Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

_ukoL 18.04.2017 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1468630)

Obstawiam, że nie jest to l.

ABGwislakABG 18.04.2017 14:00

Zwykłe nawiązania do herbów obu drużyn. Tylko pokemony/antylegia jak andrucik czy miroPL wezmą to za jakiekolwiek ksero. Patrzmy na siebie.

As 18.04.2017 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andrucik (Post 1468623)
musimy być jak legła?

Ale wiesz kolego, ze jednymi z pierwszych strojow w historii Wisly - zanim sie jeszcze polaczyli z Czerwonymi - byly koszulki z poprzecznym paseme?

Zobacz na chlopakow na ziemi po lewej, Legia powstanie dopiero za jakies 9 lat.
http://historiawisly.pl/wiki/images/...Wis%C5%82a.jpg

Prezydentowa 18.04.2017 15:01

Nie wiem, o czym ta dyskusja. Dla mnie ten projekt jest zwyczajnie brzydki. Dość, że mamy kiczowate logo zamiast herbu. Cześć, czołem.

ABGwislakABG 18.04.2017 15:11

Zgadzam się. Biały kołnierzyk nie pasuje, pas zaczyna się z dupy.

rokfor 18.04.2017 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1468636)
Nie wiem, o czym ta dyskusja. Dla mnie ten projekt jest zwyczajnie brzydki. Dość, że mamy kiczowate logo zamiast herbu. Cześć, czołem.

O jakie kiczowate logo Ci chodzi?

Prezydentowa 18.04.2017 18:57

http://seeklogo.com/images/T/ts-wisl...eklogo.com.png

rokfor 18.04.2017 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1468659)

OK, teraz kumam, nie zrozumiałem o co Ci chodzi. Masz rację :-)

Kryniu 18.04.2017 19:41

Za chwilę mnie zjedziecie ale dla mnie powyższe logo jest fajne. Po prostu mi się podoba. Korona symbolizująca triumfy. Nasz herb jest zawarty w całości. Wiem tradycja ale pisanie, że jest kiczowate to już lekka przesada. Zobaczcie na inne loga z koroną typu: Realu Madryt, Brugge FC, Espanyol Barcelona. Nasz Herb zawarty w okręgu z koroną nie jest taki zły a nawet całkiem ładny. To tylko moje zdanie. Tak wiem, na stos.

foxtrot_green 18.04.2017 21:55

Moim zdaniem fajnie byłoby odświeżyć domowy komplet strojów. Barwy Wisły to kolory czerwony, biały i niebieski i ten ostatni chciałbym zobaczyć na naszych koszulkach w przyszłości, choćby w formie drobnych akcentów.

Pas zaczyna się tak a nie inaczej, bo tak w tym modelu są wykrojone rękawy. Inaczej się to prezentowało na moim poprzednim projekcie, ale tam nie było możliwości przesunięcia herbu tak, żeby cała Biała Gwiazda znajdowała się w obrębie pasa. Biały kołnierz dodałem po to, żeby trochę "złamać" to wszystko i wprowadzić kontrast. Kwestia gustu.

@JrQ- Projekt zrobiłem w edytorze Adidasa - nie było tam takiej możliwości i wątpię, czy można coś takiego przygotować w ogóle. Niestety nie jesteśmy Realem Madryt żeby mieć dedykowany, unikatowy model na każdy sezon.

brylant17 18.06.2017 17:18

Wiadomo coś o nowych strojach na nowy sezon ? czy śmigamy w obecnych ?

R33 18.06.2017 17:34

Ostatnie 2 lata były z nowymi strojami co sezon, z reguły to z 2 sezony wzory się utrzymywały.

michalmichal1906 18.06.2017 18:15

bedą nowe stroje. mamy wzor od adidasa taki że po roku musimy go zmienić

krzaq12 18.06.2017 18:57

Jesteś przekonany o tym. Przecież w tamtym sezonie dostalismy nowy komplet, a standardem jest że Adidas co 2 lata dostarcza nowe trykoty w PL lidze. Najprostszy przykład to Legia, u nas do tej pory też tak było.

michalmichal1906 18.06.2017 19:39

ja obstawiam że bd miec nowe stroje

R33 24.06.2017 12:39

https://twitter.com/DamianDukat/stat...34420092923905
Tak więc gramy w tych samych w tym sezonie.

krzaq12 24.06.2017 17:43

https://zapodaj.net/images/dd3f96840abec.png

Dwa sposoby umieszczenia Loga Lyoness na koszulce. Wg mnie zdecydowanie wygrywa opcja z lewej strony ;)

Alonso19 27.06.2017 15:01

Umowa z Adidasem jest ogólnie na ile sezonów podpisana?

Neo1221 08.07.2017 14:51

Stroje strojami... Powiedzcie mi co jest na tym rękawie? http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5056137236.JPG

już wiem :P Zamiast Lyoness pojawiło się na rękawie "Cashback world" - nowa nazwa sponsora Lyoness :P

filemon 08.07.2017 15:05

Logotyp Cashback world

Arkadiusz.Czerepach 08.07.2017 15:15

btw kto jest na zdjeciu ?

szprotson 08.07.2017 15:19

uowa z adasiem do konca sezonu.
potem co, 4F ?

_ukoL 08.07.2017 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1474555)
uowa z adasiem do konca sezonu.
potem co, 4F ?

Podobno TICO lub ZINA. Szczegóły są dogrywane. tt.

Peter2406 08.07.2017 15:39

Serio? Jakiś link?

czaro 08.07.2017 15:50

No, to się zacznie narzekanie narzekaczy : )

Neo1221 08.07.2017 15:54

Wojtkowski - nowy nabytek z RB Lipsk

Patryko 08.07.2017 15:55

Oprócz strojów pewnie dołożą się trochę do budżetu, jeśli tylko projekt koszulek nie będzie tragiczny to logo producenta jest dla mnie sprawą drugorzędną.

brylant17 08.07.2017 16:33

Akurat Zina robi ładne koszulki/stroje.Może uda się z adidasem przedłużyć

JudasPriest 08.07.2017 17:13

Ale po co nam Adidas, skoro umowa z Ziną będzie raczej na korzystniejszych warunkach?

@up Piękny avatar :)

Arkadiusz.Czerepach 08.07.2017 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1474555)
uowa z adasiem do konca sezonu.
potem co, 4F ?

4f by bylo genialne, pisałem o tym jak sie konczylo Umbro , ale pewnie to nierealne


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl