niech Cupiał przestanie być hipokrytą i zacznie wykładać pieniądze na transfery albo powie, że zadowoli się miejscem na podium bo przy tej polityce transferowej na nic więcej liczyć nie ma prawa. |
Po tym jak podziękowano Kasperczakowi zbiorowa histeria na forum trwała trochę czasu.Wielu chciało popełnić samobójstwo. Inni chcieli wyemigrować za nim do Afryki. Jeszcze inni obrazili się na Wisłę i straszyli bojkotem. Wszyscy wierzyli w to, że nie ma życia pozakasperczakowego. Dzisiaj historia powtarza się. Skorża nie jest nadtrenerem, który nie podlega ocenie. Fakty mówią przeciwko niemu. Zespół gra kichę przynajmniej od wiosny tego roku. To już trochę za długo. Oprócz wyników zapewne analizowany będzie właśnie styl jaki prezentuje drużyna. Dla jednych jak czytam piękny (rzekomo ten bezpłciowy atak pozycyjny), dla innych beznadziejny, dużo wiatru w polu a im bliżej bramki to coraz ciszej. Dziwne, że nikt więcej spoza Krakowa nie docenia tego "pięknego stylu". Cały czas piszę, że tak naprawdę to trenera zwalniają piłkarze, właściciel wykonuje tylko ich wolę. W wielu meczach zawodnicy kładli równo lagę i wtedy co martwili się o los trenera ? Ile to meczy oglądaliśmy, że bieganie szybsze zaczynali wtedy kiedy groziła im kompletna kompromitacja. Sromotny łomot od Amiki w Krakowie, porażka z Legią w arcyważnym meczu, remisiki z czerwonymi wówczas latarniami Górnikiem, Cracovią czy beznadziejnym ŁKS-em u siebie. Właściciel i tak miał dużo cierpliwości patrzeć na to. Kiedyś Liczka, Leńczyk czy inni wylatywali w trakcie rundy.
Dlatego jak się okazało było życie pozakasperczakowe, tak też będzie pozaskorżowe. Wieczna jest tylko Wisła ! |
Rzeczywiście wspaniale to życie pokasperczakowe w Wiśle wyglądało do czasu Skorży. Po prostu pasmo sukcesów. :lol:
Ciekawe, że ci którzy chcą zwolnić trenera nie są w stanie podać żadnego realnego i sensownego następcy. Takie typowe polskie podejście: wywalimy trenera, a co będzie potem to się zobaczy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
czy nie dałoby radę postawić jakiegoś ultimatum tej całej śmiesznej radzie nadzorczej? typu - wypierdalać stąd, ale już!
żeby banda kretynów rządziła klubem, to już od dawna nie jest śmieszne jeden napastnik, ćwierć bramkarza i pół pomocnika, wszystko w ponoć aspirującym do Ligi Mistrzów klubie (rotfl), a oni stawiają ultimatum trenerowi... :lol: |
Ehhh, paradoksalnie spodziewalem sie tego... Pytanie tlyko kto tutaj jest wiekszym debilem, zarzad czy Cupial?
Zrobic protest, na najblizszych meczach dac sygnal ze Skorza ma nasze poparcie. czesiu: powiedz mi ty tez jestes jasnowidzem i wiesz jakie wyniki padna w najblizszych meczach i co sie nich wydazy? A moze masz dar psychokinezy lub wszechmogacym jestes? Jak tak to spraw zeby druzyny ktorych kursy w totomixie przekraczaja 10 zlotych wygrywaly mecze. Wszyscy sie wzbogacimy. |
Cytat:
Wielu trenerom w dobrych klubah na Zachodzie pozostawia się wolną rekę i okazuje zaufanie i rozlicza po kilku latach pracy. Zwalnia się natomiast nielojalnych skórokopów, ktorym wydaje się, że to oni są najwazniejsi w klubie Cytat:
To, ze nie rozwalamy przeciwników po 5 do 0 wynika z braku zawodników klasy Żurawia, Franka, Kalu czy Szymka Cytat:
Jesli spodziewasz się, że Wisłe bedzie wychwalał Smuda czy Urban to nic dziwnego że głosów zachytu nie słyszysz. Cytat:
Cytat:
Cytat:
Będzie to nadal głupie, kretyńskie życie wg idiotycznych poglądów na piłkę zarządu czy właściciela |
Cytat:
|
FraMat napisał:
Cytat:
Cytat:
Obecna gra nie wróży niestety nic dobrego. Zmniejsza prawdopodobieństwo zdobycia MP z każdym meczem. Dlatego trzeba ratować zanim będzie za późno. Zmieniaja się trenerzy, zawodnicy, a najważniejsza jest Wisła. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Ktoś wyżej porównał składy czołowych drużyn w Polsce. Wydaje mi się, że Wisła ma skład o większym potencjale od Legii. Lech letnimi transferami sporo nadrobił, ale z drużyną "Wisła jesień 2007" nie daby rady wygrać 4:1. Rzecz w wydobyciu potencjału z kadry, którą się ma. Oczywiście, Skorża nie będzie łapał piłek za Pawełka, ale ma wszelkie narzędzia (konkurencja w składzie, odpowiednie treningi, motywacja, etc.) które spowodują, że gra w bramce może się poprawić. |
Cytat:
Cytat:
Pukanie w czoło to ten sędzia powiniwn traktować jako niezwykle dżentelmeńskie podejście do sprawy. Baszczu był nieco "wyraźniejszy" w przekazie - może nieco mniej kulturalny :> ale za to bardziej ... adekwatny. Poważnie mówiąc powinni ich odwiesić, tak jak Mielcarski mówił. A co do Skorży - jak nie będzie miał wzmocnień to nie ma co się czepiać, że zespół po osłabieniach gra mizerniej niż przed. Pozbywanie się go teraz byłoby skrajną głupota i nie piszę tak ze względu na "wyznawanie" Skorży tylko i tak nikogo lepszego nie dostaniemy, a tylko powtórzy sie karuzela jak po Henrym. Skutki łatwe do przewidzenia. |
Jak z dziećmi. Rozumiem, że napinanie się Sobola czy Baszcza to coś nowego. Gdzie my się pchamy do Europy jak my tu w ligowym kopaniu mamy problem z utrzymaniem emocji. Nic nie uczą te mecze z Barceloną, Liverpool'em, PAO itp. Jak dla mnie to Skorża robi milowy krok, odstawiając kilku pilkarzy od gry. Problem jest wtedy jak oni wracają.
|
Proszę państwa spokoju trochę - nie raz informację SKWK - okazawały się nie 100 % prawdziwe.
Dziwne wydaje mi się że na dywanik Skorżę miał wziąść Bednarz a nie Wilczek. Mam nadzieję że to plota |
Cytat:
|
Cytat:
informacja jest "nieoficjalna" więc bez paniki, a nawet jeśli byłoby coś rzeczywiście na rzeczy, to w przypadku wygranej z Cracovią w PE i Ruchem wraz z Odrą w lidze to i tak się o tym nie dowiemy bo tematu nie będzie, bo trener wykonał co miał wykonać. Tak na prawdę, niektóre informacje niektórych śmieszą, a w rzeczywistości to "coś" wydarzyło się na prawdę. |
Cytat:
Tak czy siak na na najblizszych meczach trzeba zaakcentowac wyraznie nasze zdanie. |
Zastanawiając się nad przydatnością Skorży Cupiał/zarząd/ czy ktokolwiek tam rządzi w Wiśle powinien wziąć pod uwagę fakt, że praca Skorży przynosi nie tylko wyniki ale też wzrost wartości majątku klubu, którego składnikiem są piłkarze.
Ile wart był Paweł Brożek zanim Skorża zrobił z niego najlepszego napastnika w Polsce? Czy ktoś dałby wtedy 0,5 miliona € za najbardziej nieskutecznego "wiecznego talentu" w Polsce? Teraz wart jest co najmniej 3 mln. Ile wart był Boguski? Nie więcej niż 0,3-04 mln (gł. dzięki dobrej grze w Bełchatowie). Teraz wart jest pewnie więcej niż 1 mln €. Podobne "skoki" wartości zanotowali tacy piłkarze jak Junior Diaz, Piotr Brożek, Małecki i inni. Z pkt widzenia właściciela Skorża powinien być też traktowany jak niezwykle efektywny menedżer przynoszący swojej firmie duże (potencjalne) zyski. |
widać że dzisiejszy wieczór nalezy do trenera Skorży, huczy bowiem aż od tych rewelacji ...
miałem sie nie wypowiadać w tej kwestii ,ale skoro to tak daleko zaszło ... moim skromnym zdaniem zwolnienie trenera Skorzy byłoby jednym z NAJGŁUPSZYCH - jesli nie najgłubszym błędem wladz Naszego Klubu od lat,wielu lat ( a historię mamy bogatą) rudna zakonczona, czas na podsumowanie, czy spotkanie trenera z Jackiem Bednarzem oraz zarządem klubu może az tak dziwić ? spójrzmy na to z tej strony ... 1906% poparcia dla Maćka . |
Cytat:
|
Mielcarski na Reymonta
Dziś w klubie przy Reymonta pojawił się były dyrektor sportowy Wisły Grzegorz Mielcarski. Mielcarski pojawił się dziś na meczu Młodej Ekstraklasy pomiędzy drużynami Wisły i Śląska. Czy wizyta pracującego od grudnia 2004 do końca stycznia 2005 w Wiśle dyr. sportowego miała charakter tylko osobistej wizyty czy może ma to jakiś związek z ewentualnymi zmianami w ekipie Mistrza Polski nie udało nam się dowiedzieć. |
Cytat:
Drużyna jest systematycznie osłabiana, a oczekiwania wobec zespołu i wyników rosną- ot taka jedna głupota która aż wali po oczach. |
Cytat:
Będę jak będziesz i Ty pisał rzeczowo Cytat:
Przyszedł Petrescu: uczył chlopaków grać agresywnie i dlugimi piłkami i większości się nie podobało. Dziś drużyna Dana złożona z najtańszych w nabyciu i utrzymaniu piłkarzy ligi rumuńskiej przewodzi stawce, bo w Krakowie nikt nie miał cierpliwości a Baszczyński nauczył się od Dana trochę angielskiego. Przyszedł Skorża i uczy chłopaków gry bardziej fnezyjnej, wymieniania podań w stylu Barcy, opanowania strefy obronnej rywala, gry po ziemi, krótką piłką na jeden kontakt i znowu w Krakowie nie mają cierpliwości a Baszczyński zachowuje się jak chłopak na weselu Cytat:
Cytat:
Ratować można coś, co leży. A leżą TRANSFERY Cytat:
Wszyscy wiedzą, że najważniejsza jest Wisłam więc nie pi...ol bez sensu. Niektorzy jednak widzą, co dla tej Wisly jest najważniejsze a inni podniecają się pustymi hasłami |
Framat - sa ludzie z ktorymi nie ma sensu dyskutowac i trafiles wlasnie na taka - wiec skorzystaj z rady i odpusc sobie;)
|
Zwolnią Skorżę, trenerem zostanie Kulawik, Moskal albo Kmiecik, a my zajmiemy 5 miejsce w tabeli. Niemożliwe? W Wiśle, gdzie w klubie decydujący głos mają totalni dyletanci żeby nie nazwać ich zwyczajnymi idiotami, jak najbardziej możliwe. Tylko człowiek głupi nie widzi głównej i decydującej przyczyny naszej średniej gry. A jest nią porażający dysonans między polityką transferową, a oczekiwaniami wobec zespołu.
Gramy obecnie na normalnym poziomie na jaki stać ten skład i śmiem twierdzić, że żaden trener więcej z tego zespołu nie wyciśnie. Jedyną przyczyną zmiany trenera będzie chęć uciszenia krytyki części kibiców, która jakimś cudem jeszcze nabiera się na pozorowane ruchy własciciela klubu. |
Cupiał tak zwolni Skorżę jak sprzedał Wisłę i jak nie redukuje o 800 osób zatrudnienia w Tele-Fonice.
|
Arked - ale takie poparcie to moze tylko Kasper mial - malo jest takich rzeczy zwiazanych z klubem, co do ktorych bylaby tak jednoznaczna postawa.
Petrescu byl takim trenerem ktory wzbudzal mieszane uczucia, wiec z jego zwolnieniem problemu nie bylo. Tu 90% stoi murem za Skorza - gdzie czesc ma zastrzezenia ale kiedy trzeba sie zdefiniowac, to opcja moze byc tylko jedna. Ja na prawde nie wiem po kiego grzyba takie cyrki i to w momencie ktory do ****y nedzy musial kiedys przyjsc. Dla mnie to i tak magia ze przyszedl dopiero po ponad roku. To sa jacys slepi ludzie(badz sleby wlasciciel), ktorym sie wydaje ze wszystko sie kreci wokol Wisly i tak na prawde ot niezaleznie kim sie gra i co robi konkurencja to mistrz powinien byc dozywotnio i corocznie w Krakowie. Gdyby tak mysleli w Poznaniu badz Wawie to juz juz by wywalali nastepcow Smudy i Urbana. Jak zawsze mialem mieszane uczucia wobec roznych akcji 'transparentowych' , to wd mnie czas by po.......ic poprawnosc polityczna i pokazac co myslimy - w stylu 'rece precz od Skorzy'. |
Jak Cupiał ma wywalić Skorże to niech lepiej sam siebie wywali. Najlepszy trener jakiego miała Wisła nie może odejść. Z piłkarzy z którymi zdobyli jego poprzednicy 8 miejsce, wyciągnął mistrza i całkiem dobrą grę w tej rundzie. Z nieudaczniai Brożka, stworzył napastnika pokroju Żurawia. Wprowadził przyjemny dla oka styl gry a nie bicie piły na oślep (Dan). Jak jakiś trener jest w stanie coś z tego zespółu więcej wyciągnąć, to pewnie trzeba mu zapłaćić z milion euro albo więcej. A i tak pewnie nie przyjdzie do tej ogórkowej ligi. To nie wina Skorży, że Legia czy Lech mają po prostu mocniejsze zespoły. Tylko oczywiście Cupiała - 0 Euro na transfery.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl