![]() |
Dlaczego SMuda robi drugą zmianę w 75 minucie . Mecz słaby ale Brożek się wyróżnia.
|
Cytat:
|
Gra może nie na najwyższym poziomie, przeciwnik też średniak, ale parę akcji klepkowych mają naprawdę ładnych.
|
I to jest cały Brozek - sam na sam z bramkarzem zachowuje spokoj i strzela bramke. Jeszcze słowo o arbitrze - przeciez ten czlowiek to jakas porazka, ostre faule Argentynczykow były i ani jednej zołtej a Polakow za głupote karze. Na prawde nasi pokazuja dzisiaj ambicje - mam nadzieje, ze ten mecz bedzie wygrany. I nie wazne czy to jest Argentyna A czy Argentyna B - wynik jak to powiedział Szpakowski idzie w swiat.
|
Cytat:
Dla nas dobre jest to, że po prostu parę akcji mieliśmy niezłych, w drugiej połowie Argentyńczycy zaczęli nawet coś grać, ogólnie rzecz biorąc jakby się trzymać tego co jest, to zgrani powinni dać radę coś może nawet raz wygrać. Brakuje stoperów jak wody na pustyni, reszta od ok do solidnie. |
Paweł dlaczego nam to zrobiłeś
|
Oto co znaczy prawdziwy napastnik w składzie. Jak Brożek znów siądzie na ławie kosztem Lewandowskich, Grosickich czy innych im podobnych, uznam to jako ostateczną kompromitację Smudy.
|
Pewnie za jakieś dwa dni będzie, że mecz ustawiony. A przecież w kadrze jest dwóch speców od tego Łukasz P. i Łukasz M. I niech ktoś powie, że Smuda brzydzi się korupcją :)
|
Lewandowski musi mieć 100 setek żeby strzelić 1 bramkę , Brożek jedną.
Wojtkowiak , Murawski , co oni sobą prezentują że grają w tej marnej RP ? |
Brozkowi nie daje szans od poczatku a ten wchodzi i odpłaca mu sie golem - moze by tak Panie Smuda Małego powołac - Wislak zawsze sie odwdzieczy :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Zagraliśmy z zawodnikami, którzy każdego naszego gracza przewyższali o poziom jeśli chodzi o wyszkolenie, kulturę gry i poziom techniki. Repra wygrała z drużyną zestawioną "za karę" i tak grającą. Gdyby w tym meczu był jakiś fant do zdobycia, choćby finansowy poleglibyśmy z trzy lub cztery do zera. |
Wg. Trzeciaka Brożek grał również w pierwszej połowie (Grosickiego nazywał Brożkiem). Dziwi mnie fakt brak powołań dla Małego, a przecież na początku panowania Smudy był zawsze powoływany.
|
Nie Brożkiem tylko Groszkiem :D
|
Wilk nawet nie dostał minuty,Małecki nawet nie dostaje powołań grają tam Wojtkowiak czy Murawski ja rozumiem że Smuda ma do nich zaufanie ale powinien kierować się aktualną dyspozycją zawodników a nie swoimi prywatnymi odczuciami.Ta reprezentacja to zlepek jednego wielkiego g*wna nie będzie w niej atmosfery nawet po zwycięstwie z ARGENTYNĄ C.Nawet komentatorzy są na słabym poziomie to co tu dopiero mówić o trenerach czy piłkarzach.Ile razy już słyszałem"Jak wyliczył tygodnik kibica..."po prostu Szpakowski nie nadaje się już do tej roli.Atmosfera na trybunach jak na meczach B klasy wstyd mi ale nie mam już ochoty oglądać naszej reprezentacji.
|
Pozwole sobie skomentować ten mecz. Według mnie bardzo dobre spotkanie, widać rękę Smudy. Polacy konstruowali ładne akcje, Argentyńczycy wyglądali na zagubionych. Akcje bramkowe palce lizać, a po za tym mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji by strzelić więcej bramek. Zdażył nam się również niestety jeden błąd w obronie i przy dozie szczęścia Argentyńczycy strzelili honorową bramkę. Należy też pochwalić tych kibiców którzy przyszli na stadion, momentami fantastyczny, żywiołowy, głośny doping, żałuje że mnie tam nie było. Przy takiej grze piłkarzy to mamy bardzo duże szanse na wyjście z grupy nawet na 1 miejscu, w końcu jak by nie było pokonaliśmy Argentyne.
PS. Tak się cieszę że wygraliśmy, że wracam z powrotem na grilla ... |
Komentarz też był popisowy. Idealnie się wpasował w ten słaby mecz. Podobało mi się jak Trzeciak mówił o Grosickim "Groszek"...
Nasza reprezentacja w ogóle nie ma stylu i możemy tylko żałować, że Brozio bramkę strzelił, bo to chyba ostatni moment żeby zmienić trenera. |
Co to ma w ogóle kur... być?
Teraz jakiś pan na tvp1 - uśmiechnięty i radosny - mówi o tym, że drużyna z ogonów rankingu FIFA pokonała piątą drużynę w tym zestawieniu. Wypowiada się w takim tonie, jakbyśmy co najmniej ME zdobyli. Wiem, że publiczna jedzie na tej reprezentacji i wykorzystuje ją najbardziej, jak może, ale po co takie cyrki? Wszędzie robi się z ludzi idiotów. Dyzma na tym zwycięstwie z Argentyną pewnie będzie jechał jeszcze przez 20 lat i, już jako staruszek, będzie przedstawiany w studiach meczowych jako ten, który pokonał południowoamerykańskie mocarstwo... |
Cytat:
Wg. mnie obecnie najlepsi komentatorzy pracują w Orange Sport. Redakcja jest młoda i ma całkiem odmienne spojrzenie na futbol od Szpaka |
Czlowiek czuje sie taki bezradny jak to oglada.. ehhh ;(
|
Bez jakiegokolwiek stylu, pomysłu na grę. Ciągłe akcje bokami Kuby i Mierzejewskiego. Nie było w ogóle środka. Murawski bez formy(sic! co on robi w kadrze?), Dudka niewidoczny. Brakowało piłkarza, który kreowałby grę. Taki Szymek z najlepszych czasów albo Mila z obecnych środkowych pomocników. Obrona dalej jest z łapanki. No może oprócz Piszczka, który jest pewniakiem na prawej obronie. Jakieś pozytywy? Kilka dobrych akcji Kuby i Mierzejewskiego, wykorzystana sytuacja Brożka i chyba tyle.
Co do komentarza Szpaka. Walą mnie jego błędy, niewiedza i inne odchyły w komentowaniu. Ale najbardziej mnie denerwuje, jak przeszkadza w wypowiedzi drugiego eksperta. Tym razem Trzeciakowi wcinał się w co drugie zdanie, przez co ten nie mógł dokończyć. |
Messi kompletnie bez formy.. w ogóle go nie było widać na boisku. Nasze tuzy futbolu go przyćmiły.
|
PO MECZU:
Franciszek Smuda (selekcjoner reprezentacji Polski: - Adrian Mierzejewski to świetny piłkarz, liczę na niego. Na dzisiaj jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji. Uważam, że środkowi obrońcy rozegrali dobry mecz. Było kilka świetnych odbiorów po stracie piłki. Musimy to jednak poprawić, jeśli chcemy wyjść z grupy na Euro 2012. Uważam, że to nie była jakaś kadra Argentyny B, C, K albo J. To świetni piłkarze, którzy grają w bardzo dobrych europejskich klubach. Adrian Mierzejewski: Bardzo się cieszę z pierwszej bramki w kadrze. To już mój jedenasty mecz w reprezentacji, więc najwyższy czas na gola. Cieszymy się ze zwycięstwa, ale zdajemy sobie sprawę, że Argentyna przyjechała w słabszym składzie. Szkoda, że frekwencja nie dopisała. Żałuję niewykorzystanej okazji sam na sam z bramkarzem. |
Teraz bedzie prawdziwy test - z podstawowa bardzo dobrze zgrana reprezentacja Francji - zobaczymy jak zagramy z takim przeciwnikiem, ktory nie wysyła w boj tych drugich pilkarzy
|
Niektórzy chyba naoglądali się za dużo Barcy, i teraz mają zajebiste wymagania wobec każdego meczu. W drugiej połowie zagrali naprawdę nieźle, Argentyna praktycznie nie miała żadnych sytuacji bramkowych (bardzo dobry odbiór naszych w środku pola), a my stworzyliśmy sobie kilka naprawdę dobrych sytuacji. Owszem, to nie był pierwszy skład Argentyny, ale na pewno nie były to ogórki: gracze Porto, Benficy, Sevilli, Villarealu, Zaragozy, Blackburn, Galatasaray, Genoi.
Zastanawiam się po jakim meczu niektórzy pochwaliliby cokolwiek u Polaków? To jakaś moda, żeby każdy mecz Polaków jechać od góry do dołu? |
Mecz nudny daleko nam do Nigerii :) Nie ma co się rozpisywać kadra tego trenera nie robi zbyt wielkich postępów... niestety:(
|
Za co niby należy ich chwalić? To jest reprezentacja Polski? Każdy, kto założy odpowiedni uniform i pokopie nieco piłkę jest reprezentantem Polski? Żeby REPREZENTOWAĆ kraj, trzeba prezentować także jakikolwiek poziom mentalny. Tego, za sprawą trenera i kilku piłkarzy, po prostu nie ma. Teraz zapanuje zbiorowa euforia, bo pokonaliśmy ARGENTYNĘ, ale żeby na swoją pracę spojrzeć trzeźwo i krytycznie, to mało kto potrafi.
Jeśli koś chce reprezentować Polskę, to niech daje z siebie wszystko i ostro pracuje, a nie zaklina rzeczywistość i pierdzieli jakieś smuty, bo niektórzy już nie dają się na to nabierać. |
Kiedyś urwałbym sobie jaja, żeby pooglądać mecz kadry i Maćka Żurawskiego jak bramy ładuję, a teraz wolę iść porzucać do kosza... Najbardziej co mnie zniechęca do tej kadry to Smuda. Nie potrafi się wypowiedzieć, gada straszne głupoty, sam sobie przeczy i piłkarze nie mają do niego szacunku. Wstyd to napisać, ale żałuję że dziś wygraliśmy, bo były jakieś słuchy, że po porażkach w słabym stylu z Argentyną i Francją Franz zostanie zwolniony.
Jedyny pozytyw to bramka byłego Wiślaka. Nie potrafię zrozumieć jak w tej kadrze mogą grać tacy zawodnicy jak Murawski,Wojtkowiak i paru innych, a Małecki siedzi na wakacjach ... |
Chryste Panie, marudzicie jak baby w pralni. A to proszek ciężki, a to wybielacz drogi, a to woda twarda, a to pan w kasie niemiły.
Raz, że poza może dwoma-trzema zawodnikami dla Argentyny grali dzisiaj zawodnicy z kozackich zespołów, z których nasi reprezentanci dostawaliby powołania bez oglądania się na formę. Tak się wszyscy tym biednym Cabralem zajarali, że to repra W, a to był w grubej większości zespół złożony z zawodników, którzy byli dla reprezentacji polski równym wyzwaniem. Jasne, jakby grała Argentyna A, to by nas roznieśli - wielkie mi halo. Jeden słabo zgrany zespół zagrał przeciwko drugiemu - w ogóle nie zgranemu, ale piłkarze byli na równym (solidnym) poziomie indywidualnie. Dwa, że mimo że sparing i sam mecz niemrawy, to parę akcji ładnych im się udało zagrać. Jasne, że za mało, ale jakby Smuda przestał zmieniać skład jak dziecko z ADHD, to by to lepiej wyglądało. Potrzebna im stabilizacja, natomiast kilkanaście minut tego meczu, kiedy i Argentyńczykom trochę się bardziej zachciało grać, wyglądało całkiem optymistycznie - a reszta tragedią nie była. Trzy, że zjeżdżany przez was Murawski potrafi być świetnym grajkiem. Teraz nie jest, ale potrafi (albo chociaż potrafił) - i temu chyba nikt nie zaprzeczy. Za rok, na Euro, może już będzie w formie. Może tak, może nie, ale temu co potrafi pokazać Murawski, Wilk, czy w zasadzie jakikolwiek inny polski defensywny pomocnik, nie dorówna jeszcze długo. Możemy wystawiać średniaka w formie, albo liczyć że lepszy grajek do tej formy wróci. Albo możemy wystawiać tego, który akurat jest w formie najlepszej, zmieniając ich co trzeci mecz i rozpieprzając zespołowi zgranie. A co ma Małecki do obecności Murawskiego czy Wojtkowiaka, to jest poza moimi zdolnościami kognitywnymi. Małecki co najwyżej mógłby grać zamiast Grosickiego, Błaszczykowskiego lub Mierzejewskiego, ale szczerze mówiąc moim zdaniem słusznie Smuda stawia na Grosika i Mierzeja niż na Małeckiego. Ewentualnie mógłby Smuda odpuścić Kucharczyka i wziąć Małego, bo Mały jest oczywiście lepszym piłkarzem, ale Kucharczyk to trochę inna pozycja i sposób grania jest niż Małecki. Co do Wojtkowiaka (i Jodłowca zresztą też) się zgodzę, ale my po prostu nie mamy stoperów. Kogo na tym stoperze wystawicie z Polaków? Małeckiego i Wilka? :rotfl: Celebana i Fojuta? :rotfl: Komorowskiego? :rotfl: Wołąkiewicza? :rotfl: Teraz jest niestety taka moda, że jak ktoś chociaż raz ostro repry nie zjedzie, to potem nie zaśnie. |
O dziwo zagraliśmy całkiem nieźle. Owszem, to kadra B Argentyny - ale poza Cabralem to nie były ogórasy. I zagrali ambitnie, chcieli z nami wygrać.
Biało-czerwoni stworzyli 5-6 groźnych sytuacji, 2 bramki. Nie ma co wysuwać zbyt dalekich wniosków, ale jest promyczek nadziei. Oczywiście nadzieja nie w Smudzie, ale w tym że o tej porze za rok w formie będą: Błaszczykowski, Mierzejewski, Lewandowski, Piszczek, Jodłowiec, Szczęsny czy Dudka. Oraz Brożek, jako dżoker. To obecnie trzon naszej kadry i oby ci zawodnicy byli zdrowi i w dobrej dyspozycji. Jak jeszcze dojdzie Obraniak, może unikniemy kompromitacji w tym turnieju. PS. Wynik mimo wszystko pójdzie w świat. Za 10 lat nie będzie się pamiętało, że to rezerwy Argentyny. |
Trzeba też pamiętać, że dzięki tej wygranej unikniemy 5 koszyka w losowaniu eliminacji MŚ 2014, co nam do tej pory groziło. Za ogranie 5 drużyny rankingu zgarnęliśmy furę punktów
|
Zabaleta (Manchester City), Musacchio (Villareal), Fazio (Sevilla), Bolatti (Fiorentina), Bertolo (Palermo), Ruben (Villareal) - wystarczy popatrzec gdzie Ci pilkarze graja i sie smiac z tych co mowia - a co tam, to nie byla silna Argentyna. To była Argentyna z dobrymi pilkarzami, grajacymi w swietnych europejskich klubach i pokonanie takiego przeciwnika to jest cos fajnego.
|
Tak dla rozluźnienia atmosfery kilka wypowiedzi z października 09:D
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Ogólnie mecz oceniam pozytywnie - Argentyna słabiutko wyglądaliśmy od nich 3 razy lepeij - mieliśmy przynajmniej jakiś pomysł na gre. Ale nie można mówić jakiś dyrdymałów o tym ze graliśmy z ogórkami.
Manchester City Liverpool Sevilla Valencia Porto itd. Pom prostu widać ile zależy od zgrania i taktyki. @Sartre - nie zgadzam się z twoją oceną naszych obrońców. Wawrzyniak zagrał wedłóg mnie super mecz. Jodłowiec to też dobry solidny piłkarz. Tylko Wojtkowiak jest krzywdzony przez Smudę gra na nie swojej pozycji. Wróci Głowacki będzie ok. Nasi obrońcy wcale nie sa gorsi od innych zespołów - popatrzcie sobie co wyprawiali Argentyńczycy. Jeszcze nie znam kibica (dowolnej drużyny) któy by twierdził że mają lepszą obrone od ataku. Jak cały świat długi i szeroki wszyscy narzekają - Valencja, Chelsea,Odra Wodzisław itd. Po prostu błędy obrońców mają fatalne skutki, a błędy napastników to po prostu strata piłki. Przeciętny kibic zawsze będzie narzekał na grę swojej drużyny w obronie. Na koniec chciałbym zauważyć że ludzie w Polsce są niesamowitymi hipokrytami. Najpierw mówią że jesteśmy słabsi od Litwy, czy Luksemburga, a potem nażekają że w meczu z rezerwami Argentyny jest tylko 2;1 Bądźcie konsekwentni -skoro jesteśmy tacy słabi to taki wynik powinien wywoływać w was euforię. To samo w klubach. Najpierw gadanie że jesteśmy słabsi od Karabachu, a potem gadanie że 1;0 z Barcą to ..... Gdybyśmy rzeczywiście byli na poziomie Karabachu to każde zwycięstwo z 2go ligowym zespołem z Hiszpani powinno nas cieszyć. Jak Lech wygrywał z MC czy Juve to też narzekali - Ci sami ludzie co szydzili że nasi piłkarze to pokraki na poziomie 4 ligi angielskiej .... HIPOKRYZJA świat nie kończy się na Barcelonie. Obejżyjcie jak się naprawdę gra na świecie i na Camp Nou i na Craven Cotage i w Almerii i w Valencienne. |
Cytat:
oni maja szanse zagrac w takim skladzie 2 raz.. nazwiska nie graja to team wygrywa mecz.. nastepna sprawa.. NIe chce sie ogladac tej reprezentacji. jest bezbarwna i ma zalosne wyniki. Cala odpowiedzialnosc za to ma Dyzma. Wiele jest argumentu to potwierdzajacych. Wiekszosc z nas sobie z tego zdaje sprawe.Trzeba patrzyc na to trzezwo.Nie podniecajmy sie tym meczem bo nie ma czym... |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Nie zapomnij też dodać, że była niedziela, siedemnasta, słońce świeciło, złe warunki do gry w piłkę - Argentyńczycy nie mogli się wykazać. |
mecz był żenująco słaby, a usprawiedliwianie tempa gry pogodą to już w ogóle jest dramat jakiś. Za rok niby jaka będzie temperatura jak będziemy grali mecz otwarcia ?!
Zgadzam się że na papierze to ta Argentyna była mocna, patrząc na kluby w których oni grają, ale w większości CI zawodnicy pierwszy raz ze sobą grali podczas tego zgrupowania |
nie mam nic do zarzucenia pilkarza... chce odejscia Dyzmy..
Ktos ogarniety by poprowadzil chlopakow moglibysmy miec niezla repre.Napewno nie wszyscy zasluguja zeby grac w pierwszej 11.. Ale Franek ma swoje racje i chu...Bardzo to irytujace.. |
Ta Argentyna, z którą graliśmy to faktycznie zbieranina dobrych graczy w trakcie tourne "W 7 dni dookoła świata". Brak zgrania, brak zrozumienia - ale niestety u nas to samo, tylko wynik cieszy. Z Francją będzie pierwszy poważny test - i temat na sezon ogórkowy "Kto za Smudę"
|
Cytat:
(18) Stany Zjednoczone - Polska 2:2 (72) Ekwador - Polska 2:2 (23) Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej 3:1 (59) Polska - Bośnia i Herzegowina 2:2 (80) Polska - Mołdawia 1:0 (14) Polska - Norwegia 1:0 (42) Litwa - Polska 2:0 (12) Grecja - Polska 0:0 (5) Polska - Argentyna 2:1 9 spotkań, 4 zwycięstwa, 4 remisy, 1 porażka. W dziewięciu ostatnich spotkaniach przegraliśmy tylko raz, z Litwą na kartoflisku jakiego moje oczy do tej pory jeszcze nie wdziały, nawet biorąc pod uwagę moją futbolową karierę w polskiej "Serie A" i wielu meczach na przeróżnych pipidówach. A dla zobrazowania swych murawowych doświadczeń dodam, że przed jednym z takich spotkań futbolista drużyny przeciwnej przeganiał pasące się na płycie boiska krowy :D Generalnie dzisiejszy mecz daje zalążki optymizmu. Niby Argentyna grała rezerwami, ale byli to zawodnicy klasowi, a pod względem indywidualnych umiejętności nie widziałem znaczącej różnicy na ich korzyść. Oczywiście technicznie byli wyszkoleni znakomicie, ale technika to nie wszystko. Najważniejsze jest w tym wszystkim to, że widać potencjał, widać, że ta drużyna ma możliwości ku temu żeby grać jeszcze lepiej. Jak dojdzie stabilność w składzie, Smuda nie będzie kombinował, to powinno być nieźle. Bardzo dobry mecz zagrali Mierzejewski z Błaszczykowskim, to oni napędzali grę tej drużyny, dobrą zmianę dał Brożek. Jak dojdzie do tej ofensywnej części linii pomocy Obraniak będący w formie, czy też Peszko, to o grę tej formacji nie musimy się obawiać. Fajnie zagrał Dudka, trochę niewidoczny, ale w miarę skutecznie w defensywie, nie było takich dziur w środku pola jak w ostatnich meczach. Poprawny mecz zagrał Jodłowiec, wydaje mi się, że jakby grał z doświadczonym obrońcą typu Głowacki czy Perquis, to mógłby być naprawdę solidnym uzupełnieniem tej formacji, nawet na miarę podstawowego składu na E2012. W każdym razie na pewno wolę na tej pozycji widzieć Jodłowca zamiast Glika, przynajmniej na tą chwilę. Natomiast Wawrzyniak udowodnił, że na swojej pozycji powinien być w tej kadrze numerem trzy, po Boenischu i Piotrku Brożku, a razem z Sadlokiem. Ogólnie brakowało trochę gry zespołowej, takiego zaufania zawodników do siebie w zagraniach. Szkoda, że po meczu z Hiszpanią Smuda zgubił koncept, bo mecze z Bułgarią, Serbią i Finlandią były naprawdę dobre pod tym względem. Smuda nie kombinował, nie mieszał, tylko wprowadzał swoją filozofię grania szybko piłką, dużo gry kombinacyjnej, z pierwszej piłki. Potem źle dobrał piłkarzy przeciwko Hiszpanom, doszły do tego ogromne różnice w przygotowaniu fizycznym ich i naszym (oni mieli przed sobą miesiąc grania na najwyższym poziomie, my miesiąc wakacji), przydażyła nam się wysoka porażka i koncepcja Smudy prysła, zaczęły się te jego kombinacje, fanaberie itd... Ciekawe co pokażą z Francją, tam niby też zagrają rywale mieszanym składem, ale już na pewno na poważniej i składem zbliżonym do tego najsilniejszego. Jeszcze jedna kwestia. Moim zdaniem brak Małeckiego w szerokiej kadrze to błąd, bo jest to zawodnik lepszy na tą chwilę niż Kucharczyk, ale też kompletnie nie widzę Małego w podstawowym składzie, bo jest po prostu gorszy od Kuby, Peszki, Grosika, Obraniaka i Mierzeja. Tak że nie przeceniajmy jego obecności / nieobecności w tej drużynie, bo nie jest to raczej zawodnik, który tą kadrę by zbawił. Na tą chwilę proces selekcji pod kątem E2012 w mojej ocenie wygląda tak: 1. Wojciech Szczęsny 12. Łukasz Fabiański 22. Przemysław Tytoń 2. Łukasz Piszczek 13. ---------- 3. Damien Perquis 4. Tomasz Jodłowiec 14. Arkadiusz Głowacki 15. ---------- 5. Sebastian Boenisch (kontuzja) 16. Piotr Brożek 6. Dariusz Dudka 7. Adam Matuszczyk 17. Rafał Murawski 18. ---------- 8. Jakub Błaszczykowski 19. Sławomir Peszko 9. Adrian Mierzejewski 20. ---------- 10. Ludovic Obraniak 21. Kamil Grosicki 11. Robert Lewandowski 23. Paweł Brożek 24. Ireneusz Jeleń Generalnie skład jest wykrystalizowany, zmienić go mogą tylko kontuzję, lub wystrzały formy postrzególnych zawodników. Takim zawodnikiem może być Krychowiak, który po świetnym sezonie w Ligue2 wraca do przebudowywanej drużyny Bordeaux, po okresie przygotowawczym okaże się, czy mam rację, w każdym razie pewne jest że sezon rozpocznie z pierwszą drużyną Bordeaux. Drugim kandydatem jest w mojej opinii Borysiuk, o ile trafi do Udinese i tam będzie się dobrze rozwijał. Waham się przy Perquisie, bo jak by nie było obywatelstwa jeszcze nie ma, ale jest to kwestia czasu, a tak dobrego środkowego obrońcy po prostu nie mamy i nie wyobrażam sobie, żeby miał u nas nie łapać się do pierwszego składu (zakładając że obywatelstwo zostanie mu potwierdzone). Piotr Brożek to też moje pobożne życzenie, bo Smuda jak na razie go nie powołuje, ale przy nędzy na tej pozycji podstawowy zawodnik v-ce mistrza Turcji jest oczywistym wyborem na zastępcę dla Boenischa, a jeśli ten nie wróci do formy, to nawet jest opcją na podstawowy skład. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl