![]() |
Podjarka teraz tym 4F, New Balance taka sama jak z 4-5 lat temu była Under Armour... ehh te nowości.
|
taa nowości, nie wiem jaką trzeba byc gimbazą żeby 4f było nowością... mnie tu chodzi o to że to firma z pod Krakowa...
super byłoby budowanie wielkiej Wisły na bazie lokalnych reginalnych partnerów , tylko o to mi chodziło te 7-8 lat temu , btw wtedy 4f nie był tak "modny" i nie miał sklepów w galeriach... |
Cytat:
Co do nowości w kontekście 4F chodziło mi o to, że jeszcze nie wszedł tak dobrze w sponsorowanie piłki nożnej bo dużo klubów piłkarskich nie sponsoruje. Ja się nie spotkałem z żadnym, ew. może już nie pamiętam. |
,,Biedniejsze" marki to:
1. Mniejszy prestiż dla drużyny ale też 2. Większe pieniądze od firmy dla klubu 3. Tańsze stroje w sklepach co za tym idzie prawdopodobniej większa sprzedaż i raczej większe zyski dla klubu |
Cytat:
Osobiście z chęcią widziałbym ponownie Nike, ale to raczej nierealne |
Problem jest to,że chyba 4F nie ubiera piłkarzy. Tylko ostatnio olimpijczyków, niech ktoś poprawi mnie jak się mylę.
|
Cytat:
Co do reszty 100% zgoda |
Co do prestiżu, jako typowy facet - gadżeciarz sam chętnie wolałbym marki typu Nike, czy Adidas.
Ale jak trzeba sięgać po marki budżetowe -Zine,czy Tico to co zrobisz. Ważne, żeby w totalu się to opłaciło dla klubu.. Co do jakości 4F - to raz zaoszczędziłem kiedyś, gdzie zamiast kurtki z membraną w góry marki premium, kupiłem produkt 4F za 300zł. Nigdy więcej, oby koszulki były lepszej jakości. |
Żadnego 4f nie będzie :)
|
Coś kojarzę, że jakiś użytkownik forum był chyba pracownikiem regionalnego przedstawiciela adidas. Może jak już będzie coś więcej wiadomo, to się dowie i nam przekaże.
Ja marki 4f zupełnie nie kojarzę i nie wiem, czy reputacyjnie to jest bardziej nb albo ua, czy zina. Nie umiem też powiedzieć, jaka jest różnica w jakości strojów ww marek. Pamiętam, że joma ma wyjątkowo brzydkie stroje, a tico kojarzy mi się z Polonią Warszawa z ich chudych lat. |
4F nie robi strojów piłkarskich; jeśli ktoś się domaga Ziny za adidasa to już chyba nawet Kobierzyn to za mało.
NB byłoby ok, ale oni już mają flagowy klub w Polsce, na Nike nie ma szans z tego samego powodu, Pumę chyba też (?). Adidas ubiera Legię w pozaszablonowe stroje, my na nic innego liczyć nie możemy ale i tak to lepsze niż granie w Zinie, Legeji, Jako czy innym tego pokroju gównie. |
@up
.......icie Towarzyszu. Różnica jakości pomiędzy Adidasem ( firma która zaistniała tylko po to, żeby robić buciory dla Wehrmachtu) a np Jomą nie jest kolosalna z punktu widzenia piłkarza, a to na jego komforcie nam zależy. A jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy patrzeć na każdą złotówkę 3 razy |
Cytat:
|
żeby była jasność , najbardziej lubie firme Adidas , z tym 4f to tylko tak sobie sam kiedyś tam wymyśliłem ( to że nie robi piłkarskich to akurat nie argument , zawsze można zacząć)
|
Cytat:
|
Jeśli w dłuższej perspektywie dla Wisły bardziej opłacalny jest Adidas, to ok. Miałem raczej na myśli to,że klub musi teraz przekalkulować. ;)
|
Ktoś puścił plotę,że adidasa nie będzie i połowa forum w to uwierzyła,jest jeszcze sezon i spokojnie w ciągu tego sezonu można umowę przedłużyć
|
Chyba tylko PUMA nie ma flagowej drużyny piłkarskiej w Polsce.
Adidas-Legia Nike-Lech NB-Lechia Choć cena NB w przypadku Lechii nie taka bardzo straszna 199zł. U nas adidas za jedyne 269 zł. :D |
Wisła mogłaby być flagowym zespołem dla innej marki - np. powrót do Umbro, Puma (chociaż szału to oni ostatnio z koszulkami nie robią), Under Armour czy Macron ;)
P.S. Macron moim zdaniem robi kapitalną robotę dla Lazio co sezon :D |
A może by tak:
http://thumb.ibb.co/cespQF/koszulka1906_2.png Inspiracja: http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...id,tm,zid.html Natomiast schodząc na ziemię, rzecznik potwierdził na twitterze, że aktualny komplet zostanie do końca sezonu 2017/2018. Na pytanie dlaczego poprzedni komplet był tylko jeden sezon odparł, że "wtedy wiele rzeczy zmieniało się w klubie". |
Cytat:
BTW. Abstrahując już nawet od tego na ile 4f jest prawdopodobny jako sponsor. Czy naprawdę chciałbyś żeby piłkarze Wisły służyli jako testerzy dla firmy która nie ma żadnego doświadczenia w projektowaniu strojów piłkarskich? Nie lepiej brać kogoś sprawdzonego? |
Cytat:
a ja o niej slyszalem juz jakiś czas temu od paru osób Pomyliło mi sie z DD wiec prosze o wybaczenie. Cytat:
Oczywiście ze decyzji nie podejmuje się w 1 dzień, ale nie wiem dlaczego uważasz ze firma ktora staje sie potentatem odziezy sportowej w Polsce nie wykorzysta kolejnego kanału sprzedazy jakim moze być piłka nożna? Na logike przeciez widać, że oni kiedys w ten segment bedą musieli wejśc... ale idźmy dalej : To ze nie Proces pozyskiwania sponsora technicznego również wyglada inaczej niz kolega wyżej opisał.. Podsumuwując, wg mnie taka firma jak 4F, moze w 8-12 tygodni stworzyć kolekcje wraz z pełnym oflagowaniem, drukiem i szyciem. Tylko pytanie czy tego chcą? Imho 4F to jest szit. Nie wiem czy bym kupił koszulkie Wisły firmy a`la kipsta czy inne low budżety. Ja cenię sobie jakość i detale i wybieram ...firme Macron i Undera. p.s. Lepsza Zina niz Tico jesli mamy wybierac z najgorszego sortu... |
Cytat:
|
4f faktycznie szuka nowy rynków więc zobaczymy
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Co do Pumy to oni mają w tej chwili Koronę Kielce oraz ten drugi klub z Krakowa, więc choćby z tego drugiego powodu wątpię aby się chcieli pakować w Wisłę. Natomiast jeśli chodzi o 4F to od tego roku są oni sponsorem Związku Piłki Ręcznej w Polsce czyli innymi słowy robią stroje dla reprezentacji w szczypiorniaka. Zina? Szumnie się zapowiadali rok temu, ale póki co na zapowiedziach się skończyło.
Jeżeli chodzi o mnie to Umbro byłoby świetne, oni trzeba przyznać w ostatnich trzech latach naprawdę odżyli i robią świetne stroje, potrafią ładnie wpleść tę nutkę indywidualności dla klubu. |
Umbro, Puma, choćby taki Macron to poziom minimum, poniżej którego nie wypada schodzić klubowi takiemu jak Wisła. Rozumiem, że w obecnej sytuacji może nie być stać na Nike-a czy Adidasa, ale są pewne nieprzekraczalne granice. To nie jest FLS, to jest ponad 100 letni klub i piłkarze biegający w jakimś Tico czy Zinie to jest po prostu mało poważne.
Zina mi się kojarzy ze sklepem sportowym lata temu pod arkadami na Grodzkiej. Za dzieciaka jak szło się kupić halówki czy strój to jak się chciało najtańsze to się brało np. Zine. Nie wszystko można przeliczać na złotówki. Są również pewne kwestie niewymierne, które budują wizerunek klubu. Pozorna oszczędność na nich może w przyszłości odbić się czkawką, również finansowo. Co do zakupu koszulek - dużo chętniej wydam ponad 200 zł za porządną, ładną koszulkę np. Adidasa niż oszczędzę żadne pieniądze tak naprawdę, jak 60 zł i będę paradował w jakimś chu wie czym typu Tico. |
4f ma siedzibe w Wieliczce. :) Kto wie moze przymierzaja sie na baaaaardzo duzy rynek wzgledem innych dyscyplin pilkarskich. Wisla to marka i duza promocja kto wie :)
|
Ile ludzi tyle opinii. Ty wolisz wydac 200zl na adidasa, innych 10 osob wyda dwa razy mniej na tico, inni majac w dupie nazwe producenta, beda w stanie wydac i 300 jak koszulka bedzie kozacka z wygladu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl