![]() |
Cytat:
|
Zwykłe nawiązania do herbów obu drużyn. Tylko pokemony/antylegia jak andrucik czy miroPL wezmą to za jakiekolwiek ksero. Patrzmy na siebie.
|
Cytat:
Zobacz na chlopakow na ziemi po lewej, Legia powstanie dopiero za jakies 9 lat. http://historiawisly.pl/wiki/images/...Wis%C5%82a.jpg |
Nie wiem, o czym ta dyskusja. Dla mnie ten projekt jest zwyczajnie brzydki. Dość, że mamy kiczowate logo zamiast herbu. Cześć, czołem.
|
Zgadzam się. Biały kołnierzyk nie pasuje, pas zaczyna się z dupy.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Za chwilę mnie zjedziecie ale dla mnie powyższe logo jest fajne. Po prostu mi się podoba. Korona symbolizująca triumfy. Nasz herb jest zawarty w całości. Wiem tradycja ale pisanie, że jest kiczowate to już lekka przesada. Zobaczcie na inne loga z koroną typu: Realu Madryt, Brugge FC, Espanyol Barcelona. Nasz Herb zawarty w okręgu z koroną nie jest taki zły a nawet całkiem ładny. To tylko moje zdanie. Tak wiem, na stos.
|
Moim zdaniem fajnie byłoby odświeżyć domowy komplet strojów. Barwy Wisły to kolory czerwony, biały i niebieski i ten ostatni chciałbym zobaczyć na naszych koszulkach w przyszłości, choćby w formie drobnych akcentów.
Pas zaczyna się tak a nie inaczej, bo tak w tym modelu są wykrojone rękawy. Inaczej się to prezentowało na moim poprzednim projekcie, ale tam nie było możliwości przesunięcia herbu tak, żeby cała Biała Gwiazda znajdowała się w obrębie pasa. Biały kołnierz dodałem po to, żeby trochę "złamać" to wszystko i wprowadzić kontrast. Kwestia gustu. @JrQ- Projekt zrobiłem w edytorze Adidasa - nie było tam takiej możliwości i wątpię, czy można coś takiego przygotować w ogóle. Niestety nie jesteśmy Realem Madryt żeby mieć dedykowany, unikatowy model na każdy sezon. |
Wiadomo coś o nowych strojach na nowy sezon ? czy śmigamy w obecnych ?
|
Ostatnie 2 lata były z nowymi strojami co sezon, z reguły to z 2 sezony wzory się utrzymywały.
|
bedą nowe stroje. mamy wzor od adidasa taki że po roku musimy go zmienić
|
Jesteś przekonany o tym. Przecież w tamtym sezonie dostalismy nowy komplet, a standardem jest że Adidas co 2 lata dostarcza nowe trykoty w PL lidze. Najprostszy przykład to Legia, u nas do tej pory też tak było.
|
ja obstawiam że bd miec nowe stroje
|
https://twitter.com/DamianDukat/stat...34420092923905
Tak więc gramy w tych samych w tym sezonie. |
https://zapodaj.net/images/dd3f96840abec.png
Dwa sposoby umieszczenia Loga Lyoness na koszulce. Wg mnie zdecydowanie wygrywa opcja z lewej strony ;) |
Umowa z Adidasem jest ogólnie na ile sezonów podpisana?
|
Stroje strojami... Powiedzcie mi co jest na tym rękawie? http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5056137236.JPG
już wiem :P Zamiast Lyoness pojawiło się na rękawie "Cashback world" - nowa nazwa sponsora Lyoness :P |
Logotyp Cashback world
|
btw kto jest na zdjeciu ?
|
uowa z adasiem do konca sezonu.
potem co, 4F ? |
Cytat:
|
Serio? Jakiś link?
|
No, to się zacznie narzekanie narzekaczy : )
|
Wojtkowski - nowy nabytek z RB Lipsk
|
Oprócz strojów pewnie dołożą się trochę do budżetu, jeśli tylko projekt koszulek nie będzie tragiczny to logo producenta jest dla mnie sprawą drugorzędną.
|
Akurat Zina robi ładne koszulki/stroje.Może uda się z adidasem przedłużyć
|
Ale po co nam Adidas, skoro umowa z Ziną będzie raczej na korzystniejszych warunkach?
@up Piękny avatar :) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl