![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Ponadto teraz będzie trzeba zrobić bufor po dwóch stronach. Chociaż z jednej strony to z trybuną E będą go łączyły tylko 3 wspólne "stopnice", gorzej będzie od strony nowej C. I trzeba oddzielić go porządnie jakimiś siatkami bo późnej znowu przyjadą koziołki z pyrlandii i zaczną rzucać wypalonymi sztucznymi ogniami w dzieci. |
Cytat:
|
Cytat:
skyboxy to nic innego jak PRYWATNE Loze za ktore bynajmniej w USA sie placi sakramenckie pieniadze !!! W USA wyglada to tak ze w skybox-ie masz prywatnego kelnera i caly catering na miejscu. mozesz zaprosic swoich znajomych , dupe etc..... podczas gdy nic sie nie dzieje na stadionie moze tam wejsc jedynie ....sprzataczka !!! Suma sumarum skybox to czyjes mieszkanko na stadionie ! Glownie to wynajmuja FIRMY i obdarowuja zaproszeniami pracownikow, gosci, czy cos w tym stylu. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Do vote-for-mikey - glupota jest wysmiewanie sie z innych , podczas gdy samemu zaczyna sie zdanie z malej litery.
|
jakby sie w 8 studentów wprowadzic do skyboxu to by sie całkiem opłacało. Po za tym nikt by chyba nie mieszkał w fajniejszym miejscu;) a do tego do AGH w klapkach by można było przejśc.. ;) ten 30 metrowy jakby kosztował 60tys to by wyszlo po 625zl na miesiąc od osoby
|
I jaką korzyść by miał klub z tego ? Freski na ścianach i brudne skarpety :lol:
To będzie dla firm tylko i wyłącznie. Chodzi o przyciągnięcie ludzi biznesu na Reymonta. |
kolega Kuba przeciez w formie żartu to napisał :)
wiadomo że skyboxy przeznaczony są dla firm. Mam nadzieję że klub znajdzie te 30 firm, chcących coś takiego wykupić. :) |
Zaczęli wylewać beton na daszek!
|
Przepraszam, ale czy ktokolwiek z nas kiedykolwiek obejży mecz w SkyBoxi'e? pewnie nie, ale kto by nie chciał :) Teraz firmy będą zachęcać w reklamach - dla pracownika miesiąca 2 mecze w skyboxie na stadionie Wisły :) Albo dla najlepszego klienta. No nic, ważne że daszek zaczęli robić.
|
Kto oglądał ostatni film Guya Richiego RockNRolla, ten wie, co za interesy się będzie tam robić :D
|
co do transportu... nie wiem czy ktoś z was był kiedys pod stadionem Realu Madryt. Tam stadion jest wciśnięty powiedzy inne budynki ipt., nie ma żadnych parkingów przy stadionie, ale... jest zajebista komunikacja i przedostanie sie z parkingu w innej czesci miasta lub oddalonego jakąś odległośc od stadionu zajmuje na prawde bardzo mało. Pasowałoby nad tym pomyśleć, moim zdaniem wszyscy na hurra chcą parkingów przy stadionie, a na prawdę nie wiem czy zamiast tych parkingów nie mozna by było wybudowac czegoś atrakcyjniejszego lub bardziej pożytecznego, jest dużo terenów i strone bronowic, a to na prawde nie daleko nawet na nogach.
|
Ktoś się orientuje może czy nowa trybuna AiB będzie szersza od C? Czy taka sama?
http://img32.imageshack.us/img32/375...tualny1024.jpg |
Cytat:
|
Koledze chyba chodziło o "grubość", czyli odległość zewnętrznej elewacji do początku trybuny od strony murawy. Sprawdź sobie w planach, ale będzie chyba taka sama, nie licząc dodatkowych wykopów pod wjazd na parking.
|
Gdyby założono siatki to strefa buforowa można by nie brać pod uwagę.Jak to zostanie rozwiązane przekonamy się jak skończą stadion mam nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum do głowy.Podzielam element twoje zdanie twierdząc że lepiej by było gdyby sektor gości został na E tam gdzie był tylko o ile pamiętam to sektor gości ma mieć 5% pojemności stadionu i po prostu musieli by podzielić jeszcze sektor E4 aby dostosować odpowiednią pojemność dla przyjezdnych a z tym było by ciężko.
A teraz takie pytanie wie ktoś jak będzie rozwiązana sprawa z wejściami do sektora gości ?Według stadionwisły.info będą osobne wejścia na górne jak i dolne piętro narożnika i teraz moje pytanie czy oni będą wprowadzać gości od 2 stron czy wejścia będą w jednym obszarze który będzie zabezpieczony i odzdzielony od reszty.Bo jeżeli nie to już widzę jak zablokują ulicę między stadionem a Parkiem Jordana i znowu trzeba będzie chodzić 2 razy dłuższą drogę przez park...Nie żebym narzekał i martwił się o gości tylko wydaję mi się że będzie to nie praktyczne rozwiązanie. |
a z innej parafii- pytanie do kogoś kto przeglądał projekt.Te kratownice pomiędzy narożnikami a D i 2 x E będą zlikwidowane czy zostaną ?
|
Kratownice zostaną zlikwidowane.
|
mam takie same zdanie co element...sektor gości powinien być wydzielony na E. wtedy od okrąglaka nic nie trzeba robić, a od reszty E jakąś siatke do samej góry i styknie. A w narożniku jak się takie coś zamontuje to goście nic nie będą widzieć w czasie meczu...bo siatki prawie się zejdą prz rogu.
|
chyba sektor gości na łuku to dość często spotykana praktyka i chodzi tu o zaoszczędzenie lepszych miejsc dla kibiców gospodarzy.
|
Dokładnie. Z założenia sektory gości są w narożnikach, mają najgorszą widoczność. Ma to sens, szczególnie gdy istnieje (istnieje jeszcze?) odgórny przepis o stosowaniu tej samej, niskiej ceny biletów dla gości na wszystkie sektory = 15 zł.
|
Na stadionie Zagłębia Lubin sektor gości jest w narożniku i o ile wiem żadnych buforów tam nie ma.
|
Cytat:
|
i tu wychodzi kolejny problem z okrąglakiem, gdyby tam była zwykła trybuna narożna, nie byłoby problemu z przyjezdnymi, bo mieliby swoje wejście w narożniku od strony, która nikomu by nie wadziła (bo na E wchodzi się bezpośrednio z 3 maja, więc deptak na Reymana, byłby wygodny to przechodzenia od Reymonta itd), ponieważ na AB wchodzi sięod zupełnie innej strony, a od Cichego Kacika już nie ma nic co wiąże się z dojściem do stadionu, ew. mogłby go utrudnić.
Obecnie natomiast będzie ich trzeba wprowadzić wejściami pomiędzy naszymi na nowe C i E, co poskutkuje jak ktoś już zauwazył prawdopodobnie zamknięciem dla nas przejścia przez Reymana i zmusi do ew. obchodzenia przez park. Zupełnie bez pomyslunku jest to niestety zrobione, zastanawia mnie tylko dlaczego tak bardzo naciskano na budowę tego walca, skoro dało się zmieniać koncepcje całych trybun, a on byl i byl i był... :P Miejmy nadzieje, że sensownie to rozwiążą MIMO WSZYSTKO ;) |
Cytat:
na buforach muszą być zamontowane mocniejsze siatki. |
Wiem, ze jakiś moment temu była debata okrąglak, kontra rap-kanciapa na Legii
na tej wizualizacji widać, ze rap-kanciapa nie jest tak przesadzista jakby sie mogło wydawac http://stadion.legia.com/?akt=10024 |
Cytat:
|
Cytat:
Co najwyzej zmieszcza butke z jedzeniem i nic po za tym a koszty chyba wieksze jak naszego. Do tego ten dach jak dla mnie to ni to skladne ni to ladne a do tego bedzie tam ****zic bo wejscia na trybune nie sa zasloniete wiec wiaterek po plecach bedzie dmuchal az milo. Jak by naszemu stadionowi zrobis super wypas filmik tez by inaczej byl odbierany |
Co na tym filmiku ze stadionem Legii jest powyzej napisów "Legia" i "Warszawa" około 1:13 ? To mają byc jakies loże? te krzesełka plastikowe na jakichs stelażach? Zabawnie to wyglada.
Co do całosci - zdecydowanie wole nasz stadion z zabudowanym zapleczem. Przeciez tamte ich wejscia na trybune wygladaja tragicznie z zewnatrz... a tak swoją drogą - pierwsza rzecz ktora zauwazam przy tym filmie to Biała gwiazda, na samym koncu tak samo, napis Legia i Biała Gwiazda nad nią .. co to jakis symbol Legii czy jak, rozumiem ze za mistrzostwo mozna to dac na koszulke, ale tutaj? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl