Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Pablo84 12.08.2011 15:26

Brożek bardzo by się nie przydał, bo teraz gramy inny systemem niż wczesniej. 442 to co innego niż 4331, bo w tym drugim dużą rolę odgrywa u zawodnika gra głową, siła fizyczna zastawianie się a tego Brożek nie umiał.Gdy ktoś mu zabrał piłkę to machal łapami.
Wywalenie jego, to najlepsze co mogli zrobic.

serek.c2 12.08.2011 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1145693)
Brożek bardzo by się nie przydał, bo teraz gramy inny systemem niż wczesniej. 442 to co innego niż 4331, bo w tym drugim dużą rolę odgrywa u zawodnika gra głową, siła fizyczna zastawianie się a tego Brożek nie umiał.Gdy ktoś mu zabrał piłkę to machal łapami.
Wywalenie jego, to najlepsze co mogli zrobic.

Nie zgodzę się z Tobą Pablo - Brożek potrfił się zastawiać i walczyć z silniejszymi obrońcami, bardzo dobrze grał głową (sprawdź ile goli strzelił po takich zagraniach. Świetnie sprawdzał się w grze na małej przestrzeni (nie chodzi o drybling a umiejętność grania z klepki) co w obecnej sytuacji kadrowej byłoby olbrzymim atutem.

Skoro Małego udało się oduczyć machania łapami Pawła również by się tego oduczyło. Myślę, że trochę przesadzacie z tym trudnym charakterem Brożka.

Mocny 12.08.2011 15:59

powrot brozka do wisly = walka o 2-3 miejsce w lidze i srednia 0,78 gola na mecz + popsute morale w druzynie , niechec do grania tutaj

kriswisla 12.08.2011 16:03

http://babol.pl/kat,1025465,wid,1368...l?ticaid=5cd48 ja rozumie ze Niedzielan to przerzut ale bez jaj, nie tedy droga chyba

Mocny 12.08.2011 16:15

faktycznie bezsens , nawet nie nazwalbym niedzielana przezutem , ot pilkarz ktory KIEDYS gral u nas teraz gdzie indziej


nie lansowal sie z wislackoscia , nie mowil ze nie zagra nigdzie indziej itp


gdyby malecki poszedl do kauflanduy czy blaszczykowski to rozumiem , ale niedzielan...


akcja kiepska

wolfy 12.08.2011 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriswisla (Post 1145721)
http://babol.pl/kat,1025465,wid,1368...l?ticaid=5cd48 ja rozumie ze Niedzielan to przerzut ale bez jaj, nie tedy droga chyba

Ale przecież tak jest na całym świecie. Nie żebym popierał akcję, bo graf słabiutki (mogli jakiś szablon przyłożyć, bo wygląda po prostu chujowo), ale pozostaje zapytać: czego się spodziewał? Z choinki się urwał?

Do Niedzielana absolutnie nic nie mam, ale - no właśnie... Nie trzeba geniusza żeby przewidzieć jak skończy się gra dla dwóch znienawidzonych klubów z jednego miasta.

Myślę, że wynagrodzą mu to z nawiązką premie za utrzymanie Cracovii w lidze. O ile się utrzymają:>

szprotson 12.08.2011 18:30

e tam przecież to nie My.

My zrobilibyśmy to w sytuacji gdy Niedzielan w tej Cracovii gra dobrze , a póki co to jest odwrotnie.
To napewno prowokacja metala :)
ale zeby taka akcje nagłaśniać ehh.

wolfy 12.08.2011 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1145797)
ale zeby taka akcje nagłaśniać ehh.

Niedzielan jest kumplem twórców "Weszlo", podobnie jak Michniewicz zresztą. Pamiętacie kampanię pt. "Małecki to kawał chama, bo śmiał zbluzgać podczas meczu zawodnika Ruchu, a ten wypłakał się Niedzielanowi". Przez prawie rok robili z Małeckiego debila, dopiero niedawno im się odkręciło (teraz bronią cnoty Czesia Michniewicza, a nie można walczyć na zbyt wielu frontach jednocześnie).

Mnie to osobiście ani ziębi, ani grzeje. Finansowo wyjdzie na pewno na swoje, a jeżeli nie wkalkulował czegoś takiego w potencjalne straty to znaczy, że jest debilem. Biorąc jednak pod uwagę jego blog i wypowiedzi - zaskoczony być nie powinien.

To tak jakbym ja poszedł pod kaufland w dniu ich meczu w szaliku Wisły, śpiewając "Zawsze nad wami...". Mam prawo? Mam. Mogę się ubierać jak mi się żywnie podoba pod warunkiem, że nie jest to obsceniczne (w dzisiejszych czasach trzeba by się było zresztą o to naprawdę postarać). A przecież każdy normalny człowiek by pomyślał: "wariat albo samobójca". Ot, zdrowy rozsądek.

Kibiców Wisły jest w Krakowie i okolicach może z 30-tys. Do zorganizowania takiej akcji potrzeba jednej, góra dwóch. Jakie jest prawdopodobieństwo, że się takie osoby nie znajdą?

A Niedzielan niech się lepiej nie żali mediom, bo w ten sposób zapewnia sprawcom darmową reklamę, na której im pewnie zależy. "Weszło" zwyzywało kibiców Wisły od debili, na pewno teraz wszyscy Cię będą - Andrzejku - szanować.
Tak trochę w ich stylu napisałem :-)

tomasz_19 15.08.2011 10:29

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rcem_za_wisla/

Kosowski całym sercem za Wisłą

Silvestro 15.08.2011 18:08

Kosa szaleje :-D Bełchatów gra z Lechem . Kamil jest the best ! Na Eurosporcie 2 jest transmisja, jakby ktoś C+ nie miał.

mr_kwolf 15.08.2011 22:40

Z ciekawostek, Kemy Agustien, testowany kiedyś przez nas grał dzisiaj 90 minut w meczu Manchester City - Swansea. Nie musze chyba mówić w którym z tych klubów grał.

JrQ- 15.08.2011 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1147488)
Z ciekawostek, Kemy Agustien, testowany kiedyś przez nas grał dzisiaj 90 minut w meczu Manchester City - Swansea. Nie musze chyba mówić w którym z tych klubów grał.

i jak mu szło?

Ravers 16.08.2011 09:57

Dziś Tomasz Frankowski kończy 37 lat! Sto lat panie Tomku!

farben 16.08.2011 09:57

37. urodziny Frankowskiego. Bramkami do historii [VIDEO]

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ideo,id,t.html

KoPer 16.08.2011 10:00

Deportivo La Coruna zaintersowane Pawłem Brożkiem

http://www.90minut.pl/news/165/news1...-Brozkiem.html

KptAnt 16.08.2011 10:02

Podobno Deportivo La Coruna chce wypożyczyć Pawła Brożka.
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...507,1,379.html

Ciekawe, jak Paweł poradziłby sobie w lidze hiszpańskiej.

TOMEK 11 16.08.2011 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KptAnt (Post 1147581)
Podobno Deportivo La Coruna chce wypożyczyć Pawła Brożka.
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...507,1,379.html

Ciekawe, jak Paweł poradziłby sobie w lidze hiszpańskiej.

w II lidze hiszpańskiej :>

tofik 16.08.2011 10:15

Myślę, że to nie głupia droga dla niego. Szansa, że Depor wróci do Primiera Div jest spora. Mógłby pograć w swojej wymarzonej lidze. Do tego czasu miałby sporo szans na grę w Segunda i odbudowałby formę. Kiedyś tak Uche zaczynał w Almerii, Franek też nieźle sobie radził w Elche.

Bąbel 16.08.2011 10:27

według mnie lepsza 2 liga hiszpańska niż turecka dla Pawła, poza tym to tylko wypożyczenia, może tam będzie grał we wszystkich meczach.

JrQ- 16.08.2011 11:51

ludzie, on poszedł do Turcji za kasą
naprawdę myślicie, że zgodzi się na jakieś 300-400 tysięcy za grę w Deportivo?

rabi86 16.08.2011 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1147496)
i jak mu szło?

Jak i całej jego drużynie, czyli marnie. City ich zmiotło, a Augustien niczym się nie wyróżnił, jak to na defensywnego pomocnika. Ale nawet nie pamiętałem, że był u nas kiedyś testowany. Jak widać nieźle sobie poradził.

FraMat 16.08.2011 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1147642)
ludzie, on poszedł do Turcji za kasą
naprawdę myślicie, że zgodzi się na jakieś 300-400 tysięcy za grę w Deportivo?

czy wypozyczenie anuluje punkt z umowy o wysokosci zarobków?

Kluvi 16.08.2011 12:42

rabi86 to masz kiepską pamięć ja Augustiena pamiętam z testów, gdzie dobrze wypadł tylko jak to było za czasów Skorży problem z dogadaniem kontraktu się włączył i na tym sprawa się zakończyła

mitmichael 16.08.2011 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1147642)
ludzie, on poszedł do Turcji za kasą
naprawdę myślicie, że zgodzi się na jakieś 300-400 tysięcy za grę w Deportivo?

Po pierwsze chodzi o wypozyczenie a po drugie niewiadomo co bedzie z druzyna Trabzonsporu - chodzi o sprawe korupcji, od nich tez ktos był zamieszany. Termin 1 kolejki został przełozony - podobno moze dojsc nawet do degradacji tych klubow wiec dla Pawła byłaby to swietna szansa na gre.

sevenheaven 16.08.2011 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 1147681)
rabi86 to masz kiepską pamięć ja Augustiena pamiętam z testów, gdzie dobrze wypadł tylko jak to było za czasów Skorży problem z dogadaniem kontraktu się włączył i na tym sprawa się zakończyła

dokładnie podobno bardzo dobrze się prezentował, ale chciał dużo zarabiać ;)

JrQ- 16.08.2011 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1147680)
czy wypozyczenie anuluje punkt z umowy o wysokosci zarobków?

niestety nie wiem
w sumie jeśli kasa ta sama, to rzeczywiście jakaś szansa dla niego

1227 17.08.2011 09:07

Czy to Jaś Paulista nas wczoraj odwiedził?

kornd 17.08.2011 09:12

Może pomagał rozpracować Apoel:
http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...d.html#galeria

Silvestro 17.08.2011 18:58

Kosa i Żuraw w studiu Polsatu na stadionie . Przed chwilą był wywiad z Jaśkiem Paulistą. :-D

Reserve 17.08.2011 19:48

Kosa - mistrz asyst. Hehe. Ale mu tam cedził :D

tarantulaw2 17.08.2011 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1147688)
Po pierwsze chodzi o wypozyczenie a po drugie niewiadomo co bedzie z druzyna Trabzonsporu - chodzi o sprawe korupcji, od nich tez ktos był zamieszany. Termin 1 kolejki został przełozony - podobno moze dojsc nawet do degradacji tych klubow wiec dla Pawła byłaby to swietna szansa na gre.

Prezes Trabzonu został oczyszczony z zarzutów.

crazykaro 18.08.2011 09:44

Ciekawy wywiad z Paulistą

http://www.weszlo.com/news/7582-Z_Je...ocie_do_Polski

wiślak 86 18.08.2011 17:49

tacy właśnie są piłkarze dlatego denerwuje mnie krzyczenie podczas meczu ich nazwisk! najpierw był Baszczu który się zarzekał że nie zagra w innym klubie w Polsce i co? teraz ten wyżej wymieniony gwiazdor.

i nie rozumiem jak można ładnie krzyczeć Małecki podczas gdy ten odrzuca kontrakt zaproponowany przez klub bo dostaje (o dziwo) ZA MAŁO pieniędzy!
dla przypomnienia obecnie zarabia 30tys MIESIĘCZNIE!! załóżmy że proponują mu 50tys czy to mało? a gdzie się podziały jego słowa że Wiśle zawdzięcza całą swoją karierę? skoro tak to nich gra na obecnych warunkach i za rok odejdzie sprzedany z zyskiem. sądzę że kibice by to zrozumieli (patrz Błaszczu).

Wisła to nie kopacze którzy jedno mówią a inne robią.

Semper Fidelis 1985 18.08.2011 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 1149259)
A teraz czytam, że jest na testach u głupszych-i-brzydszych

Czyży mu się spodobało JŻS na furze Niedzielana :>

Krissu 18.08.2011 18:00

Z powyższego wywiadu:
Cytat:

Z ciekawości, przyjąłbyś propozycję z Cracovii?
Kibice Wisły pewnie by tego nie zrozumieli, ale nie mogę sobie pozwolić na wybrzydzanie. Gdybym dostał zaproszenie od Cracovii, to na pewno bym je rozważył. W takiej sytuacji chciałbym, aby fani Wisły to zaakceptowali, bo naprawdę ich kocham.
A teraz czytam, że jest na testach u głupszych-i-brzydszych

Weszło coś wiedziało...

arti 18.08.2011 18:25

Jasiek tu nie przyjechał po to żeby opowiedzieć Wiślakom o Apoelu to było wiadome.
No.. póki może kopać to chce na tym zarabiać (dlaczego w Polsce?).
Taka sama sytuacja z Baszczem (@wiślak86). Wisła Go nie chciała to ma skończyć karierę albo zostać w Grecji i dostać po łbie w wyniku zamieszek albo grać za jaiś czas za darmo?
Podobnie Kosa... zapowiadał, że chce grać tylko w Wiśle albo Zabrzu - tu nie, tam nie to co? Emerytura?
Pożyjecie - zobaczycie.

PlacekTSW 18.08.2011 18:39

Tak czy inaczej Jaska zawsze będę lubił.

mitmichael 18.08.2011 20:07

Arek Glowacki w pierwszej 11stce Trabzonsporu, Paweł Brozek na ławce, Piotrek na trybunach

Auro 18.08.2011 20:36

http://www.wislakrakow.com/www/pictu...86855cbc44.jpg

U mnie szacunek traci bezpowrotnie,ktoś kto całuje Białą Gwiazdę bo do dziś pamiętam jak na meczu z Legia (3:1) gdy schodził z boiska to uczynił, zreszta to zdjęcie jest włąsnie z tego meczu chwile przed wykonaniem tego gestu a idzie do "pasów" to znaczy że jest zwykłą sprzedajną ... Nikt nie wymaga od pilkarzy zeby "kochali" ten klub,ważne zeby zapieprzali,walczyli i go szanowali , ale jak ktoś już porywa się na coś takiego to niech jest konsekwetny, widać on zrobił to tylko po to by przypodobać sie kibicom, w moich oczach ktoś taki na szacunek nie zasługuje. Tyle.

Grisza1 18.08.2011 21:06

Gdyby na świecie istniały dwa kluby: Wisła i Cracovia i piłkarz w Wiśle grać by nie mógł, to zrozumiałbym, że wybiera Cracovię. Będąc jednak byłym wiślakiem, znając krakowskie realia i mając do wyboru tysiąc innych klubów na całym świecie, Cracovii się nie wybiera. Amen.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl