![]() |
Znana jest już lista kierunków zamawianych na rok 2011-2012?
Nigdzie w internecie znaleźć jej nie mogę, a znajomy niedawno informował, że lista jest już dostępna. Prosiłbym o link |
To ktoś poleci jakiś łatwy kierunek? Albo jest jakaś lista kierunków na które nie trzeba zdawać dodatkowych przedmiotów? Jeśli jest to poproszę o kontakt :)
O potrzebuje jeszcze jakiś informacji na temat kierunku "bezpieczeństwo" . Jakieś specjalne przedmioty trzeba tam miec zdane? |
Witam wszystkich jestem tegorocznym maturzysta zdaje podstawowa mature zadnych dodatkowych przedmiotów (tak ide na łatwizne :D ).
Mam dylemat jak chyba wiekszosc maturzystow co robic po maturze jakie studia wybrac. Chciałbym się dowiedzieć czy sa jakies kierunki na studiach w strone rehabilitacji na jakich uczelniach i jakie sa wymogi . Myślę o zaocznych studiach oczywiscie. Pytam bo mysle ze mialbym pozniej mozliwosc zalatwienia sobie fajnej pracy jakos rehabilitant :D No i doszedlem do takiego wniosku ze ze wzgledu na moje znajomosci latwiej mi bedzie zalatwic sobie fajne praktyki :P |
Witam :) czy studiuje ktoś może ochrone środowiska na AGH???
|
Cytat:
|
co powiecie o WSZiB ?
|
Poszukuję osoby, która robiła praktyki w branży turystycznej i mogłaby polecić coś ciekawego.
Jak coś: priv. |
Jak jest na Uniwerytecie Rolniczym na kierunku Leśnictwo? Dużo Matematyki? Jakie perspektywy po takim czymś ?
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak masz znajomości i znajdziesz pracę, to świetna robota. Dobra płaca, spokojne zajęcia, obcowanie z naturą. Sam o tym myślałem, ale z wiadomych przyczyn dałem sobie spokój.:D |
Studiuję na AGH Informatykę Stosowaną i na PK Automatykę i Robotykę. Dogadałem się z prowadzącym zajęcia na PK, że przepisze mi ocenę z Matematyki z AGH, tylko że mój indeks z AGH zaginął(nie z mojej winy).Odnalazł się po 3 miesiącach i nie udało mi się uzyskać wpisu z Majcy w terminie.W między czasie udałem się do prodziekana co w takiej sytuacji mam zrobić.Powiedział mi, żebym wziął warunek, a gdy uzyskam wpis złożył pismo o jego anulowanie.Wpis już mam.Do 1 marca trzeba zapłacić za warunek ale jeszcze nie udało mi się zastać prodziekana.Może jutro albo we wtorek go dorwę.Jak myślicie wpłacać te pieniądze za warunek czy poczekać te dwa dni?A jeśli wpłacę to mogę się ubiegać o ich zwrot?
Z góry dzięki za pomoc |
Nie wpłacać, to znacznie utrudni Ci odzyskanie kwoty, a takto jak złapiesz prodziekana da Ci anualacje umowy i masz problem z głowy.
Edycja: Jedyna konsekwencja nie zapłaty w terminie są odsetki( Ciebie nie beda dotyczyc) i to że nie wydadza indexu z dziekanatu bez opłaconej umowy. |
Czy jest na forum student budownictwa?
Myślałem o kierunku bardzo długo i wydaje mi się świetnym wyborem, mimo tego, że obecnie sporo maturzystów wybiera się na budownictwo. Jednak usłyszałem ostatnio od studenta V roku na Politechnice Warszawskiej, że wielu jego kolegów po ukończeniu kierunki szuka pracy i on sam boi się o przyszłość, nie poszedłby na budownictwo drugi raz. Możecie to potwierdzić/obalić? Znacie może kogoś kto skończył ten kierunek? Drugie pytanie dotyczy nanotechnologii. Z tego co wiem, obecnie niewiele uczelni prowadzi studia z dziedziny nanotechnologii, jest to ewentualnie specjalizacja. Słyszałem, że Politechnika Warszawska i AGH przymierzają się do wprowadzenia tego kierunku. Wiadomo wam coś o tym? Może tu znacie kogoś, kto studiuje nanotechnologię, lub wybrał tę specjalizację. Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam |
Na UJ - cie jest chyba nanotechnologia, o ile się nie mylę.
Na pewno ciekawy, ale i bardzo trudny kierunek. AGH buduje nowy Instytut Nanotechnologii, więc pewnie po wakacjach ruszy taki kierunek. |
Cytat:
|
Na budownictwie na PK nie ma też na pewno lekko, nie są to jakieś wylajtowane studia, zależy jeszcze na kogo trafisz,ale radze się konkretnie zastanowić
|
Nie boję się jakoś szczególnie trudności studiów, jestem o to dziwnie spokojny (może bezpodstawnie).
Niestety z tego co czytam praca po kierunkach związanych z nanotechnologią będzie tylko za granicą. W Polsce jest na to jeszcze za wcześnie. Mam jeszcze pytanie o kierunek związany z energiami odnawialnymi. Studiuje albo ma ktoś z tym kontakt? |
Bezpodstawnie hehe ;) Jakby coś to pw bo studiuje budownictwo na PK ;)
|
Edukacja Techniczno-Informatyczna na AGH, uczy się tam ktoś? jak ktoś coś wie o tym kierunku i się mniej więcej w nim orientuje co i jak, czy trudno/łatwo niech napisze parę słów, z góry dzięki.
|
Sprawa wygląda tak. Poszukuję kierunku związanego z geografią. COs ciekawego dla młodej osoby. Na bank nie chce byc nauczycielem jezeli komuś takie cos do głowy przyjdzie. W grę wchodzą krakowskie uczelnie. Podpowiecie coś??
|
Cytat:
|
albo jakaś turystyka? i faktycznie warto się zastanowić nad tą geologią szczególnie na AGH. ewentualnie ochrona środowiska.
|
Zapraszam na Teologie na UPJP2(PAT) Dostaniecie się z każdą Maturą
|
Cytat:
|
Jest ktoś na wspomnianym UPJP2 ale na Dziennikarstwie? Jeśli tak to proszę o informacje szerszą na priva.
|
Krótkie pytanie: Czy kierunek Gospodarowanie nieruchomościami na UE na magisterkę to dobry wybór ?
|
WSEI na obsługę ruchu turystycznego.
|
A ja Wam powiem... Pier*lcie studia one nic nie dają. Mogę powiedzieć Wam z własnego doświadczenia. 2 kierunki studiów, 1 kierunek podyplomowych, państwowa licencja zarządcy nieruchomości, 2 lata doświadczenia w zawodzie, bardzo dobry język angielski, 23 lata i kupa. W tym kraju nie ma przyszłości. Już 3-ci miesiąc szukam pracy.
|
Też mam pytanie.
Na stronie UJ piszą: "studia niestacjonarne (dawne wieczorowe)". I teraz mam problem, bo nie wiem czy to znaczy, że to są aktualne weekendowe, czy to są dalej wieczorowe? Jest w ogóle na UJ możliwość studiowania w weekendy? EDIT: @down- tak, ale na UJ piszą raz "niestacjonarne (Dawne wieczorowe)" a innym razem (głównie bodajże przy II stopnia) "niestacjonarne (dawne zaoczne)". Jakby pisało tylko stacjonarne lub niestacjonarne to by nie było problemu. ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl