![]() |
http://www.sadistic.pl/jegor-lupan-vt30722.htm - w sumie nasze wybory prezydenckie zbliżają, idealny kandydat :)
|
|
Drogi Aleksandrze,
mam nadzieję, że będziesz mi w stanie pomóc? Pewnego dnia wybrałam się do pracy, zostawiając mojego męża w domu oglądającego telewizję. W drodze do pracy zgasł mi silnik i samochód został unieruchomiony jakieś dwa kilometry od domu - musiałam wrócić się, aby poprosić męża o pomoc. Kiedy dotarłam do domu nie mogłam uwierzyć w to, co zobaczyłam. Był w łóżku z córką naszego sąsiada! Mam 32 lata, mój mąż 34, a córka sąsiada ma 19. Pobraliśmy się 10 lat temu. Mąż przyznał mi się, że romansuje przez ostatnie pół roku. Mąż nie zamierza iść do poradni małżeńskiej. Jestem kompletnym wrakiem człowieka. Potrzebuję pilnej porady. Możesz mi pomóc? Bożena Droga Bożeno, Zgaśnięcie silnika po krótkiej jeździe może być spowodowane przez wiele czynników. Najpierw sprawdź czy nie jest zapchany przewód paliwowy. Jeśli jest czysty, sprawdź wszystkie przewody i rury doprowadzające powietrze do silnika. Sprawdź też przewody uziemiające. Jeśli to nie rozwiąże twojego problemu to należy sprawdzić czy pompa paliwowa nie jest uszkodzona i czy dostarcza prawidłową ilość paliwa do wtryskiwaczy. Mam nadzieję, że byłem pomocny. Aleksander |
|
Coś dla miłośników iti i prezesa W oraz jego rodziny :)
http://demotywatory.pl/894910/Kibice |
|
http://www.youtube.com/watch?v=_K9AxO5t4BE
Najlepsza scena akcji jaką kiedykolwiek widziałem:D |
Chyba jeszcze nie było.. :P
http://demotywatory.pl/915486/Ceremonia-Losowania-Grup |
przeglądam ten temat często i nie widziałem tego:
http://www.youtube.com/watch?v=Hqfvvy-S928 Tomasz Niecik - Tutti Frutti jak jednak było to skasować psot;D |
|
|
|
Kierowca TIR-a wraca do domu po długiej trasie i mówi do żony:
- No, Wieśka przywitaj starego ładnie w domu; na kolanka i laseczkę proszę... Ona na kolanka cyk i jedzie laseczkę.... Koleś dochodzi i mówi: - Uffff, no wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej Idzie ksiadz polna droga, przechodzi obok skromnego gospodarstwa. Patrzy, a tam chlop cos z desek kleci. Ksiadz zagaduje: - Pochwalony, drogi parafianinie, nad czymze tak ciezko pracujecie? - A ****a, kibel nowy stawiam, bo sie stary rozjebal. - O, moj drogi! A nie móglbys tego tak troche owinac w bawelne? - Co mam owijac w bawelne? Dechami o.......e naokolo i ****! |
|
Cytat:
Ej kurde nastepnym razen napisz ze wejscie moze grozic skutkami ubocznymi, wszedlem i dostałem nastepnego dnia taka oto wiadomosc: "SZANOWNY PANIE. PISZE DO PANA NIE MOJA CÓRKA KASIA LECZ JEJ MAMA BARBARA.BŁAGAM NIECH NAM PAN POMORZE.JAK PAN TRAFIŁ NA STRONĘ CÓRKI ODWIEDZA JĄ TYSIĄCE OSÓB.CO SIĘ DZIEJE.CO WYMYŚLIL JEJ MĄŻ???PROSZĘ DAĆ MI NAMIARY.NIECH PAN NAPISZE NA MOJĄ SKRZYNKĘ NA NK.....BARBARA ŁABUZ ZABIJAK LUB ZADZWONI SYGNAŁEM TO ODZWONIĘ.00436641718197.JESTEM TERAZ W AUSTRII.TEN LIST DO PANA ZARAZ SKASUJĘ.KASIAW WIEKU 22LAT ZOSTAŁA WDOWĄ Z 2 CHŁOPCÓW5 I 1,5ROKU.BEZ RĘTY BO JEJ MĄŻ JESZCZE SIĘ UCZYŁ.ZMARŁ NA SERCE W BARZE KOLEDZY DOSYPALI MU COŚ DO PIWA.PO ROKU ROBILI EKSCHUMACJĘ I KASIA STAŁA PODCZAS SEKCJI PRZY STOLE BO CHCIAŁA SAMA WSZYSTKIEGO DOPILNOWAĆ.MNIE WTEDY NIE BYŁO BO BYM NIE POZWOLIŁA.PO 2 LATACH POMIMO NASZEGO SPRZECIWU WYSZŁA ZA MĄŻ ZA NIEATRAKCYJNEGO STARSZEGO FACETA.TŁUMACZYŁA NAM ŻE CHCE SPOKOJU DLA DZIECI.CAŁY CZAS PRACOWAŁA.URODZILA ZNOWU 2 CÓRECZKI.NIE PRZYZNAWAŁA SIĘ NAM ŻE JEST ZLE.MĄŻ JĄ BIŁ I TYCH CHŁOPCÓW TEŻ.PRACOWAŁ TYLKO 2LATA.WZIĘLIŚMY GO ZA GRANICĘ ALE TEŻ NIC Z TEGO.CÓRKA MA MIESZKANIE Z POPRZEDNIEGO MAŁZEŃSTWA.MIAŁA SAMOCHÓD.MĄŻ JEJ SPRZEDAL I KUPILI INNY .POMOGLIŚMY.MAMY 5 DZIECI.WSZYSTKIE BARDZO KOCHAMY.KASIA PODAŁA O ALIMENTY I SIĘ ZACZĘŁŁO.JAKIŚ ARTYKUL W GAZECIE POMORSKIEJ.POZEW DO SĄDU ŻE ZLE WYCHOWUJE DZIECI.NAWET W TYM POZWIEN PODAŁ RÓŻNE DATY URODZENIA DZIECI BO ICH NIE ZNA.KASIA BYŁA TAK ROZGORYCZONA TYM POZWEM ŻE UMIEŚCILA GO NA NK.SYPIĄ SIĘOBRAZLIWE PODPISY I LISTY Z FIKCYJNYCH KONT.NAJGORSZE ŻE PISZĄ I WYZYWAJĄ TYCH CHŁOPCÓW ,ŁUKASZKA I PAWEŁKA.ZIĘĆ INACZEJ DO NICH NIE MÓWI TYLKO TA WASZA MATKA SZMATA I ****A.BUNTUJE ŻE ICH TATA SAM ODEBRAŁ SOBIE ŻYCIE O MAMĘ.MOŻE PAN ZACIĄGNĄĆ OPINII JACY JAKIMI JESTEŚMY LUDZMI .ZIĘĆ MA ZAŁOŻONĄ NIEBIESKĄ KARTĘ ZA ZNĘCANIE SIĘ POLICJA DOPRZEDWCZORAJ BYŁA CODZIENNIE.DZIECI NIESPAŁY PO NOCACH.TERAZ NAPEWNO ŚPIĄ A JA SZPERAM BO WNUK DAL MI LOGING NA CÓRKI STRONĘ.ZIĘĆ STRASZYL CÓRKĘ PISTOLETEM NOŻEM DUSIŁ JĄ KOPAŁ I BIŁ ,POTRZASKAŁ TELEWIZOR KUPIONY PRZEZ TAMTEGO NIE ŻYJĄCEGO OJCA.PRZYNIUSŁ JAKIŚ STARY W ZAMIAN.PRZED WCZORAJ ZABRAŁ JEDNAK TEN TELEWIZOR NA KTÓRYM I JEGO DZIECI OGLĄDAŁY BAJKI.SAMOCHÓD STÓŁ NA KTÓRYM JADALI POSIŁKINAWET SZKLIWO Z SEGMENTU I WIELE INNYCH RZECZY I GO W KOŃCU NIE MA .CO Z TEGO JAK DZWONIĄ ROŻNI LUZIE I PISZĄ DO NIEJ I DO DZIECI.CHŁOPCY BARDZO TO PRZEŻYWAJĄ NIE CHCĄ IŚĆ DO SZKOLY BO SIĘ WSZYSCY ŚMIEJĄ.MUSICIE Z KĄDŚ CZERPAĆ ICH DANE PROSZĘ NAM POMÓC.WYGLĄDA PAN BARDZO SYMPATYCZNIE.PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!PÓL ROKU TEMU CÓRKA ZNALAZŁA PAPIERY Z WOJSKA ŻE ZOSTAŁ ZWOLNIONY WCZEŚNIEJ ZE WZGLĘDU NA ZABURZENIA OSOBOWOŚCI.ODEBRAL JEJ ZDĄŻYLA MI JE SKOPJOWAĆ I WYSŁAĆ ,COŚ POKICHAŁAM I MI ZGINĘŁY.ADWOKAT JE ODZYSKUJE,BYŁ GDZIEŚ W SZCZECINIE.ALE TO WSZYSTKO TRWA.CZY ONI TO WYTRZYMAJĄ.ON TWIERDZI ŻE I TAK NIE DOSTANIE ELIMENTÓW BO JA WYKOŃCZY A ON ZAJMIE MIESZKANIE A CHŁOPCĄ POWIEDZIĄŁ Ż E PÓJDĄ DO DOMU DZIECKA............PROSZĘ TAK SIĘ O NICH BOJĘ......... POZDRAWIAM.................BARBARA...... " |
Pokój nosi nazwe Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp. ja mam watpliwosci czy powyższa sytuacja jest az tak bardzo śmieszna aby ja tutaj zamieszczac! Jezeli cieszy Cie kogoś nieszczescie to serdecznie Ci gratuluje!!
|
|
|
|
|
|
|
http://www.joemonster.org/art/13365/...e_cycki_czyli_
ach ci forumowicze :-p:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
|
Sie Pawłowo troche przytyło przez tą kontuzję :D
http://galeria.wislakrakow.com/20100209/nikol2/25.JPG |
http://www.youtube.com/watch?v=JRnwy5e9pH8#movie_player
Nie przypominam aby to widział w tym temacie ;) |
http://www.youtube.com/watch?v=aGyg5RGUQkw znajac zycie kolejny emigrant w pracy na wyspach :D
|
Dla niektórych śmieszne:
http://i46.tinypic.com/2ed3ubd.jpg |
|
:-)
Kobieta idzie po plaży. Nagle zobaczyła starą butelkę. Podniosła, otarła z brudu, a tu wyskakuje Duszek. Kobieta pyta: Czy będę miała trzy życzenia? Duszek: Nie, przykro mi, ale ja jestem duszek spełniający tylko jedno życzenie. Kobieta bez wahania: - To proszę o pokój na Bliskim Wschodzie. Widzisz te mapę? Chcę żeby te wszystkie kraje przestały ze sobą walczyć i żeby Żydzi i Arabowie pokochali się miedzy sobą i żeby kochali Amerykanów i odwrotnie i żeby wszyscy tam żyli w pokoju i harmonii. Duszek popatrzył na mapę i mówi: - Kobieto bądź rozsądna - te kraje się biją i nienawidzą od tysięcy lat, a ja po 1000 lat siedzenia w butelce też nie jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY, ale nie aż tak dobry. Nie sądzę żebym mógł to zrobić. Pomyśl i daj jakieś sensowne życzenie... Kobieta pomyślała przez chwilę i mówi: - No dobrze, przez cale życie chciałam spotkać właściwego mężczyznę, żeby wyjść za niego za mąż. No wiesz, takiego, który będzie mnie kochał, szanował, bronił, dobrze zarabiał i oddawał pieniądze, nie pił, nie palił, pomagał przy dzieciach, w gotowaniu i sprzątaniu, był świetny w łóżku, był wierny i nie patrzył tylko w telewizor na programy sportowe. Takie mam życzenie...... Duszek westchnął głęboko i powiedział: - ****a, pokaż mi jeszcze raz tę mapę.. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl