Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

pawulon-82 03.03.2009 13:17

polecam torrenty.org.

wislak_92 03.03.2009 15:18

1) Robiłem ostatnio reinstal kodeków bo obraz się wyświetlał do góry nogami, jest już ok. ale teraz za to nie odtwarzają mi się filmy w rmvb... Jakieś pomysły?

http://i40.tinypic.com/347csx3.jpg


Wojtas: http://peb.pl/mulitimedia/120991-rap...007-pl-20.html
Samego Worda to raczej nie znajdziesz, musisz ściągnąć całego Office.

EDIT: 2) Gdzie się wybiera program w którym mają się otwierać filmy?

z 1 sobie poradziłem zostaje jeszcze 2

Kamil 03.03.2009 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 686005)
Ponowie poratujcie......




Pilnie poszukuje samego Worda 2007....


Jest mozilwiosc skads sciagnac??Tylko nie wersje próbną bo ta juz miałem...


Poratucjcie bo sprawa pilna..

darkwarez.pl
bez hasla

Tomy 03.03.2009 17:49

ROUBAIX - może ktoś napisać fonetycznie?
dzięki

Bobus17 03.03.2009 18:11

Czesc mam prośbę mogłby mi ktos kumaty na niemiecki przetłumaczyc ??
Z góry dziekuje

Czesc Gabrysia :)


Na początku mojego krótkiego listu chciałabym Cię bardzo przeprosić że tak długo nie pisałam.
Właśnie wróciłam z wakacji, byłam nad morzem z przyjaciółmi . Pogoda nam dopisała,
Całe dwa tygodnie swieciło słońce, woda w morzu Gorąca !!.Ale nie o tym głównie chciałam ci powiedzieć.
Poznałam fajnego faceta ! Nazywa sie Jerzy, jest wysokim brunetem . Studiuje informatyke we Wrocławiu.
Bardzo sympatyczny i dowcipny człowiek . Czuje ze zwariowałam na jego punkcie
Jest bardzo opiekunczy ale tez strasznie zazdrosny.Mogłabym spedzać znim całe dnie . Mam nadzieje ze
sie nam powiedzie i bedziemy razem.Chyba w końcu poznałam swoja drugą połowe.
Gabrysia a co u ciebie ? Jak spedziłas wakacje ?? Czekam na odpowiedz !!

Pozdrawiam Magda


ten translator słaby ...

maTyS. 03.03.2009 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobus17 (Post 686211)
Czesc mam prośbę mogłby mi ktos kumaty na niemiecki przetłumaczyc ??
Z góry dziekuje

Czesc Gabrysia :)


Na początku mojego krótkiego listu chciałabym Cię bardzo przeprosić że tak długo nie pisałam.
Właśnie wróciłam z wakacji, byłam nad morzem z przyjaciółmi . Pogoda nam dopisała,
Całe dwa tygodnie swieciło słońce, woda w morzu Gorąca !!.Ale nie o tym głównie chciałam ci powiedzieć.
Poznałam fajnego faceta ! Nazywa sie Jerzy, jest wysokim brunetem . Studiuje informatyke we Wrocławiu.
Bardzo sympatyczny i dowcipny człowiek . Czuje ze zwariowałam na jego punkcie
Jest bardzo opiekunczy ale tez strasznie zazdrosny.Mogłabym spedzać znim całe dnie . Mam nadzieje ze
sie nam powiedzie i bedziemy razem.Chyba w końcu poznałam swoja drugą połowe.
Gabrysia a co u ciebie ? Jak spedziłas wakacje ?? Czekam na odpowiedz !!
Pozdrawiam Magda

może spróbuj translatora ?
http://translate.google.pl/

gris 03.03.2009 19:32

Można gdzieś kupić opaskę Wisły na rękę, ale nie silikonową tylko z materiału jakiegoś?

zuraw9 03.03.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 686100)

EDIT: 2) Gdzie się wybiera program w którym mają się otwierać filmy?

z 1 sobie poradziłem zostaje jeszcze 2

Kliknij prawym przyciskiem na ikonke z jakims filmem i daj Otwórz za pomocą...Potem wybierz program i zaznacz na dole żeby zawsze w nim otwierało.

fanTS1906 03.03.2009 21:01

W mieszkaniu sa 3 komputery korzystajce z routera wifi. Da sie cos zrobic zeby z 1 komputera mozna bylo przegladac np. filmy na drugim, przesylac do siebie, itp. ?

Nitrox 03.03.2009 21:07

Wiecie gdzie moge znaleźć tłumaczenia włoskich oper takich jak " Nesseum Dorma" ?? ??

TSWalos 03.03.2009 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 686345)
W mieszkaniu sa 3 komputery korzystajce z routera wifi. Da sie cos zrobic zeby z 1 komputera mozna bylo przegladac np. filmy na drugim, przesylac do siebie, itp. ?

Powinieneś widzieć udostępnione foldery w "Moje miejsca sieciowe".


PS. Chcę sprzedać samochód. Peugeot 205 1,1 L, rok produkcji 1987.
Wie ktoś gdzie w Krakowie jest komis, w który skupują takie "zabytki" ?

buldus 03.03.2009 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobus17 (Post 686211)
Czesc mam prośbę mogłby mi ktos kumaty na niemiecki przetłumaczyc ??
Z góry dziekuje

Czesc Gabrysia :)


Na początku mojego krótkiego listu chciałabym Cię bardzo przeprosić że tak długo nie pisałam.
Właśnie wróciłam z wakacji, byłam nad morzem z przyjaciółmi . Pogoda nam dopisała,
Całe dwa tygodnie swieciło słońce, woda w morzu Gorąca !!.Ale nie o tym głównie chciałam ci powiedzieć.
Poznałam fajnego faceta ! Nazywa sie Jerzy, jest wysokim brunetem . Studiuje informatyke we Wrocławiu.
Bardzo sympatyczny i dowcipny człowiek . Czuje ze zwariowałam na jego punkcie
Jest bardzo opiekunczy ale tez strasznie zazdrosny.Mogłabym spedzać znim całe dnie . Mam nadzieje ze
sie nam powiedzie i bedziemy razem.Chyba w końcu poznałam swoja drugą połowe.
Gabrysia a co u ciebie ? Jak spedziłas wakacje ?? Czekam na odpowiedz !!

Pozdrawiam Magda


ten translator słaby ...

Am Anfang meines kurzen Briefes möchte ich mich bei dir entschuldigen, dass ich so lange nicht geschrieben hatte.
Ich bin grade aus dem Urlaub mit meinen Freunden gekommen. Wir waren an der See. Das Wetter war freundlich. Die Sonne schien den ganzen zwei Wochen lang. Das Wasser im Meer war heiß, aber nicht darüber möchte ich dir schreiben.
Ich habe einen netten Kerl kennen gelernt. Er heißt Jerzy, ist ein Brünetter und studiert Informatik in Breslau. Er ist ein lustiger und humorvoller Mensch. Ich bin verrückt über ihm.
Er ist sehr fürsorglich aber auch sehr eifersüchtig. Ich könnte mit ihm die ganzen Tage verbringen. Ich hoffe, dass es zwischen uns klappt und wir zusammen bleiben. Ich glaube, dass ich meine andere Hälfte getroffen hatte.
Wie läuft´s bei dir Gabrysia? Wie hast du deine Sommerferien verbracht? Ich freue mich schon auf die Antwort.

Liebe Grüße
Magda

Pozdro ziom

Kolumbus 04.03.2009 11:18

Gdzie najlepiej można sprzedać biżuterię w KR?

Znajomy potrzebuje sprzedać piersiocnek, macie jakieś doświadczenie w tym klimacie?

Gdzie bardziej się kierować jak coś, rynek, kazik, poza centrum?

uher 04.03.2009 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 686568)
Gdzie najlepiej można sprzedać biżuterię w KR?

Znajomy potrzebuje sprzedać piersiocnek, macie jakieś doświadczenie w tym klimacie?

Gdzie bardziej się kierować jak coś, rynek, kazik, poza centrum?



Allegro najlepiej ew. lombard, bo po jubilerach będą liczyć wg. wagi złomu.

MISTA92 04.03.2009 12:23

Mam pytanie czy o godzinie 19:00 kupie karnet w Wislackim Świecie?:) z góry thx za pomoc

puchaty1906 04.03.2009 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 686100)
1) Robiłem ostatnio reinstal kodeków bo obraz się wyświetlał do góry nogami, jest już ok. ale teraz za to nie odtwarzają mi się filmy w rmvb... Jakieś pomysły?

http://i40.tinypic.com/347csx3.jpg


Sciągnij ten programik: http://www.instalki.pl/programy/down...lternative.php

Powinno się otworzyc w Media Player Classic

saklak1906 04.03.2009 12:38

Poszukuje programu do generowania kodow kreskowych, chce wydrukowac naklejki.

Zadne kombinacje, pracownik mi troche naklejek zniszczyl a jak to zglosze to moze byc roznie bo juz sobie wczesniej nagrabil

gris 04.03.2009 13:22

Czy Fanatyk będzie dziś czynny tuż przed meczem?

JacaTS 04.03.2009 13:25

Mozecie zarekomendowac jakis program do nagrywania CD/DVD?

West 04.03.2009 13:35

nero
ashampoo

leyzer87 04.03.2009 14:40

Czy da się zamówić żarcie z KFC z dostawą do domu?

Wiem, że to z Krowoderskich zuchów dowozi, ale czy to z Pawiej też?

mcovalski 04.03.2009 15:59

jaka pogoda w Kraku, bo zaraz wyjeżdżam ??


ja_ka podziękował :)

ja_ka_ 04.03.2009 16:01

Piękne słoneczko!

Suszanin 04.03.2009 17:24

Mam telefon SE W200I i nie dam rady zgrywać flimików , z kompa na tele i z tele na kompa , jeśli zna ktoś nazwe takiego programu który by mi to umożliwił to prosze mi wysłać na P.W z góry dzięki ...

Kandzior 04.03.2009 17:54

Mam pytanie bo w końcu nie wiem. Kiedy na Naszym stadionie będzie zmieniana murawa??????

igortsw 04.03.2009 18:31

Najnowsza Mozilla zapamiętuje mi sama hasła, tak że gdy wpisze login i kliknę na pole z hasłem to hasło się samo wyświetla i nie trzeba go wpisywać. Co zrobić żeby nie zapamiętywało hasła ??

Suszanin 04.03.2009 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Suszanin (Post 686761)
Mam telefon SE W200I i nie dam rady zgrywać flimików , z kompa na tele i z tele na kompa , jeśli zna ktoś nazwe takiego programu który by mi to umożliwił to prosze mi wysłać na P.W z góry dzięki ...

Podbijam !!!

B. 04.03.2009 19:07

Czy dzisiejszy mecz jest w TV?

FajQ 04.03.2009 19:12

Cytat:

Najnowsza Mozilla zapamiętuje mi sama hasła, tak że gdy wpisze login i kliknę na pole z hasłem to hasło się samo wyświetla i nie trzeba go wpisywać. Co zrobić żeby nie zapamiętywało hasła ??
Spróbuj w narzedzia -opcje-karta bezpieczenstwo i tam masz "pamietaj hasel do witryn"

Cytat:

Czy dzisiejszy mecz jest w TV?
Jak masz N to leci na Nsport

pozdi91 04.03.2009 20:51

Suszanin napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
Mam telefon SE W200I i nie dam rady zgrywać flimików , z kompa na tele i z tele na kompa , jeśli zna ktoś nazwe takiego programu który by mi to umożliwił to prosze mi wysłać na P.W z góry dzięki ...
Podbijam !!!

Chodzi zapewne o zgrywanie z i do karty pamięci. Sprawdźcie w ustawieniach czy czy telefon nie służy jako modem, powinna być wybrana opcja pamięci masowej.

czarooh 05.03.2009 07:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 686786)
Najnowsza Mozilla zapamiętuje mi sama hasła, tak że gdy wpisze login i kliknę na pole z hasłem to hasło się samo wyświetla i nie trzeba go wpisywać. Co zrobić żeby nie zapamiętywało hasła ??

Narzędzia -> Opcje -> zakładka Bezpieczeństwo-> tam są "zapamiętane hasła", klikasz i kasujesz, a potem odznaczasz "pamiętaj hasła od Witryn"

WISŁAZWE 05.03.2009 09:35

Witam mam taki problem, po podłączeniu kabla od głośników do komputera w głośniku strasznie trzeszczy myślałem ,że to wina kabla lecz po podłączeniu słuchawek trzeszczy w słuchawkach. Mam takie pytanie czym są spowodowane te trzaski jak je można usunąć ... :)

zakk 05.03.2009 10:54

wie ktoś do kiedy będzie giełda narciarska w Rotundzie?? tzn czy będzie jeszcze za 1,5 tygodnia?

Vinci 05.03.2009 12:37

Czy bilety autobusowe na " Szwagropol" można kupować w tych samych kasach, co bilety na standardowe autobusy PKS-u?

pff 05.03.2009 12:52

Jaki jest próg po którym nie dostanę już zwrotu podatku? Jak to wygląda? Liczy się to od przychodu czy od dochodu?

West 05.03.2009 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 687323)
Czy bilety autobusowe na " Szwagropol" można kupować w tych samych kasach, co bilety na standardowe autobusy PKS-u?

Kraków
  • FOGRA TRAVEL
    ul. Pawia 12, tel. (012) 422-19-96, 429-34-16
  • Regionalny Dworzec Autobusowy
    przy ul. Bosackiej 18
  • JORDAN
    ul. Bosacka (parking) - tel. (012) 430-40-35
http://szwagropol.eu/index.php?pageid=9918

:)

Vinci 05.03.2009 16:15

podziękował :)

putinm 05.03.2009 16:25

Prosiłbym o linki do sciagniecia 18 odcinka serialu Przez 24 godziny. Prosze o linki a nie o strony na ktorych moze to byc
a i oczywiscie chodzi mi o 6-sty sezon

shad 05.03.2009 17:41

Jaki inny dokument potwierdzający tożsamość można wpisać do wniosku o nadanie NIPu w przypadku osoby niepełnoletniej? (czyli nie ma dowodu, paszportu, prawa jazdy)

holender 05.03.2009 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm (Post 687452)
Prosiłbym o linki do sciagniecia 18 odcinka serialu Przez 24 godziny. Prosze o linki a nie o strony na ktorych moze to byc
a i oczywiscie chodzi mi o 6-sty sezon

http://rapidshare.com/files/204468980/06.18.part1.rar
http://rapidshare.com/files/204489252/06.18.part2.rar
http://rapidshare.com/files/204510382/06.18.part3.rar
http://rapidshare.com/files/204521127/06.18.part4.rar

z lektorem


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl