Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

krzaq12 13.02.2017 16:26

Cytat:

wczoraj znowu gralismy w starych koszulkach tj. ze starym nadrukiem Lajones.
Nie chcemy brudzić nowych czy czekamy w nowych na komplet sponsorów by pozniej z pompą wejść na okłądki.
Jak myslicie?
Ja osobiście uważam, że na prezentacji Lloncha i Bartkowskiego widzieliśmy już nowe kompletu strojów z nadrukowanym Lyoness, a nie Lyoness na plastrze.
Kiedyś był to temat rozkminiany na twitterze i ktoś napisał tam ,,będzie nowy sponsor na koszulkę to będą i nowe modele strojów z nadrukowanym, a nie naklejonym Lyoness" i rzecznik to polubił. Wiem, pewnie naciągana teoria, ale ja nie wierzę, że wyrobili specjalnie na konfę 2 nowe koszulki i umieścili w nowej formie logo Lyoness.

Podejrzewam, że to nowy komplet pod nowego sponsora.

nesta 13.02.2017 17:00

No tak tylko co szkodzi im grać odrazu w tych nowych..

krzaq12 13.02.2017 17:04

Z drugiej strony, dlaczego na prezentacji Llonch i Bartkowski mieli nowe, jako jedyni z prezentowanych zawodników.
Coś musi być na rzeczy. Nie wierzę w przypadek, a i tak nie mogą grać w różnych koszulkach.

Wszyscy w sobotę mieli stroje z naklejonym Lyoness.

Maciek17 10.03.2017 14:09

No i niestety został plaster... ciekawe dlaczego.

brylant17 10.03.2017 17:14

Lyoness nawet ładnie wpasowany da się ? da

https://pbs.twimg.com/media/C6kCPM2WoAENkUA.jpg:large

buczo1985 10.03.2017 18:42

Rany Julek, ale ta Pani po lewej stronie jest CUDNA! Koszulka wyjazdowa też super :)

Levis88 10.03.2017 19:05

Wszystko fajnie:) ale mogli zrobić złote to logo już nie mówiąc o numerach i nazwiskach.

azkaz 11.03.2017 01:26

złote nie, ale na wyjazdowej dałbym w kolorze pasków adidas

Arkadiusz.Czerepach 11.03.2017 13:12

http://obrazki.elektroda.pl/53946874...4168_thumb.jpg


do wyboru do koloru (czyli czerowne i białe) rekaw krotki lub dlugi wszystko po 79

- outlet w modliniczce

JrQ- 11.03.2017 13:29

Serio po 79 zł? w Adidasie?

tsw biała gwiazda 11.03.2017 13:48

http://files.tinypic.pl/i/00879/rc1uo1z26fw8.png
Moim zdaniem lepiej wyglądałoby tak, ale to jest kwestia gustu. Ciekawe, czy koszulki były robione na szybko i dlatego logo lyoness zostało po staremu.

_ukoL 11.03.2017 14:01

Zdecydowanie ładniej. Nie ma jednak co narzekać.

azkaz 11.03.2017 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1466390)
Serio po 79 zł? w Adidasie?

tak, już w zeszłym miesiącu były, stare z logo telefoniki i SSA, rozmiarówka dla dorosłych i dla dzieci, przy czym chyba lepiej kupić w naszym sklepiku niż w jakimś .... wie czyim outlecie a i u nas stare koszulki były w super cenie

krzaq12 11.03.2017 17:11

Wg mnie czerwone koszulki z logo LV BET prezentują się zacnie, choć liczyłem, że napis BET będzie złoty tak jak w logo firmy.


Jednak i tak jest ładnie.

wolfu 14.03.2017 00:09

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...4135086439.jpg

przez ten efekt herbu nałożony, koszulka Spicicia wygląda wprost przepięknie :)

brylant17 14.03.2017 06:55

To tylko projekt,ale mi się podoba

https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.n...bd&oe=5925DEBE

foxtrot_green 14.03.2017 20:59

Byłem ciekaw jak wyglądałaby koszulka Wisły gdyby użyć podobnego wzoru do aktualnego modelu Legii. Chodzi mi przede wszystkim o poprzeczny pas, rodem z naszego herbu. Bawiłem się edytorem Adidasa i wyszło mi to:

https://preview.ibb.co/cEe9tv/koszulka.png

St Yabol 14.03.2017 21:08

Wpasować Gwiazdę w ten pas i wg mnie nawet całkiem całkiem.

foxtrot_green 14.03.2017 21:13

W edytorze nie znalazłem możliwości dowolnego przesuwania herbu. W rzeczywistości wyglądałoby to trochę inaczej, bo jeszcze trzeba zmieścić gwiazdkę za mistrzostwa. Fajnie byłoby gdyby klub zdecydował się kiedyś wrzucić jakieś niebieskie akcenty do koszulek domowych.

cudlaty 14.03.2017 21:50

foxtrot_green - fajny pomysł :-)

brylant17 14.03.2017 21:55

Na wyjazdowej by nie przeszło bo jest....biała...

szym_ek 15.03.2017 11:59

Właśnie chyba na białej by było lepiej
biała koszulka z niebieskim pasem a w pasie wpasowana biała gwiazda
a na czerwonej mnie osobiście się nie podoba

regan 15.03.2017 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azkaz (Post 1466407)
tak, już w zeszłym miesiącu były, stare z logo telefoniki i SSA, rozmiarówka dla dorosłych i dla dzieci, przy czym chyba lepiej kupić w naszym sklepiku niż w jakimś .... wie czyim outlecie a i u nas stare koszulki były w super cenie

No w tym outlecie to sie pojawilo z naszego sklepiku.:D

Arkadiusz.Czerepach 15.03.2017 12:29

ostatni raz z niebieskim laskiem koszulki były jakoś na przelomie 80/90 , moim zdaniem to obowiazkowe nawiazanie do herbu

cancer 15.03.2017 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1466597)
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...4135086439.jpg

przez ten efekt herbu nałożony, koszulka Spicicia wygląda wprost przepięknie :)

Też tak na początku się zastanawiałem, kto takie fajne propozycje koszulek zrobił xD

foxtrot_green 18.04.2017 01:12

Efekty kolejnych zabaw edytorem.

https://thumb.ibb.co/dmbZmQ/1.png https://thumb.ibb.co/icGZmQ/2.png https://thumb.ibb.co/b7rdD5/3.png https://thumb.ibb.co/gdkG0k/4.png

JrQ- 18.04.2017 12:07

Świetne, tylko ten niebieski pas imho trochę kiepsko wygląda, mógłbyś go np po bokach białą obramówką objechać?

andrucik 18.04.2017 12:17

musimy być jak legła?

MiroPL 18.04.2017 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andrucik (Post 1468623)
musimy być jak legła?

O tym samym pomyślałem...Nie da się nic swojego mieć?

d 18.04.2017 13:55

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...id,tm,zid.html

To też jest L?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl