![]() |
Cytat:
|
zwłaszcza w asymetrycznym ustawieniu ;)
|
Cytat:
https://sport.tvp.pl/85864435/wisla-...fic_vita_skrot Po Miedzi były płacze, że już nie ma szans ich dogonić. Teraz czytam, że zaliczamy sportowy zjazd dwa dni po wyrównanym meczu z mistrzem polski i drużyną która dalej gra w europejskich pucharach mimo braku najlepszego zawodnika. Klasyczny defetyzm. Jedno czego nam teraz brakuje to wiary w siebie i woli walki w każdym meczu z tego wynika punktowanie w kratkę. |
Przypominam Drozd, że meczu z Wartą jeszcze nie rozegraliśmy. Jak go wygramy, będzie inna sytuacja.
|
Nie no przecież eksperci głośno trąbili że Jop czerpie ze szkoły Rude.
|
Cytat:
|
Cytat:
Mamy takie straty, że poza Termaliką i Płockiem wszystko pozostałe należy wygrać. Przed rozpoczęciem obecnej kolejki najlepszy zespół był #10. Dla przypomnienia Świnia strzeliła wczoraj na 1:0 w 2 minucie dogrywki :( |
Właśnie dlatego że mamy takie straty mecze z Termalicą i Płockiem trzeba wygrać.
Drozd, my już się trochę poprawiliśmy (10 pkt w 5 meczach) i przemieliliśmy najtrudniejsze mecze z czołówką, więc teoretycznie powinno być teraz łatwiej. Trudno jednak zakładać, że tak od dziś będziemy wygrywać wszystko. Też lubię promile, ale głównie w butelce, niekoniecznie w statystyce. |
Cytat:
Oczywiście wiem, że dziś jak i w każdej kolejce kolejce możemy zarówno wygrać jak i się wywalić. Niestety Wisła to w dużej mierze drużyna przypadku jak już parokrotnie pisałem. |
Ja tylko zaznaczyłem, że mając straty trzeba wygrywać przede wszystkim z bezpośrednimi rywalami. Wystarczyło "tylko" wygrać ostatni mecz z Miedzią i bylibyśmy teraz punkt (a że względu na dodatni bilans nawet dwa punkty) przed nimi.
Dlatego mecz z Płockiem koniecznie trzeba wygrać. W wyprzedzenie Termalici nie bardzo wierzę, ale dopiero za jakieś trzy kolejki się wyjaśni czy w ogóle się do nich zbliżamy na realną do odrobienia odległość. Edit: tymczasem Płock ze Stalówką u siebie przegrywa, kolejką prezentów. |
Płock przecież wygrał
|
Pisałem w trakcie meczu... 3 minuty potem wyrównali. Tym bardziej - jeśli nie odrobiny 3 puntów z nimi w meczu bezpośrednim, będzie dużo trudniej.
|
Niestety, tylko Miedź raczyła stracić punkty, Termalika też wygrała.
Sytuacja za plecami: -4 Łęczna -5 GKS Tychy -6 Ruch Kod:
razem dom wyjazd- 7 wygranych na pewno da baraże. - 6 wygranych i 2 remisy powinny dać baraże (z Łęczną mamy remis 1:0 vs 0:1) |
Cytat:
Stal Rz. wyjazd ŁKS u siebie Polonia wyjazd Znicz u siebie wyjazd do nas Arka u siebie Łęczna wyjazd Miedź u siebie Oczywiście różnie może być, bo np Arka, Znicz czy Łęczna mogą już o nic nie grać, ale raczej mają ciężary |
Płock i Termalika mają po 4 drużyny z obecnego top6.
Patrząc na "średnią miejsc przeciwników" to Kod:
7,00 WPłock |
Moja prawda futbolu-
24 pkt (67 pkt) -8 wygranych daje nam 2m 20 pkt (63 pkt) - 6 w+ 2r daje nam 3m 17 pkt (60 pkt - 5w+ 2r+1p daje nam 4m (tak obstawiam) 14 pkt (57 pkt) 4w+2r+2p daje nam 5m 13 pkt (56 pkt) 4w+ 1r+3p daje nam 6m Obecne top6 + Tychy, Łeczna i Ruch będą walczyć do ostatniej kolejki o baraże, ktora zreszta obfitowac bedzie w bezpośrednie mecze ( Tychy - Łeczna, Ruch - Polonia, Płock - Miedź). |
W środę musi być przekonująca wygrana...
|
Nieprzekonująca też daje 3 punkty.
I byle bez kontuzji. |
Cytat:
|
Cytat:
|
edit: [post do kasacji]
|
I patrząc na to jak gramy, Karherop to jest najbardziej prawdopodobna wizja co napisałeś.
Ja bym tylko wolał, jeśli mamy być na tym 4 miejscu, żeby to Polonia awansowała bezpośrednio (wyjazd do nich w barażach to byłyby mocne ciężary), a zamiast nich BrudPet. Miedź i Płock, typuję, odbiją się od wymagających rywali i stracą swoje lokaty. Na razie ten scenariusz się niestety oddalił - BBT zaczęło wygrywać i dalej jest poza zasięgiem. |
Cytat:
Statystycznie baraże 50/50 daje próg 52 punktów - do czego wystarczą 3 zwycięstwa. Baraże 75/25 daje próg 54 punktów -> 3 zwycięstwa i 2 remisy lub 4 zwycięstwa. Maksimum historyczne dla 6 miejsca to 56 punktów -> 4 zwycięstwa i 1 remis lub 5 zwycięstw. Nawet zakładając, że w wartościach barażowych przekroczymy historyczne maksimum (a w przeciwieństwie do awansu bezpośredniego nic nie wskazuje na to, żeby obecny sezon w tym zakresie odbiegał od statystycznego), wszystko co powyżej 5 zwycięstw daje praktyczną pewność gry w barażach. |
Cytat:
Przy 24 punktach mamy jakieś 75% na awans. |
Cytat:
Statystycznie baraże 50/50 daje próg 52 punktów - do czego wystarczą 3 zwycięstwa. Baraże 75/25 daje próg 54 punktów -> 3 zwycięstwa i 2 remisy lub 4 zwycięstwa. Maksimum historyczne dla 6 miejsca to 56 punktów -> 4 zwycięstwa i 1 remis lub 5 zwycięstw. Nawet zakładając, że w wartościach barażowych przekroczymy historyczne maksimum (a w przeciwieństwie do awansu bezpośredniego nic nie wskazuje na to, żeby obecny sezon w tym zakresie odbiegał od statystycznego), wszystko co powyżej 5 zwycięstw daje praktyczną pewność gry w barażach. |
Cytat:
|
Cytat:
Pomijam przy tym to, że nie pisałeś o "darzenia pewne czyli z prawdopodobieństwem 100%", tylko o tym, co "powinno nam dać" baraże i dlatego zareagowałem - nic nie wskazuje na granicę 6Z+2R w tym kontekście, to jakieś s-f dla progu kwalifikacji do baraży ;) |
Cytat:
Byłem deczko nieprecyzyjny. |
Cytat:
Maksymalny statystycznie próg (o ile oczywiście Łęczna jakimś cudem nie nadrobiłaby 12 bramek straty w bilansie bramek) to zatem 6Z-1R-1P, przy czym wtedy wyeliminować nas mogą albo Łęczna, albo Tychy - a obie te drużyny grają między sobą w ostatniej kolejce. Ogólnie to już ten etap, kiedy zaczyna się liczyć kto jeszcze z kim gra i kto komu może zabrać punkty. Tutaj dla nas kluczowe byłyby mecze z Płockiem i Tychami. Najwięcej na bezpośrednich meczach może stracić Polonia, najwięcej zyskać Stal Rzeszów, o ile podłączy się jeszcze do walki wygrywając zaległy mecz. Realnie oczywiście wracam do tego, o czym pisałem - 5 zwycięstw to pewność wejścia do baraży. |
Cytat:
Z kolei we wcześniejszych 2 latach nawet w nim nie zagrała, przegrywając juz w polfinale. Uważam że bycie na 3 miejscu ma sens o ile nie będzie to oznaczało przegranej awansu o włos, bo wtedy jestes mentalnie pierwszym przegranym (i masz w głowie to co Wisła po Sosnowcu, lub Arka po Gieksie). |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl