Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Jeremi 18.08.2011 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Auro (Post 1149426)
http://www.wislakrakow.com/www/pictu...86855cbc44.jpg

U mnie szacunek traci bezpowrotnie,ktoś kto całuje Białą Gwiazdę bo do dziś pamiętam jak na meczu z Legia (3:1) gdy schodził z boiska to uczynił, zreszta to zdjęcie jest włąsnie z tego meczu chwile przed wykonaniem tego gestu a idzie do "pasów" to znaczy że jest zwykłą sprzedajną ... Nikt nie wymaga od pilkarzy zeby "kochali" ten klub,ważne zeby zapieprzali,walczyli i go szanowali , ale jak ktoś już porywa się na coś takiego to niech jest konsekwetny, widać on zrobił to tylko po to by przypodobać sie kibicom, w moich oczach ktoś taki na szacunek nie zasługuje. Tyle.

A daj że już spokój Jaśkowi.
To, że się identyfikuje z Wisłą jak w niej gra to źle?
To, że całuje białą gwiazdę to źle?

To może Ty spróbuj pracować w firmie, w której jest Ci dobrze identyfikuj się z nią, a jak zmienisz pracę to nazwą cie zdrajcą no, bo po co się tak angażowałeś mogłeś przecież bez emocji wypełniać kontrakt i wtedy zmienić klub/pracodawcę.

My jesteśmy kibicami ! Wisła to nasze życie !
Dla niektórych piłkarzy też tak jest (i oby takich więcej), ale dla większości to klub w którym grają i starają sie dać z siebie wszystko co najlepsze dla klubu. Ale potem jest życie ... Jasiu też wolałby grać w PSV ale niestety ma ofertę ze sracovi więc dajmy mu pracować. Kochać go nie musimy ale spróbujmy zrozumieć.

spartan 18.08.2011 21:18

Kolejny raz przyjmą każdego?
A mówiąc poważnie Jasiek wykazuje się kompletną bezmyślnością. Poza chęcią grania i potrzebą zarabiania (ponoć w jego przypadku niewielką) liczy się chyba też komfort psychiczny. I niech Paulista nie liczy, że po całowaniu naszego herbu, po ciepłych słowach o Wiśle my mu to zapomnimy a na stadionie gdzie spiker nie wymienia słowa WISŁA, dyr sportowy życzy nam jak najgorzej a siedząca na meczu gawiedź z całego własnego hymny zna jedynie jeden wers, przywitają go z otwartymi ramionami.
Głupi Jasiu....zaczynam rozumieć skąd to się wzięło...

Cytat:

To może Ty spróbuj pracować w firmie, w której jest Ci dobrze identyfikuj się z nią, a jak zmienisz pracę to nazwą cie zdrajcą no, bo po co się tak angażowałeś mogłeś przecież bez emocji wypełniać kontrakt i wtedy zmienić klub/pracodawcę.
Znasz słowo lojalność?? Każdy dokądś odchodzi. Ważny jest styl i miejsce.

Cytat:

Jasiu też wolałby grać w PSV ale niestety ma ofertę ze sracovi więc dajmy mu pracować. Kochać go nie musimy ale spróbujmy zrozumieć.
No to udzieliłeś rady o zrozumieniu. Dorzuć jeszcze o szacunku.

Fiti 18.08.2011 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jeremi (Post 1149468)
A daj że już spokój Jaśkowi.
To, że się identyfikuje z Wisłą jak w niej gra to źle?
To, że całuje białą gwiazdę to źle?

To może Ty spróbuj pracować w firmie, w której jest Ci dobrze identyfikuj się z nią, a jak zmienisz pracę to nazwą cie zdrajcą no, bo po co się tak angażowałeś mogłeś przecież bez emocji wypełniać kontrakt i wtedy zmienić klub/pracodawcę.

My jesteśmy kibicami ! Wisła to nasze życie !
Dla niektórych piłkarzy też tak jest (i oby takich więcej), ale dla większości to klub w którym grają i starają sie dać z siebie wszystko co najlepsze dla klubu. Ale potem jest życie ... Jasiu też wolałby grać w PSV ale niestety ma ofertę ze sracovi więc dajmy mu pracować. Kochać go nie musimy ale spróbujmy zrozumieć.

Dla mnie całowanie Białej Gwiazdy to znak szacunku dla klubu i wielkiego do niego przywiązania.
A nie takiego że jak lekka bida to ucieka się do największego wroga.
To tak jak by ( oczywiście zachowując skalę - bardzo różną) Messi całował herb Barcelony, a potem, po czasie znalazł się w Realu. Szmaciarstwo i tyle. Nie ujmuję Jaśkowi zasług dla Wisły. Ale właśnie spalił się przed jej kibicami...

TOMEK 11 18.08.2011 21:35

jak dla mnie to krótko: s....isz się dla kasy, huj ci w dupę

amen

vaazon 18.08.2011 21:43

Przejście do Cracovii nie można niczym usprawiedliwić. Jest mnóstwo innych klubów w których na pewno dostałby angaż. Takie pieprzenie, że to jego zawód i porównywanie do pracy w firmie możecie sobie wsadzić w cztery litery. Bycie piłkarzem to inna sprawa.

Szkoda Jasiu, że tak postąpisz.

_ukoL 18.08.2011 21:44

Mnie dziwi strasznie, że jeszcze ktoś łudzi się faktem, że piłkarze są lojalni i oddani jakiemuś klubowi. Gigantyczne pieniądze są winne takiemu obrotowi sprawy, że dziś grasz tutaj, a jutro u sąsiadki. Poza wyjątkami każdy patrzy na kasę i trudno się nie dziwić, bo kariera piłkarza wbrew pozorom krótka, a z czegoś trzeba żyć. Zawsze to parę euro więcej na koncie.

Trudno z resztą by stranieri identyfikowali się z klubami - to zawsze granie pod publiczkę te całowanie herbów, słodzenie fanom, itd. Nie ukrywajmy powodu z jakiego obcokrajowcy są tutaj - z powodu dobrej gotówki zagwarantowanej w kontrakcie.

hetzer 18.08.2011 21:59

No przepraszam, ale jak Walter de'Silva ochodzil z FIATA do VW, to potraktowano to jak zdrade i w "srodowisku" zawrzalo. Po prostu nie odchodzi sie do bezposredniej konkurencji, zwlaszcza gdy zeczona pisze wczesniej cos w stylu: Fehler In Allen Teilen. Mysle, ze analogia idealna.

"jestem ciekaw wszyscy Ci co co klną na Paulistę powiedzą jak Małecki odejdzie... ..wtedy nie będzie "sprzedawcą" ? przecież pójdzie tam gdzie mu więcej zapłacą , nie ważne czy do cracovi czy do barcelony"

OMFG!!!

sevenheaven 18.08.2011 22:02

jestem ciekaw wszyscy Ci co co klną na Paulistę powiedzą jak Małecki odejdzie, bo za np 60 tysięcy miesięcznie on w Wiśle grać nie będzie ..

wtedy nie będzie "sprzedawcą" ? przecież pójdzie tam gdzie mu więcej zapłacą , nie ważne czy do cracovi czy do barcelony

murray 18.08.2011 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1149504)
Mnie dziwi strasznie, że jeszcze ktoś łudzi się faktem, że piłkarze są lojalni i oddani jakiemuś klubowi. Gigantyczne pieniądze są winne takiemu obrotowi sprawy, że dziś grasz tutaj, a jutro u sąsiadki. Poza wyjątkami każdy patrzy na kasę i trudno się nie dziwić, bo kariera piłkarza wbrew pozorom krótka, a z czegoś trzeba żyć. Zawsze to parę euro więcej na koncie.

Trudno z resztą by stranieri identyfikowali się z klubami - to zawsze granie pod publiczkę te całowanie herbów, słodzenie fanom, itd. Nie ukrywajmy powodu z jakiego obcokrajowcy są tutaj - z powodu dobrej gotówki zagwarantowanej w kontrakcie.


Rzadko się zdarza, by cechą piłkarza była jego lojalność. Tutaj pełna zgoda.
Ale to nie oznacza, że trzeba akceptować i tolerować jawną patologię, jaką jest chęć zagrania w Cracovii zawodnika, który całował Białą Gwiazdę.
Trudno jest się pogodzić z faktem, żeby piłkarz mający sentyment do Wisły chciał przejść do kibucu. A z czymś takim mamy do czynienia. Tak to już jest z patologiami.

A stawiam dolary przeciw orzechom, że przyjeżdżając, by cieszyć się ostatnimi chwilami w Ekstraklasie ze swoim klubikiem, będzie oczekiwał gromkiego przyjęcia.

CH. 18.08.2011 22:08

A to Mały zamierza odejść do Cracovii czy innego Polskiego klubu? :)

A tak całkiem serio to zero szacunku dla Jaśka. Tyle klubów do wyboru a on do Cracovii. I tekst że kocha Wisłę, zlituj się Jasiu.
To się nie całuje herbu Wisły, nie mówi o miłości do niej i tym samym lojalności tylko wbija ch.. w nią i idzie do Cracovii. Wtedy nikt nie miałby pretensji. Przecież Reyman jakby żył to by go rozstrzelał za takie słowa i za czyn jakiego się dopełnił . Jasne ze Małecki (kibic Wisły) to nie Paulista (najemnik) , denerwuje ludzi tylko to że wypowiada się tak a nie inaczej że nawet na forum Cracovii mają z tego bekę.


PS: i nie 60, bo Małecki zarabia niecałe 30 tyś. Gwoli jasności.

Fiti 18.08.2011 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1149530)
jestem ciekaw wszyscy Ci co co klną na Paulistę powiedzą jak Małecki odejdzie, bo za np 60 tysięcy miesięcznie on w Wiśle grać nie będzie ..

wtedy nie będzie "sprzedawcą" ? przecież pójdzie tam gdzie mu więcej zapłacą , nie ważne czy do cracovi czy do barcelony

Dla mnie Małecki może iść gdzie chce. Do Turcji do Rosji na Ukrainę... I nie straci szacunku. Ale jak poszedłby do Cracovii to byłby taką samą szmatą jaką bedzie Paulista jeśli tam zagra...

AYALA 18.08.2011 22:11

Marcin Jałocha został trenerem Resovii
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll...RT19/467301324

madenn 18.08.2011 22:12

ultrasi szykuja juz maczety

vip2008 18.08.2011 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Auro (Post 1149426)

U mnie szacunek traci bezpowrotnie,ktoś kto całuje Białą Gwiazdę bo do dziś pamiętam jak na meczu z Legia (3:1) gdy schodził z boiska to uczynił, zreszta to zdjęcie jest włąsnie z tego meczu chwile przed wykonaniem tego gestu a idzie do "pasów" to znaczy że jest zwykłą sprzedajną ... Nikt nie wymaga od pilkarzy zeby "kochali" ten klub,ważne zeby zapieprzali,walczyli i go szanowali , ale jak ktoś już porywa się na coś takiego to niech jest konsekwetny, widać on zrobił to tylko po to by przypodobać sie kibicom, w moich oczach ktoś taki na szacunek nie zasługuje. Tyle.

gdybys mial rodzine na utrzymaniu to nie wypisywałbyś takich bzdur o całowaniu i o jakims sprzedawczyku. itd.Liczy sie to co gosc ma w sercu a ze ma rozum i mysli o przyszlosci rodziny to chyba dobrze o Nim swiadczy..to co piszesz to rownie dobrze moglbym powiedziec o Baszczynskim i Poloni Warszawa w ktorej obecnie gra a przeciaz Baszczu zawsze bedzie LEGENDA Wisly i co po powrocie z wojazy mial siedziec w domu ?.. to tylko moje prywatne zdanie do ktorego mam prawo..

MłodePokolenie 18.08.2011 22:15

....a panowie.. To nie jest sytuacja w której kasjerka z Carrefoura przenosi się na kase do Tesco... To jest rangowo całkiem inna sytuacja.
Całując herb lub w tym przypadku BG, okazuje się szacunek kibicom, klubowi oraz do niego przywiązanie.

Niedzielan czegoś takiego nie okazywał, więc lata mi to gdzie będzie grał.

sevenheaven 18.08.2011 22:18

ludzie a skąd on mógł wiedzieć, że za 3 lata będzie na testach w Cracovi ?

a Frankowski nie całuje herbu Jagielloni ?!

Kandzior 18.08.2011 22:20

Jeremi - nie porównuj pracy i miejsc pracy z piłką nożną i kibicowaniem...

sevenheaven - póki co nie wiadomo co będzie z kontraktem Patryka i uwierz, że raczej nie będzie graczem cracovii, nawet gdy ci dawaliby mu 100 tys. miesięcznie.

Szkoda, że Paulista tak szybko zapomniał o krakowskim klimacie i o tym, co przeżywał z nami, gdy strzelał dla nas gole, tym bardziej, że pięknie całował Białą Gwiazdę. Mi to jest obojętne - bo Wisła to My, tylko przykro mi, że były Wiślak i to taki jeden z lepszych piłkarzy podjął taką decyzję.

baro1995 18.08.2011 22:21

Wklejałem już wcześniej,niestety wykrakałem.
Z ciekawości, przyjąłbyś propozycję z Cracovii?
Kibice Wisły pewnie by tego nie zrozumieli, ale nie mogę sobie pozwolić na wybrzydzanie. Gdybym dostał zaproszenie od Cracovii, to na pewno bym je rozważył. W takiej sytuacji chciałbym, aby fani Wisły to zaakceptowali, bo naprawdę ich kocham.

CH. 18.08.2011 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1149558)
ludzie a skąd on mógł wiedzieć, że za 3 lata będzie na testach w Cracovi ?

:lol:
A ktoś go tam wpycha? to jakieś przeznaczenie że musi tam iść?


Bezsensu wpis, zrozumiał ktoś sevenheavena?

Cracovii gwoli ścisłości.

A Frankowski to osobny temat. Wielu go nigdy nie traktowało i nie traktuje jako kogoś przywiązanego do Wisły / jej ikonę. I nie ma sensu do tego tematu wracać.

spartan 18.08.2011 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1149558)
ludzie a skąd on mógł wiedzieć, że za 3 lata będzie na testach w Cracovi ?

a Frankowski nie całuje herbu Jagielloni ?!

3 lata temu mógł nie wiedzieć ale dziś powinien pamiętać co robił kilka lat temu i co mówił kilka dni temu.
Nie odgrzebujmy tematu Franka.
_ukol_ w zasadzie powiedział to pod czym mogę się podpisać. Dajmy sobie spokój z fetowaniem piłkarzy, oszczędzimy sobie rozczarowań.

sevenheaven 18.08.2011 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1149566)
:lol:
A ktoś go tam wpycha? to jakieś przeznaczenie że musi tam iść?


Bezsensu wpis, zrozumiał ktoś sevenheavena?

Cracovii gwoli ścisłości.

A Frankowski to osobny temat. Wielu go nigdy nie traktowało i nie traktuje jako kogoś przywiązanego do Wisły / jej ikonę. I nie ma sensu do tego tematu wracać.

nie wpycha, ale facet ma rodzinę na utrzymaniu, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ? a w tej chwili jest bez klubu

ciekaw jestem co sądzisz o 2 części mojego posta ;)

riv 18.08.2011 22:33

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1..._Cracovii.html

Czyli faktycznie Jean Paulista (żaden tam Jaś, na to trzeba zasłużyć) stara się o grę u parchów. W tym momencie nie interesują mnie naiwne tłumaczenia sevenheavena o tym, że jest bez klubu, że ma rodzinę na utrzymaniu itp. Pewnych rzeczy się po prostu nie robi i kropka. Szczególnie, że Jean Paulista to nie jest jakiś tam Niedzielan, tylko piłkarz, który wydawał się jakoś zżyty z klubem i kibicami. Jeżeli liczy, że na Reymonta zostanie dobrze przyjęty to niech się porządnie zastanowi bo sądzę, ba jestem pewny, że zostanie zjechany równo Dolha style. Na dodatek jego przeszłe demonstrowanie 'przywiązania' do Wisły na pewno nie przysporzy mu fanów u lamusów z kałuży. Podsumowując - będzie miał przeje*ane z jednej i z drugiej strony. Nie zazdroszczę mu przyszłych piłkarskich przeżyć.

CH. 18.08.2011 22:33

Stara gadka.. rodzinę na utrzymaniu, nieśmiertelne hasło :lol: Biedni Ci piłkarze.. taki grajek przez 5 miesięcy grania w Polskim klubie ma na kilka lat życia. Żyją jak biznesmeni.
To neich sobie idzie, ale nie do Cracovii. To nie jest laik piłkarski żeby go inne zespoły nie chciały, i nie spadkowicz Cracovia która płaci mniej zawodnikom.
Ma do wyboru kilkanaście innych klubów!
I my nie piszemy zresztą o utrzymaniach rodziny tylko o tym że mówi że kocha Wisłę, całuje jej herb a idzie do największego wroga Wisły, ście.. które powinno być na samym dnie , które powinno być poniżane i maltretowane!! kiedy kosa jest od początku istnienia klubu, kiedy napier.. li sie nasi z ickami już w latach 1920.. kiedy to nawet Reyman cisnął całej Cracovii od najgorszych! Jesli ktoś tego nie rozumie to jego sprawa. Ci co czują klimat będą wiedzieć swoje.

Powtarzam, nic by złego w tym nie było gdyby jak Niedzielan chociażby miał na Wisłę wylane, taki ktoś nigdy nie był przywiązany do Wisły, nigdy tego nie okazywał a i kibice nie traktowali go inaczej od innych.
A Jasiek mówi że kocha Wisłę i idzie do tego czegoś. Tak się nie robi i tyle.

mitmichael 18.08.2011 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1149558)
a Frankowski nie całuje herbu Jagielloni ?!

To nie to samo - Franek rozpoczynal tam swoja kariere to nie dziwi, ze tak robi po zdobyciu gola i ma do tego prawo nawet jak potem gral u Nas

ceniu 18.08.2011 22:40

ale bredzisz!! ma rodzinę na otrzymaniu tak? a wiesz ile kasy zarobił do tej pory? nie bądź kretynem i nie wypisuj takich bredni że na banana do bułki nie ma jak jeden z Lechii.

a do Niecieczy nie mógł iść? mógł ale mu się za bardzo w Krakowie spodobało.

jeżeli faktycznie podpisze kontrakt to czeka go na R22 sytuacja gorsza niż Dolhę jak pokazał się z Amiką. Zero szacunku dla takiego kolesia.

Kandzior 18.08.2011 22:42

Też mi się wierzyć nie chce, że nie miał innych ofert. W Polsce zatrudnienie miałby na pewno jeśli już chce tu zostać. Rodzinę by utrzymał nawet za 3-4 tys. miesięcznie jakby się uparł, ale że to piłkarz to musi mieć kilkakrotnie więcej a i wątpię by mu tyle dali w tym klubie do którego się wybiera.

pawelo84 18.08.2011 22:48

Dajcie Jaśkowi spokój. Grał u nas dobrze, zawsze wprowadzał sporo ożywienia do gry naszej druzyny, nie przechodził obok meczów, dawał z siebie 100%. Nie wymuszał odejścia, nie zachowywał się jak Uche. Faktem jest jednak że Jasiek zapewne wielkich pieniędzy w futbolu nie zarobił. Pewnie najwyższy jego kontrakt to jakieś 150 tyś euro rocznie. Ostatnimi czasy też grał w jakimś słabym klubie cypryjskim, skąd nie może do dziś odzyskać kasy którą ma w kontrakcie. Pewnie Filipiak albo inni zaproponowali mu sensowne pieniądze, to przyszedł. Gadanie że kasa nie jest najważniejsza jest dla mnie trochę śmieszne, bo trzeba jednak utrzymać rodzinę. Paulista to nie Cleber, który ma markę w portugali i niezłe kontakty by być skautem, tylko mimo wszystko anonimowy zawodnik, a z czegoś on będzie musiał żyć za te kilka lat ...

MłodePokolenie 18.08.2011 22:51

Wygląda na to, że Niedzielan nie miał jeszcze okazji mu powiedzieć co go spotkało, tzn. co spotkało jego auto.

vaazon 18.08.2011 22:56

@sevenheaven
Zacznę od pytania: jesteś Wiślakiem? Wygadujesz takie głupoty jakby Craxa była jakimś zwyczajnym klubem. Na R22 powinny odbywać się lekcje historii i tradycji, żeby takie pokemony jak ty wyprostować do pionu.

Jest różnica między Barceloną, a Craxą.
Jest różnica między Jagą, a Craxą.
Ba, nawet jest różnica między Polonią Warszawa, a Craxą.

I nie martw się, Paulista ma jak wykarmić rodzinę. Zapewne już zarobił więcej niż ty przez 60 lat.

KOALIK 18.08.2011 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1149571)
nie wpycha, ale facet ma rodzinę na utrzymaniu, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ? a w tej chwili jest bez klubu

ciekaw jestem co sądzisz o 2 części mojego posta ;)

Wiele rodzin w Polsce utrzymuje się za 2 tys. zł (albo za jeszcze mniej) i muszą jakoś żyć. Przeciętny piłkarz w polskiej lidze zarobi tyle za jeden byle jaki trening. Ile ta Cracovia mu niby da? 120 tys. euro? W wielu klubach mógłby zrobić więcej.

sevenheaven 18.08.2011 23:03

jestem zapewne dłużej niż Ty i nie wyzywaj mnie skoro ja Ciebie nie wyzwałem

sam nie akceptuję tego, ale staram się zrozumieć.. oczywiście wolałbym, żeby grał gdzie indziej

ale nie tozumiem sytuacji, kiedy usprawiedliwia się innych graczy, którzy również sprzedają się za kasę, nie koniecznie do cracovii

dla mnie jedna i druga osoba jest "piłkarską prostytutką" i jeśli Małecki odejdzie z klubu nawet za granicę nie podpisując nowego kontraktu to stracę do niego cały szacunek ( przez to jak rzekomo utożsamia się z klubem )

z forum koleżanek

anowie ucinam wszelkie spekulacje, ten piłkarz pojawił się na treningu Cracovii, na prośbę pewnego pana, który to poprosił naszego trenera aby mu się przyjrzał. nie będzie grał w Cracovii i nie był do nas przymierzany! dlatego oficjalna nawet na ten temat się nie zająknęła

więc chyba temat Paulisty można zamknąć

picasso 18.08.2011 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1149571)
nie wpycha, ale facet ma rodzinę na utrzymaniu, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ? a w tej chwili jest bez klubu

ciekaw jestem co sądzisz o 2 części mojego posta ;)

czyli rodzina na utrzymaniu go usprawiedliwia?
czyli mam rozumieć,ze (przepraszam za brutalne porównanie) zostałbyś męska .....ą? bo są chetni by ci zapłacic?a ty w końcu masz rodzinę na utrzymaniu...
penych rzeczy sie nie robi.albo sie człowiek urwi,albo ma szacunek.i tyle

Auro 18.08.2011 23:20

Powtarzam poraz kolejny. Jeśli ktoś całuje nasz święty znak po czym odchodzi do nabardziej znienawidzonego klubu to jest dla mnie zdrajcą i tyle. Tak jak ktos napisał, Paulista to nie jest zły zawodnik,myśle ze smiało 3/4 ekstraklasy chciałoby go widzieć w swoim zespole bo nie jest to zawodnik anonimowy i w Polsce jakąś tam swoją marke zbudował. Gdyby traktował Wisłę jak zwykłego pracodawce (źródło dochodu dla rodziny) i nic więcej to myśle ze większych problemów przez to ze testuje sie w Cracovii by nie miał. Chodzi jednak o to że identyfikował sie z klubem, całował herb, mówił o przywiązaniu po czym odchodzi do największego rywala. Wiadomo że piłkarzy dla których klub znaczy więcej niz tylko praca jest mało. Ale własnie takich piłkarzy się szanuje tacy są poźniej wspominani latami. Dla mnie to co robi Paulista to nic innego jak totalna wyjeb.. na klub który rzekomo kocha. Boli mnie to że wielu kibiców z tego forum podchodzi do kibicowania w sposób "bardziej nowoczesny" ze tak to ujme co do mnie nie trafia. Są rzeczy których sie poprostu nie wybacza i dla mnie Paulista jest jednym z tych przykładów, a wielu kibiców z tego forum próbuje każda sporną sytuacje zrozumieć m.in Frankowskiego itd. Ciekawe jak będziecie się czuć jak dostanie angaż w Cracovii i będzie całował ich herb. Dla mnie Paulista udowodnił już ze był tylko zwykłym najemnikiem bo samo testowanie i chęc związania sie z klubem z gorszej strony błoń jest już na to dowodem. Ciesze sie że są jeszcze ludzie na tym forum którzy mają podobne zdanie do mojego. WISŁA TO KIBICE!

Picasso - 1906% poparcia.

waspinator 19.08.2011 08:00

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/tra...wiadomosc.html

Lechista69 19.08.2011 08:11

Zadzwon ktos do Paulisty i niech na testy do Gdanska wali, w momencie podpisania ze sraxa bedzie nikim w Krakowie :P

nesta 19.08.2011 08:27

Naiwnosc niektorych mnie przeraza. Nie wiem czy macie po kilka lat czy co, ale jesli mysleliscie, ze najemnik, do tego ktos z zagranicy, bedzie zywil jakies wielkie uczucia do swojego miejsca pracy (milosc, wiernosc itp) i postawi to ponad dobro swoje, swojej kobiety i dzieci to jestescie smieszni. Pogral tu pare lat, ma fajne wspomnienia, sentyment i to wszystko. I to jest calkiem normalne. Nie wiem czy mial inne oferty, jesli tak to moze rzeczywiscie warto bylo je rozwarzyc w pierwszej kolejnosci. Troche mu sie dziwie, bo w Krakowie na miasto liczyc nie mozna jesli chodzi o bezpieczenstwo mieszkancow, a debili nie brakuje.

LooNatyk 19.08.2011 08:38

nesta dokładnie o to chodzi.. że nie tylko kasa się liczy, ja bym tam wolał mniej zarabiać, ale żyć sobie w spokoju. Dlatego sam nie wiem, czy to głupota Jaska, czy do końca nie zdaje sobie sprawy?

PANDEM0NIUM 19.08.2011 08:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1149607)
czyli rodzina na utrzymaniu go usprawiedliwia?
czyli mam rozumieć,ze (przepraszam za brutalne porównanie) zostałbyś męska .....ą? bo są chetni by ci zapłacic?a ty w końcu masz rodzinę na utrzymaniu...
penych rzeczy sie nie robi.albo sie człowiek urwi,albo ma szacunek.i tyle

Ja zanim Tobie odpowiem to zadam Tobie kluczowe pytanie
Masz rodzine?

fanfan 19.08.2011 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1149607)
czyli rodzina na utrzymaniu go usprawiedliwia?
czyli mam rozumieć,ze (przepraszam za brutalne porównanie) zostałbyś męska .....ą? bo są chetni by ci zapłacic?a ty w końcu masz rodzinę na utrzymaniu...
penych rzeczy sie nie robi.albo sie człowiek urwi,albo ma szacunek.i tyle

A czy rodzina na utrzymaniu to nie jest powód? On jest piłkarzem i dzięki temu zawodowi zarabia na rodzinę , nie tylko na to by teraz było co zjeść ale również by odłożyć na przyszłość ponieważ kariera piłkarza wiecznie nie trwa . Co do dziwek to myślisz po co to robią ? Duża część z nich to robi właśnie po to by zarobić na własną rodzinę i dostatnie życie. A co jeśli Cracovia jest jedynym klubem który jest zainteresowany usługami Jaśka? Ma zrezygnować z tego kontraktu dlatego że grał kiedyś w Wiśle i zostać bez pracy licząc że "jakoś to będzie" i będzie co do garnka włożyć ? Czym może zapewnić sobie i swojej rodzinie fundusze na godne życie?

Mateusz91 19.08.2011 09:00

Krótko i na temat.

Każdy kto miał do czynienia z Wisłą a ubiera na siebie koszulkę w pasy jest cwelem.

Tłumaczenia jakiekolwiek piłkarzyny, który na koncie ma pewnie tyle, że mógłby do końca swojego życia nie pracować i żyć komfortowo są jedynie zwykłym bełkotem werbalnym tulonym przez naiwniaków, którzy chyba w dodatku nie rozumieją na czym polega rywalizacja z Cracovią.

Zagra w Cracovii ma mieć na Wiśle to co miał niegdyś broniący bramki Lecha Dolha.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl