Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Worcester 04.11.2010 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63624 (Post 1004140)
Panowie ja rozumiem niechęć do Wronek, ale kibicowanie Angolom sponsorowanym przez Arabusów... Na zimno patrzeć, na zimno!

sugerujesz, że mam kibicować amice?

Ivory1906 04.11.2010 20:38

Na zimno?? mam kibicowac druzynie i kibicom ktorzy wywieszali flage z przekreslona BIALA GWIAZDA na meczu ze Sparta ? albo jak na meczu z nami spiewali WTSK ?? otrzasnij sie...a poza tym ten klub stracil moj szacunek jak sprzedali sie amice. 100% wole Legie od amici.

Greeg 04.11.2010 20:38

Wolę upaprane ropą Arabskie pieniądze niż Wronieckie słowiki ...

Go Citizens! Nawet jeśli prowadzi was Mancini.

fanfan 04.11.2010 20:39

Kiełb szaleje. Nie poznaje tego zawodnika , momentami przypomina Kubę jak ten zaczynał swoją przygodę z Wisłą.

63624 04.11.2010 20:41

Worcester czytaj ze zrozumieniem, nie kibicować a patrzeć w kontekście ligi, pucharu Polski itp.
Wuefista jedno dla Lecha zrobił, przygotował ich kondycyjnie, 80 minuta a grają jak równy z równym. Bakero powinien mu działkę za to odpalić.

PS. Panowie ja rozumiem wasze negatywne emocje, gdyby np.Widzew grał w pucharach to jako kibic Śląska, też bym pewnie dopingował ich przeciwników.

Bialix 04.11.2010 20:43

63624, wyjaśnij ;)

Bialix 04.11.2010 20:43

O ku*wa!!!!!!!!!!!! :(

Miechowita 04.11.2010 20:44

Oni chyba sprzedali dusze diabłu.
Nigdy takiego farta nie widziałem.

kreseq 04.11.2010 20:44

To sie nazywa szczescie :D Zajebiscie to wygladalo hehe :D

gromaders 04.11.2010 20:44

to jest niepojęte, ileż można na farcie jechać!

neq. 04.11.2010 20:45

o ku rwa :O

Ivory1906 04.11.2010 20:45

hehehe paranoja...Ribas dalej bedziesz obstawial przy swoim ? Amica ma tyle szczescia ze nawet razem wziete wszystkie kluby ekstraklasy tyle nie maja co amica...

Tylko_Wisła! 04.11.2010 20:45

To że strzeli na 2:1 to jeszcze nic , najbardziej boli to że bramke strzela ten pajac ...

63624 04.11.2010 20:46

Ale gol kurozium. Bialix wyjaśniłem. ;)

fond 04.11.2010 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1004098)
Ale przed 20 nie zdążyli:)

Sugerujesz,że Amika strzeli coś więcej?:)

Już niestety nie muszę sugerować...

Greeg 04.11.2010 20:47

Kur** mać, jakim cudem te wronieckie sprzedawczyki mają więcej szczęścia niż cała Polska piłka razem wzięta.

Bialix 04.11.2010 20:48

63624, tak wiem zapomniał odświeżyć stronę przed wysłaniem posta ;)

3:1 :((

neq. 04.11.2010 20:48

no ch*j mnie strzeli bo te pajace borek z kołtoniem jeszcze twierdzą że to nie był fart....przecież jakby to była Wisełka to by przez miesiąc mówili że zwykły fart, no ale że amica to nie mogłobyć zwykle szczęście...

Ribas 04.11.2010 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 1004158)
hehehe paranoja...Ribas dalej bedziesz obstawial przy swoim ? Amica ma tyle szczescia ze nawet razem wziete wszystkie kluby ekstraklasy tyle nie maja co amica...

jeszcze coś?
szczęściu trzeba umieć pomóc...

Miechowita 04.11.2010 20:49

O ....aaaaaaaaa!

mic 04.11.2010 20:49

Ja .......e to sa jakies jaja.

3 bramki - 2 strzaly zycia i jednej mega fuks. Wronieckie sprzedawczyki chyba musialy zostac kurtyzana diabla

:lol:

Ivory1906 04.11.2010 20:49

Hahahahaha....powiedzcie jak to okreslic....??

RAPH 04.11.2010 20:49

nie rozumiem niby nie graja a wszystko im wchodzi

klusek106 04.11.2010 20:49

i bdb ! niech nasze gwiazdeczki to ogladaja !
da sie ?! da !

cieniek 04.11.2010 20:49

Ale ich rozjebali :)

Sensej 04.11.2010 20:49

Jestem ciekaw co Zielinski teraz czuje.

Co gorsze remis z Juve 1 grudnia i pajace awansuja

tofik 04.11.2010 20:50

Dobrze, że otwarty polszajs tego nie pokazuje.

A w ogóle czekam jak ktoś napisze, że Bakero to zajebisty trener i w 1 dzien poukładał Lecha :D

Above 04.11.2010 20:50

Widać co różni piłkarzy Lecha od naszych patałachów - strzały z dystansu.

Griszka30KR 04.11.2010 20:50

Czyli dużo nie różnimy się od MC.....

63624 04.11.2010 20:50

Teraz to już gol marzenie, Bakero trafił ze zmianami.

mattias 04.11.2010 20:51

Szczęście kiedyś się kończy. Teraz każdy będzie wstawiał najsilniejszy skład na mecz z pyrami.

Ivory1906 04.11.2010 20:51

Cytat:

Ja .......e to sa jakies jaja.

3 bramki - 2 strzaly zycia i jednej mega fuks.

:lol:
To tylko amica tak umie.

Cytat:

jeszcze coś?
szczęściu trzeba umieć pomóc...
Owszem trzeba umiec pomoc, ale to szczescie trzeba miec a amica ma go jak zwykle w przeciwienstwie do Wisly czy wielu innych klubow. Taka prawda.

Sensej 04.11.2010 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63624 (Post 1004178)
Teraz to już gol marzenie, Bakero trafił ze zmianami.


Mozdzen nic gral przez 30 minut

wiertar 04.11.2010 20:52

troche głupio się robi człowiekowi widząć że Lech wygrywa z MC a my dostajemy w....... od Karabachu....;/ Oj Wisełko Wisełko, teraz to balonik zostanie napompowany chyba helem i cieżko bedzie żeby powietrze z niego zeszło jak wyjdą z grupy..

cieniek 04.11.2010 20:53

Prawda taka, że my nawet przy takim szczęściu mielibyśmy już z 5 brameczek w plecy i na nic by nam się ono zdało.

Rasialdo 04.11.2010 20:54

Lech wygrał bo strzelał i tyle...

dostuffca 04.11.2010 20:55

Boga nie ma.

<3 Wisla Kraków 04.11.2010 20:55

wiecej farta niz rozumu razem wzieci tam na boisku,a Borka to już słuchać sie nie dało,chyba biało w gaciach miał po meczu : o .

mic 04.11.2010 20:55

2 mecze (Wisla, MC):
7 bramek:
- 3 strzaly zycia :shock:
- 2 totalne fuksy (Uwajaj i bramka na 4:1 z Wisla)
- 1 bramka z karnego, ktorego nie bylo (albo 99% sedziow by nie dalo)


--

A teraz czekamy na choragiewki ktore szydzily z Lecha przed meczem z nami, a teraz beda na twardym pisac jaki to Lech jest zajebisty :lol:

Titto 04.11.2010 20:55

Może i fartowne, ale wygrali.
W najbliższych latach na pewno nie osiągniemy tego co oni osiągnęli w pucharach. Tym bardziej, że zarząd ściąga nam takich zawodników jak katastrofalny Bunoza czy Boukhari.
Lech jest mądrze budowaną drużyną i w ciągu jednego okna nie kupują po ch*j zawodników z zagranicy tylko dokładają cegiełka po cegiełce. Może i rezerwy Man City, ale spójrzmy ile ci piłkarza są warci, ile kosztowali.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl