Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Uran235 26.08.2008 19:17

St@chu zluzuj z tym Weszlo. są trochę brukowi i wyjątkowo nieobiektywni, ale w wielu kwestiach mają rację, a co więcej, są dobrze poinformowani, nawet bardzo dobrze. To nie są Stece, czy inne Pole, które piłkę znają z telewizji. Oni znają się z wieloma piłkarzami, trenerami i menadżerami, mają informacje z pierwszej ręki. Choć może piszą w konwencji brukowej, to jednak cenię ich za to, że piszą co myślą, bez owijania w bawełnę. Koniec OT.

Co do powołań, to na miejscu Brożka bym Benhałerowi powiedział "Ap jors bejbe" i odesłał powołanie, serio. Ten facet Brożka notorycznie obrażał, tak słowami jak i czynami i niech teraz nie p@#$%^&* jakie to Brożek nagle poczynił postępy. Przypominam, że Brożek nie był nawet w najszerszej wersji kadry na euro, a znalazło się tam miejsce dla Matusiaka.
Ponadto skandalem dla mnie jest brak Piotra Brożka, szczególnie w sytuacji, kiedy nie mamy ani lewego obrońcy, ani nawet pomocnika.
W ogóle to ta reprezentacja nie ma szans nic osiągnąć, bo Benhałer to dupa a nie trener. Drużyna może być słabo przygotowana, piłkarze mogą być słabi, ale gra musi mieć jakieś ręce i nogi, jakąś myśl taktyczną, a za kadencji Benhałera tego nie ma. Nie ma żadnych schematów rozegrań, nie ma ogólnej koncepcji taktycznej. Benhałer myśli, że nauczy dwudziesto-paroletnich chłopów gry indywidualnej na poziomie Realu. Anglicy mają takie powiedzenie: You won't teach an old dog new tricks- nie nauczysz starego psa nowych sztuczek. Benhałer powinien skoncentrować się na selekcji i ustawianiu drużyny, a nie edukacji naszych piłkarzy, bo to za przeproszeniem gówno da. Polscy piłkarze przy odpowiedniej selekcji i odpowiednim wykorzystaniu potencjału ludzkiego są w stanie regularnie awansować na duże imprezy piłkarskie. Kombinowanie i próba zrobienia z Polski Brazylii, czy Holandii skończy się tym, że staniemy się europejskim outsiderem.

Stachu, pozwolę sobie odpowiedzieć w edycji, bo to trochę offtop.
W kwestii Osucha, to trzeba zwrócić uwagę, że akurat ta wypowiedź przez Weszło jest tylko cytowana, a oryginalnie pochodzi ze strony Goool, czyli portalu wspomnianego menadżera. W kwestii drugiego artykułu, to dowodów faktycznie brak, ale o jakimś zajściu między Hoekiem i Dziekanowskim inne gazety/portale też coś pisały. Dziwne roszady na pozycji bramkarza za zasów Beenhakker, dziwne powołanie Dudka, "kontuzja pleców" Boruca, sytuacja Kuszczaka, ściąganie Boruca ze Szkocji po to żeby grzał ławę, trudno to wszystko jakoś logicznie wytłumaczyć. Do tego Dziekanowski miał problemy z alkoholem. Dowodów nie ma, ale są poszlaki. Ja wierzę w tej kwestii Weszło, ale nikogo nie zmuszam do podzielania tego poglądu, bo zdaję sobie sprawę, że ich artykuły opierają się głównie na domysłach i anonimowych informatorach. Bronię tego portalu, bo choć trochę tam faktowego błotka, trochę czepiania się na siłę, ale jednak Ci ludzie budzą we mnie pewien szacunek. W tym kraju rzadko kto decyduje się otwarcie mówić co myśli i mieć własne zdanie, a tyczy się to w szczególności dziennikarzy. Zwróciłbym jeszcze uwagę na fakt, że weszło nie jest portalem informacyjnym, jedynym podobnym portalem w Polsce jest zczuba, ale, moim zdaniem, zczuba jest o wiele słabsze- tam to się dopiero czepiają na siłę.

P.S.
Po rewanżu z Barceloną- jeszcze raz:
BRAK PIOTRKA BROŻKA W KADRZE TO SKANDAL!

St@chu 26.08.2008 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 592323)
St@chu zluzuj z tym Weszlo. są trochę brukowi i wyjątkowo nieobiektywni, ale w wielu kwestiach mają rację, a co więcej, są dobrze poinformowani, nawet bardzo dobrze. To nie są Stece, czy inne Pole, które piłkę znają z telewizji. Oni znają się z wieloma piłkarzami, trenerami i menadżerami, mają informacje z pierwszej ręki. Choć może piszą w konwencji brukowej, to jednak cenię ich za to, że piszą co myślą, bez owijania w bawełnę. Koniec OT.

Nie twierdze że wszystko co piszą jest wyssane z palca, bo zapewne tak nie jest. Ale nie lubię czytać artykułów typu wpis na blogu Osucha, który jak z rękawa sypie zarzutami a nie popiera ich choć jednym dowodem.

Wiele artykułów tam stawia jakieś tezy i potem w bardzo ogólny sposób stara się je udowodnić. A jak się bardzo ładnie dopasuje pewne fakty do siebie to i przepowiednie jakiś pseudo-jasnowidzów sprzed kilku lat stają się możliwe...

Może to, że wierzę w czystość selekcji naszego trenera na Euro 2008 i w to że pijani trenerzy nie kłócą się o obsadę naszej bramki jest zbytnią ufnością w tych ludzi, którzy zarządzają obecnie kadrą, ale jakoś nie udaje mi się w to uwierzyć, choćbym nawet miał się kiedyś, po czasie, boleśnie przekonać, że to była jednak prawda.

Odnoszę się w kwestii kadry tylko do tych dwóch artykułów, którym nie daje wiary. Reszty ukazujących się tam materiałów w tym momencie nie komentuję. Brakuje mi w tym logicznym myśleniu panów redaktorów czy też blogerów oprócz postawienia tezy, udokumentowania tej tezy rzetelnymi dowodami, a nie tylko ogólnym bajdurzeniem.

Ogryzek 26.08.2008 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 592327)
Nie twierdze że wszystko co piszą jest wyssane z palca, bo zapewne tak nie jest. Ale nie lubię czytać artykułów typu wpis na blogu Osucha, który jak z rękawa sypie zarzutami a nie popiera ich choć jednym dowodem.

Wiele artykułów tam stawia jakieś tezy i potem w bardzo ogólny sposób stara się je udowodnić. A jak się bardzo ładnie dopasuje pewne fakty do siebie to i przepowiednie jakiś pseudo-jasnowidzów sprzed kilku lat stają się możliwe...

Może to, że wierzę w czystość selekcji naszego trenera na Euro 2008 i w to że pijani trenerzy nie kłócą się o obsadę naszej bramki jest zbytnią ufnością w tych ludzi, którzy zarządzają obecnie kadrą, ale jakoś nie udaje mi się w to uwierzyć, choćbym nawet miał się kiedyś, po czasie, boleśnie przekonać, że to była jednak prawda.

Odnoszę się w kwestii kadry tylko do tych dwóch artykułów, którym nie daje wiary. Reszty ukazujących się tam materiałów w tym momencie nie komentuję. Brakuje mi w tym logicznym myśleniu panów redaktorów czy też blogerów oprócz postawienia tezy, udokumentowania tej tezy rzetelnymi dowodami, a nie tylko ogólnym bajdurzeniem.

Za jakiś czas Osuch albo przedstawi dowody albo przeprosi "Miszcza PR z Kraju Tulipanów":D

http://www.sport.pl/sport/1,65025,56...menedzera.html

Ja w każdym razie w uczciwość Benhakkera nie wierzę!

Maćko 26.08.2008 23:13

Dlaczego w kadrze nie ma zawodnika, który dziś nie pozwolił pograć Iniescie, Daniemu Alvesovi i Hlebowi?
Ah, ****a, zapomniałem, przecież w.w. 3. nie jest "international level"... Co innego, jak się zatrzymuje Radovićów, Łobodzińskich czy Karwanów...

St@chu 26.08.2008 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 592339)
Ja w każdym razie w uczciwość Benhakkera nie wierzę!

A ja nie wiem może naiwny jestem, ale nie chce mi się wierzyć żeby człowiek z taką przeszłością, z takimi osiągnięciami chciał się na stare lata dorabiać sprzedając piłkarzy, a raczej uczestnicząc w prowizjach z ich sprzedaży.

Jest to moim zdaniem tak naciągana teoria, że gdyby zamienić ją w balon to pękła by jak nic w mgnieniu oka.

Oczywiście kontrowersyjna może być postać De Zeuwaa, czy jak tam się ten szanowny pan nazywa, ale w takim razie proszę o podanie innych kandydatów pochodzenia holenderskiego, posługujących się językiem polskim, znających choć trochę polskie piłkarskie realia i znających się na pracy w charakterze dyrektora drużyny...

Ja wiem, że można powiedzieć, że po co mu Holender, ale w pełni rozumiem otaczanie się rodakami w nowym miejscu. Jest to praktyka bardzo częsta wśród trenerów reprezentacji narodowych. Tak samo postapił Leo w Trynidadzie, tak samo postąpił Hiddink w Australii...

7 kotów 27.08.2008 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 592323)
St@chu zluzuj z tym Weszlo. są trochę brukowi i wyjątkowo nieobiektywni,

Nie da sie byc troche brukowym. Tak jak nie da sie byc troche w ciazy.
Wyjatkowo obrzydliwy i nieciekawy, z bardzo prostacka forma przekazu portal, ktory omijam szerokim lukiem. Ktos sobie zalozyl bardzo nieudolna "loze szydercow z polskiej pilki noznej". Moze sie wyrobia, poki co to www jest zenujace.


FAKT przy tym gownie, to niemal pismo popularno naukowe.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 592339)
Ja w każdym razie w uczciwość Benhakkera nie wierzę!

Jogibabu, brawo Misiu!
Obrzydliwy stary dziad z Holandii blakal sie tyle lat po swiecie krecac lody w hadlu zywym towraem i dopiero w Polsce zostal zdemaskowany!



...Szmaty "dziennikarskie" przeprowadzily dochodzenie, wskazaly winnego, ale strzelaja do niego bardzo malymi kulkami i tylko w lewe kolano, zeby przypadkiem nie zabic. Bo sens zycia straca.

Ogryzek 27.08.2008 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 592685)
Nie da sie byc troche brukowym. Tak jak nie da sie byc troche w ciazy.
Wyjatkowo obrzydliwy i nieciekawy, z bardzo prostacka forma przekazu portal, ktory omijam szerokim lukiem. Ktos sobie zalozyl bardzo nieudolna "loze szydercow z polskiej pilki noznej". Moze sie wyrobia, poki co to www jest zenujace.


FAKT przy tym gownie, to niemal pismo popularno naukowe.



Jogibabu, brawo Misiu!
Obrzydliwy stary dziad z Holandii blakal sie tyle lat po swiecie krecac lody w hadlu zywym towraem i dopiero w Polsce zostal zdemaskowany!



...Szmaty "dziennikarskie" przeprowadzily dochodzenie, wskazaly winnego, ale strzelaja do niego bardzo malymi kulkami i tylko w lewe kolano, zeby przypadkiem nie zabic. Bo sens zycia straca.

Pożyjemy zobaczymy.

Proces powinien rozwiać wątpliwości. Dodam tylko Misiu że Benhakker ma swoje lata i jakiś ciekawych ofert nie dostaje. Może postanowił u Nas dorobić do emerytury?:)

A Ty wiesz że On jest czysty jak łza czy tylko wierzysz w to? Wiedzieć a wierzyć to spora różnica. (Ja tylko wierze w to że kręci wałki - dowodów nikt nie przedstawił)

W każdym razie czekam z niecierpliwością na ten proces.

PS
Forma zwracania się per Misiu to przywilej tylko moderatorów? :D

7 kotów 27.08.2008 19:41

Uwazasz ze facet zarabiajacy przec 2/3 swojego zycia majatek musi sobie "dorabiac" niszczac dla kilku patykow swoja reputacje ? :)


PS. Przeciez masz Misia, wiec o co kaman ? :))))))))

Shizuke 27.08.2008 19:46

Gdyby Benhakker chcial sobie dorobic trenowal by Meksyk czy druzyne z Arabii Saudyjskiej...

Gwiaździsty 27.08.2008 20:04

Jak narazie to po awansie (tutaj jego zasługa) poniósl kompletną porażkę na EURO (chyba, że ktoś myśli inaczej) dobierając nie tych zawodników co trzeba ( a propo Leeeeeooo - Brożek, Wichniarek - zaglądnij czasem do Bundesligi, Błaszczykowski - też ten sam program). Wybacz mi o Wielki Leo, że ja malutki robaczek nie widzę kunsztu Pazdana, Zahorskiego itp. wynalazków. Jedziemy dalej, to co gra kadra to jedno wielkie dno (chyba, że się znowu komuś to podoba), a mecze elminacyjne tuż, tuż. Narazie trwa łapanka wielkiego Leeeooo, bo chyba sam dostrzegł, ze zaczyna mu się pod dupą tlić. W Janasowy stylu za pięć dwunasta zaczyna szukać swojego Frankowskiego (los padł na Brozia), ktory w razie czego uratuje mu kuper. A ten w podzięce ....... nie weźmie go do RPA :)

Wesoła_Tsw 27.08.2008 20:45

Brożek napewno sobie poradzi w tych meczach eliminacyjnych byle tylko dostał szanse gry :) Szkoda tylko ze nie powołuje Pawełka który z pewnoscia jest lepszy od Kowalewskiego czy Załuski :)

kubawislak 27.08.2008 20:49

Brak Kuszczaka pod nieobecność Borubara to nie normalne...

Wesoła_Tsw 27.08.2008 20:53

Widocznie Leo postawił kreske na Kuszczaku hehe

St@chu 27.08.2008 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 593067)
Brak Kuszczaka pod nieobecność Borubara to nie normalne...

Też ciężko mi to zrozumieć, ale być może boss uznał, że psuje atmosfere w kadrze i jeśli faktycznie na treningach przed Euro było tak jak opowieść niesie, że się nie przykładał to mimo wszystko wydaje się to słuszne.

Kadra to coś na co mimo wszystko trzeba zasłużyć... Jak ktoś to w ten sposób olewa to znaczy, że mu nie zależy, a skoro tak to po co go męczyć podróżą z UK...

w0lno. 27.08.2008 21:09

Hmm... ale sam powiedz/powiedzcie, co byście zrobili na Jego miejscu. Widzi chłopak, że Fabian jest faworyzowany i jest 3 bramkarzem w kadrze. Nawet jakby przykładał się nie wiadomo jak, to i tak by to nic nie dało.

St@chu 27.08.2008 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 593091)
Hmm... ale sam powiedz/powiedzcie, co byście zrobili na Jego miejscu. Widzi chłopak, że Fabian jest faworyzowany i jest 3 bramkarzem w kadrze. Nawet jakby przykładał się nie wiadomo jak, to i tak by to nic nie dało.

Ciekawe, że w klubie ma siłę żeby zapieprzać na treningach...

Uważam, że jest lepszy od Fabiańskiego, ale mam spore wątpliwości dotyczące jego zaangażowania. Nie godzi się z rolą rezerwowego bramkarza, bo uważa się za najlepszego w kraju, głównie z racji klubu, w którym dogrzewa ławkę. Tak nie powinno być.

Maćko 27.08.2008 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 593174)
Ciekawe, że w klubie ma siłę żeby zapieprzać na treningach...

Uważam, że jest lepszy od Fabiańskiego, ale mam spore wątpliwości dotyczące jego zaangażowania. Nie godzi się z rolą rezerwowego bramkarza, bo uważa się za najlepszego w kraju, głównie z racji klubu, w którym dogrzewa ławkę. Tak nie powinno być.

No już nie zaczerniajmy faktycznego obrazu.
Dogrzewa ławkę to Fabiański w Arsenalu czy Juszczyk w Wiśle, a Tomek w ManU gra. W Premiership, w Pucharze Anglii/Ligi Angielskiej, Lidze Mistrzów...

Shizuke 27.08.2008 23:38

Fabianski tez gra.. A to ze jego rywalem w bramce nie jest stary dziad (vide ManU) , ktory czesto nie wyrabia to ma mniej szans na gre. Zreszta w tym sezonie Kuszczak ma jednego konkurenta wiecej (Foster) i nie zdziwilbym sie jakby dla Kuszczaka nie znalazlo sie miejsce nawet na lawce.

7 kotów 28.08.2008 07:28

Ten "niewyrabiajacy emeryt" emeryt dal MU podwojna korone w zeszlym sezonie.

Shizuke 28.08.2008 10:26

A czy ja napisalem, że zle bronil ? ...

7 kotów 28.08.2008 10:31

Nie napisales, ale mnie sie w lepetynie nie zmiescilo, ze mozna dobrze bronic i nie wyrabiac jednoczesnie.


Ale po glebszym przemysleniu przyznaje Ci racje. Np. Cabaj broni swietnie, tyle ze w kazdym emczu nie wyrabia przez 90minut.

kubawislak 28.08.2008 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maćko (Post 593187)
No już nie zaczerniajmy faktycznego obrazu.
Dogrzewa ławkę to Fabiański w Arsenalu czy Juszczyk w Wiśle, a Tomek w ManU gra. W Premiership, w Pucharze Anglii/Ligi Angielskiej, Lidze Mistrzów...

No właśnie on jest zawodnikiem który puka do mistrza Anglii i zdobywcy LM. W poprzednim sezonie miał interwencję sezonu w ANGLII. To już druga na jego koncie. Pierwszą zdobył jeszcze za czasów gry w WBA. A Fabian co??? Był trzecim bramkarzem 3 zespołu w Anglii. A Bramkarze tam tez nie są obecnie w specjalnie wysokiej formie, w przeciwieństwie do Van Der Sara

kreseq 28.08.2008 10:39

Zebysmy mieli takie problemy w polu jak mamy w bramce to by bylo cudownie. Tak czy siak nie powinno byc zle.
Zaluje ze Kuszczak dostaje mniej szans w reprezentacji. Moim zdaniem Boruc,Kuszczak,Fabianski - taka kolejnosc.
Z Borucem wiemy jak jest, z Kuszczakiem tez wiec...Fabianski. Szkoda, bo z calym szacunkiem do Lukasza ale umiejetnosciami odstaje od reszty. Nie rozwija sie chlopak jakos :)

Aro1234 28.08.2008 10:40

VDS jest dla mnie w życiowej formie i Kuszczak jak chce grać w 1.składzie to niech przy browarku zapyta VDS kiedy ma zamiar kończyć karierę... :):P

kubawislak 28.08.2008 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 593301)
Fabianski. Szkoda, bo z calym szacunkiem do Lukasza ale umiejetnosciami odstaje od reszty. Nie rozwija sie chlopak jakos :)

Dokładnie po wyjeździe do Arsenalu stanął w miejscu. Szkoda:-/

Maćko 28.08.2008 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 593301)
Zebysmy mieli takie problemy w polu jak mamy w bramce to by bylo cudownie. Tak czy siak nie powinno byc zle.
Zaluje ze Kuszczak dostaje mniej szans w reprezentacji. Moim zdaniem Boruc,Kuszczak,Fabianski - taka kolejnosc.
Z Borucem wiemy jak jest, z Kuszczakiem tez wiec...Fabianski. Szkoda, bo z calym szacunkiem do Lukasza ale umiejetnosciami odstaje od reszty. Nie rozwija sie chlopak jakos :)

Otóż to - Boruc w formie i z motywacją bije wszystkich, Kuszczak - wiadomo. A Fabiański na 3. może kiedyś jeszcze coś z niego będzie.
Btw. Dziekanowski dzisiaj powiedział, jak wygląda holowanie Fabiańskiego i zachowanie wobec Boruca i Kuszczaka...
A posta kogoś, kto nazwał "starym dziadem" VDS nie chce mi się nawet komentować - ile Arsenal dałby za takiego starego dziada... Przy takim leszczu jak Almunia zarówno Tomek jak i Boruc spokojnie graliby w pierwszym składzie.

GaoFeng 28.08.2008 13:53

http://www.sport.pl/sport/1,65025,56...ral_fair_.html

Beenhakker to nie trener tylko agent pilkarski! chodzi mu tylko o wypromowanie mlodych, tanich pilkarzy z Polskiej ligi by znalasc dla nich klubu zagranicznego i pobrac prowizje (Kokoszka). on nam chce sugerowac ze nie mamy lepszych pilkarzy i nie stac nas na wiecej ale to jest bzdury totalna! Listkiewicz i swoj "Holenderski Gang" niszcza nasza pilke a my nie reagujemy... potrzebny jest protest, ale nie cichy jak w Legii tylko glosny!

Wesoła_Tsw 28.08.2008 14:10

Beenhakker znajac życie odejdzie po eliminacjach o ile mu nie wypala tak jak eliminacje Euro :) Traci powoli sympatie kibiców i on o tym doskonale wie....

St@chu 28.08.2008 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GaoFeng (Post 593436)
http://www.sport.pl/sport/1,65025,56...ral_fair_.html

Beenhakker to nie trener tylko agent pilkarski! chodzi mu tylko o wypromowanie mlodych, tanich pilkarzy z Polskiej ligi by znalasc dla nich klubu zagranicznego i pobrac prowizje (Kokoszka). on nam chce sugerowac ze nie mamy lepszych pilkarzy i nie stac nas na wiecej ale to jest bzdury totalna! Listkiewicz i swoj "Holenderski Gang" niszcza nasza pilke a my nie reagujemy... potrzebny jest protest, ale nie cichy jak w Legii tylko glosny!


Ludzie ****a litości...

Skoro on tu nie jest dla trenowania tylko dla wyciągania lewej kasy od pseudomanagerów to czemu nie przyjął propozycji od Meksyku, którą miał jakiś czas temu i która to gwarantowała mu sporo większą gażę niż ta, którą pobiera obecnie.

Zachowujecie się jak babcie słuchające pewnego radia. Usłyszą coś, przeczytają i nikogo nie obchodzi czy to ma w sobie choć krztę prawdy tylko powtarza, dodaje swoje 3 grosze, żeby tylko kogoś udupić i pokazać jaki to on jest zły i niedobry...

Beenhakker to z pewnością dzieło szatana, który zesłał go tutaj na nasz biedny polski naród, żeby się dorobił na starość, bo mu na czynsz nie starcza...

GaoFeng 28.08.2008 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 593477)
Ludzie ****a litości...

Skoro on tu nie jest dla trenowania tylko dla wyciągania lewej kasy od pseudomanagerów to czemu nie przyjął propozycji od Meksyku, którą miał jakiś czas temu i która to gwarantowała mu sporo większą gażę niż ta, którą pobiera obecnie.

Zachowujecie się jak babcie słuchające pewnego radia. Usłyszą coś, przeczytają i nikogo nie obchodzi czy to ma w sobie choć krztę prawdy tylko powtarza, dodaje swoje 3 grosze, żeby tylko kogoś udupić i pokazać jaki to on jest zły i niedobry...

Beenhakker to z pewnością dzieło szatana, który zesłał go tutaj na nasz biedny polski naród, żeby się dorobił na starość, bo mu na czynsz nie starcza...

w Polsce jest mu blizey do Holandii a zycie w Meksyku jest niebezpieczne a dla takiego starego dziada moze jeszcze za goraco...

sprawa jest prosta: w naszej reprezentacji graja wciaz gracze ktorzy w przeszlosci zawiedli albo sie nie sprawdzili. co robia tam Fabianski, Pazdan, Danch, Kokoszka, itp.? czy to jest przyszlosc naszej pilki? moim zdaniem NIE! mamy utalentowanych pilkarzy w Polsce ale na pewno nie sa to ci gracze. jak on juz chce dac mlodzieza szanse to powinien stawiac np. na Plotke, Tralke, itp..

moim zdaniem TY sie zachowujesz jak babcia sluchajaca "Radio Leo"! wierzysz wszystko co on nam chce sugerowac. Leo wie co on robi, on przeciez doprowadzil Trynidad & Tobago do MS, pochodzi z Holandi... dziwne tez ze on najczesciej oberwuje mecze Legii Warszawiej. :-/ to jest przeciez klub w Polsce gdzie gra najmniej Polakow w podstawowym skladzie! no ale Wwa-Okecie musi miec dobre polaczenie lotniczne do Amsterdamu Schiphol...

jedyny sukces Beenhakkera w Polsce to kwalifikacja do wielkiego turnieju ale Jerzy Engel i Pawel Janas to tez osiagneli. on ma tylko dlatego taki dobry wizerunek w naszym kraju bo jest to PIERWSZY AWANS DO ME!

zal mi was, nie widzicie ze on kpi sobie z was wszystkich i ma cala nasza Polske w dupie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl