![]() |
|
|
Cytat:
Żeby nie było offtopu: http://www.smog.pl/wideo/41624/najza...nty_2010_roku/ |
|
|
To ja dorzucę dowcip. Jeden z moich ulubionych:
Cytat:
|
|
Może nietypowo ale poszukuje tej stronki gdzie trzech gości manga/anime fajnie się śmieje a w tle słychać hahahahaha :) Mam nadzieję że ktoś mi pomoże :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A może być wave lub .wma ? i jaką długość :) http://www.speedyshare.com/files/26437043/hahaha.wma 20s |
http://s1.blomedia.pl/gadzetomania.p...011/01/aa1.jpg
Radziecka fantazja powala... 1.To latało 2.Nikt nie zginął |
|
|
|
|
|
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Zgadzam sie z Tobą ..Ta baba to jakaś jebnięta jest |
|
Cytat:
|
Dno ten filmik. Was to śmieszy?
|
Co do filmiku nie sądziłem, że doczekam takich czasów aby ktoś się czymś takim chwalił i rozpowszechniał to w Internecie ... Jednym słowem: SODOMA I GOMORA- koniec świata jest bliski :-/
|
Wrzucilem ten Film po to by własnie wasze opinie uslyszec ;)
Dla mnie Film nie smieszny ale jest troche prawdy w tym co on mowi. O Zonie Kochance, Molestowaniu. Duzo u nas w Polsce jest wlasnie takich duchownych ;) lecz duzo ludzi nie chce tego widziec, wiec ja rozumiem tego goscia. Kazdy ma prawo do wypowiedzenia swojej opinii, no jego troche poniosło z tą opinią ;) Jak dla mnie film bardziej na + . |
Cytat:
Kolejny ruch Poparcia Palikota - byle doje*** Kościołowi? |
Ja tam lubie patologie w wykonaniu debili :) zresztą przyznam sie ze sam lubie poodupcać głupoty :) życie jest za krotkie moim zdaniem zeby przejmowac sie bzdurami..nie dam sie zmanipulowac przez polityke ani kosciół zresztą to jedno i to samo :)
|
Cytat:
remi - the best of 2010 http://www.youtube.com/watch?v=b2oWG...eature=related |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Szczęśliwa czwórka
|
Na litość boską :D chyba macie złe przezycia z kaznodziejami :D jak mozna być takimi społeczniakami ..to napewno któryś z was kręcił ten filmik z akademika o zadymie z Legią.crazykaro chciałeś mi ubliżyć ale coś Ci nie poszło
|
Cytat:
|
Cytat:
zwracam honor ..chodziło mi o Proud'a |
|
http://www.youtube.com/watch?v=_Tc6y...layer_embedded nie smieszne ale raczej ciekawe i zadziwiające
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl