Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

fanfan 19.08.2011 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateusz91 (Post 1149712)

Tłumaczenia jakiekolwiek piłkarzyny, który na koncie ma pewnie tyle, że mógłby do końca swojego życia nie pracować i żyć komfortowo są jedynie zwykłym bełkotem werbalnym tulonym przez naiwniaków, którzy chyba w dodatku nie rozumieją na czym polega rywalizacja z Cracovią.

Skąd wiesz ile on ma na koncie ? Może ma tego tyle że może już nie pracować a może ma całe g.....! Po drugie on już powoli będzie myślał o zakończeniu kariery więc to co odłoży za bycia piłkarzem ma zapewnić Jemu i Jego rodzinie godną przyszłość .

domin_czyzyny 19.08.2011 09:13

są tysiące klubów na świecie, a On chce wybrać cracovie ... gdyby poszukał znalazłby inny...

tyle, że pewnie cracovia mu zapłaci kilka-kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy więcej... zwykły Judasz...i będzie sobie mieszkał w pięknym Krakowie... ciekawie czy teraz będzie miał takie spokojne i fajne życie jak kiedyś, bo podobno Wtorek się już przekonał co nieco.

to już 3-ci odpad w craxie ostatnimi czasy, po Matysiaku i Niedzielanie...

Nie odbieram mu prawa do gry w cracovii, Jego święte prawo, Jego kasa, itp.
Ja mówię, że jak się ma honor i zasady, chce się mieć szacunek na R22 - to nigdy się nie pójdzie do pasów... - podejmując taką decyzje musi wiedzieć, że jak przyjedzie do nas z cracovią będzie dla nas wrogiem, zdrajcą, cwelem - czyli zwykłą k...ą, która nie może mieć ni joty szacunku.

Przypominam sobie Franka, jak stał się wrogiem wśród części Kibiców Wisły, a przy Jaśku (jeśli podpisze z craxą), to Franek będzie "ideał wierności".

fanfan 19.08.2011 09:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1149717)
są tysiące klubów na świecie, a On chce wybrać Cracovie ... gdyby poszukał znalazłby inny...

tyle, że pewnie Cracovia mu zapłaci kilka-kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy więcej... zwykły Judasz...i będzie sobie mieszkał w pięknym Krakowie... ciekawie czy teraz będzie miał takie spokojne i fajne życie jak kiedyś, bo podobno Wtorek się już przekonał co nieco.

to już 3-ci odpad w Craxie ostatnimi czasy, po Matysiaku i Niedzielanie...

Jeszcze jest Nawotczyński.

mr mojo 19.08.2011 09:21

Wiekszosc z was nie ma rodziny na utrzymaniu , wiec cala ta dyskusja jest jalowa.

Bronex 19.08.2011 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1149687)
Naiwnosc niektorych mnie przeraza. Nie wiem czy macie po kilka lat czy co, ale jesli mysleliscie, ze najemnik, do tego ktos z zagranicy, bedzie zywil jakies wielkie uczucia do swojego miejsca pracy (milosc, wiernosc itp) i postawi to ponad dobro swoje, swojej kobiety i dzieci to jestescie smieszni. Pogral tu pare lat, ma fajne wspomnienia, sentyment i to wszystko. I to jest calkiem normalne. Nie wiem czy mial inne oferty, jesli tak to moze rzeczywiscie warto bylo je rozwarzyc w pierwszej kolejnosci. Troche mu sie dziwie, bo w Krakowie na miasto liczyc nie mozna jesli chodzi o bezpieczenstwo mieszkancow, a debili nie brakuje.

No i fajnie. Tylko to co napisałeś w żaden sposób nie unieważnia faktu ,że w opinii kibiców Wisły szacunek do takiego piłkarza jak Paulista , leci w dół błyskawicznie. Niech on sobie robi swoje , a my będziemy myśleć swoje. Proste jak budowa cepa. On się nas nie ogląda to my mamy patrzeć na niego. Dobre sobie. Z resztą Paulista musi być naprawdę w beznadziejnej sytuacji jak nawet mówił o przyjęciu oferty z I ligi. Dodatkowo. Każdy piłkarz Wisły Kraków , który miał zaszczyt reprezentować jej barwy w meczu derbowym przeciw Cracovii musi mieć świadomość jak to jest wszystko poukładane i gdzie jest barykada. Jasiek zachował się trochę jak dwulicowy szczur. Tutaj obcałowywanki /przytulanki na Wiśle przed meczem , komplementy , komplementy a potem robi macę w domu.

Kaan 19.08.2011 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateusz91 (Post 1149712)

Każdy kto miał do czynienia z Wisłą a ubiera na siebie koszulkę w pasy jest cwelem.

A odwrotnie?

domin_czyzyny 19.08.2011 09:27

Bronex 100 % poparcia.

Paulista ma prawo grać gdzie chce, ale już nie ma prawa od nas wymagać szacunku i uznania...

LooNatyk 19.08.2011 09:28

Ci co pisza o rodzinie.. to tylko kasa sie liczy? A spokój? To nie jest ważne?

serek.c2 19.08.2011 09:33

....a mać - przestańcie z tymi bajeczkami o utrzymaniu rodziny. Piłkarzyny za jeden roczny kontrakt mogą sobie nieźle prosperującą firmę otworzyć. Taki średni, ligowy kontrakt - 150 tys Euro, 600 tys zł... Policzcie sobie ile pracujecie na taką kasę. Bidulki piłkarze... Nie mają na emeryturę - śmiechu warte.

Rzygać się człowiekowi chce czytając to forum - chyba najbardziej poprawne politycznie w Polsce. Na stadionie to samo. Krzyknąć na Donka nie krzykną, protest - broń boże! Związany z Wisłą piłkarz przechodzi do żydów - ma rodzinę na utrzymaniu (a może to klimat jak u Frankowskiego? Dzieci pewnie się na Cyprze pochorowały...).

ps. tak - mam rodzinę na utrzymaniu.

PANDEM0NIUM 19.08.2011 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1149714)
O tempora o mores !

Co tu się ku.rwa jego mać dzieje ? idzie do żydów więc jest zwykłym cwelem to jest prosta sprawa. Picasso jasno naświetlił sprawę, a inne zdanie niż to właściwe powinno być nagradzane długim odpoczynkiem od pisania.

Dla Ciebie życie jest zawsze czarne albo białe?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr mojo (Post 1149722)
Wiekszosc z was nie ma rodziny na utrzymaniu , wiec cala ta dyskusja jest jalowa.

Amen. To tak jak dyskutować ze ślepym o kolorach.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1149725)
A odwrotnie?

Nawrócenie?

silver03 19.08.2011 10:09

To co, cracovia zostaje oficjalnie drużyną rezerw Wisły? :D

wonski_eNHa 19.08.2011 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1149739)
Nawrócenie?

Chyba Cię po...ało. Wiślakiem trzeba się urodzić.

PANDEM0NIUM 19.08.2011 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1149778)
Chyba Cię po...ało. Wiślakiem trzeba się urodzić.

Co za bzdury...

joshi 19.08.2011 10:40

każdy jest kowalem swojego losu, jak Jasiek chce grać przy kałuży ku uciesze tamtejszych kibiców to jego sprawa, ale niech nie piero.. że kocha kibiców Wisły, bo nikt od niego tego nie wymaga, tak jak całowania herbu itp. ale jeśli już jeden z drugim tak bardzo chcą się zżyć z kibicami i klubem to niech potem nie dziwią się, że reakcja jest taka jaka jest.

vaazon 19.08.2011 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1149734)
....a mać - przestańcie z tymi bajeczkami o utrzymaniu rodziny. Piłkarzyny za jeden roczny kontrakt mogą sobie nieźle prosperującą firmę otworzyć. Taki średni, ligowy kontrakt - 150 tys Euro, 600 tys zł... Policzcie sobie ile pracujecie na taką kasę. Bidulki piłkarze... Nie mają na emeryturę - śmiechu warte.

Dokładnie. U nas zarabiał co najmniej 100 tys euro. No ale przecież nie ma na emeryturę hehe.
Niech nie oczekuje miłego przywitania i szacunku od naszych kibiców. Nie mówię, że popieram niszczenie samochód, bo nie jestem za takimi skrajnościami, ale piłkarz nie powinien liczyć na naszą wdzięczność za lata spędzone w Wiśle.
NIGDY DO PASÓW EJ JASIU NIGDY DO PASÓW!

dulli78 19.08.2011 12:11

Paulista jak pójdzie grać na drugą stronę błoń straci na zawsze szacunek kibiców Wisły. Nie wiem jaka jest jego sytuacja rodzinna i materialna, nie wiem jakiego ma menadżera (wygląda na to, że kiepskiego), nie wiem czy ma jakieś problemy życiowe. Zawodnik, który coś swego czasu znaczył dla Wisły nie ma prawa nawet pomyśleć, żeby grać w drużynie największego wroga.
Jeszcze jedna rzecz - miał półroczny rozbrat z piłką, jak u pasiastych będzie grał kichę (a jest takie duże prawdopodobieństwo) to wątpię, żeby jakikolwiek kibic w Krakowie darzył go sympatią.

tarantulaw2 19.08.2011 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1149718)
Jeszcze jest Nawotczyński.

Kaczmarek także w Wiśle grał. I w Śląsku.

ceniu 19.08.2011 12:39

czarny długi patyk mu w tylną część ciała!!

a do tych co tak tutaj piszą że koleś nie ma z czego rodziny wyżywić to jesteście albo niepoważni albo mylicie 150 000euro z pensją 1500zł!! on przez rok zarobi tyle ile wy (z calym szacunkiem) przez 20LAT!!

przez R O K

ale dalej go brońcie nie miejcie swojego honoru, poczucia dumy i przywiązania do historii!! bo wam Paulista powie że was kocha (ciekawe czy wam wazelinę kupi?) i nie ma znaczenia że tam prawdopodobnie grał nie będzie. pojechał na testy ma zakaz wejścia na Wisłę!

chcecie być europejscy idźcie na drugą stronę błoń bo u NAS dla was miejsca nie ma.



Wersja ocenzurowana dlatego prosze moderatora o nie usuwanie i nie dawanie mi ostrzeżeń. Nie ma w tej wypowiedzi ani jednego niecenzuralnego słowa.
Szkoda że tacy nadgorliwi nie jesteście do tych wyżej dla których przejście zawodnika z Białą Gwiazdą na piersi do pasiastych to coś normalnego "bo trzeba zarabiac" .

kristos 19.08.2011 13:11

A kto to jest Jasiu ?
Co on zrobił dla Wisły ? Pocałował koszulkę ?
Dla niektórych był idolem - dla mnie cienki bolek.

Jakby to zrobił Sobol ,Brożki ,Małecki można by dyskutować , ale Paulista ?

WiślakMyślenice 19.08.2011 13:15

To po co w takim razie te gadki-szmatki o jego rzekomej miłości do kibiców Wisły? Nie chcę szukać wywiadu z nim i wklejać tutaj cytat. Dla mnie zalatuje tu hipokryzją.

PvD 19.08.2011 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 1149941)
A kto to jest Jasiu ?

no właśnie
Cytat:

Co on zrobił dla Wisły ?
strzelil kilka bramek
Cytat:

Pocałował koszulkę ?
choćby nawet to:
Cytat:

[Dla niektórych był idolem - dla mnie cienki bolek.
otóż to. dlatego tym bardziej można go określić mianem cwela i frajera(zakładając, że zagra w Pasach). Ale co się dziwić niektórzy by chlebem i solą przywitali Uche, który też kochał kibiców Wisły Kraków.

vote-for-mikey 19.08.2011 13:45

Robicie (jak zwykle) z igły widły. Na Wiśle, jak w każdym profesjonalnym klubie, odpowiedziano mu "A weź nie żartuj człowieku" na pytanie czy może trenować z pierwszą drużyną.

A nawet jeśli byłby tam na testach, to i tak średnio mnie to mierzi. Na pewno mniej niż tacy kurewko-wychowankowie jak Nawotczyński.

serek.c2 19.08.2011 13:49

Nawotczyński to nie wychowanek.

xanti1906 19.08.2011 14:08

Nie wierzę, że ma ofertę tylko i wyłącznie z craxy. Gość może grać na Cyprze, w Grecji, jeżeli uparł się na Polskę to mógłby zahaczyć o kilka innych klubów. Zarobił tyle, że nie musi ....ić się za 20 tysięcy euro więcej w skali roku. Lubię go, ale jeżeli podpisze kontrakt z koleżanką to niewątpliwie straci szacunek, nie tylko mój.

Lysy 19.08.2011 14:10

Lubiłem Jaśka, był niezłym piłkarzem, zwłaszcza jak wchodził na pod męczonego rywala dużo wnosił do zespołu. Jeżeli przejdzie do pasów to stracę do niego szacunek, aczkolwiek nie zamierzam go wyzywać jak to zrobili co poniektórzy :rotfl:

flamengista 19.08.2011 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 1149941)
A kto to jest Jasiu ?
Co on zrobił dla Wisły ? Pocałował koszulkę ?
Dla niektórych był idolem - dla mnie cienki bolek.

Jakby to zrobił Sobol ,Brożki ,Małecki można by dyskutować , ale Paulista ?

Ani idol, ani cienki bolek. Sympatyczny zawodnik, którego kibice lubili. Który dobrze się zapisał w naszej pamięci i zagrał sporo udanych meczy.

Teraz Jasio opowiada, że liczy na zrozumienie. Gdyby się nie asekurował w wywiadzie dla Weszło, nie byłoby tematu. Ale on chce zjeść ciastko i mieć ciastko. Grać w Pasach i być lubiany przez kibiców Wisły. Stąd w ogóle temat Paulisty.

Dla mnie Jasio nie jest zdrajcą, jest zwyczajnym kretynem. Miałem o nim nieco lepsze mniemanie. Tyle lat spędził w Krakowie i najwyraźniej nic nie zrozumiał.

Ok, chce zarobić jeszcze trochę kasy. Ja to w zasadzie rozumiem. Ale jeśli się zdecydowało zostać męską prostytutką, trzeba się przyzwyczaić do bolącej pupy. Niestety, nie ma nic za darmo.

Birsa 19.08.2011 16:44

Dobra, rozumiem Jaśka, chce grać w piłkę nie ważne gdzie, ważne by grać. To, że go żaden inny polski klub nie chciał oprócz Cracovii to trudno. Chciał grać w Polsce. Trochę szkoda gościa bo dużo osób będzie go wyzywać. Ja go z Wisły zapamiętałem z bramki z Bazyleą i Amicą.
To, że nie ma Wisły w sercu, trudno. Tak samo było z Niedzielanem, ale on sobie zdawał sprawę z tego jakim klubem jest Wisła. Wtorek mi nie przypadł do gustu w ogóle, to co zrobił w meczu Wisełki z Ruchem, jak pobiegł do Skorży i coś tam mu pokazywał to było przegięcie.
Jasiek, mam nadzieję, że to tylko przejściowy klub i za rok przejdziesz do innego polskiego zespołu. Powodzenia, ale nie w derbach :D
PS. Nie wyobrażam go sobie w gównianej pasiastej koszulce...

szprotson 19.08.2011 17:35

po pierwsze, to Mielcar go tam wcisnął
po drugie, Oni od razu wiedzieli żę nie ma opcji
po trzecie, Jasiek chce grac w Polsce wiec trzeba bylo pierwszy kłok maketingowy zrobić. A że najbliżej z Reymonta na Kałuże to tak przechujowo wybrał.

FraMat 19.08.2011 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1150101)
Ani idol, ani cienki bolek. Sympatyczny zawodnik, którego kibice lubili. Który dobrze się zapisał w naszej pamięci i zagrał sporo udanych meczy.

Teraz Jasio opowiada, że liczy na zrozumienie. Gdyby się nie asekurował w wywiadzie dla Weszło, nie byłoby tematu. Ale on chce zjeść ciastko i mieć ciastko. Grać w Pasach i być lubiany przez kibiców Wisły. Stąd w ogóle temat Paulisty.

Dla mnie Jasio nie jest zdrajcą, jest zwyczajnym kretynem. Miałem o nim nieco lepsze mniemanie. Tyle lat spędził w Krakowie i najwyraźniej nic nie zrozumiał.

Ok, chce zarobić jeszcze trochę kasy. Ja to w zasadzie rozumiem. Ale jeśli się zdecydowało zostać męską prostytutką, trzeba się przyzwyczaić do bolącej pupy. Niestety, nie ma nic za darmo.

Mam dokładnie takie samo zdanie... zdrajcą jest się kiedy się odchodzi z klubu w taki sposób (choć to też problematyczne) jak Dolha. Bezpośrednio do drużyny tak nam wrogiej.
To trochę tak jak w małżeństwie. Póki jesteście razem, zaangażowanie się z sąsiadką jest zdradą. Kiedy już nie jesteście małżeństwem (pomijam różne szczegółowe aspekty), kiedy był rozwód, nie mieszkacie już razem, żona dawno mieszka w innym mieście z innym gosciem, to przygoda z brzydką sąsiadką nie jest już zdradą, jest głupotą.

Jednak Paulista najpierw przestał być piłkarzem Wisły (nie chciano go już tutaj), potem grał gdzie indziej, na koniec próbuje zagrać u najwiekszego rywala -wroga.
To nie zdrada, to głupota i brak wyobraźni.
O ile Dolha zasługiwał w spotkaniu Lecha z Wisłą na te emocjonalne okrzyki niechęci i zarzuty zdrajcy to Paulista, jeśli zagra przeciwko nam w Cracovii, będzie zasługiwał co najwyżej na szyderę

snikki_(konto-usuniete) 19.08.2011 18:36

Spokojnie drodzy państwo

Cytat:

Dyrektor sportowy Cracovii Tomasz Rząsa, który w towarzystwie kierownika drużyny Tomasza Siemieńca obserwował treningową gierkę z udziałem Brazylijczyka nie dał się namówić nawet na jedno zdanie komentarza tłumaczące obecność Paulisty na treningu Cracovii...

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że Cracovia zgodziła się na udział w treningach szukającego pracy w Polsce Jeana Paulisty, ale nie jest zainteresowana jego zatrudnieniem.
terazpasy.pl

Starozakonni jak czytam na ich stronie w komentarzach też nie chcą, jak to nazwał jeden z nich, "bezdomnego psa". Niestety, Jasiek zasłużył sobie na taki przydomek. Mógł pójść do innego krakowskiego klubu np. Hutnika.

Wojtas 19.08.2011 18:42

Paulista w Cracovii-srednio mi to wyglada.
Zawsze lubilem Jasia ale texty Kocham WIsle ale musze isc do Cracovii to brzmią wrecz komicznie.

arti 19.08.2011 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snikki (Post 1150219)
Spokojnie drodzy państwo
terazpasy.pl

Starozakonni jak czytam na ich stronie w komentarzach też nie chcą, jak to nazwał jeden z nich, "bezdomnego psa". Niestety, Jasiek zasłużył sobie na taki przydomek. Mógł pójść do innego krakowskiego klubu np. Hutnika.

Hutnik to chyba niezbyt dobre miejsce to zarobienia równowartości stówki tys. euro rocznie więc odpada. Jeśli rzeczywiście chce mieć coś wspólnego z Krakowem+zarabiać jakieś pieniądze to pewnie Nieciecza albo Sandecja albo scyzory. O ile mają wakat na pozycji nr 10, ps albo ls no i JP coś tam jeszcze gra.

Benan 19.08.2011 22:42

A ja, zmieniając temat powiem, że niejaki Ryszard C. jest zawodnikiem klubu Poroniec Poronin ( nie wiem czy była już o tym mowa). Ostatnio go widziałem na derbach w Zakopanem i się bardzo zdziwiłem...

zidanemarcin 19.08.2011 22:46

http://www.wislakrakow.com/www/pictu...86855cbc44.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=3bqEN...layer_embedded

Sa rzeczy, ktorych robic po prostu nie wypada. Najzwyczajniej w swiecie nie mozna utozsamiac sie z Wisła poprzez całowanie jej herbu, by nastepnie zalozyc na siebie szmate z bialo-czerwonymi pasami !

felipe 20.08.2011 17:17

Według gazeta.pl, Paweł Brożek blisko Deportivo La Coruna. A więc 2 liga hiszpańska.

Cóż, spodziewałem sie tego, że nie poradzi sobie na dłuższą metę w topowej ekipie tureckiej. Zwłaszcza w formie, którą prezentuje od dłuższego czasu, po pamiętnej kontuzji z Bełchatowa bodaj. Bo umówmy sie - Brożek odchodząc z Wisły nie był nawet jakimś wirtuozem w naszej Ekstraklasie. Tym bardziej cieszy pieniądz jaki za niego zdobyliśmy.

Inna sprawa, że postępuje rozsądnie. W Deportivo powinien pograć. Ma jeszcze kilka lat gry przed sobą, jeszcze swoje trzy grosze w piłce nożnej może dorzucić. A wiemy, że stać go na wiele.

mitmichael 20.08.2011 19:02

Jak pojdzie do Depo to tym bardziej nie bedzie gral - tam maja fajnych napastnikow.

arti 20.08.2011 21:06

Też jestem zdania, że w Hiszpanii będzie Mu równie ciężko - dużo szybkich, technicznych grajków, a Paweł stracił sporo szybkości po wiadomej kontuzji, a technicznie był dobry jak na warunki polskiej ligi. Może na Cyprze, w Grecji czy np. Belgii, Holandii mógłby pograć z jakimś powodzeniem (oczywiście w G,H i B nie w topowych ekipach).
Miał trochę pecha, a i brakło Mu egoizmu i ryzyka w pewnym momencie.
Pecha bo głupi HK Go wypożyczał do 2ligi - ŁKS, potem słaby GKS, a to już w 2001 roku był chłopak do extra gry - kto widział początki PB w I drużynie wiosną 2001 ten się zgodzi. Ten ŁKS i GKS na g.... Mu były wtedy potrzebne - zatrzymały/spowolniły Mu rozwój.
Ryzyko - mógł odejść w 2005 po PAO, potem po LE w 2006 - był młody, dobry - możeby coś pograł na tym zachodzie.
A teraz w wieku 28 i po tej kontuzji to już chyba musztarda po obiedzie.
Fajnie, że cieszył nas (zazwyczaj) tak długo swoją grą i bramkami, jednak dla Jego kariery trzeba było stąd wyjechać dłuższą chwilę temu.

BiałaGwiazda 21.08.2011 18:40

Cytat:

Kamil Kosowski w rozmowie z oficjalną stroną APOEL stwierdził, że w rewanżowym meczu zespół z Nikozji pokona Wisłę Kraków 2:0 i to on awansuje do Ligi Mistrzów. Na zwycięstwo Cypryjczyków liczy Marcin Żewłakow.

- APOEL nie zasłużył na porażkę. Spotkanie powinno się zakończyć remisem 0:0 lub 1:1. 1:0 to szczęśliwy wynik dla Wisły. Sprawa awansu jest jednak wciąż otwarta i znając ten klub, ducha drużyny i atmosferę, jaka panuje na stadionie wierzę, że ten zespół awansuje do Ligi Mistrzów - stwierdził z kolei Marcin Żewłakow, który występował w zespole z Nikozji w latach 2008-10.

Wisła wygrała pierwsze spotkanie 1:0 po golu Patryka Małeckiego. Rewanż zostanie rozegrany we wtorek o godzinie 20:45.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
10 znaków....

Karherop 21.08.2011 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 1151228)
10 znaków....

zobaczcie sobie najpierw wywiad w wersji video http://www.weszlo.com/news/7601-Kosa...ales_w_Anglii_

o tym że Kosowski powiedział że Wisła to jego klub i ma rozdarte serce już oczywiście nikt nie raczył napisać , bo i to przecież nikogo nie interesuje

mitmichael 21.08.2011 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 1151228)
10 znaków....

Musze Kamila poprosic o numery lotka - skoro wie, ze Apoel wygra 2-0 to moze mi zdradzi na najblizsze losowanie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl