Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

m954 05.06.2011 21:27

Argentyna grała 3 składem, natomiast Smuda usprawiedliwia się tym że w jego drużynie brakowało bodajże 7 zawodników więc drużyna grała 2 składem. Tak jak pisaliscie wyżej prawdziwy sprawdzian dopiero będzie w czwartek z Francją. Orientuje się ktoś ile pkt po dzisiejszym meczu można dopisać Polsce do rankingu ? i na jakie miejsce by się przesunęła?

leszekm_ 05.06.2011 21:30

Mówcie co chcecie: ja tam widzę w naszych piłkarzach zaangażowanie. Zapieprzają skubańce aż miło

For_FuN_ 05.06.2011 21:39

Ale wy sie spodziewacie, ze Francuzi zagraja na powaznie? Po 2 ciezkych meczach w eliminacjach do EURO ;)? Pobiegaja, zeby pobiegac, dadza nam pograc pilka i to wszystko. Nikt nie bedzie umieral na boisku.

P.S - Argentyna B ma niezlych pilkarzy, a nawet bardzo dobrych...tyle, ze ci ludzie po raz drugi zagrali ze soba w meczu :D. Rozumiemy gdyby to bylo 7-8 pilkarzy z podstawowego skladu i kilku dolaczonych...a tutaj goscie nie wiedzieli co maja grac, kazda formacja nie zgrana.

UcheJ 05.06.2011 22:51

Messi: Dobrze że Bóg zesłał na swoje podobieństwo na świat takiego zawodnika jak Warzywniak. Jego galaktyczna twarz oraz nogi drwala pokazały że nie jest tak łatwo przejść obok niego niezauważony.

Tyle w temacie...

emj10 05.06.2011 22:53

Co jak co, ale Rumiany zagrał dziś dobre zawody. Wyróżnić z pola można za ten mecz Piszczka, Mierzejewskiego, Błaszczykowskiego i właśnie Wawrzyniaka. No i jeszcze za bramkę po długiej przerwie Brożka.

John1906 06.06.2011 00:14

Mecz dramatycznie słaby i tyle w temacie. Ledwo wygraliśmy z kadrą C Argentyny, która pewnie pierwszy i ostatni raz zagrała w takim składzie. Poza tym mecz towarzyski to mecz towarzyski, jeden się spina, drugi go olewa, więc nie ma się co zachwycać. Bojkot w miarę udany, patrząc na liczbę widzów, a raczej pikników.

riv 06.06.2011 01:26

Mimo umiarkowanego optymizmu, który przebija się z ostatnich postów w tym temacie ja nie widzę tej reprezentacji w kontekście meczów z poważniejszymi drużynami niż kadra C Argentyny.

Z tyłu mamy bramkarza i bocznych obrońców (Piszczek i Wawrzyniak dają radę) za to środek obrony jest DRAMATYCZNIE słaby. Nie daj Boże Głowacki na Euro dostanie kontuzje i drużyny innych krajów będą po Polsce jeździć jak nie przymierzając Karabach po nas.

Pomoc - Murawski. powinien. odejść. Poza tym nie jest źle, brak nam tylko rozgrywającego - kogoś pokroju Meliksona czy Stilića (może Radosław Majewski? bo Mierzejewski radzi sobie dość przeciętnie w środku) na skrzydłach Grosicki i Kuba mają moc, jakby jeszcze Smuda przekonał się do Małego byłoby idealnie.

Atak - Lewandowski ewidentnie od kiedy przeszedł do Borussi nie umie trafić w bramkę, Jeleń ciągle kontuzjowany. Ogólnie straszna bieda. Najlepsze wrażenie robi Brożek i z braku laku w ataku widziałbym duet Lewy - Paweł, bo gra 1 wysuniętym napastnikiem to samobójstwo (chociaż przy braku obrony przydało by się dwóch defensywnych pomocników na środku a wtedy gra 2 napadziorami odpada).

Jednak największą kadry nie są wg mnie personalia tylko absolutny BRAK GRY ZESPOŁOWEJ na co zespół klasy Polski nie może sobie pozwolić. Wszystkie nasze akcje w dzisiejszym meczu to były indywidualne szarpnięcia. Jeżeli przyjdzie nam zagrać z zespołem nie składającym się z zawodników klasy Cabrala polegniemy z kretesem bo po prostu nie starczy nam siły lub umiejętności! Dlatego, jeżeli Smuda chce coś ugrać na euro najwyższy czas przestać eksperymentować i zacząć zgrywać skład bo 11 kopaczy marnie zginie w konfrontacji z przeciwnikiem ze średniej, europejskiej półki a zgrana DRUŻYNA ma szanse uniknąć kompromitacji.

dwdx1906 06.06.2011 08:36

To była silna Argentyna? Zobaczcie sobie co z nimi Nigeria robiła, grając wcale nienajlepszym składem.

Sartre 06.06.2011 08:40

Cytat:

Pomoc - Murawski. powinien. odejść.
I kto niby miałby go zastąpić?

Cytat:

Atak - Lewandowski ewidentnie od kiedy przeszedł do Borussi nie umie trafić w bramkę,
8 goli, 3 asysty w BvB, 1600 minut na boisku.

Cytat:

Najlepsze wrażenie robi Brożek
2 bramki, 2 asysty w Trabzonsporze, 384 minuty na boisku.

Cytat:

Jeżeli przyjdzie nam zagrać z zespołem nie składającym się z zawodników klasy Cabrala
Raczej nie przyjdzie. Natomiast prawdopodobnie przyjdzie nam zagrać z zespołem skłądającym się z zawodników klasy Zabalety.

zdzichu411 06.06.2011 09:15

Niestety (a moze i stety) meczu nie oglądałem. Wypadł mi grill z teściami. Z tego co czytałem, z tego co tu piszecie, mogą się nasuwać wnioski, że brakuje tej reprezentacji jakiegoś stylu i jakości. A nawet to chyba Lewy powiedział w wywiadzie. Gramy bez trenera, a sama ambicja zawodników, nomen omen przecież nie takich słabych, wystarcza do wygrywania niektórych meczów. To oczywiście szybko się może skończyć, a ewentualny sukces na pewno nie będzie zasługa Smudy, z którego się oni sami śmieją. Już i ta go nikt nie zmieni, bo i za kogo, także będziemy sobie musieli radzić bez trenera. Tym większy szacunek dla piłkarzy jak wygrają z kimś na Euro. Co do składu Argentyny,to był skład D, jak nie nawet F, co nie zmienia faktu, że i tak byli to zawodnicy klasowi. Ale jak już wyżej zauważono. Turnieje wygrywa się jako drużyna a nie zlepek piłkarzy. My też mamy taki zlepek, bo ciągle nasz Dyzma coś tam miesza, nie ma pomysłu ale co tam wymagać. Jak czytam wypowiedzi Smudy, że ten kto twierdzi że oni byli skladem C, to my byliśmy B (bo Obraniaka nie było....) to mam ochotę urwać sobie uczy i wydlubać oczy. Temu facetowi powinni zabronić wypowiadać się prasie, do skończenia Euro, definitywnie. Żenada wprost co ten facet bełkota. Parafrazując weszło, Cygan i Czarodziej, nie widzący jak mu piłkarze mecz sprzedają, on po prostu patrzy i już wie co zawodnikowi dolega.

kreseq 06.06.2011 09:32

Na gwalt potrzebujemy konkretnych srodkowych obroncow. Boki jako tako wygladaja, wczoraj dawaly rade.
Zeby w 38 milionowym kraju nie bylo srodkowych obroncow na poziomie? Bez jaj... Tak sie konczy kupowanie tysiaca zagranicznych wirtuozow do naszej buraczanej ligi. Jakies restrykcje albo za kilka lat bedziemy w czarnej dupie.
Martwi tez pozycja zajmowana przez Murawskiego, trzeba kogos na szybko wyszukac bo Rafal jest bez formy i nie wiem czy do tej formy kiedykolwiek wroci.
Reszta w miare dobrze obsadzona. Blaszczykowski wiadomo, Grosicki wczoraj dal ciala przy 2 akcjach, ale swoje zrobil. Mierzejewski naprawde poprawny mecz, z tym ze ta bramka to raczej prezent, niemniej samo wykonczenie naprawde fajne.
Dac szanse Maleckiemu. Jesli nie przekona Smudy to trudno, ale w sumie teraz jest w formie, troche mniej macha lapami, nadal czasami nie mysli co mowi, ale uspokoil sie troche chlopak :D

Lewandowski to nadal nr 1 jesli chodzi o napastnikow. Smuda gra takim a nie innym systemem wiec potrzeba nam kogos, kto twardo trzyma sie na nogach i umie sie przecisnac przez obrone.
Gdyby ustawic zespol pod 2 napastnikow to wtedy byloby idealnie. Lewy+Brozek i cos by moglo z tego byc.
W obwodzie mamy jeszcze Jelenia, ale kto wie jaka on bedzie mial forme.

Smuda niech juz lepiej nie powoluje Kucharczyka jesli chce go wstawiac na skrzydlo, tak jak to robi Macius. Wczoraj przez te 10 minut pokazal sie pozytywnie, ale to nie jego pozycja. Zostawic go w spokoju bo na skrzydlach mamy lepszych. 3-4 napastnik na dzisiaj i starczy.

Sartre 06.06.2011 09:50

Cytat:

Zeby w 38 milionowym kraju nie bylo srodkowych obroncow na poziomie? Bez jaj... Tak sie konczy kupowanie tysiaca zagranicznych wirtuozow do naszej buraczanej ligi. Jakies restrykcje albo za kilka lat bedziemy w czarnej dupie.
Jakoś reszta europy z grubsza radzi sobie bez restrykcji.

Inna sprawa, że niegłupio powiedział Trzeciak w trakcie meczu, żeby zrobić w naszej I lidze jak w Serie B - obowiązek wystawiania iluś tam młodych zawodników. W I lidze i tak obcokrajowców za dużo nie gra, a tak byłaby szansa, że więcej młodych mogłoby się tam pokazać.

Cytat:

Martwi tez pozycja zajmowana przez Murawskiego, trzeba kogos na szybko wyszukac bo Rafal jest bez formy i nie wiem czy do tej formy kiedykolwiek wroci.
Nie ma za bardzo kto go zastąpić. A jak wróci do formy, to będzie lepszy od kogokolwiek innego dostępnego na tę pozycję. Teraz gra słabo, ale może warto na niego stawiać.

Cytat:

Dac szanse Maleckiemu. Jesli nie przekona Smudy to trudno, ale w sumie teraz jest w formie, troche mniej macha lapami, nadal czasami nie mysli co mowi, ale uspokoil sie troche chlopak :D
Ja wiem? Tzn. jak dla mnie Grociski > Małecki, a to jest jedyna osoba którą Mały mógłby w tym składzie zastąpić - a przecież nie grał Obraniak.

rw88 06.06.2011 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1106849)
Na gwalt potrzebujemy konkretnych srodkowych obroncow. Boki jako tako wygladaja, wczoraj dawaly rade.
Zeby w 38 milionowym kraju nie bylo srodkowych obroncow na poziomie? Bez jaj... Tak sie konczy kupowanie tysiaca zagranicznych wirtuozow do naszej buraczanej ligi. Jakies restrykcje albo za kilka lat bedziemy w czarnej dupie.

Wojtkowiak grał wczoraj bardzo słabo, zgoda, ale do gry Jodłowca w sumie trudno się przyczepić. Nie miał może zbyt wielu spektakularnych interwencji, ale właściwie w ogóle nie popełniał błędów. O ile Głowacki z Perquisem nie będą kontuzjowani, to o środek możemy być spokojni. Jak wypadnie wiecznie kontuzjowany Głowacki, to na jego pozycji poprawnie zagrać jest w stanie Jodłowiec. Ale jak wypadnie nam i Głowacki, i Perquis, to bieda rzeczywiście jest niemała.

Strasznie żałuję, że nie mamy teraz jako trenera nawet kogoś pokroju Beenhakkera...bo dawno nie mieliśmy tak ciekawej, kreatywnej linii pomocy, są silne skrzydła (Piszczek / Wasilewski, Boenisch / Brożek, Kuba / Peszko, Mierzejewski / Grosicki, plus Obraniak w środku pola), pięciu czy sześciu klasowych bramkarzy (Szczęsny, Boruc, Fabiański, Tytoń, Sandomierski, Kuszczak), poprawnych defensywnych pomocników (Dudka, Matuszczyk, utalentowani Borysiuk, Krychowiak, może Murawski, Czarek Wilk) i niezły atak (Lewandowski, Jeleń, Brożek, Sobiech, od biedy Robak). Jest z kogo zbudować fajnie grającą kadrę, ale brakuje tutaj myśli taktycznej wpajanej przez trenera, wizji na grę kadry.

CMSNero 07.06.2011 18:36

buhahaha niech zyje propaganda

http://ekstraklasa.net/reprezentacja...64da2118000000

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/m...0,artykul.html

wonski_eNHa 07.06.2011 19:09

Nie wiadomo komu wierzyć. Oczywistą rzeczą jest jedno - ludzi kupujący bilety na mecz reprezentacji to debile bez własnego zdania, podświadomie sterowane prototypy 'yntelygentnych' homo ssaków.

Dlaczego większość z forumowiczów za pewniaka na pozycji stopera stawia Per... Perqiza... Damiena Perquisa?? por qué?? (esp.) Przecież typowi się nie chce dokumentów złożyć, więc nie mówmy o jego grze w kadrze. Na Euro 2012 zostaniemy w najlepszym wypadku z trójką stoperów: Glikiem, Jodłowcem i Wojtkowiakiem (sic.! dlaczego on gra na stoperze?).

Jedno na turnieju w Polsce i Ukrainie jest pewne. Polacy zagrają tradycyjnie trzeci mecz o honor.

//Chciałbym się mylić... ale to Polska, a 'Polska to dziwny kraj'. Jak mawiał Zulu-gula.

For_FuN_ 07.06.2011 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1107508)
Nie wiadomo komu wierzyć. Oczywistą rzeczą jest jedno - ludzi kupujący bilety na mecz reprezentacji to debile bez własnego zdania, podświadomie sterowane prototypy 'yntelygentnych' homo ssaków.

Mam nadzieje, ze ten kretyn wyzej za uzywanie takich slow wobec kibicow, odpocznie sobie od tego forum przez dluzszy czas.

P.S - Gimnazjalisci powinni siedziec teraz przy ksiazkach...

Sartre 07.06.2011 23:26

Cytat:

Nie wiadomo komu wierzyć. Oczywistą rzeczą jest jedno - ludzi kupujący bilety na mecz reprezentacji to debile bez własnego zdania, podświadomie sterowane prototypy 'yntelygentnych' homo ssaków.
Ty jesteś normalny? Szkoda słów...

A co do frekwencji, to się dowiemy w czwartek, ale raczej nie sądzę żeby rzeczniczka PZPN opowiadała dyrdymały dwa dni przed meczem.

Kryniu 08.06.2011 00:15

Mnie ciekawi jedno. Mecz Polska- Argentyna został rozegrany na Legii. Z przyczyn technicznych mecz z Francją również zostanie rozegrany na Łazienkowskiej. Dlaczego więc zamiast rozgrywać drugi mecz w tym samym mieście nie rozegrać meczu na innym, nie mówię żeby to był Kraków ale inne miasto. W Warszawie będą mieć Narodowy i tam pewnie reprezentacja będzie grała dość często dlatego tym bardziej warto organizować takie mecze w innych miastach.

rw88 08.06.2011 06:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1107508)
Dlaczego większość z forumowiczów za pewniaka na pozycji stopera stawia Per... Perqiza... Damiena Perquisa?? por qué?? (esp.) Przecież typowi się nie chce dokumentów złożyć, więc nie mówmy o jego grze w kadrze.

O czym Ty chłopie gadasz? Dowiedz się najpierw jak wygląda jego sprawa, a dopiero potem się wypowiadaj. Perquis akurat przechodzi normalną ścieżkę administracyjną dla potwierdzania (nie nadawania) obywatelstwa, stąd trwa już to ponad rok. To nie jest tak, jak w przypadku Olisadebe czy Rogera, którym prezydent klepnął obywatelstwo za piękne oczy...Dokumenty Damien wysłał już dawno, z tym że zaginęły gdzieś pomiędzy konsulatem a Urzędem Wojewódzkim, co bynajmniej winą Perquisa nie jest...

emj10 08.06.2011 07:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 1107598)
A co do frekwencji, to się dowiemy w czwartek, ale raczej nie sądzę żeby rzeczniczka PZPN opowiadała dyrdymały dwa dni przed meczem.

Nie opowiada dyrdymałów. W samych firmach rozeszło się kilka tys. biletów. Ja też mam bilet z tego źródła.

dulli78 08.06.2011 22:42

Jak za starych, "dobrych" czasów - wycieczki zakładowe na mecze! Brakuje tylko żeby autostradę A2 kończono w ramach czynu społecznego! :rotfl:

Gwiaździsty 09.06.2011 07:39

Nie zdziwię się jak na budżetówkę (np. mundurówkę, służbę zdrowia, szkolnictwo itp.) będą teraz rzucać dużą pulę biletów na każdy mecz reprezentacji, a zakłady w ramach funduszu socjalnego będą pokrywać koszty biletów i dawać je pracownikom. Do biletu dołączony będzie również instruktaż jakie piosenki należy śpiewać na stadionie i mają już swoją widownię.

Blaszczu16 09.06.2011 12:22

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/e...5,artykul.html

Sądzę, że ze wszystkimi reprezentacjami możemy powalczyć oprócz: Hiszpanii, Holandii, Niemiec i Anglii. A już fakt, że takie ekipy jak Litwa, Albania, Węgry, Białoruś, Gruzja i Armenia są wyżej od Polski każe powątpiewać w rzetelność tego rankingu.

CMSNero 09.06.2011 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SPTV (Post 1108062)
http://www.sportpolski.tv/tagi/polsk...a-francja.html

Ciekawy mecz się zapowiada. Ciekawe kto będzie górą. Jakie wyniki typujecie? Moim zdaniem Francja wygra, lepiej dysponowani goście i w ogóle. Polecam tą zapowiedź!

w Polsce nie mozna typowac - lepiej edytuj posta bo bedziesz mial czarnych o 6 rano pod drzwiami

a tak BTW - to czy to forum oraz Wislakrakow.com zarestrowana jest w innym kraju???

Johny84.ts 09.06.2011 14:06

przydałby się jakiś transparent albo jakaś oznaka naszego protestu

flamengista 09.06.2011 16:49

No i kolejny mecz z rezerwami:

http://www.sport.pl/euro2012/1,10907...zez_kluby.html

oczywiście kolejna kompromitacja PZPN. Po raz kolejny bez konsekwencji. Zamiast grać 3 mecze z solidnymi przeciwnikami gramy 2 mecze z rezerwami.

I tych kompromitacji będzie więcej, bo PZPN przed nikim nie odpowiada.

Ech, lepiej było rozwalić całe to wesołe zgromadzenie, wprowadzić kuratora, znieść 2-3 lata karencji w europejskich pucharach i bez reprezentacji. Ale przynajmniej wreszcie w związku rządziliby ci, co powinni. Czyli zawodowe kluby, a nie "społecznicy".

transmisje 09.06.2011 16:59

Przypuszczalny Skład:
Francja: Cedric Carrasso(FC Girondins Bordeaux) - Anthony Reveillere(Olympique Lyon) lub Bacary Sagna(Arsenal Londyn), Younes Kaboul(Tottenham Hotspur), Adil Rami(OSC Lille) lub Eric Abidal(FC Barcelona), Patrice Evra(Manchester United) - Yann M'Vila(FC Stade Rennes), Alou Diarra(FC Girondins Bordeaux) lub Abou Diaby(Arsenal Londyn), Marvin Martin(FC Sochaux) - Mathieu Valbuena(Olympique Marseille), Guillaume Hoarau(FC Paris Saint Germain), Charles N'Zogbia(Wigan Athletic)

Benan 09.06.2011 17:00

Sagna, Abidal, Evra, M'Vila, Martin, Valbuena, Rami. Naprawdę, chciałbym mieć takich rezerwowych...

Jagul 09.06.2011 17:13

Mimo, że zagrają rezerwowi, to nie wierzę, że odpuszczą dzisiejsze spotkanie. To nie są jacyś piłkarze z kadry Ż Argentyny, którzy wybrali się na wycieczkę po świecie tylko ścisłe zaplecze Francji + paru zawodników pierwszego składu. Wszak to nie termin FIFA więc sami jesteśmy sobie winni, że nie zagramy z gwiazdami. Chciałbym żebyśmy dzisiaj dostali łomot, to może niektórzy przejrzą na oczy.

Pan Jotka 09.06.2011 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Benan (Post 1108140)
Sagna, Abidal, Evra, M'Vila, Martin, Valbuena, Rami. Naprawdę, chciałbym mieć takich rezerwowych...

Pomyśl, że Seszele chciałoby mieć Marcina Kikuta i wszystko jasne :P Generalnie to troszkę przesadzone z tymi rezerwami, ale najmocniejszy skład Francji to nie będzie. Dla mnie za to wielki kolumbijski palec w anusa tym baranom, któzy dzisiaj wesprą Late i jego bandę nieudaczników finansowo. Potem wasze kwękolenie będzie tak ważne jak narzekania tych co nie chodza na wybory parlamentarne, ale zawsze mają najwięcej do narzekania.

Benan 09.06.2011 17:21

Pan Jotka, ale sam przyznaj, że w porównaniu z Cabralem&Co. to już jest wyższa półka. Ogórki to nie są. A jeśli to było do mnie z tymi baranami, to na mecz się nie wybieram. Mimo to reprezentację wspieram. Jako Polak

M89 09.06.2011 17:22

Mimo, że to rezerwy, to i tak jest to zupełnie inna półka piłkarzy niż ci, z którymi graliśmy w niedzielę. Dziś zagrają goście, którzy jeśli nie grają regularnie, to ocierają się o reprezentację, a co za tym idzie będą chcieli się pokazać. Zobaczymy co to będzie, oby obeszło się bez kompromitacji, bo na rok przed Euro wypadałoby chociaż zacząć budować namiastkę pozytywnej atmosfery wokół tej kadry.

Pan Jotka 09.06.2011 17:25

Benan. A czegoś tam nie pokręciłeś w czytaniu mojego posta? Przecież napisałem wyraźnie, że nie można o nich powiedzieć:"rezerwy", ale najmocniejszy zespół Francji to nie jest. A poza tym pisałem o tych co poszli i zostawili kase PZPNowi za bilety. Dla mnie można obejrzeć w TV jak już się wspiera tych pożal sie Boże "kadrowiczów", ale iść i płacic Lacie?? No proszę...

Benan 09.06.2011 17:30

No rozumiem rozumiem. Jeśli chodzi o reprezentację to ja także wole się piknikować przed telewizorem niż płacić pensję panu Lacie:-). A nasi wygrają 2-1:hura:

For_FuN_ 09.06.2011 17:53

No i super, ze ludzie chodza na mecze reprezentacji Polski :)!

Jesli chodzi o sprawy czysto sportowe...to czy Francuzi zagrali w tym zestawieniu chociaz 1 mecz? Wiec nie mowcie, ze bedzie to powazny sprawdzian. Trzeba grac z potegami w najsilniejszych skladach, gdzie pilkarze sa ze soba zgrani. Czekam na Anglie, Niemcow, Wlochow czy tez na rewanz z Hiszpanami(czuje, ze moglyby byc wieksze jaja niz rok temu :D)...

flamengista 09.06.2011 18:03

No właśnie - nie chodzi tylko o skład personalny, ale o zgranie tych zawodników.

Benan 09.06.2011 19:24

Ważne że nasi grają w prawie identycznym składzie. Dzięki temu się zgrywają. Zobaczymy co to dzisiaj wyjdzie.

Sylwek1906 09.06.2011 19:32

Ja to oglądam reprezentacje tylko dla Kuby. Reszta Lewandowskich, Wojtkowiaków, Murawskich mogą mu buty czyścić.

bondTSW 09.06.2011 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1108137)
Ech, lepiej było rozwalić całe to wesołe zgromadzenie, wprowadzić kuratora, znieść 2-3 lata karencji w europejskich pucharach i bez reprezentacji. Ale przynajmniej wreszcie w związku rządziliby ci, co powinni. Czyli zawodowe kluby, a nie "społecznicy".

Od min. 2 lat powtarzam to każdemu z kim rozmawiam nt. PN w PL. Stukają się po głowie na te słowa.. ale jedyna droga to skasować ten burdel do zera. Na banicję w rozgrywkach międzynarodowych i europejskich dla repry i klubów to, moim zdaniem możemy sobie pozwolić... a nawet musimy.

Pan Jotka 09.06.2011 19:56

Co za różnica czy nas zbanują czy nie, jeśli mamy być i tak losowani z 5.koszyka do wszelkiej maści eliminacji :P Kręcina z Lato już zacierają ręce! Za pieniążki jeleni chodzących na mecze pod auspicjami PZPN polecą sobie znowu na szkolenia na Arubę albo inne Kajmany :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl