Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

concedi 16.06.2011 20:22

może chciałby się ktoś podzielić wiedzą na temat pracy za granicą, może akurat zna kogoś lub powie od czego zacząć, pośrednik pracy, może jakaś sprawdzona strona z ofertami?

Kyno 17.06.2011 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez concedi (Post 1111894)
może chciałby się ktoś podzielić wiedzą na temat pracy za granicą, może akurat zna kogoś lub powie od czego zacząć, pośrednik pracy, może jakaś sprawdzona strona z ofertami?

cortezz...czy jakoś tak

Robota jest w Anglii na sprzataniach, czy jako "kucharze' w restauracjach np; w Londynie.
W restauracji NIKT Ci nie da więcej niż 5,93/h brutto, na sprzataniach jest ciut więcej. Jeśli nie masz konkretnego zawodu z jeżykiem, nie masz szans na zarabianie lepszej kasy, no chyba, że pójdziesz na pomocnika na budowę.

krkgiba 25.06.2011 14:41

praca dla Krakusów
 
cześć,

poszukiwane są osoby z "lekkim" zacięciem dziennikarskim lub osoby, którym wydaje się, że takie zacięcie mają - albo chcą je odnaleźć - do nowo powstającego portalu informacyjnego o Krakowie.
Potrzebne są również osoby: z ciekawymi pomysłami, chcące zająć się fotografowaniem Krakowa oraz wszyscy ci, którzy chcieliby wziąć udział w nowym, ciekawym projekcie internetowym dla Krakowa.

oferujemy oczywiście pieniądze za wykonaną pracę, więcej informacji - na priv.

Kontakt:
PW
[email protected]

Cinek1906 29.06.2011 23:28

Jakby ktoś miał jakąś pracę np. roznoszenie ulotek, czy jakąś z pomocą fizyczną, np. noszenie, sprzątanie, a dałby rade przyjąć 17latka by sobie dorobił proszę o PW.

Chętnie bym uzbierał na wyjazd do Rygi, czasu nie zostało wiele ! :>

tarantulaw2 30.06.2011 14:00

Praca tylko dla pełnoletnich, czy nieletni też mogą (fotografowanie)?

_gilardino_ 30.06.2011 14:50

Jeśli chodzi o ulotki to codziennie masz dziesiątki ogłoszeń na gumtree.

krkgiba 01.07.2011 06:46

nieletni też mogą :)

Musiek1906 01.07.2011 15:02

Ma ktos namiary na prace sezonowa(zbiory) za granica? Czekam na prv ;)

Kolumbus 10.07.2011 15:47

Jakieś wskazówki, albo ciekawostki dla osoby jadącej do Norwegii w poszukiwaniu pracy?

Dziku 11.07.2011 09:50

szukam pracy, najlepiej w charakterze kierowcy

Natkan 23.07.2011 13:32

Student z okolic Krakowa szuka pracy knajpy, fizyczna, biuro praktycznie moze byc wszystko. Jakby ktoś coś widział proszę o kontakt na priv będe wdzięczny.

Piotrek87 31.07.2011 11:00

Ktoś pracował w firmie Aegon na stanowisku specjalisty sprzedaży albo ma jakiegoś znajomego co tam pracował?

brylant17 02.08.2011 09:48

Czy jest sens wpisywanie w cv miesiąc pracy na 3/4? dodam, że nie przedłużono umowy i się zastanawiam jak potencjalni pracodawcy będą na to patrzeć.

paola87 02.08.2011 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1138630)
Czy jest sens wpisywanie w cv miesiąc pracy na 3/4? dodam, że nie przedłużono umowy i się zastanawiam jak potencjalni pracodawcy będą na to patrzeć.

Jeśli nie masz nic innego w CV, to wpisz, ale jeśli masz jakieś inne pozycje to lepiej sobie darować - nie powinno się raczej wpisywać w CV miejsca, gdzie pracowało się poniżej 3 miesięcy.

sportnh 02.08.2011 10:45

szukam pracy chociazby na glupich ulotkach ale zeby placili chociaz te 8 zl a nie 6 za godzine... ktos cos moze zna lub wie gdzie mozna pytac? bo tak sie mowi gumtree gumtree a taka prawda ze nie ma tam takich ofert za wiele... bede bardzo wdzieczny

Paweł 02.08.2011 11:45

Jeśli po miesiącu nie przedłużono z Tobą umowy, to raczej o tym nie wspominaj, bo to nie jest dobra rekomendacja dla potencjalnego pracodawcy.

wygladajacyzzachmury 08.08.2011 16:13

ej bo pracuje w mcdonaldzie i mam możliwość awansu ale nie wiem czy to jest dobra decyzja , jest ktos kierownikiem , żeby napisać co i jak na tym stanowisku

Vitaliss 09.08.2011 21:05

5 tysięcy w 5 miesięcy :> tak można najtrafniej skomentować kierownika w MD czy innej tego typu knajpie :> :rotfl:

aluszkaa 17.08.2011 11:34

Jeśli ktoś chce sobie dorobić na koniec wakacji roznoszeniem ulotek - dorywcza praca na terenie Krakowa - prosze o wysłanie maila z CV zawierającym dane kontaktowe na adres [email protected]

ted 16.09.2011 10:55

gdzie najlepiej szukać pracy na weekendy? studiuje dziennie

jkb1906 29.09.2011 12:47

Jeśli ktoś pracuje lub pracował w EXIsport to prosiłbym o wiadomość na priv.

aluszkaa 30.09.2011 11:13

Praca od zaraz na stanowiskach:
przepalacz gazowy i spawacz gazowy
Miejsce pracy - Kraków
Umowa - zlecenie + ZUS
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV pod adres [email protected]
w tytule wpisując nr ref. :13/09/2011
Proszę pamiętać o wpisaniu klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

pff 20.10.2011 17:26

Coś w Dublinie?

Dziku 08.11.2011 11:52

jak by ktos mial jakies informacje odnosnie pracy to prsoze na priv

WiślakNH 08.11.2011 16:11

Szukam pracy głównie jako kierowca kategorii B,operator wózka widłowego,Inne opcje też wchodzą w grę :)

K_TSW 14.11.2011 08:57

Szukam jakiejkolwiek pracy fizycznej (pomocnik na budowie,na magazynie itd)

kulek 14.11.2011 15:03

Witam skończyłem prawo być może będzie ktoś szukał pracownika do kancelarii? na staż? do działu administracyjnego? do biura nieruchomości? jeśli tak to proszę o jakikolwiek kontakt:)

Marcin_fan 14.11.2011 16:04

K_TSW: teraz o prace na budowie może być ciężko... bardziej sie nastaw na to drugie jak juz :) pozdro

stalsanok1946 21.11.2011 11:30

Ukończyłem techników i mam zawód technik mechanik, specjalizowałem się w komputerowym wspomaganiu procesów projektowania. Uczyłem się na takich programach jak AutoCad, Mechanical Deskop, trochę na Inventor. Brak doświadczenia. Na jaką pracę i na jakie zarobki mogę liczyć? Mogę znaleźć pracę w Krakowie w tym zawodzie?

Greeg 21.11.2011 12:02

A co mi tam :).

Skończyłem Prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, zdałem egzamin wstępny na aplikację radcowską z całkiem niezłym wynikiem i właśnie szukam patrona. Może wśród wiślackiej braci znajdzie się ktoś kto posiada odpowiednie uprawnienia i byłby chętny udzielić wsparcia bratu po szalu, ewentualnie zna taką osobę.

Posiadam ponad dwuletnią praktykę w obsłudze prawnej klientów indywidualnych i korporacyjnych (spółki prawa handlowego) zdobytą już po zakończeniu studiów, ogólnie można powiedzieć, że nie parzyłem herbatki a od odbierania telefonów byli inni :).

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... proszony o kontakt na priv :).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl